Začiname sa snažiť v júli. Pridáte sa?

gajana1
22. jún 2009

Ahojte babenky
my sa chceme začať snažiť v júli. Vtedy bude mať naš synček 1rok. Dufam že sa pridate viacere snažilky 😉 a že sa nam to čoskoro podarí 😉

dzou
5. jan 2010

ahojte babule ...no je tu volajako mrtvo....
miska mne sa uz asi 3 mesiac pred mrchou sniva ze som dostala mrchu a vzdy prisla 😉 takze na nic sa neda spolahnut 😀
groka joj chudatkoo tak nech ti je cim skor lepsie 😉
janka vitaj sp5t 😉
nadenka vela uspechov v praci 😉a pochovaj babetka aj za nas 😵
maji dufam,ze sa ukazes castejsie

dzou
5. jan 2010

jaj a miska kukala som albumiky 😵 krasne fotecky 😉

tea333
5. jan 2010

Neviem kto sa pytal, ale ano ockovanie mi nie je velmi pochuti, absolvujem len take, co naozaj musim..

ked niekedy budete mat naladu a chut, skuste si pozriet http://blip.tv/file/2224472/
to je prednaska odporkyne ockovania vo svajciarsku, a nieco do seba to ma, naozaj..

dzou
5. jan 2010

ahoj tea ako sa mas? uz lepie dufam 😉

lucialen
5. jan 2010

Jej ste tu? 🙂

dzou
5. jan 2010

ja zatial ano 😉
ahoj luci ako sa mas? aky grafik mas som nevidela

groka
5. jan 2010

baby kukam filmy od 20:00 na markize,na rano si chystam chlebik cerstvy pri postel,najskor talbetku na lacno,po pol hodine si dam chleba a az potom vstanem z postele som zvedava co to spravi s mnou,muzik mi povedal ze by som mohla dat trosku bytik do poriadku,proste si zelam aspon zajtra nech mi je lepsie,potom nech mi je zas zle,ale len nech nieco urobim
a bolest prs mi aj prestavala uz a dnes na vecer sa zase ohlasili
a najhorsie je ze mi nechuti pit,pijem na silu

dzou
5. jan 2010

groka jooooooooooooooooj chudatko moje 😒 daj si zazvororve keksiky zevraj to pomaha 😉

xena1
5. jan 2010

ahojte,,,, 🙂

lucialen
5. jan 2010

Dzou, tak specialne pre teba http://www.fertilityfriend.com/home/2b6181, akurat som sa s nim trochu hrala

lucialen
5. jan 2010

Inak ma zacala poriadne boliet ruka z toho ockovania 😒

dzou
5. jan 2010

luci tak super to vyzera uvidime co z toho bude 😉

miskahryzka8
6. jan 2010

ahojte, tak ja som sa k vam az teraz dostala... 😠 , ach jaj niekedy su baske kamaratstva zlozite... a celkovo v partii...
no ale co a mi staloooooo 😕 , som uz pisala, ze mam na zumbe nejake divne to podbrusko, ze bublinkuje alebo co a mam ho nafuknute a dnes som si pri zumbe normalne ze trosku cvrkla 😕 😕 😕 😕 , to sa mi vzivote nestalo pri cviceni 😀 a ma stale vacsie tie bolesti na mrchu, dnes som na papieri nasla minikvapku krvy, tak bud to bolo uhniezdovanie, alebo dostanem mrchu predcasne 😕 Musim este v posteli skontrolovat krcok, aj ked ho este uplne presne nerozoznavam...a som zvedava na teplotu...

luci tak to aj aj som si vydychla za teba 🙂

jeeej nadi, tak zelam prijemne dni v robotke 😵

groka aj moja "svokra" robi perfis domacu pizzu, mnam 🙂

sharmi, telka a mm a prepinanie, no niekedy na vrazdu tiez aj u nas 😠 😀

dzou, neber mi iluzie so snivanim o mrche 😝 😀

luci grafik super zatial 😵 , len zajtra ti po tom ockovani moze extremne vyskocit teplota, to byva ako reakcia a vnutorna teplota 😉

a to ste ako malo popisali 😕

dobre ranko 🙂

sharmana
6. jan 2010

dobr0 ránko, dnes som hore už od 6:30, mala som hrozné sny, pohádala som sa vo sne so segrou... ale vraj tažké sny bývajp aj ked napadne do rána sneh, čo sa naozaj aj stalo...
mm mi vždy po hádke ustúpi, lebo ja by som neustupila, to je dobre, inač by to u nás nefungovalo...
miska. jaj ten môj tiež prepína, ale chvalabohu momentálne máme 4 programy, lebo sme si kablovku ešte nedali, ideme prerábať obývačku, tak je to zbytočné...

lucialen
6. jan 2010

Dobre ranko 🙂 Tak dnes som trochu stupla, mozno to bude ta reakcia organizmu na tu injekciu ako pisala Miska. Ale stale som prechladnuta a nie a nie sa vyliecit uplne, http://www.fertilityfriend.com/home/2b6181

sharmana
6. jan 2010

ahoj luci, no ja už vidím o akú chorobu ide u teba 😲 😲 😀

tea333
6. jan 2010

Bre ranko baby,

no ja som vcera oznamila mame a otcovi ze budu stary rodicia 🙂
Mama to zobrala prekvapivo super, prv mi isla pindat,aj ked som videla ze sa jej chce tesit,ale musi byt MAMA, ale zastavila som ju s tym ze je to moj zivot a ze sa moze akurat tesit 🙂 Tak sa zacala tesit a nemohla uverit, stale sa ma pytala ze to akoze bude babka? hehe .. 45 rocna, sa jej to nezda 😀
Otec, u toho som normalne mala pocit ze to cakal 😝 , hned gratuloval a tesil sa 🙂

lucialen
6. jan 2010

Ahoj Sharmi 🙂 Ale to tu zije co? 😅 Ti poviem, ja cakam, kedy sa to rozbehne a kazdy druhy den mam nieco ine. Zacalo to hrdlom, to prestalo, zacala som kaslat, kaslanie prestalo, mam nadchu 😖
V tehu su normalne take sny, to si velmi neoddychnes. Pomaly uz zacnes v snoch rodit, a to budes rano vycerpana 😀
Miska, no ja myslim, ze sa uz uhniezdilo, na mrchu mas este cas 😉 To mne sa uz zmrchovnieva 😀

sharmana
6. jan 2010

tea. tak ti gratulujem, máš to úspešne za sebou... neboj, mama ta teraz bude brať viac ako dospelú, rodičia začínajú vidieť svoje deti ako dospelých, až ked majú svoje deti, lebo potom sa sústredia na vnúčatá.. uvidíš, vaše vzťahy budú vdaka vnúčatu super 🙂

sharmana
6. jan 2010

luci. no veru, všetky babule sa tu asi sánkujú alebo čo 😀
luci. mne sa zdá, že každej žene sa podarí otehotniet, ked to už psychicky vzdá... a vtedy booom 😅
platilo to u mna, aj u mojej kamošky... myslím že aj u janulky, ked išla rovanko ako ja vložky nakupovat 😀
tie sny sú katastrofa, niekedy mám pocit, že mi hrabe 😀

groka
6. jan 2010

ahojte

hadajte co robim,papam moju dobrunku zeleninkovu polievocku s krupicovymi haluskami,normalne si to to malinke pyta a to doslova 😀 este keby ta pizza bola ale ako sa poznam mozno si to spravim zajtra sama,teta mi povedala ze aby som si cesto zamiesila v mixeri lebo ja to rucne nevladzem 😅

kraaaaasne nam dnes napadlo snehu,u nas stale krasne snezi,je hadam vyse 5 cm snehu urcite viac,dnes som bola s malym aj vonku po asi 6 dnoch 😝

dnes mi neni tak velmi zle,rano mi ani nebolo,mala som v plane nevstavat z postele kym sa nenajem,ale maly sa pytal cikat tak sm musela dala som si tabletku a potom ze sa pojdem najest,ale uz som nestihla takze som vstala a dala som si biely smotanovy jogurt a po malom som dojedla trosku termixu orieskoveho potom sme isli von a vonku som doslova musela dychat cerstvy vzduch co ma nadrapovalo,

takze sa idem najest polievocky a pojdem skladat veci a utrem dlazky musim vyuzit ze mi neni az tak zle,aj kavu som si dala dnes po 2 dnoch

sharmana
6. jan 2010

groka. ahoj, tak som rada, že ti je lepšie, ale kávu by som ešte nepila, nie je to dobré v prvých mesiacoch, aj ked jedna káva neuškodí ani na začiatku tehu, ja len že ked ti býva zle, tak by som si žalúdok nedráždila 😉

groka
6. jan 2010

sharmana ked ja uz nevime,skusam co by ma napravilo,kavu som mala velvetku stvrt vody horucej a tristvrte mlieka

sharmana
6. jan 2010

groka. ved to je v pohodke, to je slabučká káva... moja švagriná je tiež asi v 10tt a stále je jej zle, stále vraj vracia.... babule, to vám nezávidím, ked máte nevolnosti... ale ten výsledok, krásne bábo, to za to stojí 😉

tea333
6. jan 2010

shami moje sny posledne dva dni su tiez pekne divoke, ale co narobis 🙂

Luci mne sa ten tvoj graf paci, uz si mala taketo vysoke teplotky takto na koci cyklu?
lebo predosly graf nemas,..
miska krcok musis rozoznat 🙂 a v posteli by som si ho nekontrolovala, najlepsie ked sedis na zachode, alebo cupis

miskahryzka8
6. jan 2010

ahojte 🙂 , blbne mi moj ff 😕 a pri tom mi luckin graf ide otvorit 😕

sharni aj my mame zatial len par programov, ale prepinat sa daju 😀 , inak akurat pozerame na spektre o prestavbe domov, zaujimave 🙂 , ale ti manzelia asi maju na zahrade toho slonika otras sa 😀

luci, no moze to byt reakcia na ockovanie, ale aj nemusi 😉 😵

tei a preco, si vasi myslia, ze mas malo rokov na mimco 🙂 ?

luci a inak pri otehu byvaju nadchy 😕 😵 a ja som uz mala aj 25 dnovy cyklus raz 😕 , tak neviem, mam uplne tie mrchove pocity a strasne anfuknute brusko, a krcok sa mi zdal trosku maksi, aj ked dole... a grafik takto, uz ide ff: http://www.fertilityfriend.com/home/2b45ed, celkom to aj kpoyruje minuly mesiac...

sharmi, aj mams traasne zive sny 😕

no my sa chystame na prechadzku, teraz idem ostrihat poloviciaka 😅

groka
6. jan 2010

baby mne sa tiez do rana snivalo drzala som v rukach malicke babatko moje v perinke ale neviem co to bolo,bolo skor oblecnee v bielom ale nieco mi hovori ze dievca 😅

groka
6. jan 2010

inak baby aby ste boli v obraze to s tym krckom je dobra blbost,ja ho mam stale hore a makky,dokonca aj ked som nebola tehu a mala som pred mrchou bol hore,vzdy bol skor hore,malokedy dole

sharmana
6. jan 2010

tea. pokial ide len o sny, tak to určite nejako vydržím 😀
miska. más pravdu, aj 4 programy sa dajú prepínat a intenzívne 😀 ale to aspon netrvá tak dlho a mm si vždy nakoniec niečo vyberie.. docela radi pozeráme na stvčke dokumenty, najčastejšie sú to cestopisy od francúzov, a včera bol úplne super francuzsky dokument o prestavbách domov, záhrad na Azurovom pobreží, jedni Angličania si tam kúpili zamok.. o to viace to bolo zaujímavé pre mojho mm, lebo tam žil 7 rokov a dokonca tam poznal všetko, tie dedinky nakopcoch a aj ten zamok...
groka. aj mne sa snívalo o detoch a už dva krát o dievčatku, aj som ho na rukách držala... ale neviem či to neznamená opak 🙂 ved uvidíme, dúúúúúúúúúúúúfam že zajtra sa dozviem čo to v mojom brušku býva 😀

tea333
6. jan 2010

Miska no moja mama aj babka do mna od malick hustia ako pojdem na vysku a budem mat titul a karieru 😀
a deti az po skole podla nich, mozno sa boja ze nedokoncim,mama to uz stihla npovedat babke cez skype,
skoro ju vystrelo ale dedko ju upokojil a teraz sa tesia ze budu prababkovci 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre