Začiname sa snažiť v júli. Pridáte sa?

gajana1
22. jún 2009

Ahojte babenky
my sa chceme začať snažiť v júli. Vtedy bude mať naš synček 1rok. Dufam že sa pridate viacere snažilky 😉 a že sa nam to čoskoro podarí 😉

groka
26. dec 2009

ja si pojdem kuk skutocny pribeh na jednotke ,ako par nemohol ma tdeticky a nakoniec cakala sestorcata

xena1
26. dec 2009

waw o kolkej to je???bojim bojim

groka
26. dec 2009

xeni 22:05 tusim

xena1
26. dec 2009

dakujem hadam to kuknem...

groka
26. dec 2009

uz sa to zacina,idem kuki

miskahryzka8
26. dec 2009

ahojte, jeej dzou nova fotecka 🙂
maji drzim palce na testik na zajtra 😵
groka, vecer sa nevazi, len rano 😉
baby ja pozeram ten pribeh na jednotke, ale nie od zaciatku o tzch sestorcatach, boli sme dnes u babky a u kamosky, bolo nas desat mala sofinka a dva psikovia, uplne krasna atmoska 😵 😵 😵 😵 , no a prave ma picha uplne medzi vajecnikmi 😕 , otehotnievam 🙂 ??????

xeni, preco sa upusta od merania BT 😕 ?

no dobre, ale to meranie orientacne je podla mna fajn 🙂 aj ked ho treba brat s rezervou 🙂

fiiha lauritka super, pojdem citat aj link sa aspon dozviem nove veci 🙂

hehe aj ja som uz velmi zvedava ako tea 😅

tak pa zajtra, idem citat link 😉

nadenkaaa
27. dec 2009

krasne dobre ranko vsetkym ,mrzi ma ze som tu nebola popriat vam nadherne sviatky ale myslela som aj na vas babulky vcera som tiez nemohla kedze som mala narodky 😖 😀 😅 som u rodicov od 25 a este predtym sme boli u svokrovcov a 24 sme boli sami iba s mm 😉
a kedže dnes ma narodky tea tak vsetko len to najlepsie a najkrajsie nech ta postretne aj ked to najkrajsie a najuzasnejsie uz mas teuska v brusku 😵 krasne 21 narodeniny 😵

xena1
27. dec 2009

ahojte..dobre ranko...
groka,som vcera prerevala cely ten skutocny pribeh...nadherne...dojemne...
miska,upusta sa od BT asi preto ze lekari skor uprednostnuju folikulometriu,kde to vsetko presne vidia...ale ako lauri hovori je to vec nazoru a ja aj ked som od toho upustila,myslim si ze nie je na skodu ked zena spozna ako sa jej telo sprava...myslim ze pokial to vies spravne ovladat a nedepta to je to fajn...
takze aj ja sa pripajam....Tea vsetko len to naj naj naj a uz nas tolko nenatahuj....
nadenka krasne sviatky....

lucialen
27. dec 2009

Dobre ranko 🙂
NAdenka, tak oneskorene prajem vsetko naj k narodeninam 🙂
Tea, samozrejme, vsetko naj naj k narodkam 🙂
Vy ste taketo vianocne deti? 🙂
A dam vam aj grafik, lebo dnes mam konecne watery 😵 http://www.fertilityfriend.com/home/2b6181
Miska no jasne ze otehotnievas 😀
Inak aj ja som si vcera pozrela ten film o sestorcatach, groka, dik za typ 😉

xena1
27. dec 2009

luci grafik pekny .....mozno ti ten moj folik pomoze 😀

dzou
27. dec 2009

bre ranko tak najprv ......... nadenka vsetko naj k narodkam nech sa ti splnia tie najtajnejsie sny 😉
tea aj tebe vsetko naj naj a nech sa ma zubrienka u teba moc dobre 😉
luci super grafik moooooooooooooc drzim palce...
no a ja ... http://www.fertilityfriend.com/home/dzou nejak nemozem uverit ze mam taku teplotu zase 3x som merala ci je to spravne a bolo, potom som skoro hodku lezala v posteli ci ist testnut alebo nie.... ja nejak nemozem uverit ze ta teplota je dobra i ked som sla spat tak ako normalne a ani alkohol nebol 😅 a nakoniec som netestla .... zatial 😅 a nejak neviem uverit ze to je to a od vcera ma uz aj prsia bolia ja viem ze to moze byt aj tehu aj mrcha ale mna vzdy bolia pred mrchou tak nevieeeeeeeeeeeeeeem no uvidime 😉

dzou
27. dec 2009

no a teda este chcem dopisat ze nemozem uverit tu tepolotu lebo vzdy som klesala uz na 12dpo a teraz som 13dpo a som takto hore 😕

miskahryzka8
27. dec 2009

ahojte 🙂 , jeej dnes je konecne aj celkom dobry program v TV, pozerame shreka 😀 😀

ten link vcera bol moc odborny 😕 , radsej asi netreba moc analyzovat niektore veci 😉

jeeej nadi a tei vsetko naj, naj, naj k narodeninkam 🙂 , ako vas je tu vela decembrovych 🙂 a j dzou mala v dec., ze 🙂 M

xeni ono je dobre tu teplotu asi skor pre seba merat ako potom medicinsky velmi riesit a mas pravdu, ja som doteraz vobec nevedela, ze to takto funguje, aspon som sa naucila 🙂

luci gratulujem k watery 😵 , super ze aj ty si myslis, ze otehotnievam 😀 😀

dzou testni, testni, testni ja som zvedava 😅 , baby pridajte sa, nech dzou uz testne 😉

miskahryzka8
27. dec 2009

jeeeeeeeeeeeeej shrek ma torijicky 😀 😀 😀

fazulka1512
27. dec 2009

ahojte babule
ako tak citam tak sviatkovali ste dobre, napapane, vynavstevovane
ja dnes 21 dc,priznaky ziadne ze by sa to podarilo
co mate dnes na plane, ja cakam svokrovcoch.....jupi ☹ ,, nejak prezijem a vecer trosku vonku, vcera sme nestefanovali,boli sme doma aj sme si dali sexik, a vecer som pozerala ten film o tych 6 torcatach a bol velmi pekny, mne by na zaciatok stacilo jedno dietatko 😉

sharmana
27. dec 2009

ahojte kočky, tak hlásim príchod do BA, dúfam že ste všetky dobre sviatkovali, musím si prečítat čo máte nové... my sme boli na Vianoce a 25.12. u svokrovcov, a 26. a dnes u mojich rodičov, bolo veselo, stretli sme sa cleá rodina s mojimi súrodencami, synovcami, dostali sme dokonca aj kočíkové od mojej maminy a aj prvú výbavičku, zatial v bielučkej farbe 😵 😵 a samozrejme nabalená som na týžden 😀

sharmana
27. dec 2009

kočky, tea a nadenka gratulujem k narodeninkám 🙂
dzou. držím pästičky ale verím že toto už teraz vyjde 😉

dzou
27. dec 2009

ahoj sharmi no ja som stale nejaka nerozhodna 😒 uz cely den rozmyslam ci testnut alebo nie... ci pockat uz do rana aka bude teplota... joooooooooj nevieeeeeeeem

dzou
27. dec 2009

ako je pravda ze vcera aj dnes rano mi bolo tak divne ako keby som mala nizky tlak taky cudny pocit v hlave aj na zaludku... no ja si nechcem nic nahovarat a ja neviem preco ale straaaaaaaaaaasne sa bojim tej jednej / 😅 takto mam este stale aspon aku taku nadej

xena1
27. dec 2009

ahoj sharmi...vitaj....
dzou je to na tebe,ja by som este pockala a pekne merala..jasne ze sme vsetky zvedave,ale dolezite je aby si sa ty dobre citila..
inak moje ovulacne priznaky:naliate prsia,bolestive bradavky,bolest v podbrusku,precitlivelost...obcas nevolnost...vravim dnes mm,ze keby ze nemam ovu,verila by som ze tehu...sme sa smiali...je to tazko s tymi priznakmi...

dzou
27. dec 2009

xeni ja viem no este rozmyslam 😀
jeeeeeeeeej a ff mi dal dalsich 5 dni navyse vip

dzou
27. dec 2009

no kuknite na toto to su moje grafy http://www.fertilityfriend.com/journal/revGMviM...

xena1
27. dec 2009

dzou,grafik naozaj vyzera vynimocny oproti tym predoslym...

dzou
27. dec 2009

no saaaaaaaaaaaakkkkkkkkk ja uz neviem co si mam mysliet 😉

sharmana
27. dec 2009

dzou. ja by som nečakala, ja som nedočkaveeeec 😀

sharmana
27. dec 2009

ahoj xeni 😉

sharmana
27. dec 2009

ako sa majú naše tehulky? groka, tea, janulka, bris, malalady, cheer atd.?

dzou
27. dec 2009

no sak nikto tu nie je uz cele sviatky ale sak uz pomaly koncia tak by sa mohol niekto ukazat 😉

sharmana
27. dec 2009

jaj vlastne áno, aj janka cestovala k rodičom, tak asi nie je na nete...
no a ja som sa dozvedela krásnu správu počas Vianoc, totiž to aj môj brat s priateľkou čakajú bábätko, povedali to našim presne na Vianoce, tak mi volali, lebo ja som bola u svokry 🙂 naše deti budú len s 2 mesačným rozdielom 😀

dzou
27. dec 2009

sharmi tak to je super spravicka.... 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre