Začiname sa snažiť v júli. Pridáte sa?

gajana1
22. jún 2009

Ahojte babenky
my sa chceme začať snažiť v júli. Vtedy bude mať naš synček 1rok. Dufam že sa pridate viacere snažilky 😉 a že sa nam to čoskoro podarí 😉

biancarv
24. júl 2009

ešte počkám, nechcem sa zbytočne unáhliť, aby som nebola potom sklamaná, ale už som si kúpila tri testy, tak neviem do kedy budem čakať, bud si urobím budúci týždeň alebo až ten další 😉

ellit
24. júl 2009

a kolko ti meska MS?

biancarv
24. júl 2009

no to je trochu komplikovanejšie, menzes som mala naposledy 28.mája, prvý krát sme sa snažili splodiť bábo až 4.júla (to mi už meškal menzes) no a do dnes žiadna mrcha, takže keby že som teoriticky otehotnela toho 4.júla tak je to ešte len 20 dní od vtedy a to by mi test ešte nemusel ukázať, ale príznaky mám všetky takže tomu verím, a ešte aj to ma drží nad vodou že sa tá normálna mrch nedostavila

ellit
24. júl 2009

20 dni je dost, kludne si sprav test

biancarv
24. júl 2009

no to sa ti ľahko povie, nechcem byť sklamaná, radšej počkám do toho budúceho týždňa, a ty si si koľko dní od pravdepodobného oplodnenia robila test?

fazulka1512
24. júl 2009

ahojte, prave som sa naobedovala, uvarila som si hraskovu polievku, idem s vami popismenkovat
od rana som placliva, pochytili sme sa s mm, ani sex nebol, nic, ☹ , kade chodim tak slzim,ze tento mesiac asi nic z toho, ale co uz,
tak ma nasral, ze som povedala dost, od dnes uz ziadne pripominanie ze ide sa na vec,skoncila som s tym, ja sa snazim jak debil, odteraz nech sa snazi viac on ako ja
skoda slov,

biancarv
24. júl 2009

no fazulka to mi je známe, hmm aj ja sa doma snažilkujem a môjmu chlapovi ako keby to bolo jedno, on chce síce druhé bábo ale nepáči sa mu ak naňho tlačím ale keby že by to malo byť na ňom, tak by ma oplodnil jedine duch svätý... 🙄 , on stále rozpráva že nech tak na to netlačím, že to príde samo, že prečo to musí byť každý druhý deň v tú istú hodinu, joj keby ty chlapi naozaj vedeli čo my ženy všetko v takýchto časoch prežívame 😒

fazulka1512
24. júl 2009

to jak s mongolami 😉
a teraz sa toci okolo mna lebo vidi ze sa s nim nerozpravam , nasram

rhodosbb
24. júl 2009

Ahojte,

tak peknú noc máme za sebou, dúfam, že aj úspešnú 😀

Andzi, aj ja mám 29 rokov 🙂

Nadenka, 3 x ??? 😲 tak to sa dialo len na začiatku nášho vzťahu, teraz nehrozí 😝

Fazulka, neboj, udobrovanie s mužíčkom prinesie ovocie 😉

fazulka1512
24. júl 2009

teraz odisiel do prace,pride az vecer,som zvedava ako to vecer dopadne,
och ale som riadne vytocena a sklamana

biancarv
24. júl 2009

fazulka to je typické

fazulka1512
24. júl 2009

priznavam ze je to z casti aj moja chyba ze to velmi prezivam, on mi stale tvrdi ze to nemozem tak brat, lebo sa nezadari a ja furt trvam na svojom a potom to takto dopadne, a necudujem sa ked dorazi mrcha, a ked dorazi, tak si stale na vecku poviem ze to musim brat zlahka ale nejak sa mi to nedari

minka21
24. júl 2009

ahojky,tak ako ste na tom??? mne bolo rano straaaasne zle,,a teraz mi tiez nie je najlepsie,test ideme asi dnes kupit,lebo chceme skusit ci by uz ukazalo // 🙂 len sa bojim aby to nebolo z niecoho ineho ako z tehu,

biancarv
24. júl 2009

no ved to isté tára ja ten môj, lenže to nie je také ľahké nebrať to tak 😔

biancarv
24. júl 2009

jééj minka tak držím palce,aby sa ti // ukázali, už ti mešká mrcha?

brisilda
24. júl 2009

Ahojte kocky 😉 fazulka neboj vsetko bude este v pohode muzi su uz raz taky 😒 bianca citala som tvoje priznaky a pravu povediac mam ich aj ja ale neni to moznym tehotenstvom okrem nevolnosti mi ostalo vsetko s prveho 🙂

minka21
24. júl 2009

tak skuste sulozit s nimi len tak z radosti a nie len pod tym ze chcete babo,mozno z toho nemaju chut, zahrajte sielane vasnivu zenusku a to ze vam ide hlavne o mimco si nechavajte pre seba. 😉

fazulka1512
24. júl 2009

minka testi a budes vediet na com si, budes mat pokoj

minka21
24. júl 2009

mrcha skoncila v piatok🙂a hned v ten den sme sa zacali snazit,a snazime sa kazdy den,len teraz sme mali dva dni pauzu a zasa,no a fakt mi nie je najlepsie,ake mate baby tie priznaky,,,biancarv a brisilda???? nechce sa mi to hladat lebo to pisanie vam fakt ide a najst tu nieco je umenie🙂)))

minka21
24. júl 2009

ja len nechcem tam vidiet len jednu ciarku,a preto sa mi zda este skoro,ale tak urobim co uz🙂 fazulka tebe mrcha tiez len teraz niekedy skoncila nie???to mas este skoro mesiac casu,neboj,zadari sa,hlavne klud!

biancarv
24. júl 2009

minka tak to si ešte test určite nerob, na to je veľmi skoro

minka všetky príznaky čo ťa napadnú okrem zvracania, to som nemala ani pri prvom tehu

brisilda
24. júl 2009

http://www.alinka.sk/c/prve-priznaky-tehotenstv... inak skoro na kazdej stranke sa pise to iste a po vytsine ich zeny maju az po vynechani menstruacia

biancarv
24. júl 2009

bolesť podbruška,nevoľno,strašná únava, časté močenie,bolesť a zväčšenie prsníkov,plačlivosť,citlivosť,nafuknuté brucho,bolesť hlavy, plechová chuť v ústach(fuj),biely výtok,rýchlejšie sa mastniace vlasy, zle mi je z rôznych pachov, točí sa mi hlava

brisilda
24. júl 2009

bianca to aj to s vlasmi??? toto citam po prvy krat ja si musim vlasy umyvat kazdy den co mi predtym stacilo raz za tri dni no ja som to pripisovala skor tej horucave 🙂 unavu pripisujem svojej lenivosti 😉 citlivost mi ostala odkedy sa mi narodil syn nafuknute brucho mam stale s tej mojej pazravosti 😀 o tej kovovej chuti v ustach je pravda taktiez ju mam ako keby som zjedla klinec 😅 a cigaretovy dym neznasam tak isto ako aj ine nehutne pachy no predvcerom ma zacal boliet zaludok ako keby som v nom mala balvan tak divne no to bude asi jedenim 😀

brisilda
24. júl 2009

taktiez mam pri sexe tlak v podbrusku co som nemala takze bud sa jedna o tehotenstvo alebo zapal no ved uvidim a zapcha je u mna samozrejmostou tak ako aj obcasna bolest hlavy 😅

biancarv
24. júl 2009

brisilda ani ja som donedávna o tých vlasoch nevedela, som hladala na nete všetky stránky kde sú príznaky a na jednej som to našla, hned mi došlo prečo si musím umývať vlasy každý deň 😀 ale tak to vyzerá že si už tehuľka 😀

biancarv
24. júl 2009

aj ja mám pri sexe také akokeby tlaky, alebo ako to mám opísať 😅

fazulka1512
24. júl 2009

minka dnes som 14dc, takze este mam polovicu pred sebou

brisilda
24. júl 2009

no tak dufam test si uz robit nebudem skusim to az ked mi bude meskat cize do takeho 6 augusta to nejako musim vydrzat 😉

biancarv
24. júl 2009

tak to sme dve čo budú tak dlho čakať, aj ja chcem testnúť až niekedy zač. augusta 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre