Začiname sa snažiť v júli. Pridáte sa?

gajana1
22. jún 2009

Ahojte babenky
my sa chceme začať snažiť v júli. Vtedy bude mať naš synček 1rok. Dufam že sa pridate viacere snažilky 😉 a že sa nam to čoskoro podarí 😉

biancarv
13. júl 2009

pre mňa je najdôležitejšie aby som bola s mojim dieťaťom najviac ako viem, aby som videla všetko čo urobí ako prvé, (prvýkrát zdvihne hlavičku, pasie koníky, prvy úsmev, prvá slová, prvé plazenie, prvé krôčiky atd.......)

a materská bude pravdepodobne od nového roka 9000,-sk

biancarv
13. júl 2009

myslela som rodičovský príspevok

tea333
13. júl 2009

andzi to malo byt ze nic nerobim ale sa k tomu nepriznavam 😀
chodim do skoly,ale velmi malicko a zvladam ju v pohodicke, pomaham sem tam otcovi v kancli, ale vascinu tyzdna ani cez skolsky rok sa nepretrhnem 😉

fazulka1512
13. júl 2009

babulky moje, joj tak by som chcela byt tehotna, ale to asi vsetky co sme tu, no nie ☹
aspon ze to snazenie stoji za to, 😉

nadenkaaa
13. júl 2009

boooze baby som zvedava kedy dojde moja polovicka z roboty dufam ze to zasa bude o polnoci 😒 ☹

nadenkaaa
13. júl 2009

tea a ako ti dobre ide to nepriznavanie 😉 😀
bianca no veru malo by sa to zvysit ved to co je teraz je hrozna zobracenka 😒

tea333
13. júl 2009

ja by som sa chcela ist snazit,ale tento mesiac to asi nebude velmi pravdepodobne 😒

nadenkaaa
13. júl 2009

preco nie? ved mas este pol mesiaca 😉 😀

malalady
13. júl 2009

fomárik🙂 ani psychika... však ja teraz tiež budem začíat a uvidím tiež sa bojím,že neotehotniem:( al treba skúšat🙂))) 😀 😅 a inak není to nezodpoený prístup, že stete bábo aj ed na to moc financ není.. mne sa ani en prístup nelúbi!

biancarv
13. júl 2009

no dobrú noc baby, zajtra ráno sa hlásim 😉

tea333
13. júl 2009

lebo ovulka tu bude coskoro,mozno najblizsie dva dni a ten moj je uz teraz utyrany 😠
malalady nejako som nepochopila juj

biancarv
13. júl 2009

mimochodom malalady pre tvoje info fomarik sa snaží otehotnieť už tri roky, preto je taká pesimistka... 😔

malalady
13. júl 2009

nadenka to ti poviem,že je to žoračka teraz rod.príspevok...a ešt otec ktorý neplatí výživné ani sa o malého nezaujíma

malalady
13. júl 2009

tea333 ale,že prístup,ked mám peniaze tak až potom bábo 😠 každá matka vie dat malému človiečikovi všetko... a viem to sama na vlastnej koži.. moj malý má všetko🙂))

malalady
13. júl 2009

bianca jáj:(((((((( 😔 to mi je luto

nadenkaaa
13. júl 2009

babulky idem uz aj ja -musim este nieco dorobit majte sa pekne dobru noc a zajtra dopismenkovania 😎 😉 🙂

tea333
13. júl 2009

aha 😀

malalady
13. júl 2009

mnooo))) eh ja by som už stela diewčatko mu hovorím mysli na dievčatko:PPPP tak hádam bude myslet heh:DDD 😀 chlopa mám

tea333
13. júl 2009

malalady hovori sa ze ked mas styk pred ovulaciou a nie pocas nej, tak je vacsia sanca na babu, lebo spermie babske su zevraj pomalsie,ale dlhsie ziju..

sabiatko
14. júl 2009

cavte baby 🙂 konecne sa mi tu podarilo chytit internet... sorry, ze som nepisala skorej, ale nie a nie najst wireless... neviem, dokedy to bude fungovat, ale vyuzivam, ze aspon teraz to ide. zatial som nedocitala, co sa tu poudiavalo, ale dostanem sa k tomu 😉 no a moje novinky: vcera rano som si pre istotu spravila este jeden test a pozitivny... fotku dam neskor. bola som u lekarky a kukala babeno, ale bolo take mrnave, ze ho nebolo vidiet. hovorila, ze daku bodecku tam videla, aj mi ju ukazala 😵 ale ze si este neni ista, ci je to ono, tak tam musim skocit este v pondelok o tyzden. inak citim sa ok, len obcas mi je troska zle, ale nie je to nic hrozne a narastli mi trocha prsia 😎 comu sa len tesim 😀 no tak vas teda idem docitat... som strasne rada, ze som konecne medzi vami 😉 🙂

rhodosbb
14. júl 2009

No Sabiatko,

taká úžasná správa a ty to píšeš akože len tak mimochodom som tehotná 😀 Gratulujem ti srdečne!
Tak si tuším prvá, ktorej sa to podarilo, ale ja musím tiež dočítať baby dozadu. Mne doktorka tiež nevidela na sone bodku, lebo som prišla príliš skoro, ale o dva týždňa tam už bola riadna fazuľka 🙂
Teším sa s tebou a držte sa 🙂

Ja mám v piatok dostať M., tak som zvedavá, či príde, ale nemusela by ☹

Pekný deň snažilky a podaktoré už tehuľky 😉

malalady
14. júl 2009

dobré ránko babulky

🙂 no toto to baby sú také lenive???:D není možné:D 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

eva30
14. júl 2009

ahojte babenky.

Ja sa tu takčasto nedostanem a musím to tu tiež všetko dočítať lebo píšete moc 🙂 🙂 , ale to je len dobre.
Sebiatko, tebe hrozne, hrozne, hrozne moc blahoželám a prajem ti, aby všetko prebiehalo pekne v
"porádečku", budeme sa tešiť na ďalšie správy

a vám všetkým ostatným pekný dník 😉

biancarv
14. júl 2009

dobré ránko, je tu niekto? fomarik, tea a nadenka ste tu?

otázka pre nadenku: môžeš mi prosím ťa opísať ako ťa tie prsia bolia? díky a ešte mávaš aj ty také bolesti podbrušku podobné tým v mrche?

včera som písala mail, môjmu novému gynekologovi, povedal že nie je problém, mám zavolať v pondelok a sestrička ma objedná na nejaký dátum, tak som sa rozhodla že v pondelok urobím aj test a uvidíme 😀

malalady
14. júl 2009

biancarv už si tehu? 🙂)))))) 😀

tea333
14. júl 2009

Baby dobre ranko,
sabiatko-tak blahozelam prva tehulka 😀 😀 oficialna,tesime sa s tebou 😀
biancarv rano som tu nebola bola som strihat psov,teraz lebedim na zahrade lebo sa vnutri upratuje

tea333
14. júl 2009

my sme nejak velmi nesnazilkovali takze este dnes budeme, ale na tento mesiac to naozaj nevdim, snad dalsi.. 🙄

malalady
14. júl 2009

tea333 hm prečo ne?

tea333
14. júl 2009

lebo sme sa snazili len raz 😢

malalady
14. júl 2009

tea však ja som tiež len teraz začala bo mi 10teho mrcha skončila🙂))

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre