Začiname sa snažiť v júli. Pridáte sa?

gajana1
22. jún 2009

Ahojte babenky
my sa chceme začať snažiť v júli. Vtedy bude mať naš synček 1rok. Dufam že sa pridate viacere snažilky 😉 a že sa nam to čoskoro podarí 😉

mata1001
28. nov 2009

http://www.fertilityfriend.com/home/mata1001
ale ja sa nim neriadim...mam zvysene teploty kvoli liekom

dzou
28. nov 2009

hej viem ale sak to uz si 16dpo 😲 no ja by som zajtra testla ak nepride tvoja mrcha 😉 ja som mala posledny cyklus 16dni lf 😉

mata1001
28. nov 2009

nemam test tak by som si musela ist kupit.ja testnem ak nepride.ale v stredu som bola 29DC a to by sa mi uz // ukazali,nemyslis?ale bol to ten nestastny rapidclear.

majuska7979
28. nov 2009

ahojte 😉

mata1001
28. nov 2009

ahoj majus.ako?

majuska7979
28. nov 2009

cau mata, no ako mrcha nikde a test negativny???????? 😠
ale nic si z toho nerobim, co bude to bude 😀 a ty ako??/
a dzou ktory dc si???

dzou
28. nov 2009

no mozno aj nie tak uvidis 😉 drzim palce

mata1001
28. nov 2009

dzou dakujem za palceky... 😉
majus mne ms len prist ma.zatial nemeska.ale keby nedorazla bolo by to super.prave pisem dzou ze som si testla v stredu bola som 29DC a mala som /.tak ms asi dorazi...

majuska7979
28. nov 2009

mata,nezufaj, a hlavne pozitivne myslenie 😉 drzkam palceky

mna zacalo boliet troska brusko aj chrbat ako pred mrskou, ale chvilku boli chvilku nie, neviem????
a dzou musime mat pozitivne myslenie 😉

dzou
28. nov 2009

no ja som 28dc 14dpo ....

majuska7979
28. nov 2009

a aky dlhy mas cyklus???

dzou
28. nov 2009

nooo lf mam 14-16 take uz cakam kazdym dnom mrchu najneskor v utorok...
a ty ako?

majuska7979
28. nov 2009

mne meska ?? 😒 a neviem cim to je, lebo test vysiel negativny?? 😒 som 16dp

dzou
28. nov 2009

mozno ten stres z cestovania nikdy nevies....

mata1001
28. nov 2009

pozitivne myslim kazdy mesiac ale vzdy to skonci nie podla mojich predstav.ale aspon vdaka tym nechutnym liekom mam ms a ovu....tak to je pokrok.ale dneska som mala sen ze som bola u dr s mojou kamoskou ktora je v 7 mes a mne dr povedal ze som v 5 tt.tak som mala v ruke tehotensku knizku.super pocit...no uz sa mi o tom aj sniva,citim sa jak cvok.

majuska7979
28. nov 2009

no mozno, ale ja tak cestujem skoro kazdy 3 mesiac a nikdy mi nemeskala az tak, vzdy som dostala na 31dc a to fakt ak meskala ale teraz uz je 33dc a nikde nic 😕
ale nejdem to rozoberat a zamyslat sa nad tym?????? proste co bude to bude 😀 potesim sa aj mrche aj fazulke 😀

dzou
28. nov 2009

mati 😀 nic neboj nie si jedinaaaaaa 😀 😀 😀
maji ved uvidis drim palce 😉

majuska7979
28. nov 2009

no mati, to je normalne ze uz sa ti o tom sniva 😉

mata1001
28. nov 2009

dzou no niekedy si tak pripadam ze som jedina co bluznim a cakam na //.uz mi sibe...

majus...aspon ty nestresujes jak ja...mna uz boli mrchovsky brucho. 😝 😝 😝 😝

dzou
28. nov 2009

mati prosiiiiiiiim ta kazda jedna tu tak caka na // 😵

mata1001
28. nov 2009

baby mate super motta....vsetko zle je na nieco dobre.a nadej umiera az posledna.fakt sa mi lubia...

mata1001
28. nov 2009

dzou ja viem....nikdy som si nemyslela ze az tak tomu prepadnem.....ale asi cim som starsia a blizim sa k 30 tak tym je to horsie

majuska7979
28. nov 2009

mata, no u mna to vzdy to motto plati, vzdy ak sa niekedy nieco stane, to potom nakoniec pridem ze som na tom ziskala a je lepsie 😀
a ako pise dzou kazda tu cakame na // kolajnice, 😉 takze nikdy niesi sama 😉

mata1001
28. nov 2009

majus ja viem...

majuska7979
28. nov 2009

to hlavu hore 😉 a pozitivne myslenie 😉 najhorsie uz mas za sebou, mas ovulku aj ms to sa treba tesit 😉

mata1001
28. nov 2009

mas pravdu.ja sa tesim ze mam za sebou taky pokrok.len som sklamana z toho ze som si nikdy nemyslela ze sa nam nebude darit.ja som bola v tom,ze sup sup a budem tehula,tak jak moja segra aj moja svagrina.uz maju po 2 deti.a svagrina je oddo mna o 5 rokov mladsia!!!
tento svet je taky nespravodlivy...

majuska7979
28. nov 2009

mata, ja viem ja som si tiez myslela ze to bude sup sup a budem tehula a vidis, mam 24rokov a mam problem??? 😕 a fakt som myslela ze hned otehotniem a vidis, teraz je velke zdivenie???

sharmana
28. nov 2009

ahojte kočky, stihla som prečítat len trošku čo ste popísali... pohreb som prežila, bolo plaču, chvílami som musela riadne predýchavat, v kaplnke kosa, ale na kare sa už ludia usmievali a spomínali... a dnes som sa zastavila u brata, mal zabíjačku, aj mamina mu pomáhala...
groka. moj dr robí cytologiu každý rok, je to naozaj nepríjemné a ked to bolí, tak je krčok asi viac uzavretý.. mne sa zdá, že teraz je na Sk už schválené že cyto sa musí robit každý rok a poistovna to plne platí, je to v rámci každoročnej preventívky u gynekologa, rovnako ako vnutorne sono...jedine sono prsníkov je každý 2. rok, a po 40.tke je nárok raz ročne myslím na mamografiu...

mata1001
28. nov 2009

no majus zmylili sme sa...aj to sa stava... 😢

dzou
28. nov 2009

ahoj sharmi tak dobre ze si to zvladla vcera..
baby sak aj ja som si bola uplne ista ked sme zacali v juny ze sak do vianoc som urcite tehu a uz su skoro vianoce a nic ☹ no hold nic v zivote nie je presne tak ako si to mi predstavujeme alebo chceme

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre