Začiname sa snažiť v júli. Pridáte sa?

gajana1
22. jún 2009

Ahojte babenky
my sa chceme začať snažiť v júli. Vtedy bude mať naš synček 1rok. Dufam že sa pridate viacere snažilky 😉 a že sa nam to čoskoro podarí 😉

ellit
6. júl 2009

ved to, moze to byt aj ovula

nikdy som ju necitila, az po porode....ale teraz je to o nieco ine, ak to prejde do zajtra tak je to ovula, lebo mne to trva vzdy len jeden den tieto pocity, ale teraz sa celkovo citim inak, tak divne
ale tak ak je to ovula, treba ju vyuzit :o)))))

sabiatko
6. júl 2009

no mna to predtym nikdy nepichalo, ale mozno sa rozhodlo, ze mi da vediet odteraz. len ja som sa trochu bala, ze co to je, tak sme sa ani nesnazili ten den, dobry paradox, co 😀 mna to uz preslo, len kukam, ze ako neskoro dosla.
fazulka, tak u teba to asi nebude ovu, ze? to skorej babo vystraja...

fazulka1512
6. júl 2009

uvidime necham sa prekvapit, nechcem zakriknut ale dali sme si s manzelom tento mesiac zalezat a nic neprepasnut

otazocka-to ked sa zahniezduje tak je vytok a potom uz nie alebo ako to je

ellit
6. júl 2009

viete ako som ja zistila ze som tehu? po milovani s manzelom som uz v sebe nic neudrzala 😀 ak mi spravne rozumiete :o)))

sabiatko
6. júl 2009

no neviem, ci spravne rozumiem, kazdopadne to muselo byt vynimocne 😀

ellit
6. júl 2009

to veru bolo :o)))

fazulka1512
6. júl 2009

citam tu na konikovi o tom vytoku, a som z toho jelen, no pockam si na zazrak

ellit
6. júl 2009

fazulka, to aj ja tomu vobec nerozumiem.....a to uz mam jedno tehu za sebou 🙂
iba viem aky je vraj pred ovu a po nej a behom nej...ale ja to velmi teda nesplnam

fazulka1512
6. júl 2009

tento co mam teraz je taky riedky biely, ale nieje ho vela len trosku, tak neviem co si mam o tom mysliet.
ked je to zly poplach tak pojdem k lekarovi nech ma prezrie

ellit
6. júl 2009

nieje to zly poplach, je to v poriadku ak nemas ziadne svrbenie, alebo zapach, je to v poriadku

fazulka1512
6. júl 2009

nie nic ma nesvrbi ani nestipe, aj ty to tak mas a to moze byt aj to ze som tehu, lebo normalne by som vytok nemla mat az ked tak 2 dni pred ms, ci nie

ellit
6. júl 2009

mozes mat aj z tehu, mozes mat pri ovulacii...je to rozne
ja som pri tehu nemala az neskor pocas nej

minka21
6. júl 2009

Baby ja mam dve ciarky!!!!! 😵 som kupila ten test s najvyssou citlivostou,ale sa mi zobrazili az po veeelmi dlhom case....mozem byt? mam 4dni pre mrchou,a snazili sme sa pred par dnami,,,aaaaaaaaaaaaaaaaaaa 😀 😀 😀

sabiatko
6. júl 2009

minkaaaaaaaa, gratulujeeeeem! to je uzasne, to ides na vstko tak rychlo? 😀 sa tesim, ze to tu tak rychlo graduje. prajem vam, nech ste aj s babenkom dravucki. skus dalsi test za dva dni, urcite ta druha ciarka bude v limite 😉

sabiatko
6. júl 2009

a kolko dni dozadu to bolo?

ellit
6. júl 2009

minka to je supeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeer, to ste sa snazili len par dni?

ellit
6. júl 2009

od 2 jula ak som spravne citala predchadzajuce dni :o))) ze? tak to je aka rychlovka 😀
aj si nieco citila, alebo len tak si si spravila test

fazulka1512
6. júl 2009

blahozelam minky, opis ako sa citi tvoje telo, sme zvedave

sisa2
7. júl 2009

minka supeeeeeer! 😵 jaj, tesim sa s tebou! to je paradicka! aky test si si robila? cvakni a prihod do albumu. a poriadne nas tu oprskaj tehu-bacilmi, aby sme sa k tebe rychlo pridali. super, hned mam lepsiu naladu 🙂

beboo
7. júl 2009

minka to je perfektne!!!! blahozelam a napis ako sa citis.
a ako pise sisa prihod foto a dobre nas okychaj 😀
a krasny den vsetkym!

jagabinka
7. júl 2009

Minka, aj ja sa pripajam ku gratulacii 😀 a pis, pis, sme zvedave!!!!! 😀
Ahojte bambulky 😉

rhodosbb
7. júl 2009

Minka úúúžasnéééé 😀 si prvá, gratulujem 🙂 A nám ostatným prajem, aby sa sme sa čo najrýchlejšie pridali k tebe 🙂 🙂 Pekný dník 🙂

minka21
7. júl 2009

tak a uz ma ta radost presla 😖 podla mna nie som,este som to nedostala,ale uz citim ze to pride....tak ja neviem co to ta druha ciarka tam stvarala,ale taka som bola stastna a videl ju aj moj drahy takze to nebolo bluznenie🙂a teraz cakam len na to sklamanie,,,dnes idem kupit dalsie testy a pockam ci pride alebo nie. po mrche snazime dalej!esteze ten moj je teraz stale doma.takze nie je problem,a vy ostatne co? ja chcem tiez niekomu blahozelat! 😉

elit len par dni,teda kazde rano a vecer a poriadne zatlacit 😀

a test ten rapid clear po 5dnoch.

beboo
7. júl 2009

minka ak si to este nedostala tak este sa neprestavaj radovat, tie pocity ze kazdu chvilu pride ms som mala pri prvom dietati aj ja, ms stale nechodila, test negativny ale tie bolesti boli take ze som isla velakrat na wc s tym ze uz to urcite doslo a nedoslo. a az neskor mi test potvrdil tehotnost. drzim palce a dufam ze dalsie testy budu s dvomi //.

minka21
7. júl 2009

beboo duuuuufam ze budu.zajtra rano si urobim dalsi,a potom dam vediet,ale to by vychadzalo asi na chlapca vsak?ak to stihlo este to vajicko a ak su tie chlapcenske rychlejsie.... 🙂

andzi
7. júl 2009

ahojte baby snažilky

ja som ochorela, lekárka mi napísala OSPAMOX antibiotiká, ale neviem, či ich môžem brať, lebo čo ak náhodou som tehu? Ms mám dstať budúci týždeň, včera ma strašne pichalo v oboch vaječníkoch...myslíte že by som mohla byť??????? Juj, potešila by som sa.

minka: dnes ráno si sa netestovala?

sabiatko
7. júl 2009

ahojte baby 🙂
minka, vobec sa nestresuj kvoli tym bolestiam, to som citala, ze to ma skoro kazda tehotna 😉
ja uz meskam treti den a stale tak tajne dufam, ze to vyslo 😅 este tri dni vydrzim a ak stale nic, tak dam test v piatok.

beboo
7. júl 2009

minka tusim ano, tie chlapcenske su vraj rychlejsie 😀

andzi tie antibiotika nepoznam, co pisu na letaku? ak pisu ze su nevhodne tak sa radsej porad s lekarom ci by si nemohla uzivat ine...

sabiatko
7. júl 2009

andzi, to je smola, dufam ze sa skoro uzdravis 🙂 ja som citala, ze pokial babo nie je napojene na krvny obeh matky pupocnou snurou/placentou, tak by antibiotika nemali ublizit. mozno by si sa mohla opytat lekarky ako to je. inak mna tiez pichal vajecnik a zevraj to moze byt tehu 😵
neviete inak, preco pri tehu picha vajecnik? vsat to vajko je uz v maternici nie?

magic08
7. júl 2009

ahojte kocky 🙂
my sme zacali snazit tento mesiac, tak uvidime co to prinesie 🙂
vy ste ako na tom?

andzi: pichanie vo vajecnikoch nie je priznak tehotenstva. Jedine ak by slo o mimomaternicove.

minka21: ak ste sa snazili pred ovu, tak to bude dievca a ak pocas ovu a po nej, tak by to mal byt chlapec 🙂
drzim palce 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre