Začiname sa snažiť v júli. Pridáte sa?

gajana1
22. jún 2009

Ahojte babenky
my sa chceme začať snažiť v júli. Vtedy bude mať naš synček 1rok. Dufam že sa pridate viacere snažilky 😉 a že sa nam to čoskoro podarí 😉

petafr
30. nov 2009

dzou, tak super, ides oslavovat a mozes si aj poriadne vypit!!! 😉 inac si nelam hlavu so zdravotnymi problemami, ziadne nemate, ja tiez nemavam absolutne ziaden hlien (raz som mala, ale akurat v ten mesiac, ked sme neboli spolu, takze mi bol na dve veci platny), mm pije, fajci, ja pijem tiez 😉 a absolutne nic som nebrala, ziadne vitaminy, ziadne caje, ziadne specialne metody, ziadne vykladanie noh ani vkladanie prstov, proste nic a vidis... takze si skor myslim, menej myslenia... a viac stastia...
urcite to uz vyjde, som si ista!

petafr
30. nov 2009

akurat som sa vratila zo spanielciny, tak som rada, ze ma to trosku odreagovalo, uz som ako taky lenoch, nehybem sa, cumim cely den na obrazovku... katastrofa so mnou... uz aby bol stvrtok a budem vediet na com som...

janulka04
30. nov 2009

ahojte babuky..co mate nove? Trosku som vas zanedbavala, bo sa nam pokazila nabijacka na notebooku a potom cely vikend sme sa trapili s kuchynou a dnes som konecne bola u dokiho...
malinke je v poriadku, zajtra idem na krv...bleeee, ale doki bol zlaty, ze mm ani nech nechodi, ze my sa dohodneme rukami nohami... 😀
a ked som chcela obrazok na SVK, ze 8€ si vypytal..tu mi spravil 7 fotiek zadarmo...urobil mi aj odber na vysetrenie na rakovinu, ved co ja uz viem, co mi moj gyndos robil? 😀
a sranda bola, lebo, ked som si ten obrazok pytala, nemohla som si spomenut, ako sa povie obrazok po nemecky...jasne, ze uz viem, ze BILD...a ja mu po nemecky, ci je mozne, aby som dostala picture??? tak sa zasmial, ze jasne, ze PICTURE bude 😀 😀 😀

dzou
30. nov 2009

jezis teraz kukam ze pysala 😅 pisala 😀 samozrejme...
peti dik za podporu dobre sa to cita 😵 no ja viem ale tak mozno to pomoze tak vyskusame... no tak budem oslavovat a potom 23.12 mame chcristams party to uz sice budem po ovu ale aj tak budem oslavovat 😀 sak to este budem kratko po ovu...
inac ako sa mas? ako sa citis? myslim mas nieco nove?

dzou
30. nov 2009

jani akurat som chcela napisat ze kde sa flakas 😀 ale akurat som isla kuk do albumov a ze si pridala nove tak som ta hned sla zdrbakt ze co nenapises a ty uz tu 😀
tak gratulacia k picture 😀 idem kuk a teda super ze je vsetko ok
a inac aj siska tu dlho nebola 😕

dzou
30. nov 2009

jeeeeeee videla som 😵 krasne babetko jani 😵
ja som akurat uz napisala do jednej temy z UK ze ako mam postupovat ked chcem ist k dokymu ale este mi neodpisali ☹

janulka04
30. nov 2009

no neflakam dzou, poctivo makame..zatial len kuchyna a dve velke hadky s mm 😀 😀 😀
ale to je kasika, kedze on stale stresuje... 😀

dzou
30. nov 2009

sak ja zo srandy 😀 no aj my sme mali hadku s mm cez vikend ale uz je dobre 😉
a ako sa tvaril mm ked videl mrnuska?

janulka04
30. nov 2009

ze? Sama som cumela ako puk...asi 10 minut som boa len na UTZ a podarene boli tie male stavce 😵
a ked zacalo otvarat a zatvarat ustocka..asi minutu to robilo, ako rybicka...to sme sa rehlili aj s mm 😵
a inac , strasny sinter, velmi tazko ustal na jednom mieste...stale si hopkalo 😀

dzou
30. nov 2009

jeeej jani to muselo byt krasne a teda s dokym si spokojna to je dobre 😉

dzou
30. nov 2009

a inak by bola srnada ak by som otehu v tomto cykle by som mala cca taky isty termin ako sa narodil mm synovec 😉

kkatkaa
30. nov 2009

ahojky dzou 🙂
to je skoda ze sa nespustila dalsia tehulavína - tým naznacujem ze ani ja nemam nic nove 😠 este nam aj posunuli termin stahovania - ja som to vedela zatial o mesiac ale to este nemusi byt konecne
potom som bola chora a dalsi tyzden som sa hlavne v robote z toho spamatavala a dobiehala som

dzou
30. nov 2009

no ziadna tehuvlna... inac baby ja som uz aj rozmyslala ze co tak obnovit nasu temu teda vytvorit uz novu? a pomenovat ju zacali sme v juli 2009... mozno nam prinsie dalsie stastie a tehuvlnu 😀

lucialen
30. nov 2009

Ahoj JANI 😵 Krasny malicky zazrak 😵 😵 😵 Tak riadne vystrajal? 😵 Sa citim ako keby som to ja zazila 😀

kkatkaa
30. nov 2009

jani tak to je super nadherny obrazok a vidis ako si to dobre zvladla
baby co sa to dialo cez vikend vsetky ste mali hadky s mm. dufam, ze uz ste vsetky udobrene 😉

groka
30. nov 2009

majuska dzou 😢

janulka04
30. nov 2009

dzou, doki taky stary dedulo, ale je aj porodnik a ordinaciu mam 2min autom...
a ked mi bral tie stery, ani som nevedela..on len, ze ma prezrie..a co ja viem, co tam debatil s mm?? 😀

groka
30. nov 2009

idem kuk super...a potom keby...a potom mam nejaky pracu s pisanim do prace a neviem co dalej,zajtra mam nejake vybavovacky mimo

sharmana
30. nov 2009

dzou. neviem ten pocit opísat, niečo také ako by sa ti prevalilo v bruchu.. ale stále nie som si úplne istá 🙂
ahoj jani, tak super, že je mimi ok a krasna fotecka, ale malinka, nevidím to dobre 🙂

dzou
30. nov 2009

ahoj groka... nesmut teda aspon z mojej nie sak sme to vsetky vedeli ze pride uz 4dni 😉 tak naco smutit ja som smutila este v piatok a dnes som uz rada ze prisla konecne
a ako sa mas ty?som citala ze mm uz poslucha 😀 aj moj dnes mi dokonca aj volal ze co robim a ze sa mam pripravit na kropackovanie tak som ho hned schladila ze je cervena 😀 ako mne to az tak nevadi cez mrchu ale az tak 3den mrchy prve dva nieeee bleee 😝 😀

dzou
30. nov 2009

sharmi podla mna to uz moze byt TO 😵

groka
30. nov 2009

dzou tak akoze mam zmiesane pocity kvoli praci a ta bolest hlavy je z krku,boze tak ho mam vykruteny mam pocit ze ma v nom sekne a uz s nim nepohnem,aj my ideme kropackovat,musime este dnes a zajtra a pozajtra ale to bude uz moc na mm 😀

dzou
30. nov 2009

takze to mas z krku? a uz si stym bola u dokyho? no my dnes nekropackujeme 😅

janulka04
30. nov 2009

sharmi, robili sme, co sa dalo, no ja to neviem zvacsit a mm takisto nie.... 😒
uci..ahooj, citam, ze som ti chybala....zlate 😵
boze, babule, veru, uz by mohla byt tehu vlna

groka
30. nov 2009

dzou nebola zajtra idem aj s krkom hned

dzou
30. nov 2009

groka tak drzim palce 😉

sharmana
30. nov 2009

dzou. tak dúfam že už je to TO 🙂 no s tým kropáckovaním, ja som sa včera o niečo pokúsila, ale ten moj ani počut, sa tomu vyhýba... ja mám pocit, že on sa bojí ked som tehu.. no čo už, vydržíme 🙂

jani. ja som odfotila tú vytlačenú fotku normálne fotákom a tak som dala sem do albumu a to je tak velké, ešte som to zmänšovat musela... ako si sem dávala tú fotku? to si fotila fotákom alebo mobilom?

lucialen
30. nov 2009

Aj my dnes kropackujeme 😀
Jani, jasne ze si mi chybala 🙂
Nadenka nas ani neprisla informovat ako dopadla oslava 😒
A Siska tu uz nebola od piatku vecera, myslim 😒 Dufam, ze vsetko ok 🙂 Nemala ist nahodou k dokimu na kontrolu?

lucialen
30. nov 2009

Jaj, Sisa ide az zajtra na kontrolu 😉

sharmana
30. nov 2009

ahoj luci, veru sisa sa už dlhšie neozvala, dúfam že sa má ok 😔

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre