Začiname sa snažiť v júli. Pridáte sa?

gajana1
22. jún 2009

Ahojte babenky
my sa chceme začať snažiť v júli. Vtedy bude mať naš synček 1rok. Dufam že sa pridate viacere snažilky 😉 a že sa nam to čoskoro podarí 😉

sisa2
7. júl 2009

veru je to nase zlaticko. i ked obcas aj s rozkami 😀
pindosa nebudes ukladat nijako, nechas mu ho tak, ako bude, cize smerom dole. keby si ho dala hore, tak by sa ti precikal 😉 apropo, chlapi ich tiez maju smerom dole 😀

sisa2
7. júl 2009

andzi mrzi ma, ze si chora. co ti je? angina? ak by sa dalo, asi by som to skusila radsej zvladnut bez ATB. clovek nikdy nevie, ci sa nahodou nezadarilo a prave tie prve tyzdne su pre drobceka najdolezitejsie. i ked samoska netvrdim, ze kvoli ATB by malo babatku nieco byt.

sabiatko
7. júl 2009

no s tym precikanim to dava zmysel, takze je to poriesene, dikes 🙂 mm totiz radil opacne 😀

sisa2
7. júl 2009

😀 😀 😀 aj on ho tak bezne nosi - smerom dohora? 😀 😀 😀

sabiatko
7. júl 2009

😀 ma svoj originalny styl 😀

sisa2
7. júl 2009

😀 😀 😀 uz poslucham 😵

sabiatko
7. júl 2009

idem sa vrhnut na riad 😒 ma to vzdy stresuje, lebo tu mame bojler, ktory ohreje vodu tak pre dvoch - troch ludi, tak hadam daco zostane aj na vecernajsiu sprchu... poobede som ale tu 😎

sisa2
7. júl 2009

tak to nezavidim. to si uz ani neviem predstavit, ze kedysi sa tak bezne fungovalo 😕 ty si doma, nerobis?

sabiatko
7. júl 2009

je to des, este si ju musim brat z kupelne v hrnci... jak v stredoveku 🙄 nerobim, lebo sme teraz v madarsku (moj manzel je madar) a ja neviem po madarsky, tak sa mi tu nepodarilo najst robotu. tak po dvoch mesiacoch neuspechu som sa rozhodla, ze chcem mimi... nech som uzitocna 😀

sisa2
7. júl 2009

aj tam ostanete, ci pojdete na SK? on vie slovensky? ci ako sa rozpravate? som zvedava, prepac 😀

sabiatko
7. júl 2009

v poho, kludne sa pytaj 😉 nevie po slovensky, rozpravame sa po anglicky. zoznamili sme sa asi pred rokom v anglicku, po troch mesiacoch sme zacali spolu chodit, po dalsich troch sme sa zasnubili a po dalsich troch zobrali 😀 do novembra sme urcite tu, lebo tu robi a potom sa uvidi. na slovensku nemame kde byvat, tak sme tu v dome s jeho otcom... neni to take zle, len mi tu chybaju dake veci, v bratislave to bolo ine. ale urcite by sme chceli zit radsej na slovensku, lebo tu je desna ekonomika.

sisa2
7. júl 2009

teda, tak to bola rychlovka 😀 a kde v madarsku ste? s byvanim v BA to je stale des, i ked ceny isli trochu dole. no ved uvidite, hlavne nech sa vam to vsetko podari dobre poriesit. my byvame teraz v petrzalke, ale tesim sa, ze sa budeme stahovat prec.

sabiatko
7. júl 2009

no to ja som netrpezlivy clovek, ale nemusela som vahat, lebo on je skvely 😎 no ved tie ceny, hypoteku nemozme brat, lebo by to neutiahol, alebo by sme nemohli mat babo a to za to nestoji. ja som byvala v dubravke, sa mi to tam celkom paci, no v poslednej dobe uvazujeme aj o rajke, ale kedze nie su peniaze, tak len uvazujeme. a tu byvame pri miskolci, taka mala dedinka - sajolad. je to tu ok, len sa nemozem s nikym porozpravat 😒 si ma mala vidiet, ked som nabehla do lekarne po tehotensky test 😀 to bol iny stres 😀 mi len mm povedal dve vety, co k tomu potrebujem, napislala som si ich na papierik a bolo...

sabiatko
7. júl 2009

sisa, idem umyt tie riady, ale potom pridem 😉

sisa2
7. júl 2009

ved ked ho milujes, nie je co riesit 😵 😉
o rajke sme aj my uvazovali, ked sme hladali domcek, ale nakoniec ideme na opacny koniec - cierna voda. uz sa straaaasne tesim. dufam, ze to potom uz aj s tehu vyjde a ja sa s drobcekom vychrochnim na terasu a bude nam fajn. teraz v petrzalke to bolo o hubu. ja som z race, takze medzi panelakmi trpim ako kon 😔
miskolc je daleko .. som myslela, ze by si vedela dochadzat do roboty .. ale to samoska takto nehrozi.
hehe, som sa pobavila na tom kupovani testu, ja by som bola taka ista 😀 ale hlavne ze ta pochopili 😉

ja by som mala tiez pracovat, kedze ma tu za to platia 😀 ale dnes sa mi nic nechce, len by som spala.

sisa2
7. júl 2009

tak mne sa prave rozbieha mrcha 😢 po 50 dnoch sa jej uracilo 😠 takze u nas tento mesiac nehrozi.

sabiatko
7. júl 2009

ved ani ja panelaky nemusim a pre deti je tiez lepsie kusok prirody. ja som sa medzi umyvanim aj stihla 10 minut poslnit 😎 inak dobru robotu mas sisa, to by som aj ja brala 😀 ja ako ucitelka som bola v napati kazdu sekundu, to bol iny stres... jaaaaj, nech uz je august, sa chystame s drahym na svadobnu cestu, asi na dva tyzdne na ostrov rab, sa neviem dockat 😵

fazulka1512
7. júl 2009

sisa to je u teba bezne ze tak musis dlho cakat na mrchu

sabiatko
7. júl 2009

jooooj, to mi je luto ☹ taketo divoke cykly som si aj ja zazila. uz aj tento mesiac sa mi to natahuje 🙄 nebud smutna, posnazite sa v juli. verim, ze do troch mesiacov tu budeme vsetky tehu 😉 sak leto, slniecko, dobra nalada... musi to vyjst... hlavu hore 🙂

sisa2
7. júl 2009

sabiatko - ja mam fajn robotu, nestazujem sa. som klasicka kancelarska krysa, zahrabana pod papiermi. ale stiham aj net 😀
uzite si svadobnu cestu! v chorvatsku je krasne. na rab-e som nebola, ale pocula som len same chvaly. idete do hotela, ci apartmany?

sabiatko
7. júl 2009

sikulka, sak netreba to v robote moc prehanat 😉 dakujem, urcite si uzijeme, dufam, ze nam vyjde pocasie. ja som tiez pocula od kamosov, ze je tam super. s najvacsou pravdepodobnostou pojdeme autom na blink, to bude vzruso 😝 skoro rano vyrazime a ked tam dojdeme, tak si budeme zhanat dake ubytko. uz som to takto spravila aj v ciernej hore, aj v grecku, nech je sranda 😎

sisa2
7. júl 2009

fazulka - no az takto dlhe nie, toto bol fakt extrem. preto som aj tajne dufala, ze to mozno vyslo ☹ bezne mavam cykly ca. 36 dnove.

sabiatko
7. júl 2009

takze to vyzera na apartmany, ale este stale zvazujem last minute. ty si kde bola v chorvatsku, bolo tam pekne?

fazulka1512
7. júl 2009

sisi a test si si robila

sisa2
7. júl 2009

sabiatko - smutna som, vsak co si budeme nahovarat. ale prezijeme. hlavne, ze uz dorazila a budeme moct zacat so snazilkovanim 🙂
my sme sa aj pri prvom tehu dost natrapili, snazili sme sa takmer rok, kym to vyslo. tak hadam teraz to bude rychlejsie 😉

sisa2
7. júl 2009

sabiatko - jej, ste akcni! 🙂 ale pokial nemate babo, tak sa to da. urcite si to uzijete.
v ramci chorvatska som bola na krku, braci a veli losinj, vsade bolo super. ale to je kdekolvek, ked si s ludmi, ktorych mas rada 😵

sabiatko
7. júl 2009

chapem, sak aj ja som bola minuly mesiac smutna, ale akonahle sme sa zacali snazit, tak zas pohoda lesna 😎 idem do obchodu kupit dake zemle, dufam, ze sa ma nebudu nic pytat, uz som s tou vetou "nerozpravam po madarsky" trapna 😀 😝

sisa2
7. júl 2009

fazulka - robila v nedelu. bola tam uplne neviditelna druha ciarka, skor myslim, ze presvitala len na mieste, kde by mala byt. takze myslim, ze to tentokrat nevyslo.

sisa2
7. júl 2009

sabiatko - ved to je super, ze najdej, ze to vyslo, stale je 🙂 moc ti drzim palceky, ved aj vsetkym babulkam tu, aby sa zadarilo co najskor a nech vsetky rychlo nasledujeme minku 🙂
za chvilu sa aj madarsky naucis, neboj nic.

zlata2
7. júl 2009

ahojte..tak ja sa dufam pridam toho mesiaca tiez..zajtra odchadzame na dovolenku, uz sa na to tesime - teda aj na tu dovolenku ale hlavne na to utapkanie si dievcatka - ak by to vyslo tak budeme radi a dufame tiez ze nebude nejaky problem a podari sa hned ako prvy raz chi chi 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre