Začiname sa snažiť v júli. Pridáte sa?

gajana1
22. jún 2009

Ahojte babenky
my sa chceme začať snažiť v júli. Vtedy bude mať naš synček 1rok. Dufam že sa pridate viacere snažilky 😉 a že sa nam to čoskoro podarí 😉

sharmana
29. nov 2009

ahoj cheer. no ten tvoj asi už potrebuje keksík, ked sa nevie ovládnut a vynadá ti pred tvojimi rodičmi... ešte k tomu si tehotná, teda môže sa hambiť a mal by sa ovládat 😒 hlavne ty si z toho teraz nič nerob cheer, potom mu to natreš aj s úrokmi 😉

no aj môj mm sa bojí, určite viac než ja, takže on asi ani nepocituje nedostatok keksíku, obaja sa sústredujeme na miminko, velmi sa tešíme 🙂

petafr
29. nov 2009

ale ved vsade hovoria, ze to babatku nemoze ublizit, ja sa praveze tesim, kedy mi povedia, ze sa milovat mozeme... ja mam pocit, ze nam chybaju tie momenty intimity, hlavne teraz, sme spolu vkuse, ako som na pnke, a to sa poriadne ani nebozkavame ani nic, lebo potom pride chut na sex a ja mam z toho zly pocit, ze nemozeme ist na to... tak je to praveze take divne...neviem si predstavit tri mesiace bez, sice sme to uz mali, ale to sme boli kazdy v inej krajine...

lucialen
29. nov 2009

Peti, ved teraz mm odide a v tomto smere to mozno bude trochu lepsie a v january si to vsetko vynahradite 😉
V rizikovych pripadoch sex nieje povoleny, si predstav, ze by si musela len lezat az do 9mt. Ale koli babatku vsetko vydrzite 🙂
Cheer no to teda nebolo pekne od tvojho mm, veci sa daju vydiskutovat medzi sebou a bez ucasti rodicov 😉 A hlavne hadat sa koli tetke, ktora vas nasrala nema velky zmysel 😒 To moji rodicia by na takuto vec urcite nikdy nezabudli 😒
Sharmi, tak zase sa nepodarili? 😕 No z polohrubej som este neskusala ani ja 😀

petafr
29. nov 2009

no ved luci, to je bez diskusie, pokial mi doktor povie, ze nemame, tak nebudeme a vydrzime...
a ty ako? tvoj m ide prec kedy?

lucialen
29. nov 2009

Moj ide prec za 9 dni 😒 No aspon to vychadz s ovulkou 😵 Ale som rada, ze ide domov, aspon si trochu odomna oddychne, bude s maminou a s kamosmi a potom pride cely vyteseny, ze uz je doma 😀

sharmana
29. nov 2009

peti. presne ako lucka píše, v januári si to vynahadíte... ozaj, to nebudete s mm ani na sviatky spolu? a to už prečo? ved on je nezamesntaný, tak by mohol byt s tebou, nie?

luci. no veru, z polohrubej som našla viacej receptov a sú na figu... už len z hladkej budem robiť 😀

petafr
29. nov 2009

luci to mas pravdu, ono to dobre padne obcas nebyt spolu... sharmi, letenky su hrozne drahe na vianoce, takze nechceme zbytocne minat, ale nejako extra mi to neprekaza, ja vianoce az tak neprezivam, som zvyknuta, ked som bola v zahranici, ze som sa nemohla vzdy vratit domov, tak to beriem s rezervou...
no a tiez nevieme ani na ten januar, lebo neviem, kedy mu poslu predvolanku na ten urad prace, ratame s tym, ze to bude pred vianocami, ale ak sa na to vykaslu a predvolaju ho az niekedy na januar, tak fakt neviem, kedy sa uvidime... ale nechcem na to ani mysliet, uvidime, ked dostane predvolanku a zariadime sa podla toho...
luci, a jeho rodicia uz na slovensku boli?

lucialen
29. nov 2009

No rodicia su rozvedeny, ale mamina tu bola pred rokom 🙂 Bohuzial, tam je taka zla ekonomicka situacia, ze tento rok sa jej nepodarilo, vlastne tam ani poriadne nedostavaju vyplaty, takze su radi, ze maju co jes 😔 Dufam, ze buduce leto ju sem dotiahneme, nech si trochu oddychne 🙂
A tvojho rodicia tu uz boli?

sharmana
29. nov 2009

joj tažký to život, ako čítam dievčence 🙂 ale áno, platit letenky, ked na to človek nemá tak to je fakt problém... a hlavne z destinácií, ktoré tu na Sk nie sú až také bežné...

mna ide šlahnút už len ked teraz cestujeme na sliac a do to, stále len benzín tankujeme... teraz sa to ešte dá, ale obávam sa, že ked pôjdem na materskú, tak budeme chodit zriedkavejšie...

dzou
29. nov 2009

kocky ja neviem kde ta moja mrcha zase je 😠 ako ja som rada ze mam dlhu lf ale mohla by byt aj troska kratsiu nie? mozem pozicat 1-2 dni luci alebo tei 😉 vy mate tusim kratke lf .... uz ma to rozculuje 😠

lucialen
29. nov 2009

Dzou, kludne pozicaj 😀 Mne sa moja zda kratka, ale na druhej strane sa skor dozviem, ci som alebo nie som tehu 😉

sharmana
29. nov 2009

ja som mávala tiež krátku lf... dzou ale možno ms nepríde, aj ked ti klesla teplota... nechceš skúsit testík?

dzou
29. nov 2009

no luci kludne by som tu dala tak den dva 😉 ja som minule mala az 16dni 🙄 no teraz som 15dpo tak uvidim co este bude zajtra a mozno testnem ale aj krcok je tusim hore i ked sa mi zda tvrdy 😕

petafr
29. nov 2009

mm rodicia su tiez rozvedeni, otec mu zije v Slovinsku... jeho mama bola teraz v lete, a otec sa chysta v januari, tak neviem, ci vobec mm tu bude...
baby ja mam uz aj dost teplotu, co si mam dat? co sa moze zobrat? teraz neviem ako mam merat, pod pazuchou som mala 37,4 a v r.ti 38,1 😀 pardon za vyraz...
dala som si obklad, tak mi kus lepsie, zase az take hrozne to nie je... ale hadam sa z toho vyspim...

petafr
29. nov 2009

zato vravim s tou teplotou, lebo po ovulke mam normalne BT medzi 37,1 a 37,3... tak aby som si to vedela porovnat...

lucialen
29. nov 2009

Petka no ty mas smolu, este aj teplota sa na teba lepi ☹ Paralen mozes, ale len v malom mnozstve, takze 1 za den mozes, radsej paralen ako teplota, teplota je nebezpecna 😲

xena1
29. nov 2009

ahojte babulky....

miskahryzka8
29. nov 2009

ahojte 🙂 , dokelu na FF mi nejde poslat to invitation, uz som to robila a v pohode a teraz som poslala na dve svoje adresy a nezaratalo mi to dni 😠 a uz mozem poslat len na jednu 😠 😠 😠 , idem citat 🙂

lucialen
29. nov 2009

Ahoj Xeni 🙂 Co nove? Aka bola nedela?

lucialen
29. nov 2009

miska, ved aj ja som posielala mm a nejde mu to zaregistrovat 😠 Skusim asi cez iny pocitac 😒 Ale mne to minule tiez islo, ja to mam tiez na dve adresy a islo to z jedneho PC 😒

xena1
29. nov 2009

no luci,nedela bola krasna,rano Pregnyl s kavou u kamosky,potom oslava-maly mal 8rokov,a vecer snazilkovanie dla navodu 😀 ale prijemne....
a co ty???

lucialen
29. nov 2009

Ja rano relax, obed u nasich, poobede snazilkovanie a teraz relax pred tv a pc 😀

xena1
29. nov 2009

tak si tiez mala krasnu nedelu....my sm etusim o jeden den rovnaky DC,vsak?a ovulku mas kedy???

dzou
29. nov 2009

jaj luci ja som zabudla napisat ze hej ja som si kupila vip na ff ja som uz taka 😅

lucialen
29. nov 2009

Ja som dnes 15DC, ovulku neviem, dufam, ze zajtra bude, uvidim co povie doki 😒
A kedy ides este k dokimu? Ci teraz sa uz caka na vysledok, ako to dopadne?

lucialen
29. nov 2009

Jaaaaj Dzou a na ako dlho to mas? Niezeby som to chcela, len sa pytam 🙂

dzou
29. nov 2009

baby ja viem ze uz som otravna ale mna uz tak serie ta moja mrcha 😠 😠 😠 kde sa flaka 😠 😠 sak veronika a tea mali so mnou cyklus ony uz davno po mrche a pomaly ovu a ja este ani mrcu nemam 😠 😠 😠 akokeby aspon to vyzeralo na tehu ale nic 😠 😠

dzou
29. nov 2009

no prvy krat ked som kupila na mesiac tak som dostala druhy zadarmo takze som mala 2za1 ale teraz uz mam len 1 mne sa to nechce prepisovat 😅 a chcem aby mal ff prehlad ake mam cykly... ale uz si asi nekupim este neviem ci budem merat ked mm nechce ale asi budem potajomky 😅 mna to bavi a aspon viem ze sa blizi mrcha

miskahryzka8
29. nov 2009

dzou tvoj poloviciak ma s tebou mrchonalady 🙂 ? No a to sa ti takto vyhraza, ze sa odstahuje 😕? Aha, precitala som, co a ako 🙂.

luci ked ani teploty nie su spolahlive, ani ovu testy, tak je to o konstelacii hviezd asi 😀 😀

inak to som ani ja netusila s tymi anglicankami... 😕

ozi peti a preto ti doki zakazal mojkanie, aby to nedrazdilo krcok?

cheer a nie je preto napata atmoska, ze nie je keksik?

no my sa vlastne ani nejako nehadame, to je len obcas taky vybuch, poloviciak je obcas trochu nervak, ale nic hrozne a on je potom taky mojkaci, ja viem byt dlhsie ofucana, teda ja som ukecana dooost a on je uz potom z toho nervozny, ze som ticho - asi 😀, to aj ked som trosku dlhsie tich v aute alebo tak, uz sa pyta, ci som chora, alebo ci sa nieco stalo 😀 😀

peti, ale ved sa daju robit aj ine veci okolo keksiku bez kropackovania 😉, napr. taka masaz navzajom a potom mate pusu a ruky 😅, to babtku predsa neublizi, nie 😉

sharmi, mne sa palacinky normalne este nikdy dobre nepodarili, ak ta to potesi 😀 😉

luci a kam ide tvoj 🙂?

ja vas baby obdivujem, kt. si poznate krcok, ja som ho par krat skusila hmatkat, ale sa bojim, aby som nezaviedla infekciu a furt sa mi zda rovnaky 😀

petka, urcite su aj lieky kt. sa mozu v tehu na teplotu, ale neviem ake 😕

luci aj mne to pred tym islo z toho isteho pc... dva krat 😕

mna cely vikend jedovala aj ta moja zumbacka stranka, ale uz konecne ide 🙂

miskahryzka8
29. nov 2009

dzou, no mozno mrchu nedostanes 😵 , alebo skus cervene vino, to zvykne spustat mrchu a mimcu ked si das tak akurat to neublizi 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre