Začiname sa snažiť v júli. Pridáte sa?

gajana1
22. jún 2009

Ahojte babenky
my sa chceme začať snažiť v júli. Vtedy bude mať naš synček 1rok. Dufam že sa pridate viacere snažilky 😉 a že sa nam to čoskoro podarí 😉

tea333
7. apr 2010

a hlasenie pre Groku, denisocka sa pyta kde si, tak sup prispiet do augustoviek 😉

tea333
7. apr 2010

ja sa na August uz hrozne tesim 😵 😵
ale jasne ze mam aj obavy, citim sa taka "nekompetentna" a neskusena 😀 😀 ale vsetko sa nauciiim 🙂

cheerlady
7. apr 2010

tea no nevies si prdstavit ako natahuje ten krpec nas! 😀
peti neboj,aj ty sa toho dockas 😉
joj baby,mne to niekedy vobec nedochadza,vcera som isla od toho dr. a pripadala som si ako zabrzdena-ze ja mam tento tyzden rodit??? 😲 😀 😀 😀 ale uz sa velmi tesim na drobca,aj ked mam niekedy obavy ako to budem zvladat,ale snad to pojde same 😵

cheerlady
7. apr 2010

to malo byt predstavit 😀 😀 😀

janulka04
7. apr 2010

cheer, tak sa drzte...no maly je typicky chlap...meska 😀 ...a inac, chlapcom sa nechce vetsinou prist na termin, tak ja len budem drzat palceky na rychly a bezbolestny porod 😉

janulka04
7. apr 2010

a peti...ziadne negativne myslienky sa nepripustaju 😉

petafr
7. apr 2010

jasne, samy pozitiv 😉
Cheer, ked si predstavim, ze ja som prenasala dva tyzdne, si neviem predstavit... dufam, ze tebe to pojde rychlo a hladko
😵
Neboj Tea, ono to pride samo, bude z teba skvela mamina a ta najkompetentnejsia...

A Evka sa neprisla ukazat, ze ako testovala?

cheerlady
7. apr 2010

jani sak ja sa ani necudujem,pocitala som s tym-chlapi 😠 😀 dakujem,no ja si niekedy pripadam divna,ze ma este nejak nechyta panika,asi je to ticho pred BURKOU! 😅

janulka04
7. apr 2010

cheerly...tusim idem v tvojich slapajach 😀 ....
a taska uz sbalena komplet? ja ese nemam ani jednu handricku opratu, pol veci mam na SVK a muz pre to ide az okolo 20.4, 😀 ...a pre seba mam len dve materske podprdy 😝 😀

janulka04
7. apr 2010

na co sa budes stresovat...? 😀
inac, ty si aky flegmos 😀 , cheer

cheerlady
7. apr 2010

praveze nie,ja viem byt aj velky stresak,len teraz sa sama sebe cudujem,asi to bude tym tehotenstvom alebo tym,ze neviem,co ma caka 😅 😕 no do tasky dnes este hodim pre mna kozmetiku,mineralku a take posledne veci.ale este mi chyba jedna podprda na kojenie,mam len jednu,ale tu uz asi zhanat nebudem.no a dnes este pobalim tasku pre maleho,co mi mm donesie,ked pride pre nas-tomu ked som povedala,ze ma potom dojst s vajickom a taskou pre maleho,tak zostal kukat jak puk,ze ktore je to vajicko a ze tasku si mam rovno zobrat,ze on to zabudne 😠 tak som ho hned uviedla na spravnu mieru,ze sa tam nebudem trepat zbalena jak na dovolenku,hadam si vie zapamatat 2veci! 😠 ale sak co cakam,chlap!!
jani no to ti nezavidim,ze este nemas vecicky oprane,ja som rada,ze uz to mam z krku,lebo ako som si myslela,ze mam toho malo,tak ich bolo zrazu straaaasne vela! 😀

janulka04
7. apr 2010

ved prave, ze mam toho dost a este som vyhrala par aukcii, plus to na SVK a nechce sa mi to prat na etapy..pri malych som bola nachystana uz v nejkaom 6.-tom 7.-mom mesiaci, no teraz sa mi taaaaaaaaaaaak nechce...tesim sa...len sa mi nechce nic robit, som total zhnita 😀
cheerly, ty si s tou svojou taskou taka zabavna, sa tu rehnim na tebe...inac, ja budem horsia, ja verim, ze ja budem predychavat, vzdychata este balit 😀
a co chces od chlapa...? mm tiez nechape vela veciam...preto radsej vzdy povie, ze ukaz mi to 😀

monikapd1
7. apr 2010

ahojte babule, tak ja som sa dnes vratila z nemock, hrozi mi predcasn, ale nastastie je vseetko v poriadku, cheer t sa ked chystas do nemocky?? hm

janulka04
7. apr 2010

☹ ahoj, monca a co sa stalo? 😕

cheerlady
7. apr 2010

ja si pripadam,ze okrem domacnosti nic nestiham-a to musim pred odchdom do nemocky napisat seminaku do skoly,lebo termin odovzdania je 15.4. 😅 dalsiu do 23.4. a dalsie 2seminarky do konca aprila,tak som veeelmi zvedava ako to stihnem pri malom! 😒 uz mi ide na nervy ta skola 😠
ale tu moju tasku a tasku pre maleho,to je dnesny zavazok,to musim dat! 😀
ahoj moni,tak pekne oddychuj,nech to potiahnete co najdlhsie! 😉 inak v teme aprilovky je kopec bab,co im hrozil predcasny porod,cele tehu pomaly prelezali a teraz im hrozi zase prenasanie 😒

monikapd1
7. apr 2010

ahoj jani, noo chytili ma kontrakcie a boelo ma a tvrdlo brusko, ale uz je to celkom fajn, este musime nejakych tych 5 tt vydrzat a lezala so mnou na izbe baba co caka trojicky 🙂 o dva tt by jej mali robit SC

monikapd1
7. apr 2010

noo ved to, aby som aj ja nakoniec este aj neprenasala 😀

janulka04
7. apr 2010

cheerly...tak drzim palce k baleniu tasiek 😀
fuha, moni, hlavne, ze ste v poriadku...nie, ze ma predbehnes 😉
uf, ze trojicky.. 😲

janulka04
7. apr 2010

😝 monca, baby sa vetsinou hrabu skor, ja som s narodila v 38tt a bola som prve babo a aj moje male boli 38tt ukonceny....u dievcat to malokedy byva, ze by sa prenasali....su skratka zodpovedne od zaciatku 😀 a netropia si z dospelych zartiky

monikapd1
7. apr 2010

noo tak veru mala riadne brusko 🙂 a napodiv su male vraj dost velke na to ze su tri, by mali mat kolo 3kg kazde 🙂

janulka04
7. apr 2010

ozaj, cheer..ty si tusim priberala celkom malo..kolko kg si v pluse? 😕

monikapd1
7. apr 2010

noo nas zas mamina vsetkych prenasala 😀 tak neviem ako to bude u mna a aj svagrina obe svoje male prenasala

monikapd1
7. apr 2010

a mala b uz mala bt otocena hlavicou dolu, teda ak sa este nevrati nazad 🙂

janulka04
7. apr 2010

veru, aj a som zvedava, ze ako sa nakoniec tie TP shohnu so skutocnostou, ze ako tu tie baba pojdu po sebe 😀

eva30
7. apr 2010

Ahojte babulky.
Tak konecne som vas vsetky precitala. No a musim vam napisat :.............................SÚ TAM, KOLAJNICE AKO SVET - jupííííííííí........ (kuk foto). 😵 😵 😵 sme sa smm strasne tesili. Aj som kned volala dokine a v pondelok sa mam zastavit ukazat a pre vitaminky na podporu ked sme uz o to jedno prisli aby sme nic neriskovali 🙂
dzou
- blahozelam k svadbicke, krasnucka nevesticka a hlavne ze ste stastni, zo svokrovcov si nic nerob

majuska, fazulka, siska a tiez dzou
- ziadne obavy a hlavne pozitivne myslenie, nam sa podarilo po 10 cykloch a tiez uz som obcas bola na nerv. No a tento mesiac sme to vobec neplanovali lebo som chcela ist s maminou v maji do Pariza - ona este nikdy neletela a je to jej sen. prekonala tazku rakovinu a sme jej to darovali s mm za statocnost a za to ze ju lubime, takze pravidlo 1. vzdy je to po zurke, alebo ked to necakate, tak ako povedala siska

jani - to je super ze vysledky sú fajn, budem dalej drzat palec

peti - ty sa tiez drz, zo spinenia si nic nerob, to býva vraj casto, no a budeme bojovat spolu, dobre 🙂, nám by to malo vychádzat okolo 9. decembra, to je prca, tak uvidime co povie v pondelo dokina

bris - s tym havom to bolo super, to je sranda ked su taky pazroskovia

tei - ďakujem a som rada že tu budem moct byt s vami, dúfam ze vsetko stastne dopadne. a s tými psikmi je to super, keby bolo takych ludi viac, mozno by tu bolo krajsie

luci - oblecko by sa zislo aj mne 🙂

cherr - drzim palce - uz nech je tu medzi nami cervicek 🙂

babulky vsetkym vam drzim moc palec a budem sa tu k vam pridavat 🙂, uz sa na to moc tesim 🙂 😉 😉 😉, utekam trosku pracovat, pekny dnik vam zatial prajem

janulka04
7. apr 2010

tak gratulujem, moni, aj moja mala dostala rozum a vtlacila sa fest do panvy, tak preto mam aj tie slabosti...tiez dufam, ze uz sa nepretoci, minule, ked sa otacala, to bola taka hnusna bolest, uz nechcem zazit, fakt...
a mame inac 41cm a 1900g 😉

janulka04
7. apr 2010

😉 evka, obrovska gratulacia..a tfuj tfuj tfuj....drzim palceky, aby to tentokrat vsetko skoncilo o 9 mesiacov uzlickom v naruci 😵
teeeda...to je dialnica 😀 , kraaasa...prijemne tehulkovanie a fazulka, nech prospieva a rastie

eva30
7. apr 2010

ďakujem moc janulka a tebe a stellinke prajem ešte pekne dotehulkovanie a budeme sa na nu moc tesit 🙂

groka
7. apr 2010

evi gratulujeeeeeeem prajem ti aby vam to vyslo tento krat 🙂 🙂 🙂 drzim vsetky prsty

baby s mm sme upratali a idem s nim k svokre,ja sa vyvalim vonku a budem dychat cerstvy vzduch,potom prideme uz aj pre maleho

cheerlady
7. apr 2010

evi gratulujem k // 😵
jani no ja som si myslela pred 2tyzdnami,ze tych 10kg bude definitivnych,ale s hrozou som zistila,ze som pribrala dalsie 2kg za nieco vyse tyzdna!!! 😠 ale vcera som dokimu priznala len kilo 😅 ja len dufam,ze to neslo vsetko do maleho,ale vacsinu uz tvori v tomto stadiu voda 😖

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre