Začiname sa snažiť v júli. Pridáte sa?

gajana1
22. jún 2009

Ahojte babenky
my sa chceme začať snažiť v júli. Vtedy bude mať naš synček 1rok. Dufam že sa pridate viacere snažilky 😉 a že sa nam to čoskoro podarí 😉

sisa2
2. dec 2009

luci ☹ ☹ ☹ fakt ma to mrzi. ja som skusala v mesiaci, kedy som otehu tabletky s ceskou chlorellou ... tazko povedat, ci pomohli. tak nech tie kvapky zaberu.

dzou
2. dec 2009

baby co by ste vy robili na mojom mieste? ja viem ze sa to tazko lebo kazda sme ina ale tak co by ste robili vy?

sisa2
2. dec 2009

dzou - z toho, co pises o mm si nemyslim, ze by si ho v momentalne situacii nahovorila na behania po lekaroch. skuste tie vitaminy a uvidis, ci sa nezadari prirodzene. ja viem, mne sa lahko hovori .. ale skusila by som na tvojom mieste trochu vydrzat. vsak ked pojde na spermio, tak tusim 3 dni nemoze byt ziadne kropackovanie, prezije to? 😀 to cakanie na IUI mi pride sialene dlho, vsak to u nas ide ako na beziacom pase. nevies preco sa tak dlho caka?

dzou
2. dec 2009

no asi pockam ale ja sa vzdy naserinkam ked pride mrcha ze uz tam pojdem potom ma to vzdy prejde 😀 no a cakacka neviem preco je taka dlha na iui 18tt a na ivf12tt a jedna baba pisala ze od navsetvy lekara po ivf im to tvalo 2 roky!!!! a teda neviem preco sa tak dlho caka to mi nenapisala ...

lucialen
2. dec 2009

No tie kvapky chcem mat len ako doplnok ku liekom 🙂 To su len take prirodne, bez liekov 😒 Neviem ake tabletky mi daju na ten rast folikulov 😒 A neviem tu najst nijaku taku temu 😒

dzou
2. dec 2009

a teda aj teraz som si uz nasla stranku a za neplodnu a teda splniacu podmienku na vystrenia ma uznaju az po 2!!!!!rokoch snazenia urobili si totiz na to takuto tabulku
* 20 will conceive within one month,
* 70 will conceive within six months,
* 85 will conceive within one year,
* 90 will conceive within 18 months, and
* 95 will conceive within two years.

tak ale ja ak pojdem tak im poviem ze sa snazime 2roky kto zisti ze nie? 😀

dzou
2. dec 2009

teda ta tabulka je ze kolko zien otehu % za urcitu dobu

dzou
2. dec 2009

aha no teraz tam citam ze mozem zajst k lekarovi po roku skusania.... no ja tiez som hned taka prchka a vybuchnem 😀

sisa2
2. dec 2009

no vsak sa ti ani nedivim. mna mrcha tiez vzdy riadne nasrala 😠 ale teda dva roky cakat na IVF mi pride ako nonsens. verim, ze to nebudete potrebovat, rovnako ako IUI. mas este alchemilku?

sisa2
2. dec 2009

taketo nieco maju aj u nas, preto skor ako po roku s tebou nebudu nic robit. ale presne o tom to je, kto zisti, ze sa snazilkujete kratsie? 😉

dzou
2. dec 2009

uz mam posledne 2 ☹
kuk na toto ako odpoviete na otazky ze ci mate ist k dr alebo nie...

sisa2
2. dec 2009

mam ti poslat? daj vediet, nie je problem.

sisa2
2. dec 2009

luci - netusim, co sa dava na rast foli. skus pozriet v teme IUI, i ked tam asi skor baby pichaju, co? fakt netusim 😖

motylek17
2. dec 2009

babulky, musim utekat... ak bude cas, vecer sa skusim pripojit... majte sa tu krasne... 🙂

sisa2
2. dec 2009

ahoj maji. a uzi si tatry 🙂

dzou
2. dec 2009

ahoj maji 🙂
no bola som pomahat mm... dava si gulu na auto aby mohol tahat vozik tam som mu bola davat smerovky a brzdti ci ma dobre elektriku zapojenu.....juuuuuuuuuj ale je zimaaaaaaaaa

lucialen
2. dec 2009

Majka, tak si uzi tatransky vzduch a odreaguj sa trochu 🙂
Dzou, ja neviem, co by som robila na tvojom mieste, ja som isla k dokimu po 4 mesiacoch nedarenia sa, ale hlavne aj preto, ze ci je vsetko ok po kyrete a blbli mi cykly 😒 Ale asi by si este mohla pockat a vyskusat vitaminy, ved aj po nich sa mnohym parom zadarilo 😉

dzou
2. dec 2009

hej ... no sak aj tak ratam ze tie vitamy zaberu tak za 3 mesiace jaaaaaaaaj furt vymyslam 😀 ale tak pockam ved ako je aj nejaky problem tak tych par mesiacov uz ma nezabije ja aj tak dufam verim a neviem co este ze sa podari normalne 😉 ja som len teraz taka no viete mrchovske stavy 😀 jak sa bude blizit ovu hned zabudnem na celych doktorov a IUI 😀

sisa2
2. dec 2009

babule prcham domov, pekny vecer vsetkym!

dzou
2. dec 2009

paaaaa siska no asi tu ostanem sama ☹

dzou
2. dec 2009

luckaaaaaaaa a ty v inej teme a mna tu nechas samu 😠 😀

lucialen
2. dec 2009

Nasla som, ze za asistovanu reprodukciu sa povazuje uz aj sledovanie folikulov sonom 😒 Nasla som, ze sa vacsinou uziva clostylbegyt 😒

lucialen
2. dec 2009

Dzou, to vies, dnes mam ine problemy 😀

dzou
2. dec 2009

a teda luci myslis ze toto to da? moc drzim palceky 😉

lucialen
2. dec 2009

Co myslis toto to da? 😒 Ci ten clostyl zaberie? Tak jasne ze zaberie a budem mat minimalne dvojicky 😀

dzou
2. dec 2009

jasne luci 😀 no teraz ta ja opustam mm dnes skoncil skor tak paaaaaaa

groka
2. dec 2009

Ahojte

som doma z prace,no bolo dobre,nestazujem si az na male nedostatky,zaciatok a koniec mi nejde este,ale hadam sa naucim,keby bol kazdy den taky ako dnes,zajtra robim pobede do vecera az,takze som doma vyse pol dna...

luci akoze mala si ovulku ci nie?

miska tusim ze ty to tam mas,mas tam same + to akoze ovu testy si mala take pozitivne?

siska,strasne sa s tebou tesim

uz sa ukludnite tehulky a vsetko pojde ako ma a po masle a za chvilu budete pisat ze uz mate poslickov 😀

ja by som aj dnes kusila este snazit,ale mm uz nebude urcite chciet a mozno dnes je ten spravny den,boli aj sem tam boliestky,dnes nemam hlien ale mokro dolu jak keby som sa postala,ble

lucialen
2. dec 2009

Ahoj Groka, 🙂 tak si si to uzila v praci? 😉
Nemala som ouvlku a ani ziadny folikul nevidno 😉

groka
2. dec 2009

luci do riti...ako je to mozne,nepovedal doki?nebola si chora?alebo lieky si nebrala?nepribrala si,alebo neschudla si?

lucialen
2. dec 2009

Groka nic ani som nepribrala, ani neschudla, ani chora, nechapem, ze sa tym folikulom prestalo chciet rast 😒 Doki nevie z coho, horm. profil bol dobry. No skusime to s tabletkami a injekciami 😉
Neviem, co sa im u mna nepaci 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre