Začiname sa snažiť v júli. Pridáte sa?

gajana1
22. jún 2009

Ahojte babenky
my sa chceme začať snažiť v júli. Vtedy bude mať naš synček 1rok. Dufam že sa pridate viacere snažilky 😉 a že sa nam to čoskoro podarí 😉

fazulka1512
23. jan 2010

co sa tyka fajceni, tak ja fajcim len v spolocnosti, doma nie, ked neidem cely tyzden do miestnosti kde sa fajci, tak vydrzim aj 5 dni, ale ako nahle idem vonku tak vtedy fajcim

sharmana
23. jan 2010

tea. veru závislost je hrozná vec... no čo už... ale práve som ho donútila ísť si umyť ruky a tak bežal... a som mu aj povedala o Sabinke, že začne fajčiť, ked uvidí tatka, že fajčí.... 🙂 tak vypúlil oči.. no skúsim to cez tú malú, snáď sa v ňom pohne nejaké svedomie 🙂

lucialen
23. jan 2010

Fazulka, no to je teplota, ktoru si ani nemusis zaznacit, pri tych podmienkach 😉

fazulka1512
23. jan 2010

tea a kolaciky zo svadby svojim kamoskam z konika neposles, len tak na ochutnavku 😉

tea333
23. jan 2010

fazul to poznam, aj ja som to tak mala..je to spolocensky zvyk..len ti v tele ostanu zvysky nikotinu a tvoje dietatko bude mat vacsiu sancu ze prepadne zavislostiam 😒

fazulka1512
23. jan 2010

lucialen, musim cakat do zajtra, ked zajtra bude tiez vysoka tak ta dnesna plati, ok

sharmana
23. jan 2010

fazulka. toto som mala aj ja, ja som nefajčila doma, ani v práci, iba ked sme išli s kamoškami čo fajčili niekam do kaviarne... no teraz mám silnú inšpiráciu nefajčiť.. a nezačnem ani potom, nechcem prísť pri moje mimi zafajčená...

tea333
23. jan 2010

fazul kolaciky mat nebudeme, my mame taku zvlastnu svadbu, asi dame vyrobit jednu torticku co porozdavame 🙂
inak budeme mat 5 chodov, aj dezertik, a kazdy si menu vyberal sam z mojho uzsieho vyberu,tak nikto nemoze frflat 🙂

lucialen
23. jan 2010

Aj moj fajci asi od 15tich, vyzera velmi nezdravo, je vychudnuty, ale neda si povedat 😠 Asi aj ja zacnem s nejakym vydieranim 😀
Tea, ved aj ja sa bojim, ze mi nic nie je, ale dufam, ze je to ok. Skor by sme sa mali tesit, ako nam je dobre 😀

fazulka1512
23. jan 2010

to menu je super aj ja som tak bola na krstinach, a tiez si ludia vyberali co chceli a kazdy bol spokojny
a co povies na moju teplotu a podmienky 😉

tea333
23. jan 2010

luci stale sa utesujem tym, ze ja som taka..lebo ja som taky typ, mne nebyva ani pri chorobe zle, a nikdy nezvraciam, a moj zaludok vselico vydrzi, napriklad obrovske haldy velmi zle skombinovaneho jedla, ja som ako pes so zeleznym zaludkom..
no pre teba je este skoro sa tesit, este mas len 6tt, pockaj este par tyzdnov, teda nechcem byt skodoradostna ale este to v pohode moze prist, moze to prist aj u mna v 13-14tt 🙂 preco nie 😀

sharmana
23. jan 2010

tea. fotograf stačí, pokial máte menšiu svadbu... nech vám robí vela fotiek... inak aj fotky v nejakom zasneženom parku musia byť krásne 😵 my sme velmi chceli aby boli v parku také malé kvietky a do kelu, žiadne sme nenašli 😀 ale boli tam nejaké žlté a hlavne bolo už všetko zelené, tak fotky vyšli docela fajn 🙂

sharmana
23. jan 2010

babule mne tiež nebolo zle, iba som mala 2 týždne kyselinu... pokial vám nič nie je, tak buďte akurát rady, a to fakt 😉

tea333
23. jan 2010

fazul podl mna teplotka ok, ked si nespala skor by si asi mala mat nizsiu, takze tiez by som povedala, ak bude vysoka zajtra, tak ovula bola predvcerom 🙂
snazilkovali ste?

ja som sa chcela vyhnut objednavaniu, takze kazdemu (pri stole nas bude 14) som poslala na vyber z kazdeho chodu a, b, alebo c..a oni si vybrali podla chuti, a potom vyrobim take male karticky kde kazdemu napisem jeho menu, aby kazdy vedel co ma objednane, takze jedlo bude chodit, a oni sa k nemu uz len prihlasia 🙂

tea333
23. jan 2010

shami aj v tomto sme divni, my nechceme fotky v parku 🙂
budeme sa fotit v leteckych vojenskych hangaroch pri stihackach a vrtulnikoch a v prazdnych hangaroch, a potom v starych tureckych kupeloch v hammame v trencianskych tepliciach..tam to vyzera takto:

http://www.slovakia.travel/data/Resources/Uploa...

inak sa ani na jedno miesto nedostanete normalne na fotenie, ale cez znamych sa da vsetko 😀

fazulka1512
23. jan 2010

tea super to mas vymyslene, ja som mala na svadbe 100 ludi , skoda ze sa tak nedalo 😀
snazili sme sa v stredu vecer okolo 9

tea333
23. jan 2010

tak super fazul, streda je dobra 🙂
ja si velku svadbu ani neviem predstavit, to by bolo, s otcovou rodinou sa nebavim , babku, dedka ani 3 ujov som nevidela uz veeela rokov, z maminej mam zopar ludi, ale tiez sa s niektorymi nestretavam, svokra ta ma tiez len par ludi, a svokor ten ma asi 200 clennu familiu na vychode (je zo 7mich deti a niektori maju aj vnucata) a vsetci su tam posahani, prehnane nabozensky zalozeni, ked je tam oslava tak sa recituje place spieva modli a tak, ja som ich len stretla a stacilo mi, jak mi svokrov brat hovoril ze akoto ze spolu zijeme nezobrati, a ze kedy vystroja velku svadbu...

no tak keby sa toto zislo na svadbe, tak to neviem..asi by to potrebovali mat v kostole a opindavali by vsetko, a ja nie som veriaca a som moderna, tak nech si trhnu 😀 😀 😀

moja teta bola chvilu urazena, ze nie je pozvana, ale proste nech sa odrazi 🙂

sharmana
23. jan 2010

tea. ale ved to sú super miesta na fotenie.. ja som nemyslela, že len v parku sa dá fotit... my sme šli do parku, lebo to bolo najbližšie a niečo pekné od miesta obradu... určite to bude super 😉
a vy nemáte svadbu tu v BA? vy budete v trencianskych tepliciach?

sharmana
23. jan 2010

fazulka 100 ludí? fíha 🙂 ja som mala niečo cez 60, no tiež ich malo byť asi 74, ale pár ludí sa mi odhlásilo... a ani tých som poriadne nestíhala, pri každom sa treba počas svadby aspoň tročku na kus reči zastaviť, a vela vecí ma napadlo samozrejme až ked už bolo po svadbe 😀 všeličo som zmenila, ale v celku som bola so svadbou spokojná 🙂

sharmana
23. jan 2010

tea. ja som mala svadbu v novom kulturáku, nie v takom komunistickom 🙂 a mali sme svojho kuchára, ten nám poradil, čo navariť.. pôvodne som chcela tretí chod švédske stoly, ale vysvetlil mi, čo všetko by ta muselo byť, plus tie stroje na zohrievanie a čo ja viem čo, tak sme to zrušili a dali takú klasiku.. keby som nemala žiadne limity čo sa týka financií, tak som si priala mať svadbu v záhrade nejakého zámku pri mori, so živou hudbou, ale aj s dj a jedlá by som dala aj také rôzne exotické... ja to mám velmi rada 🙂 ale hold nemohla som s rodinou experimentovať 😀

tea333
23. jan 2010

shami svadbu mame v dubnici v jednom prerobenom kastieli, nebudem to pisat aby sa to nedalo vyhladat keby niekto hladal podla nazvu, je to nasho kamarata, takze pre nas vsetko zariadi a este aj v cenach bol mily tak si nepyta napr. za najom miestnosti..a ale aj tak by sme to tam mali, lebo je to tam super..
budeme mat vyhradenu tu presklenu zimnu zahradu, kde je restauracia 🙂
obrad tam tiez budeme mat, oddeleny, ale krasny pod takou interierovou pergolou 🙂
tu je stranka:

chateaumignon.eu

fotit sa budeme v tepliciach a v tn na letisku..
v ba sme svadbu ani nechceli, dag je z tn a jeho rodina,teda byvaju blizko teplic, cize polovica osadenstva nemusi dochadzat,a maju stareho dedka a nie je na tom dobre, a takto moze byt s nami a nemusime sa stresovat, moja babka z dedkom idu z vychodu do ba, lebo idu k mame na tyzden a pridu s mamou a bratmi, a ja pridem s naj kamoskou na aute vo svadobny den rano, lebo sa ceseme a malujeme v ba 🙂
dag tam asi pojde den dopredu, on musi vyzdvihnut kyticku a fotografa- svojho bratranca do 11tej, kym pridem..
po veceri odchadzame do tatier 🙂

tea333
23. jan 2010

http://chateaumignon.eu/galeria_rest.htm

ked kliknete tento link, tak posledne tri fotky su z tej miestnosti, kde to budeme mat 😉

sharmana
23. jan 2010

tea, tak to máte naozaj také moderné 😉 prajem ti, nech ti to vyjde podla tvojich predstáv 😵

tea333
23. jan 2010

shami pre nas ta svadba nie je az taka dolezita,ale tym ze mame malo ludi mohli sme trosku povymyslat, ale ked zratam draheho oblek a saty a vsetky doplnky, a licenie, cesanie, plus kastiel ..no asi sme to aj tak trosku presvihli 😕

tea333
23. jan 2010

shami ja sa vobec nestresujem,hlavne kamarat nam to tam vsetko zariadi, takze nie som v panike 😀
skor ma trapia skusky 😠

sharmana
23. jan 2010

tea. wow wow wow,krásne miesto na svadbu... bože na Slovensku je tolko pekných miest, že až... človek ani netuší 🙂

tea333
23. jan 2010

shami je to tam krasne 😵 😵 😵 ale ver ze take miest velmi nie su, rozpravkove a pritom moderne prerobene, a zhodou okolnosti kamaratove 😝 😀 😀
ked sme tam prvykat boli, a to sme o svadbe este velmi nehovorili, ihned som sa rozhodla ze toto je ONO 😵 😵

fazulka1512
23. jan 2010

tea super to tam vyzera, aj ja chem este raz,jujjj tesim sa s tebou
drzim palce, bude to super

tea333
23. jan 2010

fazul sak este bude sanca, ved byvaju strieborne zlate a ktovieake svadby 😉
ja sa chcem tesit, ale nemam cas, a navyse do buduceho stvrtka sa este nebudem tesit lebo neviem
ci je babo ok 😕
potom sa zacnem..poslednu skusku budem mat az 12.2, a az potom sa mozem tyzden tesit 😀

xena1
23. jan 2010

tei rozumiem ti s tym fajcenim....moj mm mal v minulosti ine zavislosti,ktorymi som sa mu pomohla prebojovat,a musela som byt tvrda,ale keby sa sam neuvedomil,asi by to nedokazal.. teraz je to len fajcenie...preto to asi tak nevnimam..

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre