Začiname sa snažiť v júli. Pridáte sa?

gajana1
22. jún 2009

Ahojte babenky
my sa chceme začať snažiť v júli. Vtedy bude mať naš synček 1rok. Dufam že sa pridate viacere snažilky 😉 a že sa nam to čoskoro podarí 😉

stanka1986ke
12. aug 2009

no ved to uz v stvrtom tyzdni je vidno niektorym zenam....

no ja ked som bola s viki tehu tak som isla na usg ked mi vynechala mrcha a to som uz zacinala 10 tt a lekar ze kde som bola doteraz....a ja ze ved som mala normalne mrchu...no a tkromu extra silnu tie posledne mesiace...takze dufam ze teraz ked budem tehu hned mi vynecha mrcha... 😠 🙂

minka21
12. aug 2009

pojdem v podnelok,lebo som tam bola minuly tyzden koli bolestiam v podbrusku a vtedy este nic nevidel

stanka1986ke
12. aug 2009

🙂 no a uz ti urcite zoberie aj krvicku....

lucialen
12. aug 2009

Minka, ja som bola prvy krat 6tt+2dni a uz bilo aj srdiecko 🙂 Podla mna, za taky tyzden uz bude byt aj tvorjmu 🙂

fazulka1512
12. aug 2009

ahojte som tu na mrk a citam co ste popisali
tehulky ahojte, ako fajne ze sa tak navzajom porovnavate, velmi sa mi to paci

minka21
12. aug 2009

bola som neico tomu mojmu navarit,ale uz som tu,no lucialen a to bude aj dobre pocut?🙂 a dostanem uz aj foto?🙂

lucialen
12. aug 2009

Minka, ono to este nepocut, len to vidiet na sone, ze bije, to je este len taka cievka (aj ked ja som to nevidela), ale hlavne ze doktorka to videla. Mne robila aj foto, ale nacapila to do karty. Myslim, ze ked dokiho poprosis, tak ti da aj foto, mozno za poplatok 😒 Tiez som vtedy nevedela, ze kedy ma byt srdiecko a ine veci, ale doktorka sa tesila, tak som bola rada, ze asi je vsetko ok 🙂

lucialen
12. aug 2009

A kde ste vsetky? Uz mam cas sa vam venovat 😀 Priebezne som citala, co mate nove, ale nemala som cas. Cely den som robila v zahrade, prisla mi pomoct aj mamina, tak som sa nemohla ulievat na konikovi 🙂 😉

monikapd1
12. aug 2009

lucka ja som tu, ale asi pojdem buvat som nejaka unavena a mam stasnu chut na sladke a neviem ktoru tortu zo svadby mm nacat 🙂

monikapd1
12. aug 2009

minka bud. vikend by som mala dostat MS

flamenga
12. aug 2009

monika tak pomaličky sa ti to testovanie blíži 🙂

lucialen
12. aug 2009

Velmi pomalicky

lucialen
12. aug 2009

Som sa potesila, za tri tyzdne do skoly ☹ 😒 😠 🙄

flamenga
12. aug 2009

lucialen tak to áno....

groka
12. aug 2009

ahojte
baby,konecne mam opraveny pc,este som mala nieco,ako ze som sa nemohla prihlasit na net,ale uz aj to som dala do priadku,

inak hlasim,ze som testovala v pondelok rano,a negativny,dnes rano opat a negativny a uz ma dnes aj brusko bolelo na menzes,takze som tehotna neni,teraz ma uz neboli,ale bude,a uz aj priznaky nemam asi od pondelka

prosim vas strasne vela ste popisali,moze mi nejaka dobra dusa popisat,novinky,kto je tehotny?

monikapd1
12. aug 2009

flamenga veru blizi sa to, uz aby bol ten termin, ked mozem testnut

fazulka1512
12. aug 2009

monika tak tie torty ti zavidim aj ked mi nechybuju, som dost tucna aj bez nich, ale taka doboska tu nikdy neodmietnem
🙂
groka vitaj opat medzi nami

nadenkaaa
12. aug 2009

monika neboj sa uvidis ze to ubehne 😉

lucialen
12. aug 2009

Moni, aj ja by som si dala 😀

monikapd1
12. aug 2009

fazulka aj jaa som obdarenejsia kileckami navyse a dobosku aj ja mozem enze ta e taka velka, ze tu sa mi neoplati nacinat, baby aurat papam chlebik pijem kolu a uz si oblizujem aj prsty od torty, strasneeeeeeeee

brisilda
12. aug 2009

monika to preco nas tak drazdis tym sladkym???? 😢 aj ja cem 😀 😀 😀 nerob chute 😒 😀

nadenkaaa
12. aug 2009

baby ja najradsej veterniky 😝 😀 😉

groka
12. aug 2009

fazulka,dakujem

no a nikto mi nenapise kto testoval a podobne?

nadenkaaa
12. aug 2009

groka no minka ma // 😉 ,cheerlady má // 😉 cicimon ma // 😉

monikapd1
12. aug 2009

groka minka je tehu ma krsne palice malalady, ale to asi vies a sa mi zda ze aj cicimon ma //

nadenkaaa
12. aug 2009

a rodos bude testovat myslim ona uz mala //ale nejak naposledy hovorila ze sa jej ta druha ciarka stratila 😕 tak uvidime

nadenkaaa
12. aug 2009

a uz ma nikto iny nenapada 😕

fazulka1512
12. aug 2009

babule u nas to vyzera na riadnu burku, este ze sme stihli s mm ist trosku kukurice nabrat 😉

groka
12. aug 2009

cicimon tak gratulujem srdecne 🙂

monikapd1
12. aug 2009

fazulka pokial bola zo zahraky, tak oki 😉 ale ak nie tak verejne nepriznvaj 😀 😀 😀 😀 xixi

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre