Začiname sa snažiť v júli. Pridáte sa?

gajana1
22. jún 2009

Ahojte babenky
my sa chceme začať snažiť v júli. Vtedy bude mať naš synček 1rok. Dufam že sa pridate viacere snažilky 😉 a že sa nam to čoskoro podarí 😉

malalady
29. dec 2009

teuška 🙂)) krásne sa to tam vníma.. 🙂) 😀

tea333
29. dec 2009

malalady ty stale nevies pohlavie?

malalady
29. dec 2009

teuška nie neviem ☹ 😠

rhodosbb
29. dec 2009

dobre ranko babenky 🙂
tea, vidis ja som zabudla do albumu hodit moje topanocky, vecer to urobim 😉
malalady ahoj, nechces nam prezradit? 😀
ja som bola tiez v tom akvariu v pesti, ked mala sofia asi tri roky, ta bola z toho unesena 😀

malalady
29. dec 2009

rhodosbb lepšie povedané ono sa mne nechce prezradit 😀 ale pojdem na 3D 12teho tak azda sa ukáže v plnej paráde 🙂 😀

tea333
29. dec 2009

malalady ja dufam ze sa ukaze, a snad to bude Sarah 🙂

rhodos jasne ze daj topanocky, ja dam potom test zo vcera 🙂 inak poobede som si na nom vsimla ze ta trosku slabsia ciarka je C, kontrolna 🙂 a testovacia bola tmavsia 😀
sa priatel smial ze ty si TAAAAAAAAAK tehotnaaaa 😀

tea333
29. dec 2009

Inak ked budem mat babu, bude to Tatiana..to meno som nikdy nezvazovala, ale pred dvoma dnami ma napadlo a jednoducho to asi bolo vnuknutie 😕 😅 napadlo ma to ako uplna samozrejmost 🙂

lucialen
29. dec 2009

Ahojte baby 🙂 Tak velmi ste mi chybali 😵 Vcera nesiel net, uz som mala abstaky 😀
Inak som pekne nasrata, dnes 18DC, ovulka samozrejme nikde 😠 😠 ☹ http://www.fertilityfriend.com/home/2b6181 Uz na to fakt serem 😠

tea333
29. dec 2009

luci ta ovula sa flaka 😠

xena1
29. dec 2009

luci...mozno este folik nepraskol...

dzou
29. dec 2009

ahojte babulky...
luci 😠 ta tvoja ovula ma se..ie viac ako tie moje mrsiny stale
tak ako tea je taaaaaaaaaaaak tehotnaaaaaaaa tak ja som uz uuuuuuuuuuuuuplne jasnaaaaaaaaaaaa 😀 http://www.fertilityfriend.com/home/dzou este k tomu vcera vecer ked sme s mm tutumutu robili tak som uz aj trochu zaspinila a uz tusim ma aj zacina brucho boiet takze cakam ju uz asi dnes ale vazne to nechapem bud bola ovula skor(co aj mohla byt na ten 14dc)alebo sa mi zase smeni lf... ale asi bola skor a budem mat 15dni ako minule i ked na f fto bude vyzerat ze 14dni
no nic ja idem nakupovat tak sa majte 😉

lucialen
29. dec 2009

Diky baby, ze ste nasrate na moje foliky 😠 😉 Ja myslim, ze zase prestal rast 😒
Dzou, tak ponakupuj 🙂 Aj ja by som rada isla nakupovat do UK, ach to boli pekne casy 😀

xena1
29. dec 2009

luci svine su to tie foliky...tebe nerastu,mne su dva na h.....o 😀

tea333
29. dec 2009

dzou uzi si nakupy
luci aj ja by som hned isla nakupovat 🙂
a podla mna moze este prasknut folik, hm?

miskahryzka8
29. dec 2009

ahojte 🙂 , ten moj grafik je zvlastny 😒 http://www.fertilityfriend.com/home/2b45ed, ked ovula bola na strnasty den, tak preco uz teploty nejdu hore 😕 ?

tea333
29. dec 2009

miska posunuta ovu, anovulacny cyklus...alebo to este vyskoci 😕

lucialen
29. dec 2009

Presne Xeni, toto je na porazenie 😠 😀
Tea, no teoreticky este moze prasknut, ale zo skusenosti uz tomu neverim 😒 Myslim, ze zase prestal rast. Najhorsie je ze mna ani nic nepicha, neboli, nic necitim 😒

dzou
29. dec 2009

miska podla mna ovu nebola a mozno je dnes ak zajtra vyskoci aj min. si mala 17dc 😉 tak nic neboj ovulka je za dverami tak sup suo na kropackovanie 😉 ale inac kukam ze ty mas ake nizke teploty 😕
no este si dam kafe a letiiiiim 😀

miskahryzka8
29. dec 2009

hmmmm, no my sme kropackovali kazdy den od 11.12. do 15.12. 😅 , ja som myslela, ze mam vianocnu ovulu skor 😀 a teraz je poloviciak v tatrach na treku, tak nic nenamojkame... Ja si myslim, ze teplota zajtra uz pojde hore, teda snad 🙂 , ja som nastavena na to, ze sa podarilo vianocne babatko 🙂 . A inak dokina povedala, ze sa ma 4 dni pred ovulou, tak ked je az dneska, tak aspon dva dni pred mam 🙂 . Idem vas aj precitat 🙂

groka
29. dec 2009

Ahojte

tak my pred chvilou prisli domov,bola som si vybavit vodicak,do 2 tyzdnov mi pride
ale som sama doma,lebo muzik ma dnes akciu s kamaratmi,varia gulasik kotlikovy,tak isli pripravovat a jasne ze maly isiel s chlapmi,ale pobede mi ho donesie,tak ja som mala len teraz ranajky a na chvilku sa vyvalim a potom idem robit torteliny masove so smotanovohribovosyrovou omackou

som aj riadne chora,sople,kasel,hrdlo citim,hlava boli,chvilu som na nohach ako dnes do obeda a uz ma boli brusko,tak musim dat vydychnut drobcovi,lebo ocividne je to maly lenivec 😀

miskahryzka8
29. dec 2009

a dzou jj pred ovulou nizke 😕 a cez LF mi vyleteli az na 37 aj ked som nebola tehu minule dva cykly 😕

groka
29. dec 2009

miska tusim si sa vcera pytala na co sa berie magnezium,tak u tehotnych sa podava bude v injekciach alebo v tabletkach ked napriklad tvrdne brusko,alebo swu bolesti na ms,magnezium to ukludni,s malym som bola na tom cele tehu,vitaminy ako calibrum,alebo materna co mam ja,obsahuju len vitaminy,to je nic,no a obsahuje akurat tu dolezitu kyselinu listovu

inak baby ja beriem calibrum 1 krat denne je to dost?

tea333
29. dec 2009

miskahryzka treba chvilu pockat 😕
a my sme sa tiez nesnazili na ovulu ale pred nou a vyslo 😉
groka super a budes jazdit?ked uz budes mat vodicak?
luci dzou ma pravdu 😉este je cas

groka
29. dec 2009

tea ano,pokial mi to bude zdravie dovolovat tak ano,ale ked mi zacne rast brusko v tom vyssom stadiu tak uz nie,lebo ja musim mat celkovo sedacku dost blizko k volantu a ked bude brusko bude mi zavadziat
akurat v marci budem cely tyzden jazdit sama povinne nieco mam,no a ked si bude trufat,tak aj gnydosovi by som isla sama na poradne,uz sa aj tesim,ale aj sa bojim

lucialen
29. dec 2009

Isla som si kupit ovu test a samozrejme lekaren bola zavreta 😠

groka
29. dec 2009

idem hodit foto 😉

xena1
29. dec 2009

luci v HA su 3lekarne,vsetky su zatvorene???
groka,drz sa toho co je na pribalovom letaciku...

miskahryzka8
29. dec 2009

dzou, no zraloky som este nevidela nazivo, ani tie raje, tie urcite boli urcite krasne 🙂 , v tom sea worlde bolo super vystupenie delfinov a kosatiek 🙂 , jeden z mojich snov to vidiet sa splnil a nemovia su krasni, ja mam nemovske postelne pradlo a nemo vankusik, milujem vsetko rybickove a podmorske, este aj puzzle 😀, planujeme ako zariadit nanovo obyvacku a spalnu, tak prve som pozerala, kde bude akvarko 😀 , doma sme vzdy mali niekolko aj velke 500 litrove, 300 litrove 🙂

a inak ozaj, v noci sa mi snivalo o rybach 🙂 , to sa vraj sniva, ked je baba tehu 😅

jeeej takze, tei, rhodos som rada, ze sa vam pacilo to akvarko v budapesti, urcite tam pojdem s poloviciakom, uz sa tesim 🙂 , on chce ist ale na motorke, tak musim pockat na teplo 🙂

ozaj veronika, darcek teda dorazil vcera 🙂 ?

luci a nebola ovu na 16ty den 😕 , ved tie teploty mozu vystupit aj postupne, ci?

a inak mne FF ukazoval zelenu minule 3 dni a dnes oranzovu na semaforiku 🙂

dzou, tak s nami 2010 😉 , idemeeeeeeee na baby booom 😀

teiiiiiii a ty mi stale neodpovedas, co ti to vestila ta salute 😉

dzou zelam stastnu ruku a dobre oko pri nakupoch 😉

groka, jj ja som sa pytala na magnezium, dik za odpoved 🙂 , calibrum sa ma brat raz denne aj ja ho beriem 🙂

tei aj mne dokina povedala, ze treba hlavne pred ovulou 🙂 , tak dufam, ze je najneskor dnes 🙂

ozi groka a gratulujem k vodicaku, ak som este nie 😅

xena1
29. dec 2009

groka krasne brusko....nemas tam dve?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre