Začiname sa snažiť v júli. Pridáte sa?

gajana1
22. jún 2009

Ahojte babenky
my sa chceme začať snažiť v júli. Vtedy bude mať naš synček 1rok. Dufam že sa pridate viacere snažilky 😉 a že sa nam to čoskoro podarí 😉

majuska7979
26. jan 2010

fazulka, no zatial hadickujes, co bude dobry znak 😉

miskahryzka8
26. jan 2010

ahojte 🙂 , som vas nevedela najst, az an druhej strane sme 😕 😅

tak ja som dnes robila posledny testik, ciarka za par sekund vybehla a je tusim silnejsia, nez kontrolna a zajtra idem dokine 🙂 , uz zacinam byt nervozna 😕

luci tak sme v 7 tt 🙂 , dnesny testik bol 27DPO ako to leti 😕

maji to este neva, mne ukazal testik 12DPO slabunku ciarku a ty si len 11DPO 😉

jej fazulka, mini hadicka 😵

luci na akej aukcii si nakupovala, vcera som zhliadla, ja som este nekukala tie aukcie 🙂

majuska7979
26. jan 2010

miska uvidime za par dni, mrcha by mala prist zajtra, pozajtra alebo popozajtra 😉
tak uvidime, 😉

miskahryzka8
26. jan 2010

majuska neprist 😉 😀

a kde ste kto 😕 , dzou ako 🙂 ?

majuska7979
26. jan 2010

no jasne neprist 😉 dzou a ty ako ??
babule ja padam do prace krasny zvysok dna a ozvem sa zajtra rano 😉

rhodosbb
26. jan 2010

ahojte dievcatka 🙂 🙂 🙂 ako sa mi mate? dufam, ze dobre 🙂 otehu nam niekto po miske a lucy?
ja som ok, chodim do prace, najblizsie sono mam az 17.2., takze verim, ze babatko si v pohodicek rastie 🙂

tea333
26. jan 2010

ahoj baby 🙂

bola som na Pakistanskom konzulate vo viedni, aby ma tam pozdrziavali 😠
mama nemohla ist sama, lebo nevie po anglicky..vrrr

majuska dufam ze mrcha nepride 😉

fazulka podla mojich sledovani je lepsie ked mas takuto teplotu
ja som mala predtym vselijake, aj vyssie, aj vysoke tatry vselijake, ale ked som otehu mala som nizku teplotu ako ty a robil sa mi had 😉 podstatne je ze ovula bola 🙂

fazulka1512
26. jan 2010

tea ja sa tomu az tak dobre nerozumiem ale ako ty pises hlavne je ze ovu bola a som rada ze teplota je nad 36,5
dievcata tak ma pobolieva podbrusko tak na casy raz neboli raz hej, ten duphaston mi dava zabrat

sharmana
26. jan 2010

ahojte, no majuska ale aj tak máš teplotu dost vysoko na 29DC, ja by som už mala dávno dole teplotu 😉 tak ešte vydrž, možno zajtra stúpne...
dzou. aj tak držím palce, test ešte neznamená že nie si tehu 🙂

kkatkaa
26. jan 2010

ahojte

vy co robite na druhej strane?
a to som sa isla pytat ze ci ste sa dnes polepsili 🙂
ale asi vsetky pracujeme alebo studujeme a tehulkam je zle alebo zhanaju vybavicku 😉

idem precitat

dzou
26. jan 2010

ahojte no dnes ste tomu nedali ja ze ani nestihnem docitat a tu ledva 2 strany napisane...
kde ste vsetky?
no majuska... drzim palceky aj ked je test biely... tehu este mozes byt 😉 drzim palceky
a aj tebe fazulka a ako pisu nemusis mat vysoke teplotky ... tak tiez drzim palce
veronika... po miske a lucke je este katka 😉
no a ja som dnes netestila.... ale v podbrusku ma stale picha a take ani nie ze bolenie ale skor pnutie alebo co mam... prsia bolia stale... a poobede jak som sa najedla(mala som cervenu kapustu... a potom jablcko) tak odvtedy mam taku cudnu chut v ustach... nenazvala by som priamo kovovu ale nieco co sa k tomu blizi... mozno len sa nejak cudne zmiesali tie chute alebo mi uz sibe 😀 tak zajtra asi este testnem a uvidime co bude...
mrcha teda zatial nic...
jaj a babulky gratulujem k 7tt 😵

kkatkaa
26. jan 2010

maji ale to este nebol ziadny rapidny pokles takze ...

kkatkaa
26. jan 2010

miska ja som to mala tiez tak isto na poslednom teste vcera - ciarka vybehla okamzite a bola silnejsia nez kontrolna 😉

zajtra ti budem u dokiho drzat hrozne moc palce aj lucke v piatok - ako keby som tam bola s vami a budem na vas strasne mysliet

ahojky veronika ze si sa aj ukazala po 100 rokoch - to je super ze sa mas ok, len tak dalej.

dzou tak uvidime budem drzat palce ale tiez nevyzeras beznadejne 😉

brisilda
26. jan 2010

snazilky drzim palceky 😉 aby ste si o par dni nasli // 😉
inak co mate nove??? ja som dnes spadla na zadok 😀 ked som sla dole kopcom 😀 nic sa mi nestalo len som si praskla zilku na prste auuuuu 😠 a najlepsie je ze som sa neposmykla na lade ale na listoch zo stromu 😠 🙄 a teraz som dopiekla palacinky zo slahackou a cokoladou mnam

dzou
26. jan 2010

no ahoj kati... tak super sprava o teste... mas aj v albume?...
no ja som tiez zvedava... ale nedavam tomu velke nadeje...... to vsetko ja asi len PMS... no taka malicka nadej vo mne je sak to je jasne 😅
a ty sa inac ako mas? ziadne nevolnosti?

dzou
26. jan 2010

juj bris davaj pozozr na seba... no hlavne ze sa to nic nestalo 😉
mnaaaaaaaaaaam palacinky asi spravim cez vikend

dzou
26. jan 2010

ja idem akurat robit spagety bolognes... tak budem nakukat ci pisete...som citala v inej teme zecez den blbol kon taka si aj preto tu nikoho nebolo..

fazulka1512
26. jan 2010

same dobroty vyvarate, aj ja dnes som si navarila nivovu omacku a cestoviny 😉

tea333
26. jan 2010

dzou to je tak, proste sa priprav aj na jedno aj na druhe radsej 😉

bris neprovokuj s palacinkami..

inak baby ja som dost nestastna, ine baby maju chute, a byva im zle, vela toho nezjedia, ja som stale hladna, srotujem ako taky debil zaradom, a o chvilu zase hladna..ako nejem sladke a vyprazane, ale dnes pizza, niekedy cestovinky, kila sa na mna neuveritelne nalepili a nemozem este nic robit kym dr nedovoli 😒
nie som z toho bohvieako stastna, hlavne ked vidim ze aj dag to vidi, aj sa ma pytal ze kolko som pribrala, ze to zbadal..uz nech mozem cvicit..

ja sa dost tesim ze mama pojde do pakistanu, ona pojde 5.3-20.3 a ja som do 25 na srilanke.. 20 dni ju nebudem pocut a vidiet..znie to ako nebo 😀 😀 😀
dnes ma zas na tej ambasade dozrala, nevedela som co myslia slovami Mode, date and city of arrival, teda tomu modu, hovorim si ze asi sposob prepravy, lebo inak teda fakt neviem co 😕 a moja mama furt do mna hustila, ze oni chcu datum a mesto..tak rozumie 3 slova po anglicky, tak mi do toho furt hucala...este jej povedali ze ma prist 5.2. pre viza a pas, no a samozrejme uz hned hovorila ze tam s nou pojdem,..ani sa nepyta, sak ja nemam co robit len s nou do viedne behat..

brisilda
26. jan 2010

dzou tak ta chut co mas v ustach je dalsie plus 😉 velmi drzim place no bojim sa aby si nebola sklamana 😖 🙄 inak ja pozor davam ved preto som nesla po snehu ale tam kde bola hlina ze si sikmo zbehnem domov lebo som bola kupit chlieb a co cert nechcel spadla som tak ci tak aj kebyze idem po lade 😀
fazulka ake dobroty ani sa nejdem chvalit ze mi naobed prihoreli zemiaky 😀 ktore mali byt varene 😀 😀 😀

tea333
26. jan 2010

bris ja som dnes rozospata robila krupicnu kasu, bola tu uz mama ze pojdeme do viende, a ja v zapale rozhovoru som si neuvedomila kolko krupice som tam nasypala..no na ranajky bol trochu beton 🙂

brisilda
26. jan 2010

juuj tea no vidis to ty budes stastna ked mamu nebudes pocut a ja by som bola rada kebyze ta moja je primne 😀 😀 😀 ale inak je dobre ked su svokrovci aj rodicia daaaaaaleko od vas 😀 aspon vam nekecaju do vychovy a neriadia zivot 😉

tea333
26. jan 2010

bris ja som rada ze mi oco nekeca, oco nechava vzdy vsetky rozhodnutia na mna, odmalicka som bola liberalne vychovavana, on veri tomu co robim, mama je upindana, ale hlavne je nevdacna a rozmaznana!

stale caka co vsetko jej vybavim, kam ju odveziem, co jej kupim na narodky, stale je nespokojna, nedakuje, iba chce a chce a robi mi obcas napriek, rozkecala celej rodine a vsetkym znamym ze som tehotna aj ked som jej prizvukovala ze to ma zakazane..
a vela krat ma na..rie do nepricetnosti tym ako sa sprava, jej taktiky zahrnaju citove vydieranie a pod..

proste moja naj kamoska to zhrnula..ja som v pohode, udrzim sa, viem sa nenastvat, ale mama, ta ma vytoci do zufalstva..
najhorsie je, ze to nie je tym ze som este mlada a oponujem jej,..rovnaky nazor ma otec aj bratia..bez toho aby sme si to hovorili sa na tom zhodneme..

brisilda
26. jan 2010

kocky ten kon dnes blbol aj mne cize nieco na tom pravdy je
tea chapem to mat taku maminu tak tiez som zufalo vynervovana 😒

tea333
26. jan 2010

baby myslite ze je normalne ze uz mam male brusko? v 10.tt na zaciatku? lebo ja ho teda vidim..

brisilda
26. jan 2010

tea no je to v celku normalne ja som brusko mala este pred otehotnenim 😀

kkatkaa
26. jan 2010

bris 😒 super ale ze sa ti nic nestalo, davaj na vas pozor
a nerob chute s palacinkami - dala by som si hned tak dobre poliate cokoladou mnaaaaaaaaaaaam

dzou mam testik v albume. inak zatial ziadne nevolnosti chvala bohu az sa mi to ale nezda, ale nemuseli by prist vobec. akurat dnes ked som sa zobudila tak som mala trochu zaludok ako na vode ale to bolo vsetko, hned som to rozdychala 😉

inak ten kon blbne coraz viacej ked to takto pojde dalej asi sa vsetky odtialto zacneme presuvat niekde inde 😠

tea asi je to normalne ja som tu pozerala album baby ktora fotila ako jej rastlo uz od piateho tyzdna 🙂

dzou
26. jan 2010

baby nic nebojte ja si ziadne nadeje nerobim a sklamana nebudem... je to len tak pisem ze co nove 😀 ale ako pisem podla mna to je len PMS... a v piatok je tu mrcha ako na koni 🙂
tea odfot brusko nech vidime 😉 a podla mna sio normalna ved kazda preziva tehu inak... niekomu je zle a niekto sa prejeda 😀 ja by som si z toho az taku tazku hlavu nerobila 😉

tea333
26. jan 2010

kkatka a bris, ibaze u druhorodiciek a tretorodiciek atd je rast bruska skoro uplne bezny, mam v augustovkach kamosku co mam aj na fejsbuku, a ona ma uz pekne brucho,ale caka druhe, ja som oproti nej nic, ale mozno jej to vidno aj preto ze je chuducka..le aj tak brucho ma dost velke, viditelne..
ja mam pocit ze sa mi aj tuk zacal ukladat na bruchu a bokoch, na tom mieste co s kamoskou volame Búček 😀 co trci z uzkych gati na bokoch 🙂 ale viem ze to nie je iba z toho, brusko je pevne, vecer vypucene, ale ma tehu tvar, take spicate trosku 🙂
no az vam to idem odfotit 😉

dzou
26. jan 2010

no tak odfot sa teskame 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre