Začiname sa snažiť v júli. Pridáte sa?

gajana1
22. jún 2009

Ahojte babenky
my sa chceme začať snažiť v júli. Vtedy bude mať naš synček 1rok. Dufam že sa pridate viacere snažilky 😉 a že sa nam to čoskoro podarí 😉

fazulka1512
28. dec 2009

ahojte babulky moje
dnes oddych po predlzenom vikende 😉
dnes 22 dc, zacinaju ma pobolievat prsia ako pred mrchov aspon viem ze ide
tea museli ste mat krasne vianoce
a na silvestra mate ake plany

xena1
28. dec 2009

dzou....este nic nie je stratene...a ak aj pride,tak snad si ma tu nechcela nechat samu... 😀
miska ja som dostala mrchu 14.12 tak sme blizko seba...xixi

groka
28. dec 2009

ahojte

vysledky dopadli celkom fajn,mam to mierne zvysene,ale nesli mi hodnoty velmi hore

no a gynekolog mi predpisal megnezium tabletky v takej modrej skatulke,tie som brala aj pri malom,len mi byvalo velmi zle a ja som nikdy nevedela ze ci to je aj z tych liekov,mam bolesti na ms,doki povedal ze ak to bude pretrvavat,ordinuju aj zajtra aj pozajtra

xena1
28. dec 2009

groka kamaratka takto bolievalo brucho dost dlho,ale vsetko ok,to sa ti roztahuje maternica...no ak by si si nebola ista,navstiv doktora...

groka
28. dec 2009

xeni vobec som si neni ista,coi je vsetko v poriadku,pretoze maternica sa rozahuje ked sa picha sem tam,ale mna boli brucho ako keby som mala dostat,nie velmi,ale boli,niekedy intenzivne,niekedy kratko

xena1
28. dec 2009

pichaju vajecniky ale maternica sa roztahuje ako pri mrche...aspon mna...

xena1
28. dec 2009

ale urcite navstiv lekara....zato noc nedas

groka
28. dec 2009

tak dufam,ze je vsetko v poriadku a mna cim skor prejdu tieto zle pocity

rhodosbb
28. dec 2009

groka, ty ma nestras, ja mam tiez bolesti ako na mrchu, nie stale, ale objavuju sa pocas dna niekolkokrat...
bola som si teraz kupit magnezium, je to asi to iste ako mas ty, lebo je v takej malej modrej skatulke a kyselinu listovu, doteraz som brala len take nemecke lieky pre tehotne a tie tusim kyselinu neobsahuju, len vitamin B6...

groka
28. dec 2009

rhodos ale ty si v bodobi mrchy a ja nie uz,to je rozdiel,teb moze boliet

xena1
28. dec 2009

babulky nestreskujte,ved niekde sa to mimco vyvyjat musi...tak to musite citit...

groka
28. dec 2009

baby prave som si odfotila brusko,ake je chutnucke,len sa mi to neda nahrat do pc,skusim za chvilu,idem si lahnut zas,som chvilu bola na nohach a som zas v kely

majuska7979
28. dec 2009

http://www.fertilityfriend.com/home/2ad7e4
babulky takze idem do dalsieho kola 😢 😖

groka
28. dec 2009

majus ☹ na novy rok to vyjde uvidis

dzou
28. dec 2009

ahojte kocky my uz sme sp5t .... no bolo fan ale cakali sme od toho viac teda viac akvariek ale inac pekne to bolo... ale bolo mi tam trochu zle kedze to je aj pod urovnou mora 😖 😝
no rmcha zatial nikde ale najde si ma xeni nic neboj nenecham vas ostatne v r.2010

dzou
28. dec 2009

same tam este malo byt na konci teda ze vas nenecham same
inac dnes som 1x videla na zivo stokke a mm hned pustil hlasku ze to co je za kocik 😖 ale zase bolo to 1x co si mm vobec vsimol nejaky kociar 😀 ale teda nepaci sa mu a aj mne sa zdal trochu nestabilny

dzou
28. dec 2009

halooooooooooooooooooo nikto tu stale nie je? ☹

groka
28. dec 2009

Ahoíjte

som tu sama ako prst,uz by sa to mohlo pomali aj rozbiehat nie?

dzou a kde ste to boli?

ja som si dala vanu teplu,zajtra idem k policajtom odfotit sa na vodicak,takze sa musim zajtra nahodit,urcite sa mi nebude chciet,lebo na mna pomali ale isto dopadaju nevolnosti a ospalost,takze som zvedava co to bude zajtra,najradsej by som prelezala cele dni,co zial neni mozne

idem kuk TV kocky,ked tu nikto nie je

dzou
28. dec 2009

groka ja som tuuuuuuuuuuuuu

dzou
28. dec 2009

boli sme v podmorskom akvarku 😉

groka
28. dec 2009

dzou idem kuk na jendotke film

dzou
28. dec 2009

tak dobre ☹

sharmana
28. dec 2009

ahojte kočky, čo nové?
dzou aký máš graf?

dzou
28. dec 2009

ahoj sharmi ani sa nepytaj 😖 je na predoslej strane

sharmana
28. dec 2009

jeeejdanenka, to snáď nie je možné, ja som v tomto prípade na 100% verila, že ty si už tehu, tá teplota bola úplne iná ako v tých tvojich predchádzajúcich grafoch ☹

rhodosbb
28. dec 2009

groka, presli ti tie bolesti? ja sa necitim bohvieako, som taka slaba a brucho ma boli, ale uz je to lepsie ako bolo poobede 😒
dzou, do.....riadne ti klesla ta pekna teplota, to som necakala 😒 a to kde si bola v tom podmorskom svete 😕
dzou, akej farby bol ten stokke? jooj, aj ja si ho uz musim ist niekde obzriet nazivo...
sharmi ahoj, ako brusko? 🙂 ja mam kazdy vecer take nafuknute a rano uplne splasnute 😅

dzou
28. dec 2009

ved aj ja sharmi.... no ako vidime nic nie je na 100% a telo si funguje ako chce 😒 ale mrchu zatial nemam

sharmana
28. dec 2009

ahoj rhodos. brusko rastie, ale celkovo som pribrala aj v prsiach, v bokoch, stehná aj zadok.. čo už.. a ty sa ako cítiš?
dzou. no vyzerá to tak, že príroda si robí po svojom... a neveštila ti náhodou salute, že otehotnieš v roku 2010? alebo to bola iná kočka z našej témy?

dzou
28. dec 2009

to sme boli tu v UK ale ako som pisala cakali sme nieco viac ale tak nie je to amerika 😖
no ja som to cakala ze tak klesne ja som si vcera robila test a bol BFN teda big fat negative ale bol to ten lacny 2 za 1libru tak som este dufala ze bol na hovno tak som to tu nepisala 😉 ale asi nebol na hovno 😀
tusim bol modry ten stokke to sme videli v tom akvarku a bolo tam take pritmie tak si nie som ista 😅

dzou
28. dec 2009

mne vestila ze budem mamina v r.2011 😖 a ze som velmi plodna ale ze mam problem s udrzanim tak som aj premyslala ci tam nieco aj nebolo 😒

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre