Začiname sa snažiť v júli. Pridáte sa?

gajana1
22. jún 2009

Ahojte babenky
my sa chceme začať snažiť v júli. Vtedy bude mať naš synček 1rok. Dufam že sa pridate viacere snažilky 😉 a že sa nam to čoskoro podarí 😉

groka
2. dec 2009

luci ale ked bol hormonalny v poriadku a tebe tusim isla hore teplota nie?mozno ho nevidel 😖

lucialen
2. dec 2009

Praveze nesla hore teplota, dnes bola prilis nizka, takze som uz tusila, lebo som 18DC 😖

sisa2
2. dec 2009

luci - vidis, ten clostyl mi vobec nenapadol. tak verim, ze vajka budu pekne rast a o chvilu budes hladkat brusko 😵

sisa2
2. dec 2009

groka - super, ze v praci vsetko ok, tak nech sa dari.
a dakujem. hehe, ti to pripomeniem, ked budes tehu a budes stresovat 😀

lucialen
2. dec 2009

Siska dakujem, dufam, ze budu praskat ako popcorn 😀 teba som sa chcela opytat, kde bol problem, ked sa vam s malinkym nedarilo?

dzou
2. dec 2009

ahojte no ja nachvilu som tu zase ... 😉
groka tak super ze sa ti paci ale este stale si nenapisala ze co to robis 😉

sisa2
2. dec 2009

luci 😀 😀 😀 no neviem, co by ste potom s tolkym popcornom doma robili 😀
u nas je problem s tym, ze ja mam PCO a mm zly spermio. ale obidvakrat sme potvrdili, ze to ide aj bez CAR 😉 len dufam, ze to aj tentokrat dotiahneme do statneho konca.

sisa2
2. dec 2009

dzou - mm ti dal volno? 😀

dzou
2. dec 2009

sis 😀 isiel do obchodu mne sa nechcelo 😀

sisa2
2. dec 2009

ja som akurat maleho namocila do vane .. tak mam chvilu este frei, kym pojdeme spat. obavam sa, ze zasa budem prva 😅 😀

dzou
2. dec 2009

siska ale tak teraz mas na to pravo 😉 a kedy mas dalsiu kontrolu?toho 9.12?

lucialen
2. dec 2009

Sisa, jasne ze to dotiahnete do stastneho konca 🙂
Tak jeden pukanec uplne postaci 😀

dzou
2. dec 2009

siska inac teraz som nasla na tej stranke ze to cakanie na IUI a IVF sa tu lisi podla regionov ale ze teda moze to trvat dlho 😒 tak dufam, ze byvam v takom regione kde to bude trvat kratsie ak bude treba 😀

sisa2
2. dec 2009

dzou - hej, buducu stredu, rano 07:40 nalacno. budu mi zasa robit odbery. uz teraz sa "tesim" 😀
podla danielka nemam narok, on mi vzdy krici, ze on bude prvyyyy a picha do mna, kym neotvorim oci 😀

sisa2
2. dec 2009

luci - ja ti doprajem aj dva 😉 😵 len nech to vyjde. po stimulke sa tvori viac folikov, takze sanca tam je.
a dakujem 😵

sisa2
2. dec 2009

dzou - ani si to nezistuj, verim tomu, ze to u vas nebude treba 😵

lucialen
2. dec 2009

Jaj, ja by som brala aj dva 😵 Aj ja sa uz teraz tesim ako mi to vyjde 😵 😀

lucialen
2. dec 2009

Co tu nikto nieje? 😕 A co take pozerate? 😕 😕

petafr
2. dec 2009

ahojte, ja som tu, idem si vas docitat...

petafr
2. dec 2009

Sisa, som rada, ze si mala dobre vysledky... dufam, ze nabuduce uz bude vidno malicke...
Ja ortiel zajtra rano... uz od vcera zase dost spinim, dnes este viac ako vcera... tak snad to bude ok... len sa hrozim toho, ze zajtra zase nebude vediet presne, ci to tam je, alebo nie, uz ma dufam nebudu natahovat...

petafr
2. dec 2009

Luci a to co s tymi folikulmi? Nemoze to byt tym, ze to poriadne ani nevidi? Lebo aj minule ti povedal anovulak, a teplota ti ukazala ovulku... asi im netreba az tolko verit.

lucialen
2. dec 2009

Ahoj Peti, no hlavne nech je vsetko ok a nech ta nenatahuju 🙂
Ja viem Peti ale teraz ziadne folikuly nevidel a ani teplota nestupa 😒 Tie folikuly pekne vidno na sone, mne ich minule ukazoval a to boli len take male, tak velky by si hadam vsimol 😒 No a dnes som uz 18DC, takze neverim a nemeriam 😠

lucialen
2. dec 2009

A drahy uz odisiel co? ☹

petafr
2. dec 2009

no uz som sama, ale co uz. Len unavena, nic sme sa nevyspali, rano sme vstavali o pol stvrtej a isli sme spat po polnoci, ja som zaspala az o pol druhej, takze... a teraz sa mi spat nechce ist, do velkej prazdnej postele 🙂

petafr
2. dec 2009

no Luci, mozno dobre, ze uz nemerias, aspon sa na to nebudes tak sustredovat... a mozno to vyjde aj tak, doktori sa stale mylia...

lucialen
2. dec 2009

Ved snazime dalej 🙂

groka
2. dec 2009

baby kto ma so mnou teraz ovulku a kto necaka mrchu?
ja som zvedava kto a kolko bude teraz tehuliek,lebo ja verim ze v decembri to bude vela nas takych

nadenkaaa
2. dec 2009

ahojte baby 😉 nemeriam dnes som chcela ale rozbila som teplomer 😅 tak som sa na to uplne vyp..... 😀 asi je dnes ovu lebo mam vodovy hlien a boli ma pravy vajecnik 😅 dnes som 17DC takze tak okolo 16.12 pride alebo radsej nepride mrcha 😉

groka
2. dec 2009

nadenka aj mne nema prist 16 steho to budem 14DPO uvidime ...

som sa vyrevala pri modrom z neba a idem hodit sprchu a bud spat,alebo testovat,vobec neviem

tak dobru nocku,zajtra pridem

nadenkaaa
2. dec 2009

no my to poistujeme uz od soboty intenzivne ,zajtra este urcite tiez poistime 😀 a potm uz to bude v rukach bozich ..lebo cakame na zazrak 🤐 😵 ale viem ze je nas tu viacktore cakame na zazrak tak snad sme v spravnom rade a pride k nam uz coskoro najlespie uz teraz aby sme mali ten najkrajsi darcek pre svojich mm 😵

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre