Začiname sa snažiť v júli. Pridáte sa?

gajana1
22. jún 2009

Ahojte babenky
my sa chceme začať snažiť v júli. Vtedy bude mať naš synček 1rok. Dufam že sa pridate viacere snažilky 😉 a že sa nam to čoskoro podarí 😉

sisa2
7. nov 2009

letim zasa do postele, nemam notebook, takze sa tu asi budem ukazovat pomenej. uvidim, co s nami bude.

groka
7. nov 2009

sisa a bola si u lekara?

groka
7. nov 2009

jaj glancujeme s malym detsku izbu,spalna uz je tak nejako normalne urpatan,hlavne prach,idem este malemu poukladat hracky este prach na jednej policke a potom idem robit francizke zemiaky,jemu dam polievocku a pojde spat okolo 12:30 ja dlazky zmyjem zatial,mm v praci,aj zaniesol maleho k svokre,ale mi ho doniesol naspat domov,lebo tam pistal

janulka04
7. nov 2009

ahojte, babulky
siska...ufff, esteze si sa ukazala....a co sa dialo teda u lekara, ked si taka sklamana, napis kludne aj IP...chudatko, dufam, ze si v poriadku.... 😒
groka, teeeda, ty si stihacka, my dnes ideme do restiky, mm vyslo nieco v praci, tak mame lazo plazo.... 😅
Peti, Lucka..vy takto o mne, teeeda, ale dufam, ze nebudem musiet nikomu ocikavat testiky, ze si vystacite same 😀
miska, tvoja ponco sukna.....som sa rehnila ako blazon 😀
a dnesna davka....
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT

janulka04
7. nov 2009

dzou, Mothercare mam rezervu , ale ruzovy, ak sa nahodou na UZV ukaze namiesto zvonceka kavove zrnko 🙂

sharmana
7. nov 2009

ahojte kočky, som velmi rada, že sisa, je v poriadku a držím palčeky nech všetko dobre dopadne, hlavne klud a ležkat v posteli..
ja dnes frčím od rána, ranajky, potom polievka, teraz robím sviečkovú, a idem trosku upratat a prat... no a potom chcem až do zajtra večera oddychovat.. a mm už maká v spálni, som ho vyhnala dorobit plafon 🙂 a kedže už koonečne máme to povolenie, tak môžeme prerábat dalej... už nech to je hotovééé 😀
dzou. pekný kočík

motylek17
7. nov 2009

ahojte babulky, som tu len na skok, kedze som doupratovala a teraz utekam varit... sisus, precitala som si co sa stalo... dufam, ze ste obidvaja ok.... co sa tyka snazilkovania, tak snazilkujeme uz tyzden v kusi 😀.... dufam, ze sa to vyplati.. bo potom az v januari... ☹
groka vidim, ze si pracu zobrala, gratulujem, dufam, ze sa ti bude pacit... 😉
miska ta tvoja teplota je zaujimava... 🙂

sharmana
7. nov 2009

ahoj motylek, a prečo budeš potom snažilkovat až v januári? 🙂
tu mas virusiky, nech ta trosku nakazím TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT 😀 😀

rosallie
7. nov 2009

Ahojte vsetky,

povodne som na stranke fungovala pod nickom Luludi a dlhsie som tu nebola a teraz sa neviem za ten svet prihlasit, ale som rada, ze tu stale chodite a ze je tema stale bohata. Idem pozriet tak mesiac dozadu, co je nove a kolko tehuliek nam pribudlo 🙂

groka
7. nov 2009

rosale a preco ma teraz tento nick?

rosallie
7. nov 2009

lebo sa neviem prihlasit pod starym, zabudla som heslo :(

sharmana
7. nov 2009

tak vitaj znova medzi nami rosallie 🙂 tak ako si na tom v snažilkovaní?

rosallie
7. nov 2009

dakujem 🙂 so snazilkovanim sme pokrocili, zatial som si robila test len doma vcera, ale konecne som nasla dve ciarocky a od vcera sa chodim kazdu hodinku divat, ci su tam este stale dve a ci jedna nezmizla 😉

janulka04
7. nov 2009

jeee, rosallie, tak to gratulujem 😵 ....super, ze sa nase snazilky rozrastli, nejako to tu dva mesiace viazlo.... ☹
a tabulku tehuliek a snaziliek najdes u pod nickom nadenkaaa v albume 😉 😵

dzou
7. nov 2009

dobre ranko 😀 ja som teraz vstala 😀 sme si vcera dali s mm trochu vina (trochu viac asi 😀 )... tak ale sak som len 7dc tak si este mozem dovolit...
miska to ponco dostalo aj mna 😀 😀 😀 😀 sak vymysli novu modu... 😉
sis tak dufam, ze je vsetko ok...
rosalie gratulujem 😵 a fotku testu nemas? ze by sme kukli aj my
ako vidim tak skoro kazda preziva sobotu rovnako... varenie upratvanie... aj ja sa idem do toho pustit 😝

sisa2
7. nov 2009

jani - v pohode. len ten stres, panika, cakanie ... no som rada, ze to mam za sebou a velmi dufam, ze nikdy viac. hlavne je, ze uz nespinim, dnes od rana absolutne nic, klop klop. tak hadam to uz bude ok.

maji - ziaden stres! uvidis, ze to vyjde. ja tomu verim. vsak sme sa na niecom dohodli 😉

sharmi - teda, nestacim sa divit, co vsetko zvladas. ja by som len spala a spala. teraz to je u nas dost akcne.

rosallie - opat ta tu vitam 🙂 a potichucku gratulujem! jupiiii, mame dalsiu tehulku!!!!!!!!!!!! 😵

dzou
7. nov 2009

sis a co to teda bolo... ci len take spinenie?

rosallie
7. nov 2009

dakujem 🙂 idem pozriet nadenkiin album nech viem ako sme na tom. Foto testiku zatial nemam, ale skusim pridat este dnes.

janulka04
7. nov 2009

tak jul sa nam zaplna babule....
siska, tak je dobre, inac to poznam, tu bezradnost a cakanie..ja som si raz na pohotovosti, ked som sla so strasnym zapalom vypocula...: Dalsia taka, co nemoze ist cez den k lekarovi!!! a potom to ta dotycna oznamovala kazdemu, co siel okolo...som si pripadala ako debil s prepacenim, ja preto moc pohotovosti nemusim odvtedy 😠

sisa2
7. nov 2009

dzou - len spinenie. vysetrili ma, pozreli na utz, dostala som lieky, injekciu a nariadili prisny kludovy rezim 😀

janulka04
7. nov 2009

veru siska, co ti teda povedalI? Dali ti nieco? UZV asi nerobili, co?

janulka04
7. nov 2009

tak mozes aj do prace, siska?

sisa2
7. nov 2009

jani - presne. clovek tam ma pocit, ze ich otravuje 😔

sisa2
7. nov 2009

jani - v pondelok a v utorok musim ist. zacina nam inventura, mam tu vsetkych z nemecka, takze skratka musim. i ked je fakt, ze ked by som spinila, tak nepojdem. nech ma vyhodia, je mi to jedno. bublinka mi je prednejsia 😵

groka
7. nov 2009

baby som normalna?idem dat maleho spat,ale ja idem s nim 😔 ledva kukam 😲

janulka04
7. nov 2009

tak drzim palce, siska, nech uz je len dobre a nech ste obaja v poriadku 😉

fazulka1512
7. nov 2009

prajem vam pekny den, mne mrcha stale nedorazila, meska 9 den, no cakam do utorka inac idem k lekarke co mi na to povie

groka
7. nov 2009

fazulka a ty si este netestovala po tom ako ti prvy test ukazal negativne?

dzou
7. nov 2009

aj ja drzim place sis 😉
rosalie tak budeme cakat...
inac vcera sme sa taj nasmiali s mm... jak som z bola podgurazena s tym vinom mu hovorim ze si myslim ze nedari lebo on chce aj nechce... potom mu hovorim ze ty musis chciet chciet a nie chciet nechciet... no skuste si to nahlas tak rychlo povedat... mne sa uz tak plietol jazyk sme sa rehlili jak kone 😀 som to porste nevedela povedat 😀 ale tak hovoril ze on na to pri kropackovani voebc nemysli ci chce alebo nie...
no nic bezkam ja robi daco poobede nakuknem 😉

janulka04
7. nov 2009

fazulka...a ten test, co si si robila...neskusala si este jeden a inu znacku???? 😕

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre