Začiname sa snažiť v júli. Pridáte sa?

gajana1
22. jún 2009

Ahojte babenky
my sa chceme začať snažiť v júli. Vtedy bude mať naš synček 1rok. Dufam že sa pridate viacere snažilky 😉 a že sa nam to čoskoro podarí 😉

lucialen
26. jan 2010

Ahojte babulky 🙂 Tak ja som sa dotrepala z BA, taka nasrata som uz dlho nebola. 😠 😠 😠 Ten d...l dal na skuske 4 otazky, 3 vobec nespomenul v skriptach a dal nam na ne 5 minut, len kratke vystizne odpovede. Som sa pobavila, 1 som vedela a mozem ist veselo na opravny 😠 Neviem na co som sa to vsetko ucila 😠
A vy co nove? Vela ste toho nepopisali 😒 Xena sa neozvala?
Miska, drzim zajtra palce, podaj info co najskor 😉

dzou
26. jan 2010

ahoj luci..konik blbol to preto... no tak to by nasralo aj mna... boze niektory profaci su taky drbnuty 😖
xena sa neozvala zatial....
jeeeeeeeej bris som kukala albumik....kraaaaaaaaaaaaaasne bodynka a inac dnes som konecne kukla na tie dudliku avent... a to 1.5lb stali tescovske 😅 som si pomylila stitky... avent stoja 2ks 4.05

brisilda
26. jan 2010

tea ja sa prejedam stale aj ked mi bolo spatne 😀 no je pravda po mojich odtrasnych nevolnostiach mam nehoraznu chut na sladke ach jooo to zas budu faldy po porode ☹ ale neva budeme mat doma o jedneho clena viac 😀 inak tesim sa na fotecku ja som tiez hodila fotecky bodiniek so slov. napisom 😀 mam ich kupene uz dlhsie no az teraz som ich skompletizovala na jednu fotku 😀

dzou
26. jan 2010

jeeee bris ja som akurat musela kukat tvoj albumik tesne ako si to tam dala.... lebo si este bola na druhej strane 😀 a uz si skoro prva 😉

lucialen
26. jan 2010

Bris, ty uz urcite nic nepotrebujes 😀

kkatkaa
26. jan 2010

tea aha myslim ze ta baba caka druhe tak asi preto 😉 to mi nedoslo

kkatkaa
26. jan 2010

luci to ma mrzi, to je debil 😠

bris krasne vecicky ty maniacka 😉

sharmana
26. jan 2010

luci to mi je lúto, aj mne sa to stávalo a dosť často, niektorí profáci nemajú vypracované učebné osnovy, tak ani netušia, čo v ktorej triede a ročníku učia 😒
tea. ja som mala burško velmi skoro, a tiež som prvorodička.. mne sa hne nafúklo a riadne..
bris. krásne vecičky 😵
tea. a čo ide robiť tvoja mamina v Pakistane? veru nie je to zvyčajná destinácia a predsa je to trošku aj nebezpečné..

brisilda
26. jan 2010

luci inak aj ja by som bola nasrata a poriadne 😠 😠 😠
dzou no ved som si aj myslela ze nejake lacne aventky mate 😀 ja kupujem po vatsine od kociek z netu a cisto nove neviem s kade to maju ale predavaju o plovicu lacnejsie ako v obchode 😀 uz mam aj tie chranice bradaviek 😉

dzou
26. jan 2010

bris a kolko stoja u vas tak v obchode?...

tea333
26. jan 2010

fotka mojho bruska este nebude, mam upone na smrt vybity fotaak 😔 😒

brisilda
26. jan 2010

dzou u nas stoja 8 € + nejake centiky 😠 cez net sa daju kupit aj za 5 € 😀
tea do prcic a uz som chcela mrknut tvoj albumcek
inak kocky neplacte ze nemate nevolnosti ak budete chciet ja vam poslem tie moje 😀

sharmana
26. jan 2010

dzou ja som kupila avent flasu 125ml za 5,30 eur a 26ml stála 5,90 eur cca... ale mala som ešte zlavu, tak ma to nestálo skoro nič...

sharmana
26. jan 2010

teda 260ml stála 5,90 eur... 😉

lucialen
26. jan 2010

Jaj taky mlady sopliak to bol, taky 30tnik, 😠 Co by sa mu stalo, keby da otazky k veci a nie nejake blbe vymysly 😠 Alebo keby do nie je do ba 200km 😠 Serem na to, preveziem sa este raz na narodky 😒

tea333
26. jan 2010

shami moja mama ma v Pakistane priatela, je cech, len tam momentalne robi pre svoju Talianku spolocnost,
ide pozriet ako tam zije, mozno tam aj potom na chvilu pojde, aj ked skor to vyzera ze pojdu byvat do talianska..alebo ceska..

myslim ze jej nic nehrozi, priatel zije v uzavretej vilovej stvrti s kopou zahranicnych,maju ochranku, sofera, domovnika..snad nic nehrozi, sama aj tak von nepojde 😕

sharmana
26. jan 2010

tea. aha, tak potom, no určite je to netradičná cesta, ale zaujímavá 😉

dzou
26. jan 2010

luci no sak niekedy taky mladnaci su este horsi lebo chcu byt zaujimavy 😖
no flasky som nekukala len viem ze 2 ks tie timoo tippe stoje v tescu necelych 10lb. no mozno by som nasla aj lacnejsie neviem
joj tei skoda ze nedas fotku 😒

xena1
26. jan 2010

ahojte kocky,ako si zijete???co nove?nestiham vas citat.... 🙂

dzou
26. jan 2010

ahoj xeni ako sa mas?... ze je katka tehulka vies?

dzou
26. jan 2010

kocky som nasla testik 😉
http://wanda.atlas.sk/sluzby/testy/co-viete-o-t...
sa otestujte 😉

xena1
26. jan 2010

ahoj dzou,viem ze katka je tehu....vsak sme tu uz len my dve a asi motylek a majka????
ja sa mam dobre,pracujem,a tak,.....a ty??? ako mrcha???

brisilda
26. jan 2010

juuj kocky dnes mam otrasny den dala som jednej kocke moje cislo uctu a teraz som si vsimla, ze som nechtiac prehodila jedno cislo z druhym myslite ze ked mi uz poslala peniaze ze sa to da nejako stornovat???zvlast ked to posielala cez IB ???

dzou
26. jan 2010

boze mne vobec nechce ist kon..... ani neviem ci odosle tento prispevok 😠 a mm akurat siel na nocnu tak mam este chvilu cas popisat kym pojdem spat...
xena no mrcha zatial nie ale test na 27dc neg. 😒 to bolo vcera... dnes som 28dc...

rhodosbb
27. jan 2010

dobre ranko 🙂

baby, nevideli ste dnes telerano na markize? bol tam moj gynekolog z BB, hovoril o 4 D sone 😵 som skoro odpadla, ked som ho zbadala v telke 😀
ja som inac strasna, ja len nieco rychlo napisem a hned utekam prec, vobec nemam cas na debaty ☹ musim sa polepsit...
tak katka nam otehu? 😵 super, tesim sa a gratulujem 😵 😵 😵

tea, ja som tiez strasne rozozrata, myslim len na jedlo a spanok, to su teraz moje priority
😀 a mam strasnu nechut ku vsetkemu, ide mi na nervy tato hnusna zima, aj robota, mam teraz take depkove obdobie ☹
inac som vam zabudla povedat, ze sme uz aj nasim oznamili, ze som tehu minuly tyzden v utorok a predstavte si ake stastie, ze sme to povedali, lebo hned na druhy den prisiel za mojou mamou do kancelarie jej kolega a vravi tvoja dcera je tehotna! a moja mama nanho kuka ako puk, ze a ty to z kade vies? ze jeho priatelka ci dcera uz neviem kto ma videla na MK, no chapete? si viem predstavit ten jej telefonat, keby o tom este nevedela a dozvedela by sa to od kolegu... 😒

lucialen
27. jan 2010

Dobre ranko 🙂 Teda dufam, ze dobre pre vas, my sme bez vody 😠 Cele doobedie 😠
Miska, kedy uz prides od dokiny, som zvedava 🙂
Veronika, tak depky nie su bohvie co 😒 Este ti vsetko smdi?

fazulka1512
27. jan 2010

ahojte baby 😉
posielam vam moj grafik http://www.fertilityfriend.com/home/29c558
to teplota moze vystupit az po uhniezdeni, alebo ako to funguje

brisilda
27. jan 2010

fazulka pokial ta hadica pojde takto dalej tak si jasna tehula aj bez testovania 😉

fazulka1512
27. jan 2010

hej ale nerozumiem tomu ja ale teplota by mi mala do ms vyskocit ci nie

brisilda
27. jan 2010

fazulka tak to uz neviem ale viem, ze tea mala presne taku hadicu 😀 a ci jej teplota vyskocila netusim 😕

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre