Začiname sa snažiť v júli. Pridáte sa?

gajana1
22. jún 2009

Ahojte babenky
my sa chceme začať snažiť v júli. Vtedy bude mať naš synček 1rok. Dufam že sa pridate viacere snažilky 😉 a že sa nam to čoskoro podarí 😉

cheerlady
26. aug 2009

ved polske ani nechcem,su to smejdy,najradsej mam,ked jeden nemenovany predajca si nahodi ceny jak hovado a pritom to vozi z polska 😠 ja viem,ze nespravia na pockanie 😀 no chcem sa zmestit do 100tis. aj so spotrebicmi 😅

cheerlady
26. aug 2009

nadenka,ja viem,ze sa bude stale zvacsovat,ale niekde som citala,ze do 8tt je to najviac citit 😒 lebo vtedy sa zvacsi raz tolko 😉

brisilda
26. aug 2009

cherlady tak neviem ja som za svoju dala strasne vela kedze spotrebice boli srahe + prerabka no teraz kupis za dobru cenu spotrebice to co teraz stoji varna doska a sporak ja som dala iba za varnu dosku ☹

fazulka1512
26. aug 2009

nadenkaa ja sa prave ze ani velmi nesledujem, ale tie krize sa nedaju priehladnut, tak ich citit

brisilda
26. aug 2009

fazulka mna bolelo brucho a krize podla niveho kalendara vtedy ked mi skoncila ovulka 🙂 trvalo to len 2 dni potom nic a prsia ma zacali boliet piatok alebo v sobotu???tak nejako a bolia doteraz cize sa mrcha hlasi

brisilda
26. aug 2009

podla man to nic neznamena ☹ je to 50 na 50

janulka04
26. aug 2009

cheerlady....mna to bolelo dlhsie....ono to ani nebolo ako bolest, skor ako take tlaky

fazulka1512
26. aug 2009

ja tomu tiez velke nadeje nedavam
😉

nadenkaaa
26. aug 2009

bris inak teraz si sem dala jedna baba svoj graf z ff a tam jej oznacilo ovulku ked mala taky pokles takze ovulka je vtedy ked ti miesto stupania poklesne? 😔 som z toho jelen 😒 🙄

cheerlady
26. aug 2009

janulka mna to boli ako pred MS.ale teraz zase nic 🙂 rano ma to bolelo,potom som si este na chvilu lahla a preslo to.potom teraz pred chvilou.ale niekedy mi aj 2dni nic neni 😉

janulka04
26. aug 2009

cheerlady, ja uz som z tych bolesti tiez dilini 😨 , aj tento mesiac sa mi zdalo, ze mam podobne bolesti ako pred 6 rokmi a nic... 😀

michelle
26. aug 2009

nadenka prave v tom kalendari, na ktory sa nedostanete, je vyznaceny aj predpokladany den ovulacie a cca 2-3 dni pred nim su uz vyznacene aj plodne dni. a ak si okrem teploty znacis aj vysledky ovu testov a typ hlienu, je to o to presnejsie.. ono ked budes takto zapisovat nejake obdobie tie cykly, o to presnejsie to bude prepocitavat... ja som si tam zapisala 3 cykly dozadu (lebo som si znacila datumy zacatia cyklov, aj kedy bol styk... len teplotu som zacala merat az dnes), tak ked chces, hodim ti moju tabulku niekam na mail, aby si si to kukla....
cheer maternica sa ti zvacsuje stale az do porodu, ako babo rastie....

nadenkaaa
26. aug 2009

no chapem ale clovek-ja je typ netrpezlivca tak by to uz chcel vediet kedy sa najlepsie snazit respektive aj preto ze dalsie 3 mesiace cakania a mna porazi 😀 ach jaj 😅

cheerlady
26. aug 2009

janulka a ako si zvladla tehu s dvojickami? 🙂 my sme mali velky "nabeh" na dvojicky,lebo aj moja mamina aj muzova su z dvojiciek,ale ked som bola na sone,tak som tam videla len jedno 😉 je ro urcite 2-nasobna radost,ale aj starost 😅 ja neviem,ci by som to zvladala 😖

katy1979
26. aug 2009

cheerly no to este nie je vylucene ze tam dve mozu byt 😉 uz som pocula ze na prvom sone jedno, na druhom zrazu dve a na dalsom uz videli tri. a fakt sa narodili traja 😅

ja som tiez z tých vselijakých bolesti dilino. asi nam baby uz fakt hrabe a prilis sa sledujeme ale to sa neda nesledovat ked raz ma bolia krize, vacsinou zasa brucho ako pred MS ale ta by mala prist este v pondelok takze to je dost skoro. obcas mi je blbo, dnes iba chvilku. a rano som mala teplotu 37 ale mne to tak skace posledne dni od 36,8 -37,3 tak neviem, asi fakt neostava nic ine len cakat.

katy1979
26. aug 2009

cherly a neboj maternice zachvilku prestane tak boliet. zasa budes citit kopance najlepsie su take do rebier a do mechura tie nemaju chybu. a tvrdnutie bruska.

janulka04
26. aug 2009

cheerlady, pohodicka, take dobre bambule by som brala este raz 😀 , stale spali, vsetko spapali, boli a su zlate...tomu sa aj pediatricky cudovali a my vraveli, ze to mam asi ta odmenu...a aj to tak vidim...su moja odmena po roku snazilkovania...kiezby som teraz tolko nemusela cakat...a kiezby sme dostali male darceky "fazuliatka" vsetky... 😉 😉 😉

janulka04
26. aug 2009

akurat mi fest popraskalo brucho...a mastila som ostosest... 😖

nadenkaaa
26. aug 2009

jani podla mna je to aj genetika pokial niekto to ma v rode tak moze mastit kolko chce a brucho popraska 😔 ale zasa z coho by zili nase kozmeticke firmy 😎 keby neurobili zavadzajucu reklamu v zmysle ked bude natierat XY pripravok strie nemaju sancu 😉 😀 pozname tych reklam dost aj na ine veci ale o tom je reklama 😉 a potm cim zaujimavejsi obal tym lepsi predaj 😉 😉

cheerlady
26. aug 2009

katy nestras!!! 😀 😀 😀 mne jedno na zaciatok uplne postaci 😀 inak netestnes sa,ked uz v pondelok si mala mat mrchu??? 😵

janulka tak potom paradicka,dievcatka su asi kludnejsie,aj ja som bola dobrucka 😉
a odkedy sa odporuca kremovat brusko? 😕 ja som pocula,ze neexistuje ziaden krem proti popraskaniu,ze ked to tak ma byt,tak to tak bude 😠 ja budem mat asi tiez dost popraskane,lebo aj ked som v puberte pribrala,tak sa mi spravili strie 😖 no ale potom som zase schudla a uz su chvalabohu svetle 😅
snad teraz tolko cakat nebude,prajem co najskorsie fazulky 😉

cheerlady
26. aug 2009

este som zabudla napisat,ze vtedy sa mi spravili len na bokoch,nie na bruchu 😉

janulka04
26. aug 2009

no ja som neni ziadna vyschlinka, tak akurat, ale pri malych som vazila 96kg!!! Muz si robil srandu, ze dotiahni to uz do tej 100-ky!! no, ale popraskala som riadne...ale mi nedobre padlo, ked na poporodnom na mna primar nahukal, ze ake brucho dopraskane mam...kebyze som sa nesnazila, je mi to jedno, ale ja som ho mastila od zaciatku a ku koncu kazde dve hodiny, no a h...o, s prepacenim...teraz mam 63kg a strie ma pekne jeduju....su doooost viditelne...

katy1979
26. aug 2009

janulka no pekne 93kg.
ale tiez som pocula ze to clovek neovplyvni. ja som sice pribrala iba 10kg a nepopraskalo mi nic. ani som sa nemazala vsak naco.

cheerly myslela som ten pondelok co pride takze este mam cas.

cheerlady
26. aug 2009

no ja tiez nie som kost a koza a pravdu povediac ani by som taka nechcela byt 😝 som zvedava kolko priberiem ja 😅 inak moja kamoska tiez dost popraskala,ona mala strie aj na prsiach okolo bradaviek (vyzerali jak slniecka 😅 ), na bruchu aj na bokoch a to tak,ze ked sa zohla pre maleho a trosku sa jej vyhrnulo tricko,tak jej to bolo vidiet - take nepekne tmavo-cervene 😖 no ale predtym bola chuducka a par mesiacov po porode je este chudsia ako pred tehu 😨

cheerlady
26. aug 2009

katy,aha,tak prepac 🙂

janulka04
26. aug 2009

noooo, dobra maca som bola...a to som do 5 mesiaca chudla....ma kvoli tomu aj hospitalizovali...som nemala ranne, ale celodenne nevolnosti...uz dufam tolko nebude.... 😀 😀 😀
tazko sa zhadzovalo... ☹

cheerlady
26. aug 2009

janulka to sa mi paci,ked chlap ide rozpravat nieco zene,ktora vynosi 2deti,ze ako vyzera 😠 😠 😠 by som mu povedala,nech si to vyskusa on 🙄 ozaj a ako si rodila - prirodzene ci cisarskym?

katy1979
26. aug 2009

cheerly ty si sa na kolky den pustila do testovania? kolko ti meskala?

ja som otehotnela a mala som 60kg dotiahla som to na 70kg s tým ze prve mesiace som zila niekedy iba na zihlavovom caji popr. troske zemiakov.
teraz mam 55kg takze uvidim kam to dotiahnem. urcite sa mi to vrati a priberiem 20kg aby mi to nebolo luto.
ale zo mna si prcu robili este aj baby v poradni ze co tam robim s tým pomarancom. nikdo mi neveril ze uz idem rodit.

katy1979
26. aug 2009

janulka tiez som mala celodenne nevolnosti ale lekar nevedel ze to je az v takom stave tak som v nemocnici nebola.

sisa2
26. aug 2009

jani -ja som mala cez 100. ale ja chuda nie som ani teraz 😔

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre