Začiname sa snažiť v júli. Pridáte sa?

gajana1
22. jún 2009

Ahojte babenky
my sa chceme začať snažiť v júli. Vtedy bude mať naš synček 1rok. Dufam že sa pridate viacere snažilky 😉 a že sa nam to čoskoro podarí 😉

janulka04
8. dec 2009

nie, miska, to sme dali malym objednat taku novu poschodovu...schodiky svietia farebne a spodna postel je akoby domcek, z hornej ide smyklavka a tie schodiky su neni kolmo, ale tak zo sikma a maju aj tie operadla, ci rukovate, ci ako to nazvat po bokoch, sa nam zdala bezpecna a pekna...a aj s rostami a s matracami vysla len 700€...taka pekne farebna bola, myslim tie latky, ten domcek, aj perinaky boli k tomu..proste spica pre moje male...
jasne, ze zozenieme, len uz male mohli mat tiez komplet novu izbu... ☹
mna to mrzi najma kvoli nim, lebo denne sa na nu pytaju 😢 , boli s nami vtedy ju vybavovat a boli z nej hotove ☹

lucialen
8. dec 2009

Jani, tak to by ma nasralo riadne tiez 😠 Ale neboj a tu sa take veci stavaju 😉
Miska, no ja ho necham spat do 11h, to mu staci, on nieje nejaky spac 😉 Ale ja tiez nemam rada, ked sa na mna tisne, este zvykol spavat v strede postele, ze ja som bola len zmiacgnuta na konci, a ja potrebujem svoj priestor, hlavne nohy nasiroko 😀 Inak dasna krvacuju uz roky a tehu niesom, nepripisovala by som to tomu 😉 A kasli na teploty, dolezity bude vysledok 🙂

motylek17
8. dec 2009

sisus idete do Hotela Slovakia - Tatranská Lomnica?????
bez snehu.... ale na tvojom mieste si jedlo zoberiem... fakt o nicom... 😠

sisa2
8. dec 2009

maji - nie, velka lomnica, hotel international

sisa2
8. dec 2009

jani - tak to je skoda, lebo podla popisu musela byt super .. ach jo, ked sa sere, tak sa sere. mozno sa vam to podari este nejako vybavit. drzim palce!

motylek17
8. dec 2009

motylek17
8. dec 2009

preco som si myslela ze iny hotel... sorry, takze vas bude asi super 😀

sisa2
8. dec 2009

maji - ja som myslela, ze vy ste boli tiez tam 😕

motylek17
8. dec 2009

aj ja.... sorry... moc sa omluvam... neviem preco som si to myslela ☹ ☹

sisa2
8. dec 2009

maji - v poho. len ti ten fen nebudem mat ako zobrat, lebo idem bez auta, berie ma sef 😖

miskahryzka8
8. dec 2009

motylek, LF som mala minule 14 dni 🙂 , no ja som bola chvilku presvecena, ze teraz som urcite tehu a teraz si zase myslim, ze nie som, radsej sa necham prekvapit 😉

siska, drzim palce na zajtra 😵 , no mne dasna krvacaju dost pri umyvani zubov, to mi nikdy nerobili 😕 a to ti zacalo uz od prvych dni?

janulka a co je v neporiadku teda s tou postelou, lebo popis znie super 🙂

luci moj je nastastie mojkaci az rano, vzdy sa smejem, ze sa budi ako romantik a zaspava ako "buran" 😀, no a co ti povedal doki na krvacajuce dasna?

lucialen
8. dec 2009

Na krvacajuce dasna mi povedal, ze to je normalne, ale taktiez to moze by aj priznak paradentozy, ktora je dedicna a moji rodicia maju obaja 😀 A taktiez mi povedal, ze ked budem tehu, tak sa mi velmi pokazia zuby 😉 😀 Neriesim to radsej 😀

motylek17
8. dec 2009

nevadi sisus, zoberie mi to obchodacka ked tam pojde, ale aj tak dakujem....
miska este tri dni a vsetko sa dozvies.... 🙂

janulka04
8. dec 2009

miska, postel je super, no spravanie dodavatela uz moc nie, pisala som na predoslej stranke... 😒
lucka, z maminej strany je vela paradontozy...no pravdou je, ze mne sa zuby zacali kazit az po odstaveni malej...divne, ale je to tak...normalne sa mi vylamovaly aj s korenmi.... ☹ , no, nastastie len 3...a z toho jeden uplne.... 😖

petafr
8. dec 2009

ahojte, tak som naspat, mam uz aj diagnozu, mikroabort, hcg z minuleho tyzdna 4,8, takze to zmizlo. uz koncim aj MS, snazit sa nemam mesiac, co nebude problem, lebo aj tak tu mm nie je, takze to bude v poho...
U nasich bolo cez vikend uplne super, vyvetrala som sa doslova, robila som vonku vsetko mozne, poriadne sa ponatahovala a oddychla si hlavne psychicky...
Inac som v pohode, uz na to ani nemyslim a som aj rada, lebo na to mysliet ani nechcem... zase zacne kolobeh robota, domov atd... prehodnocujem momentalne cely svoj zivot, mam chut na zmenu, skoncit s touto robotou, a pustit sa do niecoho noveho... uvidim, ci nieco vymyslim...
trochu som docitavala, vidim, ze zatial ziadne tehulky, ani neviem, kto je na cakacke najblizsie, velmi vam to prajem... ja som dnes dostala dva maily od dvoch kamaratok, narodili sa mi krasne babatka, jedno 3. a jedno 4. decembra, no tak sa tesim s nimi, ale aj tak to trosku picha pri srdiecku, ale to prejde...
dalsia kamaratka, co ma malicku, bude mat teraz rok, akurat pisala, ze mala ma prasaciu chripku (ale vo FR), tak sa o nu staraju, ale urcite to rychlo prejde...
pridem vas obcas kuknut, ale mam trosku chut na pauzu od internetu a snazilkovania, uvidime ako to vsetko pojde, chcem prestat merat (aspon zatial, uvidim, ci este nezmenim nazor s casom)... hlavne si chcem nieco spravit so zivotom, robota a konecne sa rozhodnut pre jednu krajinu, lebo teraz je to na nervy, ako to je a vobec sa mi to nepaci...
ale tak zatial tak, dufam, ze vam sa bude darit, velmi drzim palceky vsetkym...
Sisus, zajtra ides na tu kontrolu, ak by si chcela, tak sa stav, rada ta uvitam... budem doma, este mam na tento tyzden pnku, tak to zneuzivam 😉

janulka04
8. dec 2009

ahoj, Peti, aj som na teba myslela, ze co s tebou je....
som rada, ze sa snazis byt v pohode, mas dobry pristup...a tiez je dobre, ze to dopadlo tak, ze netreba ziaden zakrok- ako cistenie a tak...velmi ti drzim palceky v dalsom snazeni, nech uz sa pren rozhodnes kedykolvek a schvalujem ti aj postoj, ktory si zaujala...niekedy staci zmenit prostredie, ci pracu, ci mesto a srovnat si myslienky, trosku si vychladit hlavku...velmi ti drzim palceky a samozrejme budem velmi rada, ak sa nam ohlasis a nezanevries na nas, nech uz sa rozhodnes akokolvek 😉 😵

groka
8. dec 2009

ahojte

http://www.fertilityfriend.com/home/groka teplota by bola urcite vyssia ako 36,9 pocitam ze 36,95 mozno aj viac 😅

lucialen
8. dec 2009

Peti tak nech sa ti dari, po zdravotnej, psychickej, pracovnej ci partnersej stranke 🙂 akokolvek sa rozhodnes, urcite ti to prospeje 🙂
Vela juloviek si dava prestavku od kona, uz to tu je dost biedne ☹
Ja sa chystam na koncert Nohavicu trochu sa odreagovat od tejto samoty 😀

janulka04
8. dec 2009

vsimam, luci...ze nejako to tu viazne a aka tu je super partia...celkom mi to je luto.... 😔

rhodosbb
8. dec 2009

ahoj Petka, tesim sa, ze ti pobyt na strednom slovensku prospel a ze si prisla na ine myslienky...
veru, nejako to tu viazne, ale ja vas zanedbavm kvoli praci a nie kvoli tomu, ze sem uz nechcem chodit...
lucy, aj ja som bola na koncerte............superstar v BB! s mojou dcerenkou a ani neviem ako dostali sme sa do sektoru VIP a boli sme hned pod podiom....ja so sofiou na rukach a moja kamoska tiez s 5 rocnou dcerou na rukach - sme tam boli ako najvacsie fanynky a nastrocne baby v dalsom sektore za nami revali a natahovali ruky k svojim idolom....tak mame zazitok 😀

sisa2
8. dec 2009

peti - ahoj moja, rada ta opat citam ... az ma pichlo pri srdiecku. ale som moc moc rada, ze ked uz to muselo byt, je to najlepsie, co v danej chvili moze byt. drzim palceky a vsetko, co sa da, aby srdiecko prestalo co najrychlejsie boliet.
ja idem zajtra hned rano - na 7:40 ... neviem, ci nebudes este spat? zavolam ti, oki?

kkatkaa
8. dec 2009

ahojte zlaticka moje, som sa sem po dlhom case dostala a nemam sancu vas docitat tak keby ste mi nejak strucne zhrnuli co nove?
ako sa maju nase tehulky? ako pokracuju snazilky - nejaky novy uspech? co petka? skusim nieco precitat ale aby som bola v obraze
diky

sisa2
8. dec 2009

veronika 😀 😀 😀 tak ste si to uzili 😀 ani som nevedela, ze oni uz takto chodia po slovensku 😕 ale je fakt, ze ja to nejako nesledujem, vacsinou v tom case uspavam danielka a zalomim s nim 😅
na teplomeri som sa pobavila 😀 drzim palce, nech aj dalej pokracujes v jankinych slapajach 😵

sisa2
8. dec 2009

groka - nech sa pekne drzi hore 😵 ty mas teplomer na BT? kde si kupovala?

sisa2
8. dec 2009

luci - kedy ides na koncert? ak dnes, tak si to uzi 🙂 ja by som tiez rada niekam vypadla, ale u nas nehrozi. neva, som spokojna tak, ako som 😀 😵

sisa2
8. dec 2009

kati - ahoj 🙂 petka tu akurat pisala - par prispevkov nad tebou. inak nic noveho ☹ tebe sa ako dari?

dzou
8. dec 2009

ahojte kocky ja som tu na chvilku mm isiel do obcodu ja som povedala ze sa mi nechce 😀 no ja by som tu tiez najradsje s vami ''kecala'' od rana do vecera ale ako som pisala momentalne to nejde ☹
no petka je dobre z to takto zvladas aj tvoje rozhodnutie zmenit trochu zivot urcite 😉
veronika no ja uz nie som narovnako s tebou lebo ja som dostala mrchu ovela neskor ako ty... teda aspon myslim no tu je moj graf http://www.fertilityfriend.com/home/dzou ako zatial este o nicom i ked zvavujem ze mooooooooooooooozno je ovu teraz lebo aj vcera aj dnes ma bolelo podbrusko a hlien je taky no neviem poriadne mozno watery ale creamy urcite nie a to ja mavam skoro vzdy a teda s mojou dlhou lf moze byt ovu aj skor lebo ja predtym ako sme sa zacali snazilkovat som obcas mala aj cykly 26,27 dnove akonie casto ale obcas sa to stalo tak uvidim ako to pojde dalej...

dzou
8. dec 2009

jaaaaaaaaj a siska moz drzim palce zajtra k dokymu ja som si myslela ze si sla dnes 😕

janulka04
8. dec 2009

siska, tak aj ja drzim palceky...a nech to male srdiecko bije ako zvon!!!! 😵

kkatkaa
8. dec 2009

ahoj siska diky tak idem precitat
to ma moc mrzi ze nic nove ziadna nova tehulka ach jo
ja tiez nic nove len som stale hrozne unavena a ked pridem z prace tak by som len spala ale to je tym hnusnym pocasim ja ho tak neznasa 😝 inak som dnes 24DC, vdaka poslednemu blaznivemu cyklu netusim kedy mam cakat ms tak sa radsej ani velmi nevzrusujem takze asi tak
a ty ako sa mas? bola si u lekara na nejakej kontrole? dufam ze je vsetko v poriadku a drzim palce zajtra na kontrole
petka moc ma to mrzi ale je super ze si to tak zobrala, si silna osobka a zvladnes to. drzim palce a myslim na teba

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre