Začiname sa snažiť v júli. Pridáte sa?

gajana1
22. jún 2009

Ahojte babenky
my sa chceme začať snažiť v júli. Vtedy bude mať naš synček 1rok. Dufam že sa pridate viacere snažilky 😉 a že sa nam to čoskoro podarí 😉

fazulka1512
31. mar 2010

ahojte baby, dnes som zasa malovala, mm ide dat podlahu
http://www.fertilityfriend.com/home/29c558 mam pms pobolieva vajko a trosku prsia
dzou drzim palce dopadne to super
groka my sa snazime 9 cyklus

monikapd1
31. mar 2010

jani ved sa aj pozeram, ze kde ju mam a nic ☹ noo pekne to uz nemozem mat s manzelom jednu spolocnu???

janulka04
31. mar 2010

😉 no, to sa musi niekto extra nudit 😠 , moni...ale inac, pekna nova fotecka...
ja som doteraz pospala

ahoj, groka, som rada, ze sa ti uz polepsuje...verim, ze uz bude len dobre..a teda mas sikovneho muzicka 😉
ten moj by mal prist dnes v noci, strasne sa tesim, lebo som uplne znicena, aspon nebude vsetko len na mne 😔

janulka04
31. mar 2010

fazul, drzim palceky 😉

fazulka1512
31. mar 2010

janul si zlata ale do nedele este daleko ale som pripravena na vsetko, prezijem to 😉
je to hroza co robia s tymi fotkami ale asi ich to bavi 😒

monikapd1
31. mar 2010

jani dakujem to je este z pred troch rokov, ale okrem toho, ze som cosi pribrala som sa nezmenila 😀

janulka04
31. mar 2010

fazulka..nedela je za dverami, budem na teba mysliet...taky pekny grafik...to by bolo, aby to tam nebolo 😀

monca, ja mam tiez vyse roka staru, momentalne mam o 20kil viac, takze to by uz nebolo na co pozerat 😀

janulka04
31. mar 2010

a mam dost!!! 😝
som po tyzdni pozmyvala zase dlazky....ja si asi naozaj kupim ten parny cistic, bo mne pripada, ze mopy a kadejake handricky len poprenasaju spinu...tak ja vzdy na kolena a davaj...a spravila som len spalnu, chodbu, obyvacku a zomieram... 😝 😝
este cakam, kym male sa napapaju a idem na kuchynu a detsku, o chuti sa tu neda vobec hovorit 😝 😝 😝

tea333
31. mar 2010

Ahojte, som spat zo skoly, uz budem mat do utorka prazdniny 😀 😎
skoda ze hlasia take skarede pocasie 😠 snad sa aspon jeden den vycasi 🙂
dnes si prvykrat niekto vsimol ze som tehu, huraaa!! spoluziak mi pochvalil brusko 😀 akurat mam podozrenie, ze mu to povedala spoluziacka, ale aspon poznamenal 😀
Dnes som kupila novy peliesok pre nasu malu ridgebacku, jednak na starom urobila diery, a jednak smrdel, lebo bol strasidelne velky a nedal sa poriadne napchat do pracky, cize ani poriadne oprat..idem este nachvilu so psami na pole, nech sa trochu vyblaznia este kym relativne neprsi 😉 potom dojdem

tea333
31. mar 2010

janul s tym bruchom?? no pekne..my upratujeme asi 2x do tyzdna podlahy, ale ked nevladzem dam chlapovi urobit 😅

monikapd1
31. mar 2010

o podlahach mi ani nehovorte, mam co robit keby som kazdy den zametala a umyvala tak je tam fuuurt cosi 😠

ja som akurat svokre kosicky dopiekla a mam teda dost dve hodiny som sa s tym mordovala a este aj vsetko pospratavat a poumyvat

janulka04
31. mar 2010

tei, hej, s tym bruchom...my tiez tak 2-3krat, lenze to robi mm, ten teraz nieje doma, tak musim ja....a ch jo 😖
no, moni....ja som dostala chut na prave rozky domace, tak ze upeciem...bordelu tiez plno a rozky su skor ako rascove tycinky...kaslem ja uz na to 😠
este si pri svokre? 😕

monikapd1
31. mar 2010

no hej este stale byvame u nich a este asi nejaky ten rocik aj pobudneme 😔

janulka04
31. mar 2010

jaj...ale ved ak mas svokru v pohode, tak sa da..moja svokra je..... 😠 j
ja som takto byvala pokym nemali male rok a pol, potom som sa jedneho krasneho rana sbalila a nastahovala do nasej stavby...kupelka nebola dokoncena, kuchyna nebola hotova....ale bolo mi to jedno... a si mala vidiet, ako sa chlap pohol

monikapd1
31. mar 2010

no ved aj ja ked budem mat vsetkeho dost asi tak budem musiet urobit, ale tak zatial sa to da, len najviac ma stve ze ked ja poupratujem spolocne priestory ako kuchynu, kupelnu a chodbu (tu uz neupratujem vobec radsej) ze to o pat minut vyzera rovnako a ze furt potrebuju mojho mm na vsetko, ako keby uz mali 80 rokov a nevladali ☹

janulka04
31. mar 2010

😀 no u nas, ked ja som poupratovala spolocne priestory, svokra nabehla s prstom poprechadzala ci je vsade prach aj take miesta, ze mi az oci z jamiek vybiehali a na just to urobila po mne nanovo 😀
a to s mm, to poznam...napriklad sme mali ist s malymi kuknut mojich starkych, dohodnute to bolo uz neviem ako dlho a ja rano vstanem, mm nikde, tak ja ze sa chysta a on v monterkach a pomahal svokrovcom murovat, alebo nieco renovovat, to uz si nespominam, ale stavalo sa to casto a vzdy to okomentoval, ze : Macko, ale to su nasi, ako by si ich nepoznala!!!! vrrrr, ake jedy 😠

fazulka1512
31. mar 2010

baby podlaha uz je na zemi
zabudla som vam napisat moj sen videla som v nom 2 dospele medvede a 1 mladatko, pozerala som na nich cez okno
a potom som bola na cintrorine s mamou a tam vyberali z hrobu mojho oca, otvorili trunu a on tam spokojne lezal vobec nebol zmeneny
cudne sny
a co sa tyka svokier tak ja mam od svojej pokoj konecne, jupiiiii 😉

fazulka1512
31. mar 2010

ako mne sa o ocovi sniva velmi casto, ale skros su to take sny ze sa s nim rozpravam , taky bol po prvy krat

monikapd1
31. mar 2010

no tak som dnes uz druhy zakusok upikla

janulka04
31. mar 2010

monca, ty si dnes sikulka...ja uz mam mm doma, jupiiiii!!! 😀

monikapd1
31. mar 2010

noo sa nezdam coo, len sa mi nechce pustit do zajtrajsieho upratovania 😝 musim este prach poutierat a pozametat a podlahu vytriet 🙄 sa mi to veru moc nechce mne pride mm az zajtra, sa nanho tesim a to som s nim neni len treti den 🙂

sharmana
31. mar 2010

ahojte babulky, tak sa nám to zachvílku rozbehne s tými detičkami 😵
no ja som dnes tiež podlahy umývala, ale nerobila som si s tým velkú prácu, lebo aj tak ešte prerábame..
no svokra sa vyznamenala tento víkend, zahlásila, že ved ked sa narodí malé, tak prídeme k nej na týžden, lebo budem potrebovať pomôcť... akože žiadna otázka, ale už narovno... tak som jej slušne vysvetlila, že s týždnovým bábom ja určite nebudem 200km cestovat ani omylom... ved to čo si myslí, že z pôrodnice hned nasadneme do auta alebo čo? ved potom má malé prehliadku u pediatra, bohvie ako budem ja na tom a celkovo netúžim po jej spoločnosti a upišťanosti hned po pôrode... tak ona že tak príde k nám .. no to som už musela riadne oči vyvaliť, ked hned na to dodala, že alebo moja mama.. 😀
tak som len dodala, že ja nechcem nikoho, chcem to zvládnuť sama a s pomocou mm...

miskahryzka8
31. mar 2010

ahojte kocky 🙂 , inak ja mam nejaky divny pocit, uz treti den ma picha to podbrusko, sa mi vyhodil herpes na puse, 4ty v zivote a pred chvilkou na wecku mi isiel taky ten hlien ako cele tehu, ale trosililinku krvavy ako ked zacin mrcha 😒 , to je to roztahovanie maternice? Doteraz som to este nemala 😒

sharmana
31. mar 2010

ahoj miska, no matenrica sa roztahuje od začiatku tehu a postupne... ak bola tá krv červená, tak chod radšej k lekárovi, ak hnedá, tak to nemusí nič znamenať..

tea333
31. mar 2010

miska naozaj, ak bola krv cervena alebo bude spinenie pokracovat, kludne si utekaj predpisat duphaston, nic za to nedas a aspon drobca skontroluju..ja som chvilu spinila, ale v 1. trimestri.

baby ste sikovne ze makate, ale setrite sa 😉 som zvedava co ja budem s takym velkym bruchom robit,, ked uz teraz som unavena a krize ma bolia ked cosi porobim 😀 😝

miskahryzka8
31. mar 2010

Inak dnes som po zumbe bola aj s kamoskou a jej rodinkou v eurovei, celkom sa mi to tam pacilo ale je tam taky isty vydychany vzduch ako v auparku a to je to nove ☹ , v poluse a v avione je lepsi... inak to mothercare je velke tam, ale ziadne zlavy 😝 a bez nich je to tam inak doost drahe 😕 aj v nexte mali krasne vecicky, tiez drahsie, ale to sa aj dalo a ulitla som v HMku a prave ked sme tam boli hlasili, ze ked sa kupia tri detske veci ta tretia najlacnejsia je zadarmo, tak som brala sest a dve boli zadara 😵, chichi, to som ani nekcela nic kupovat 😀, inak maju tam super bodicka v roznych farbach a velkostiach a k tomu aj rozne teplaciky 😵 😵

Idem citat 🙂

tea333
31. mar 2010

miska tak to aby som isla poslintat a trosku ponakupovat 😵 😵 mne sa tam nechce, lebo ked je nieco nove tak sa tam vsetci hrnu 😖

miskahryzka8
31. mar 2010

nie len take slabe spinenie v ramci toho hlienu, pozriem este ked pojdem na wecko, nebola to krv ako taka...
skor ma hneva ten herpes, ci nemam nejaky zapal a to pichanie..., inak zakon schvalnosti, idu sviatky... Tak keby daco nabehnem rano mojej dokine...

miskahryzka8
31. mar 2010

tei bola som milo prekvapena, ze dnes tam nebol vobec natresk a to sme tam boli po stvrtej, kamoska tam bola, ked to otvarali a to bola hlava ma hlave tam vraj, dnes som sa toho trosku bala a to hmko oporucam 🙂 , este som tam kupila teplakovu supravu macko pu 😵 , stale si hovorim, ze len veci ktore potrebujem uz budem kupivat, teraz take zimnejsie, ale furt mi nieco padne do oka a tie sportove sa zidu 😅

miskahryzka8
31. mar 2010

ozi a ten kocik ste kupili? To sa asi docitam 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre