Začiname sa snažiť v júli. Pridáte sa?

gajana1
22. jún 2009

Ahojte babenky
my sa chceme začať snažiť v júli. Vtedy bude mať naš synček 1rok. Dufam že sa pridate viacere snažilky 😉 a že sa nam to čoskoro podarí 😉

sisa2
16. nov 2009

peti - hej, je to v hliene. mam akoby sticky hlien a ten je obcas zafarbeny do hneda alebo ruzova. uz je toho nastastie ovela menej.

kokos, to museli byt riadne kravy na tej pohotovosti 😠 vrr, ale kazdemu sa vsetko zle vrati, ja tomu verim.
super, ze tato nova lekarka bola taka mila. to si bola tiez v probiose?

xena1
16. nov 2009

groka...drzim ti palce,mozno by ti pomohlo keby si sa uvolnila a ratala so vsetkym a ked vyjdu // bude to bonus navyse....skratka su veci ktore su dane....momentalne nevies ako na tom si,a to nezmenis az kym sa to neukaze samo....skus porozmyslat nad nejakym sposobom ako urobit este viac ako si doteraz urobila,nejake vysetrenie a tak a naplanuj si to,vybav a a mozno najdes ten hacik,pre ktory by si sa trapila este dalsie mesiace ako doteraz...nevnucujem ti to,to je len moj nazor ako zeny ktora si to presla a prechadza....nie je to jednoduche ale pomozes tym sebe a svojej psychike a tym aj vytuzenemu tehu....moooc ti drzim palceky a aj ostatnym....prajem to kazdej jednej a zo srdca....sme na jednej lodi a aj ke dsme nestastne z neuspechov snazenia,to snazenie nas spaja a vzajomne naplna a podporuje,vytvara priatelstva...tak si z toho vezmime to dobre a to ostatne pride samo a v pravy cas...krasny vecer vsetkym

sharmana
16. nov 2009

peti a to si bola na akej pohotovosti?

petafr
16. nov 2009

Sharmi v Ruzinovskej nemocnici, dr. Harbulakova, tak nech je aj menovana...

sharmana
16. nov 2009

juuj, no a tam chcem rodit 😀 no ale bohužial tieto státne nemocnice, tam sú aj lekári takí prívetiví 😒

petafr
16. nov 2009

sharmi, ja som si tiez hovorila, ze tam pojdem rodit, akurat som pozerala na koniku, co sa o nej pise, tak je to tak pol na pol, vraj odbornicka, ale nema najlepsi pristup, tak si vyber...
ja uz uvazujem ze sa vratim spat do FR, tam si odrodim a navyse budem mat aj pridavky, tu nemam narok absolutne na nic ☹

sisa2
16. nov 2009

sharmi - vsade su aj dobri aj zli lekari 😉

petafr
16. nov 2009

akurat som citala v mojej zmluve, ze mam narok na 30 dni PNky, a ak sa potom nebudem moct vratit do prace, mozu so mnou rozviazat zmluvu, to by bola katastrofa, to by som bola bez penazi, bez poistky, bez vsetkeho... tak dufam, ze malicke ma bude posluchat v brusku...

sharmana
16. nov 2009

no vidíš peti, ak máš takéto výhody vo FR, tak ti tam možno bude lepšie, a ešte tam máte aj byt s mm a tu musíte byt v podnájme tušim... ale nechcem ta nahovárat.. a ty si sa vlastne vrátila kvôli rodine na SK? alebo ako?
no môj mm by zas nešiel naspät do FR, jemu je lepšie tu, no a ja som v BA už udomácnená...

groka
16. nov 2009

peti kolko uz pracujes v tej robote?

sharmana
16. nov 2009

peti. a to máš akú zmluvu? vo FR ta môžu prepustit za to, že PNkuješ? to je na SK zakázané, nemožné... na PN máš nárok...

sisa2
16. nov 2009

peti, tak by som to na tvojom mieste asi neriesila. neviem sice, ako je to s porodom vo FR, ale myslim, ze tam maju vacsiu uctu k pacientom, ako tu 😖

groka
16. nov 2009

xeni,som v poriadku po gynekologickej stranke=funguje ako mam,moooooooozno stitna zlaza hapruje,preto sa to skoncilo aj minuly mesiac,len neviem hodnoty,ale uz mam ist na krv len sa im tam neviem dovolat,no pocitam so vsetkym,aj s // aj s / uz nebudem plakat,nic

sisa2
16. nov 2009

babule letim do postele, uz pomaly spim, len som chcela vidiet, kto vypadne v superstar 😀
tak dobru noc a jarka, zajtra som zvedavaaaaaa

groka
16. nov 2009

peti ak pracujes viac ako 270 dni tusim take to je cislo,tak mozes ist na pn,ci rizikove tehu a bude ti vyplacane nemocenske v hodnote polovice platu aky figuruje na zmluve

groka
16. nov 2009

sisa ok moja

sharmana
16. nov 2009

babule, idem aj ja do sprchy a trosku sa natiahnut... pekný večer prajem a dobrúúú 🙂

tea333
16. nov 2009

Ahoj baby, ja som skocila nakupit material na stavanie sarkanov a robenie gastanacikov 😎
zajtra dojdu bratia a kamarati a ideme na to 😀 😀

xena1
16. nov 2009

groka aj ja mam problemy so stitnou ale som nastavena na lieky a je to velmi dolezite.poruchy stitnej a hlavne neliecene sposobuje problemy s otehu a predcasne potraty a tie najhorsie hodnoty u mentalne poruchy plodu...daj si to doporiadku a potom bude vsetko tak ako ma byt...myslim na teba a drzim palceky...

kkatkaa
16. nov 2009

xeni ☹ ma to mrzi
tak drzim palce na IUI nech sa zadari

groka
16. nov 2009

xeni ja uz beriem lieky na stitku,uz mi pracuje tak ako ma

groka
16. nov 2009

len na kontrolnu krv mam ist na to som zvedava

lucialen
16. nov 2009

Uz som 2x pisala a neodoslalo to 😠
Musela som sa vyparit, prisla kamoska tehulka 🙂 NAbalila som jej vecicky pre babo a nasli sme pekny nabytok do detskej izby 😵
Xeni, to mi je velmi luto ☹ Dufam, ze s IUI to rychlo vyjde 🙂 A nezabudni informovat ako to prebieha a tak 😉

cheerlady
16. nov 2009

babule s tymi dr.je to hrozne-ten moj ex-dr.sa so mnou bavil stylom-a kolko vlastne mate rokov?pritom kartu mal pred sebou 😠 no treba sa spravat tak,aby sa ta gravidita udrzala.a ja som na neho cumela jak krava,bavil sa so mnou jak s nejakou (prepacte za vyraz) nabuchanou 15-kou,ktora nahodou otehotnela a pritom fajci,pije a neviem co.ako fakt som zirala-ja som tam dosla s tym,ze som tehu s usmevom na tvari a on sa takto so mnou bavil! 😠 😠 😠 😠

idem aj ja do perin,dnes som nejak moc unavena,cely den v robote do siedmej a potom som isla este kluce odovzdat od bytu majitelke,no som hotova,tak bru nocku 🙂 a groka vies,co zajtra cakaaaaame 😵

dzou
17. nov 2009

tak bre ranko 🙂 http://www.fertilityfriend.com/home/dzou vyzera to presne ako min.mesiac na zaciatku po ovu... no tak op5t cakacka ale preslo to rchlo tie 2 tyzdne.. tak snad aj tieto prejdu rychlo...
inac xeni citala som ten tvoj prispevok 😵 tak kraaaaaaaaasna si to napisala 😵
groka moc drzim palceky a skusim v robote nakuknut ako si na tom 😉

xena1
17. nov 2009

ahoj dzou,dobre ranko...nebojkaj cakacka popri konovi prejde co by dup....

motylek17
17. nov 2009

dobre ranko.... http://www.fertilityfriend.com/home/2a0b30 ... teplotka ide dole

xena1
17. nov 2009

motylek....hadam sa este umudri,kedy cakas mrchu???teda necakas 😉

lucialen
17. nov 2009

Dobre ranko 🙂
Motylek ty mas tiez asi kratku LF?

xena1
17. nov 2009

halooooooooooo...je tu niekto???

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre