Začiname sa snažiť v júli. Pridáte sa?

gajana1
22. jún 2009

Ahojte babenky
my sa chceme začať snažiť v júli. Vtedy bude mať naš synček 1rok. Dufam že sa pridate viacere snažilky 😉 a že sa nam to čoskoro podarí 😉

lucialen
11. dec 2009

Trochu divne na opravara, ale vsetci mame nejake uchylky 😉 😀

lucialen
11. dec 2009

Tak mozno musel ist do skladu pre casopis a nieco ti tam ukazat, aby si pochopila 😀 Mily pan 😀

janulka04
11. dec 2009

groka, tak som to skusala, ale cez tie vlocky sa to neda...a Alpy uz cez to snezenie a ni nevidno..tak ked trosku ustane, cvaknem 😉

motylek17
11. dec 2009

... jani snazili sme sa 🙂 inak si sikulka, poradila si si s nemcom... 🙂
groka ako hovorim, kiez by ti to vyslo... 😉
luci neboj, ona sa rozbehne a potom sup do dalsieho kola-uspesneho 🙂

janulka04
11. dec 2009

lucka, kebyze mu dam casopis a tam reklama s ivom, asi by kukal 😀 😀 😀 , ty si nejaka svieza hned z rana, inac
😀 😀 😀 😀
ale mily bol, bo mi vysvetil, ako usetrit na plyne, co mam robit s termostatom 😀 😀 resp., co nerobit 😀

lucialen
11. dec 2009

😀 😀 Jani, tak teda vies co mas robit alebo nemas robit s tym termostatom? 😀 Ach, si ta viem predstavit, ako pritakavas, alebo hovoris ja neviem 😀

janulka04
11. dec 2009

tak podla mna lepsie, maji dorozumiet sa rukami nohami, nez kebyze ako mi mm poradil na vsetko vraviet: ja neviem 😀 , on je niekedy taky truhlik 😀 😀 😀

motylek17
11. dec 2009

ako kazdy chlap 😀

janulka04
11. dec 2009

lucka, tak nahodou som sa zmohla na par fraza, ale akoze nejaky duchaplny diaog to nebol 😀 😀 😝
hlavne, ze radiatory funguju, ne? 😀 😀 😀
presne, tak, majka...moj je niekedy riadny sedlak a este sa tvari, ze akoze co? ved normal, ne? Mi aj povedal, ze on na zaciatku to pouzival stale 😀 😀

janulka04
11. dec 2009

a inac, dnes idem hadat dievcenske mena, tak mozete radit....Z tych chlapcenskych zatial vedu Marcus a Darien, ktory sa mi paci viac a poda Misky sa aj hodi k priezvisku..no este tato, ci to odsuhlasi, on je suchar a je za tradicne 😝

motylek17
11. dec 2009

jani ja chcem strasne Terezku alebo Charllotu... uvidime ci sa podari 🙂

lucialen
11. dec 2009

Charllota sa paci aj mne, ale moj ani pocut 😀
Jani a posli aj priezvisko 😉

motylek17
11. dec 2009

luci ani moj nehccel pocut a uz si zvykol a ked hovorime o detoch, tak vsetky su Charlloty... 🙂

janulka04
11. dec 2009

inac, baby, prave mi volal mm, ze ako som to zvladla...tak mu vravim, ze v pohode, ale neviem, co je to lager magazin a on ze: CO? Na co mu je casopis o sklade?

😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀
a ja, ze aka som blba... 😀 😀

lucialen
11. dec 2009

Jani 😀 😀 😀

motylek17
11. dec 2009

😀

janulka04
11. dec 2009

inac, tie dievcenske´mena...strach a hruza, asi nevyberiem... ☹

miskahryzka8
11. dec 2009

ahojte, tak nic, zaiden darcek pod stromcek 😒 http://www.fertilityfriend.com/home/2b45ed, mrchu dostanem zajtra, ked mam cely den zumbovat rano aj vecer, to je ako "bonus" navyse 😠 😠 , ale nejako som cakal, ze nic, aj ked samozrejme trosku dufala 🙂 , ale fakt ahluz ako priroda funguje 🙂 .

Ja som to doteraz moce nesledovala, ale uz ste tu spominali vitaminiky pre poloviciakov a pre nas baby, napisete mi please co vsetko je dobre papat 🙂 ? Dakujem 🙂

ked stihnem precitma vas este, idem sa este dobalit a dochystat 🙂

janulka04
11. dec 2009

inac, babule, na tom babynames som sa docitala, ze DARIEN je aj pre chlapca aj pre dievca 😉 😀 dobre, ze?
Miska..teraz som ta precitala..kuuuurniiiiiiiik!!!! 😠

brisilda
11. dec 2009

miska to je ako zakon schvalnosti 😒 ta mrsiska ma mrzi hadam pocka do nedele vecera az sa mozes vyzumpovat
inak ja som uzivala caj na plodnost vitamin E ten je dobry aj pre poloviciaka 😉

brisilda
11. dec 2009

janka pozerala som tiez ten kalendar vzhladom na to, ze neviem dievcenske meno a su tam tak zaujimave mena ze niektore som nevedela ani vyslovit 😀

janulka04
11. dec 2009

tak babule...vybrate mam styri...dufam, ze to baba nebude..bleeee, mena pre baby su strasne skarede a tie, co sa mi pacia...tak tie su uz taaaak pouzivane, ze dovi dopo...tak radte...
Samara, Heidi, Jasmin, este stale zvazujem tu Stellu...sa mi paci, ale bojim sa nemeckej vyslovnosti 😖
a inac sa mi velmi paci aj Rachel a Rebeka, ale priezvisko mame na R a to by bolo velmi tvrde.... 🙄 na dievcatko

miskahryzka8
11. dec 2009

spatne citat nestiham, iba som nakukla a moc prace ste mi nedali s citanim 😉 , jani, nastastie to neberiem nejako tragicky 🙂

bris aky super preklep sa ti podaril, ze "vyzumpovat" 😀 😀 😀 , tak do nejakej zumpy snad nespadnem a sa v nej nevyzumpujem 😀 😀 😀 , no mrcha by fakt mohla aspon pocat co najdlhsie s prichodom, aspon v nedelu 🙂

no ja som zatial zaregistrovala, ze spominate alcheminku, tie femi kvapky - kde si o nich precitam, myslim web? zelezo, kyselinu listovu a becko v jednom uz beriem dlho a to ecko ciste? bris a aky cajik na plodnost okrem alchemiky, lebo ja som cajikova 🙂 a este som tusim citala, ze zinok je na plodnost, ci?

janulka04
11. dec 2009

😀 😀 😀 😀 som sa tiez zasmiala....miska, tak ty si taka nasa zumpacka? 😀 😀 😀 prepac, sa na tom smejem...to by ako vyznelo, ze ZUMPA VIKEND...asi by sa netrhali, co? 😀 😀 😀 😀

brisilda
11. dec 2009

no kocky ja som si to B akosi nevsimla ☹ samozrejme ze som myslela vyzumbovat 😀 zumpe sa vyhybaj 😀 😀 😀
misi na ten cajk mrkni v zdravom svete 😉 tiez obsahuje alchemilku no mne bolo poradene ze vitamin E 400mg pomaha k dozrievaniu vajicok 🙂

motylek17
11. dec 2009

miska ☹ ... ja beriem femibion 800 a zacala som sarapis....
jani tvoje mena sa mi pacia.... 🙂

dzou
11. dec 2009

ahojte kocky ja uz som tuuuuuuuuuuuu a budem tu az do noci 😵 mm isiel stahovat segru a bude tam aj spat... jeho segra ma rocne baby tak ho to mozno viac navnadi 😅 😀
no ja som sa asi 3 dni dozadu dozvedela o jednej babe ze je tehu v 10tt tak ma to nejak dostalo 😔 ona sa snazila kratsie ako ja taka chuducka je asi ma 40kg aj s topankami stravovanie uplne nahovno len tie najlacnejsie veci co sa daju kupit , biela jak stena no uplne nezdravo vyzera a je tehu ako ja to prajem kazdej ale nejak ma to zmohlo 😒 a inac sranda je ze aj ona aj este jedna baba sa rozhodli ze ked pojdu na svk na stalo chcu byt tehu a obom sa to podarilo... tak som sa smiala s mm ze sa asi budeme musiet rozhodnut ze ideme na svk aby som otehu 😀
ale no potom som sa stazovala mm ze preco ja este nie a samozrejme ze mi na to povedal ze sa na to moc sustredim ze takto nikdy neotehotniem...... a dnes som nad tym dlho premyslala v robote a som sa rozhodla ze koncim.........






s meranim 😀 ale som vas natiahla co? ... no asi este zajtra posledny krat zmeriam kedze mm nebude doma a potom koncim kaslem uz aj na to ci oznaci ovu alebo nie... ale skoda je ze mam kupene vip na ff este na 15dni skoda ze sa to neda nejak preniest na niektoru z vas

dzou
11. dec 2009

jaj miska no ja mam tiez speci vitaminky ale anglicke ale mm som kupila selenACE, zinok a C-cko... zevraj tieto vitaminy obsahuje aj profertil... to su tabletky co sa davaju chlapom ked nemaju dobre spermose... a teda som citala ze zinok je velmi dolezity pre chlapa ze 50% z dennej davky zinku co maju mat je obsiahnute v semene 😉

dzou
11. dec 2009

a co tu nikto nie je ked som tu ja ☹

motylek17
11. dec 2009

ahooooooooooooooooooooj 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre