Začiname sa snažiť v júli. Pridáte sa?

gajana1
22. jún 2009

Ahojte babenky
my sa chceme začať snažiť v júli. Vtedy bude mať naš synček 1rok. Dufam že sa pridate viacere snažilky 😉 a že sa nam to čoskoro podarí 😉

dzou
17. nov 2009

jaj tea tak budes ako tvoj drahy 😉

tea333
17. nov 2009

dzou to je v rodine 😎

petafr
17. nov 2009

groka, super. Tea, to zvladnes, ja som mala na skole v poslednom rocniku geograficku politologiu zameranu na strednu a vychodnu europu, bolo to super zaujimave, neviem, preco nas to neucili uz od zaciatku, hlavne francuzom by sa to zislo, nic nevedeli... ale to je aj normalne, tam v zivote nepocujes v spravach nieco o slovensku...
inac sranda, dnes rano som pozerala francuzske telerano a ukazovali smiesne reklamy a dali aj jednu slovensku, haluz, som normalne nechapala, no ale neviem, kde ta reklama bezi, lebo ja som ju este nevidela na sk telke... ale fakt sranda. Naposledy sa hovorilo o slovensku, ked pred rokom a pol chodila dominika cibulkova s gaelom monfilsom, takym fr tenistom...
dzou, to tae-bo by malo byt fajn, pokial normalne cvicis aj inokedy, telo je navyknute na pohyb. Som nad tym aj normalne uvazovala, ze dnes je to hrozne, pnky a tak, ved to telo musi nieco aj vydrzat nie? Ako sme si zhumplovali tela, nie, ze v dnesnej dobe sme tak nachylne na vsetko, volakedy tehotne robili tazku robotu a deti sa rodili zdrave...

dzou
17. nov 2009

presne peti aj ja si tak myslim... sak dakedy zena rodila na poli, este dokopala a potom isla domov 😀
no ja som cvicila dost poravidelne niekolko rokov posilka a aerobic ale posledne 2 roky som to dost zanedbala ale tak telo si musi pametat aspon trosku nie? 😅

dzou
17. nov 2009

to inac ja by som nemohla studovat mna by to nebavilo ja som chodila na prirodovedecku 😎 odb. ucitelstvo vseobecnovzdel. predmetov biologia - environmentalistika.... kraaaaaaaasny nazov 😀

tea333
17. nov 2009

petafr mne sa tiez nezda ze tehotne maju cvicit len speci 😉 podla mna zvladnu aj normalne, pokial sa nijak specialne nenamahaju 😎

dzou
17. nov 2009

no ja som citala ze tehulky kludne mozu cvicit ak nemaju nejaky proble ale sa nesmu zadychat 😀 tak neviem co je to potom za sport ked sa nezadychas 🙂 mozno nejkay pilates alebo tak...

dzou
17. nov 2009

skoda ze tu nie je miskahryzka ta by nam urcite vedela povedat viac 😉

lucialen
17. nov 2009

Dzou, ale skoncila si skolu hej?
Aj ja to uz chcem mat za sebou, aj ked uz teraz rozmyslam, ze by som si urobila este kurz tlmocnictva, ale to len popri materskej

groka
17. nov 2009

inak som robila fanovu bryndzovu natierku s activiou,bambinom,vajickom,cibulkou,a taaak by som si dala ale nemozem baby,musim sa krotit ,dnes som akurat stretla jedneho znameho ze ako som fajn zostihlela,tak mi to tak dobre padlo,ze by som ozaj mala so sebou nieco robit,aby som si dotvarovala tie partie,mi isli hore 4 cm na pokoch a zadku a co si aj pod prsiami,vaha je stale ta isla,no este aspon 5 kilov dat dole baby,to by som mohla stihnut za mesiac ,len ked mna treba do toho dokopat babule,ved mi staci len 20-30 minut na stepery a ide to dole,len kedy sa uz postavim na to

tea333
17. nov 2009

ja sa chystam k miske nasej hryzke na zumbu v malinove 🙂

sharmana
17. nov 2009

groka. ja som tiež pred tehu chcela velmi cvicit, ale som sa k tomu nedokopala, pritom cvicenie mám rada, velmi dobre sa potom clovek cíti, vždy po cvičení som išla ešte aj do solárka, dobre sa vyhriat a von som vyšla ako znovuzrodená.. ja sa už teším, ked porodím a budem cvičit...

janulka04
17. nov 2009

jee, babule...tato kocka ma super album...uz som ho videla parkrat, ale to su veci, co sa daju kukat stale 😅

https://www.modrykonik.sk/album/album.php?vAlbu...

groka, mnaaam, ty provokaterka...

nadenkaaa
17. nov 2009

ahojte babule aky ste mali den? my sme boli s mm dnes pol dna v posteli a pozerali dvdcka animaky a komedie a teraz vecer sme boli v cajovni a potom sme sa prechadzali v meste uplna romantika 😵 😉

dzou
17. nov 2009

luci nie 😔 v 4r som nuerobila skusku z vyssich rastlin asi uz na 6.pokus ale profka ma nechcela pustit to je na dlho...

groka
17. nov 2009

nadenka,aj ja by som chcela taky dni ako mas ty,no u nas je taketo nieco v nedohladne,pamatam si ze asi pred rokom mozno sme maleho dali svagrovi a my sme isli do hotela sa vykupat,tak sme sa nazhavili,potom domov,sme si roztiahli v obyvke gauc,osprchovali a sexovali a kukali TV,aaaaaaach jaaaaaaaaj

no ale planujem ako planujem ze tento mesiac chcem naladu u nas trosku vylepsit,uzivat si,venovat sa nam trom naplno,robit si pekne veceri,pokial to pojde,no uvedomujem si,ze pokial moj muz nezacne pracovat tak to nepojde,lebo idu vianoce a my este ani jeden darcek nemame,do konca tyzdna,alebo v pondelok musime ist vlozit na ucet peniazky na najom a elektriku a ja neviem co skor...ale na buduci tyzden by sa to uz malo rozbehnut,uz proste musi,ked nie,tak budem musiet nastupit na brigadu do jedneho obchodu a v decembri to vidim na brigadu za pokladnou za 100sk na hodinu a mozem robit kolko chcem hodin,to je uz na mne

ja proste chcem aby sme mali pekne vianoce,dovolenku,pohodu domka

lucialen
17. nov 2009

Tak to je skoda dzou, vo 4 rocniku, niektory vyucujuci su take svine 😒
Ozaj a kedy pride Myska?

dzou
17. nov 2009

myska isla na tyzden tusim
no su ti profaci napisem ked budem mat cas teraz sa mi nechce 😅

nadenkaaa
17. nov 2009

jarka pokial nemame babetko tak sa to da robit si program ako chceme my a na co mame chut ked ubde deta vsetko sa bude podriadovat diettu a robit sa bude program hlavne podla dietata 😉 😉
a co s tyka nejakeho vyvrcholenia mometalne je mrsina v plnom prude 😅 😒 tk este zajtra a potm do snazilkovania 😉 😵

sharmana
17. nov 2009

luci, dzou. to ja som mala stastie na docela férových vyučujúcich na výške, až na jedného, ten bol pán profesor, ktorý si potreboval stále dokazovat, že je najmúdrejší na svete 🙂

lucialen
17. nov 2009

Ja som zatial nemala problem s profakmi, boli ferovi 😉

sharmana
17. nov 2009

babulky dobrú noc vám prajem, ja už idem zalahnút.. papa 🙂

groka
17. nov 2009

nadenka,tak,tak,ako pises,ja dnes nemam ani lahku ms ako som dala do grafu,ale silnu,dne suz 3 vlozku mam,no mozno sa rychlejsie skoncia o den,dva

tea333
17. nov 2009

groka a potom hor sa do dalsieh kola.. 😉

groka
17. nov 2009

tea ano ide, do dalsieho,ale pravdepodobne be merania,ak bude merat,tak len par dni ci prebehla ovulacia a potom az pred prichodom ms,nech len viem ake mam teploty,ale to pozorovanie uz nebudem absolvovat

groka
17. nov 2009

idem si backat,aj ked dnes nezaspim nejako rychlo,lebo som spala na obed s malym,idem si potestovat,vypit este pohar vody a mozno zaspim,uvidim,rano maleho do skolky a ja doma nieco robit,zajtra by som sa chcela dokopat zehlit

dobru noc

miskahryzka8
17. nov 2009

ahooojte, dufam, ze tu este niekto je 🙂 , akurat sme dosli, musim kuk nejake veci na ente, len som zvedava ci mame nove tehluky 😵 😵 😵 😵 ?

dzou
18. nov 2009

Dobre ranko 🙂 http://www.fertilityfriend.com/home/dzou teda dost som vyletela a teplota 37.0 je pre mna doooooooost vysoka... sak porovnajte s dvoma cyklami predtym(ak nahodou niekto nevie tak na mojom grafe en zodte nizsie na stranke a tam su predch.grafy 😉 ) ale tak nebudem si robit ziadne nadeje sak jedna teplota noic neznamena 😉 (i ked si robim samozrejme 😀 😀 😀 😀 )
tak majte sa kraaaaaaaaasne 🙂

motylek17
18. nov 2009
groka
18. nov 2009

Ahojte

motylke tvoj graf sa mi velmi paci,na to ze mas LF 12 dni dnes si 10DPO a ty si isla hore 😉 😉 😉 drzim vsetko , co mozem

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre