Začiname sa snažiť v júli. Pridáte sa?

gajana1
22. jún 2009

Ahojte babenky
my sa chceme začať snažiť v júli. Vtedy bude mať naš synček 1rok. Dufam že sa pridate viacere snažilky 😉 a že sa nam to čoskoro podarí 😉

majuska7979
27. jan 2010

ahojte baby, dobre ranko, nejake novinky??
ja len tolko ze uz padam na ritku http://www.fertilityfriend.com/home/2ad7e4

lucialen
27. jan 2010

No teplota by mala stupat, ale nie vsetkym stupa, naopak, mne po uhniezdeni teplota klesla 😒 Tieto teploty v druhej faze zbytocne zavadzaju k lepsiemu alebo horsiemu, fakt je,ze dopadnut to moze vselijako

fazulka1512
27. jan 2010

o tyzden by mala dojst mrcha a ja ziadna zmena v teplotach, uvidime ako to bude prebiehat dalej
takze podla vas je to dobre znamenie?

brisilda
27. jan 2010

fazulka jednoznacne ano 😉 ale preistotu si nerob nadej aby si nebola sklamana 😖
maji to mi je luto ☹ ale stale to je minimalny pokles

tea333
27. jan 2010

fazul, tvoja hadica je dobra, teplota sa ti vobec nemusi zvysit, moze sa zvysit az uplne na konci pred MS, ak si tehu..

toto bol moj stastny graf: http://www.fertilityfriend.com/home/2af28f

majuska7979
27. jan 2010

brisilda, no nerobim si nadeje, pekne padam to znamena mrcha dorazi coskoro 😉
ale neboj ja som to cakala, takze aspon ma to moc nezobralo 😉

fazulka1512
27. jan 2010

bris nadeje si nerobim, uz po tokych snazeniach viez ze sa moze stat hocico, takze stojim pevne s nohami na zemi 😎

lucialen
27. jan 2010

Maji, dobre robis, netreba sa tym stresovat 😉
Fazulka, moze to byt dobre aj zle, na tychto teplotach vobec nezalezi, radsej bud pripravena na najhorsie, ako na to ze si tehu 😉

tea333
27. jan 2010

baby ved je vas dost snaziliek- majuska, majka,fazul,dzou, sisa, sissi,nadenka, xena..
to len na dotaz ze xena si myslela ze ste asi 3 😀 len potrebujete trochu viac casu! 😉

majuska7979
27. jan 2010

lucia beriem to sportovo 😉
a fazulka, presne ako hovori lucia, radsej sa priprav na najhorsie, ja som tak robila cely mesiac bola som pesimista a vidis, padla uz teplotka a pravdu nebolelo to 😉 minuly mesiac som padla a to bolelo 😠

lucialen
27. jan 2010

Baby, co idete dnes varit? Moja hlava je prazdna 😀

tea333
27. jan 2010

luci ja spasam klobasu dedkovu domacu 😅 som sama tak varit nemusim, ale keby som mohla dala by som si plnenu papriku 🙂 alebo strapacky s kapustou, alebo halusky s tvarohom. 😉

majuska podstatne je brat to tak sportovo 🙂 ja uz som v novembri mala nervy, vzdavala som sa..

tea333
27. jan 2010

baby inak zajtra idem na ocakavanu poradnu 🙂
a 2.2.idem do genetonu, snad ten vysledok stihnu do buduceho piatku 🙂

lucialen
27. jan 2010

To uz 2.2. ides? uz budes v 12tt?

majuska7979
27. jan 2010

tea to drzkam palceky aby vsetko dobre dopadlo a boli ste zdravucky 😉
este nas tu je troska , taka mala hrstka 😀

tea333
27. jan 2010

luci nebudem ale chcem to vediet do svadby, a oni su v pohode ked to chces trosku skor..aj ked asi aj dalsi odber by som stihla..od 12tt sa to robi z etickych dovodov..aby sa nedalo ist na interupciu uz

majus dik, ja len v to dufam,aby sme boli ok 😵 😵

brisilda
27. jan 2010

lucka ja som robila dnes rezance s tvarohom na masle 😀 skoro som sa trafila do teinej chuti 😀 inak uz som ich aj spasala mnam konecne nieco ine ako maso 😀 no manzel asi spokojny nebude 😀 😀 😀

tea333
27. jan 2010

mnaaaam bris posli trochu, ja som si len narychlo urobila zeleninovu polievku

fazulka1512
27. jan 2010

baby co sa ma stat to sa stane, zivot ide dalej, ak dojde mrcha tak ideme do dalsieho kola,a budeme sa snazit kym sa nezadari

majuska7979
27. jan 2010

presne tak fazulka, nic ine nam neostava 😉 ja som tu stale s tebou 😉

groka
27. jan 2010

Ahojte kocky

mame tehu knizku+prvu poradnu za sebou,babatko je v poriadku,tlak mam dobry,105/65 je nizsi mavala som 120/80 ale to asi preto,lebo som prestala pit kavu,zodpovedame 9tt ale inak sme v 10tt a podla ms by som mala byt v 11t,akoze nechapem,ale akcia je,TP mam 23.8 chapete?ja nie
vzali mi krv 4 ampulky aj na protilatky,lebo som negativka a 26.2 mam druhu poradnu,aj sono ma caka aj krv zasa
mam si robim tentokrat sedave kupele v rosaligine,zapal uz nemam dnu,ale svrbi ma na povrchu
vzdy ked pridem k dokimu nespinim,pripadam si kao keby som mala halucinacie uz

fazulka1512
27. jan 2010

groka super, parada
a tehu vyrusiky baby nebudu, nejake ste skupe 😉

tea333
27. jan 2010

groka blahozelam ku knizke, s tymi vypoctami si hlavu nelam, ste ok a to je fajn 😉 😉

majuska7979
27. jan 2010

groka gratulujem ku knizke 😉 nerob si starosti s vypoctami, hlavne ze ste zdravucky 😉

sisi8881
27. jan 2010

ahojte baby.....ako sa mate?
Ja som nejaka zmatena, tu hnusnu mrchu som mala 2 dni, dnes uz po cely den skoro nic, lenze tie 2 dni bola dost silna, a jedna kamoska mi povedala ze to mozno bolo preto, ze sa mi neudral plod ci co, tak ma vylakala.

brisilda
27. jan 2010

no a ja sa budem opakovat groka gratulujem k tehu knizke a super spravickam ze je vsetko OK a mrnusko sa statocne drzi 😉 inak mas vazne nizky tlak nechces sa somnou podelit? ja mam 130 na 80 😝 obcas ked nic nerobim aj 120/70 😀 nizsi sa mi este nepodarilo namerat 😠 a tak tuzim po 110-tke 😀
tea posielam nech sa paci ide to expresom priamo k tebe 😀 a snazilky vam posielam expresne tehu virusiky
//////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////
//////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////
///////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////
/////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////
////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////
/////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////

monikapd1
27. jan 2010

ahojte babule neviete co je s cheerlady?? uz dllho som ju tu nevidela 😕

lucialen
27. jan 2010

Groka aj ja gratulujem 😵
Monika, cheer sa stahovala minuly tyzden tak asi nestiha 😉
Mna zaujima, kde sa flaka ta miska 😕

monikapd1
27. jan 2010

lucka dakujem za info 🙂 tak uz su vo svojom 😵 aj ja by uz chcela, ale na to si este dlllho pockam

tea333
27. jan 2010

cheer sa snad ukaze, urcite toho maju strasne vela..
bris ja som to zase raz prehnala s cokoladou, sprosta som si ju utekala kupit do dediny, ateraz som plna cokolady a zajtra sa zobudim s tromi bradami.. 😝
takze potom rezance az vecer hehe

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre