Začiname sa snažiť v júli. Pridáte sa?

gajana1
22. jún 2009

Ahojte babenky
my sa chceme začať snažiť v júli. Vtedy bude mať naš synček 1rok. Dufam že sa pridate viacere snažilky 😉 a že sa nam to čoskoro podarí 😉

andzi
7. júl 2009

zlata: idete samy s manželom alebo beriete aj syna?

zlata2
8. júl 2009

ideme so synom..hlavne koli nemu ideme k moru a termin teraz aby sme nejako poplatali prazdniny..myslim ze nase plany nejako neohrozi chi chi 😉 , tak ho znicime ze bude spat ako zabity...tak sme nasetrili na lepsiu dovolenku, lebo uz coskoro na taku nepojdeme, ked bude to male a financie klesnu...takze drzte palce ide sa "naplno uzivat dovolenka" wwwaaauuuu 😵 😵 😵

sisa2
8. júl 2009

zlata2 - poriadne si to uzite a nech to vyjde 😉 kam idete?

andzi
8. júl 2009

ahojte. Žiadne nové testovanie ráno nebolo?

sabiatko
8. júl 2009

cavte baby 😎
zlata, ak si este tu, tak ti prajem peknu dovolenku. kam to vlastne idete?
jaaaj baby, vcera som mala oslavu, moj drahy zorganizoval taku malu narodeninovu party 😎
ja planujem test az v piatok, je tu niekto, kto planuje skorej?
prajem pekny den 🙂

beboo
8. júl 2009

ahojte 🙂
minka tak ako? uz som nedockava... a drziiiiiiiiim palce 😉

sabiatko a ty si mala narodeniny?
inak vcera so sisou ten vas rozhovor o pindikoch a ako nakupujes v madarsku to bolo perfektne 😀

zlata aj ja ti prajem peknu dovolenku a nech sa podari 😉

minka21
8. júl 2009

Dobre ranko ...tak nic,nie som, 😒 a este aj to pocasie vonku je strasne. tak ja neviem ci tomu prvemu testu hrabkalo...mozno po takej dlhej dobe uz bol moc premoceny a preto bolo tu druhu vidno,ja uz neviem 😖 esteze mam teraz toho mojho stale doma takze po mrske sa mozme zasa dat do toho,a bude Tamarka 🙂

sabiatko vsetko najlepsieeee 😉

fazulka1512
8. júl 2009

dobre ranko, no nie a nie sa skor vykopat z postele
rano mierne bolesti v podbrusku, vcera vecer palenie zahy-asi z paradajkovej polievky
citim to na mrchu

beboo
8. júl 2009

minka to mi je luto... ale presne ako pises, po mrche sa pustite do toho a urcite sa Tamarka coskoro podari 🙂 podstatne je ze mas pozitivny pristup lebo to vela zavazi pri snazeni sa.

sabiatko
8. júl 2009

no mala som narodky... 26. 😎 prvu oslavu mam za sebou, za par dni v bratislave druhe kolo... wuaaaaaaa 😵

minka, to mi je luto... ja som si aj hovorila, ze jak rychlo, ale som myslela, ze moznoze to naozaj dakomu ukaze aj po piatich dnoch. keby hcg rychlo stupalo, tak sa da. ja som na predchadzajucom teste po pol hodke tiez mala malinky tienik, ktory trebalo vyobracat, aby ho bolo vidiet, no nakoniac sa stratil. a viem aj, ze niekedy moze byt test falosne pozitivny. nebud smutna, isto sa nam to vsetkym podari coskoro. ked si na to chvilku pockame, tak to budeme prezivat este intenzivnejsie 🙂 zatial ste skusali len par dni, tak skus tomu dat este chvilku a isto to vyjde 😉 velmi ti to prajem, aj nam ostatnym... a dakujem za gratulaciu, narodky mam vzdy rada, lebo som stredobodom pozornosti 😎

sisa, ty de si? mi nevrav, ze pracujes 😀

beboo, sak tu treba vsetko rozoberat 😀 kebyze dam na manzela, tak nas maly chodi s ocikanym bruskom 😀 inak vcera som to v obchode zvladla... samozrejme, ze sa ma teta daco pytala pri pokladni, asi ze ci to je vsetko, no ja som z toho vzdy v takom strese, ze im odpovedam po slovensky alebo ako vcera po anglicky a to sa potom citim este blbsie 😀 sak aspon je sranda...

minka21
8. júl 2009

uz to nejdem riesit,radsej co budem dnes varit🙂

fazulka a prsia mas na tom ako?

minka21
8. júl 2009

sabiatko aj pre mna to bolo moc take hrrrr...aj ked by som bola najradsej keby to vsetko prebiehalo tak rychlo a lahko 🙂 no isto to klapne! musi🙂 ja som tu asi najmladsia si myslim 😅 hi... a po madarsky sa nejdes trosku ucit?aspon tie zaklady? mne to pride strasne tazka rec,,,ked to pocujem v telke (tv paprika a pod.) hroza...

beboo
8. júl 2009

sabiatko tak dodatocne vsetko najlepsie!
tety pokladnicky by zase mohli vediet trosku po slovensky nie? ved vela ludi si teraz kupuje domceky v Madarsku tak nech je snaha obojstranna 🙂
no a s tym pindikom to ak budes mat chlapca si uzijes aj ine srandy hlavne v noci ked budes prebalovat 😀

minka urcite to klapne som si ista. a kolko mas rokov ak to nie je tajne, ked pises ze si najmladsia, tolko ako v nicku?

sabiatko
8. júl 2009

ucim sa troska, kusok aj rozumiem... malinko, ale rozpravat, to je ina vec, to mi zatial moc nejde. ma inu gramatiku ako my mame, ale da sa naucit. mne sa madarcina v telke moc nepaci, ale nazivo je to krasny jazyk 😎

sabiatko
8. júl 2009

no na tejto dedine nevedia po slovensky, ale v miskolci sa isto niekto najde. som bola v cukrarni, slovencinu som sice neskusala, ale s anglictinou uplne v pohode. tym nocnym prebalovanim si myslela pisifontanku? 😀 na co si mam dat este pozor? to mat chlapceka, to musi byt iny zazitok 😀

fazulka, to bude asi v pohode v tym podbruskom, ved MS este necakas, tak to nemoze byt z toho 😉

fazulka1512
8. júl 2009

neviem, napr.vcera som mala skoro cely den v krku, ako keby mi tam ostalo jedlo, pila som vela vody, aby som to prehltla a nic,nemeriam si bt, ale uz 2 den mi je horuco, tak jak keby som mala teplotu, mozno si namyslam, uvidime

beboo
8. júl 2009

sabiatko aj fontanka je zazitok, ja som mala na mysli este nieco zaujimavejsie - chlapcekovia maju erekciu ked spinkaju, ked som to videla prvy raz maly mal asi 5 mesiacov som kukala ako puk ze to aj take male babatka ale ano a velmi casto. no a to ked ho potom prebalujes a nevies ako mas tu plienku dat lebo pindur stoji dodaleka a neda sa ulozit, ja som sa bala aby som tu plienku dala dobre a neublizila mu 😀 😀 no je to sranda s chlapcami 😉

sabiatko
8. júl 2009

coooooooo? to prvykrat pocujem... baby, ja asi na chlapceka nie som pripravena 😨 ale dobre vediet. to je uzasne co s tou vecickou dokazu 😀 no a dilema s ulozenim pipika je zas tu... to by mali vyrabat plienky s jamockou pre specialne pripady... mamma miaaa 😀

ani ja si nemeriam bt a tiez mam cely den nad 37 stupnov, urcite si to nenamyslas... sak neboj vikend je tu a bude to jasna sprava 😉

beboo
8. júl 2009

neboj sabiatko, prirodzene na vsetky veci prides ako sa budes o to babo starat, niektore veci sice zozaciatku mozno trosku cloveka zaskocia 😀 ale potom to bude normalka. no a co sa toho ulozenia tyka tak v tomto stave som dala tak volnejsie plienku (aby netlacila ale aby ju ani neprecikal) a pindura som nasmerovala nadol sice sa to moc nedalo ale zatial bolo vsetko v pohode 🙂
ale tie plienky s jamockou su dobry napad 😉

baby s tou teplotou som velmi zvedava ze co bude u vas znamenat. ja si vobec nepamatam ci som mala zvysenu alebo nie ale myslim ze tesne nad 37 na zaciatku tehu byva bezne.

minka21
8. júl 2009

ja mam 21🙂 no to s tou erekciou je teda huste... 😀 a chlapcom sa musi pretahovat aj koza na pipiku,nie?mne to pride strasne pre to babo neprijemne, sabiatko ty v piatok testujes sak?

beboo
8. júl 2009

minka tak to si este mladucka joj az ti zavidim 🙂 s tym pretahovanim, kazdy pediater povie inak, niekto kaze niekto nie, moja pediatricka povedala ze netreba tak nepretahujem.

sabiatko v piatok hned podaj hlasenie 🙂

minka21
8. júl 2009

jedna kamoska ma syna,ma teraz 4-5 ani neviem presne,a ta ma s tym problem ze mu to ma ona pretahovat vo vani,alebo obriezka,ale ze to strasne toho maleho boli,ale u kazdeho je to isto inak,len ja by som sa bala,aby mu tam nieco rezali...auuu

sabiatko v piatok o 8.00 tu chceme mat presne informacie a v albumiku fotky // ciarok.inak !!!! 😉

sabiatko
8. júl 2009

aj tak stale chcem chlapceka, vidim, ze s nim bude kopec srandy 😀 ja by som kozicku nechala tak, vraj to velmi boli, ked sa natahuje a moc nepomaha.
no ak do piatku nedorazi MS tak testujem. a baby co uz mate babo, citili ste sa prvy mesiac tehotne? ze nejaky specialny pocit... alebo ake priznaky ste mali? lebo ja sice par mam, takych slabych, ale to som mala aj minuly mesiac a nic. zevraj tehotne to tak nejak citia... siesty zmysel alebo co... ??

biancarv
8. júl 2009

ahoj sabiatko, ja pri tehu som mala príznaky už prvý mesiac a bez testu som si bola ista ze som tehu, lebo mi to hovorilo moje srdce a nemýlila som sa dnes mám syna ktorý bude mať za chvílu dva a pol roka a od júla sa snažíme o súrodenca 😀

sabiatko
8. júl 2009

no ta obriezka to nie je nic strasne, tam pichnu tenucku injekciu, ani citit to neni, ktora to umrtvi a sup - sup a je dole. je to aj hygienickejsie. rozpravam jak s vlastnej skusenosti 😀
tak ja tiez dufam baby, ze bude co fotit, len pri mojich nevyspytatelnych cykloch neviem, neviem 😖 a zasa do lekarne pre test... si zas uzijem 😀

beboo
8. júl 2009

no ja verim tomu ze to tym malym musi byt neprijemne kdesi som citala ze vraj sa to ma robit az ked su chlapci vacsi a vlastne ich naucit aby si to robili setrne a jemne a sami pri kupani. aspon sami citia kedy uz je to prilis. ale zas ci ich to nepokazi 😀
ja sa proste zatial riadim radami lekarky.

sabiatko ja som sa vobec necitila tehotna jedina zmena bola a to uz bolo aj pred meskanim ms ze som mala strasne bolave citlive a tmave bradavky a bolel ma chrbat. siesty zmysel nehovoril nic, kazdy den ma bolelo brucho ako na ms tak som myslela ze to nevyslo az na tie bradavky proste hrozne stmavli a nemohla som ani lezat na bruchu to bolo velmi neobvykle lebo dovtedy ak ma boleli prsia pred ms tak cele a teraz iba tie bradavky. ale nic ine, chrbat som myslela ze ma boli zo sedavej roboty. prvy mesiac absolutne nic ine. ani po meskani ms som nemala pozitivny test tak som bola cela nastvana ze co sa to deje, az ked mi meskala 2 tyzdne az potom sa objavili //.
ja som inak nemala ziadne nevolnosti ani nic, nevracala som ani raz, proste prve mesiace okrem pichania maternice ked sa roztahovala som necitila nic. potom uz vo vyssom stadiu to bola zaha a take tie klasicke veci ale inak vobec nic.

beboo
8. júl 2009

o obriezke neviem nic tak dufam ze je to ako pise sabiatko ze nic strasne - v pripade ze by bolo treba ale dufam ze nebude. 🙂

no sabiatko vidis bianca zase citila aj priznaky aj pocit ze je tehotna, takze u kazdeho to je uplne ine.
a ake mas tie slabe priznaky?

sabiatko
8. júl 2009

ahoj bianca 🙂 no presne to som myslela. ked ja som cely maj zila s tym, ze tam ten drobec je... a nebol. tak som si zakazala akekolvek rozpravania sa s bruskom tento mesiac... ja asi tento siesty zmysel nemam alebo je obrateny. mas super, aspon usetris na testoch 😀 drzim palce pre druhe babetko, nech k tebe rychlo zavita... a patkovi prajeme vsetko naj k pondelnajsim meninam 🙂

beboo
8. júl 2009

aj ja gratulujem Patrikovi dodatocne k meninkam a drzim palce bianca nech to vyjde 🙂

biancarv
8. júl 2009

jéééj dakujeme 😀 ste zlaté, a čo sa týka toho súrodenca tak už asi ani ja nemám šiesty zmysel, lebo mi meškala mrcha dva týždne plus tehu príznaky plus pozit.test, ale začala som slabo krvácať ale nie je to ako pri mrche, je to také slabé a bezbolestné tak neviem ☹ a druhý test po dvoch dňoch mi vyšiel negat., ale aj tak mam pocit že som tehu, už mi z toho šibe, neviem na nič iné myslieť 😒

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre