Začiname sa snažiť v júli. Pridáte sa?

gajana1
22. jún 2009

Ahojte babenky
my sa chceme začať snažiť v júli. Vtedy bude mať naš synček 1rok. Dufam že sa pridate viacere snažilky 😉 a že sa nam to čoskoro podarí 😉

lucialen
20. jan 2010

Miska, no aj mne sa to zdal velmi urychleny postup, ved tie lieky nie su vitaminy, ale su aj taki sikovni 😒
Sisa cau, nasla si prekladatelku?

lucialen
20. jan 2010

Sisa a mrcha este nic?

sisa2
20. jan 2010

ahoj luci ... nenasla, prelozila som sama, lebo mi horelo pod zadkom 😀
mrcha stale nic 😖 dnes som 37 DC 😒

lucialen
20. jan 2010

Tak to by uz mala prist, tak do 6 tyzdnov je ok
A ake boli vysledky z histologie? Sa mi zda ze si pisala, ze tomu nerozumies 😒

groka
20. jan 2010

sisa a kedy je ovulacia na zaciatku cyklu alebo v strede?ako ti zisti kolko mas progesteronu v tele?najviac ho mas predsa v ovu nie?

lucialen
20. jan 2010

Ja som tiez este nepocula o horm. profile v strede cyklu, ale hadat sa nebudem. Podla mna na konci cyklu zisti kolko mas progesteronu 😒

sisa2
20. jan 2010

luci - no som zvedava, kedy pride.
vysledky vraj boli ok - priemerane situacii.

sisa2
20. jan 2010

groka ale ty hovoris o folikulometrii a my o hormonalnom profile (odber krvi) 😉

motylek17
20. jan 2010

sisus netreba ma lutovat... potom to je este horsie, uz nech som doma, potrebujem sa poriadne vyrevat...

lucialen
20. jan 2010

Sisa, chela som napisat tak dobre, aj ked dobre to nebolo, ale aspon nic zavazne to nebolo

sisa2
20. jan 2010

maji - ja viem, cloveku sa trosku ulavi, ked sa vyplace. kedy by mala prist? zajtra???

luci - 🙂 no ja som sa dost bala, kedze som citala, co vsetko tam nasli .... on mi povedal, ze to je primerane tomu zakroku a tomu, ze sa kyret posuval. tak uz len cakam a cakam ... snad sa dockam. snad ta majkina pride zajtra mne a nie jej.

motylek17
20. jan 2010

podla LF dnes...

motylek17
20. jan 2010

sisus uz nevladzem... 😢 😢 😢
prajem tebe a mm nech vam to vyjde na prvy sup, bo toto cakanie je katastrofa... bola by som rada, keby som ti ju mohla teraz poslat, tebe aj mne by to pomohlo, co? 😉

sisa2
20. jan 2010

maji - no nadej umiera posledna. vies ako to je, pokial mrcha nie je, nadej je vzdy, i ked to je slaba utecha. veru by mi ta tvoja mrcha teraz pomohla, tak ju posli!!! 😉

sisa2
20. jan 2010

idem si kupit nieco na obed, uz od hladu nevidim

fazulka1512
20. jan 2010

motylek nedud zufala, ono sa to raz podari len nevieme kedy, to je ten problem ☹
napr. ja nedokazem na to nemysliet lebo som doma a nechodim do prace, ja sa zobudzam a zaspavam s tuzbou otehotniet, myslim si ze vela zien tak ako ja to ma intenzivne v hlave a podari sa to a vela zasa otehotnie necakane

motylek17
20. jan 2010

fazulka ja na to myslim 24 hod. denne... mne sa o tom aj sniva... po ulici pozeram po cudzich detoch a je mi do placu... asi tak... proste hruuuuuza... 😢

groka
20. jan 2010

Ahojte

na obed som zacala spinit,teraz je toho este viac a uz je to ruzove 😢 pravdepodobne idem do nemocnice,dam vam avizo po kamoske
pa

motylek17
20. jan 2010

prosim??? groka??? to snad nie... ☹☹ prosim opatruj sa... nech ti to vyjde co najlepsie... moc moc drzkam palecky... daj cim skorej vediet....

tea333
20. jan 2010

Silver vitaj! Kludne sa pridaj, ja aj viacero bab podvadzalo a zacali uz v juni 😀 😀

Baby caute,
groka uz som pisala do augustoviek, ale drzim palce, urcite to nic nie je, aj ja som mala vytoky a nakoniec to bolo ok..

no baby ja som trosku nervozna, tesim sa hrozne na 28., uz len 8 dni a budem vediet, snazim sa na to nemysliet a verim ze bude vsetko ok a ja uvidim male babatko 😵 😵 😵 s rucickami a nozickami 🙂
dovtedy mam kopu ucenia 😒 dnes som stihla nakup a navstevu mamy v praci, obed, a zas hor sa do ucenia

sisa2
20. jan 2010

tak uz som spat.

maji & fazulka - ja som na tom tak isto. len s tym rozdielom, ze uz nastastie doma jedneho drobca mame.

groka - ach, drzim palce! urcite bude vsetko v poriadku!!! nie si nahodou akurat v case, kedy by si mala mrchu?

sisa2
20. jan 2010

tea - to my podvadzame ovela dlhsie 😀 😀 😀
ako dopadla skuska licenia??? neviem, ci si vtedy pisala. kedy mas skusku?
verim, ze na utz bude vsetko tak, ako ma byt. len sa tie dni vlecu, ked sa clovek na nieco tesi 😖

motylek17
20. jan 2010

ahoj sisus...vitaj spat... 🙂

tea333
20. jan 2010

sisa na skuske som bola pred tyzdnom, mile baby su v tom atelieri, nalicila ma velmi pekne, a vlasky mi druha baba vymyslela aj s kvetom vo vlasoch, budem mat kalu ako v kytici a z mojich vlasov budu akoby listky..no vyzeralo to pekne,..

teraz uz si len kupim topanky, to mozu byt jednoduche biele lodickove, ja nie som spekulant, len mame problem s obruckami..
nechceme do toho vrazat peniaze lebo nosit ich nechceme, pozicat nam nepozicaju, takze musime nejake kupit..
noa naco kupovat za 10000 obrucky, ked ich nechceme??
tak rozmyslame ze to nejako oblafneme, napr. striebrom 😀 😀

sisa2
20. jan 2010

maji - kolko beries ten sarapis?? mesiac, ci dva?

tea - tak super, ze si bola spokojna! urcite budes krasna nevesta 🙂 kedy to mate?
o poziciavani obrucok som este nepocula 😕 nechcete vobec nosit? ja si uz neviem predstavit, ze by som bola bez nej. a mm tiez nosi, ten ju tusim od svadby este ani nemal dole ... a to uz je, fu, takmer 7 rokov 😕

groka
20. jan 2010

ano siska akurat som si spomenula ze dnes som mala dostat zhruba mrchu,len aby babo ostalo tam kde doetraz
idem pa

tea333
20. jan 2010

sisa 19.2..nechceme nosit vobec, ja som si vysnivala snubak a mam ho, ale inak prstene nenosim, ja chcem iba ten jeden..a moj chlap by vzivote prsten nenosil..jemu to vadi..jemu vadia aj hodinky 🙂

tea333
20. jan 2010

groka daj vediet

lucialen
20. jan 2010

Ja som taka vycerpana a neda sa mi zaspat, a to sa musim ucit, hroza, neviem ako sa v takomto stave budem ucit na statnice 😒
Tea, aj mne to celkom rychlo ubieha, takto s ucenim, pojdem den po tebe 😉

fazulka1512
20. jan 2010

groka drzim palce aby to dobre dopadlo
motylek aj my to dokazeme neboj, je to tazke ale my to zvladneme, 😉 urcite
tea ahoj, pre mna obrucka znamena vela, je to symbol lasky ktora je nekonecna, preto je v kruhu lebo nema ani koncakraje, moj mm tiez nikdy nenosil prstene ani hodinky a teraz bez obrucky neide ani na krok, stale ju nosi, tak si na nu zvykol
to je jedno ci ju budes mat alebo nie, hlavne ze budete stastny a budete sa lubit

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre