Začiname sa snažiť v júli. Pridáte sa?

gajana1
22. jún 2009

Ahojte babenky
my sa chceme začať snažiť v júli. Vtedy bude mať naš synček 1rok. Dufam že sa pridate viacere snažilky 😉 a že sa nam to čoskoro podarí 😉

dzou
9. jan 2010

no ja neviem ty sa musisi rozhodnut aj podla toho ako silne je to spinenie

groka
9. jan 2010

janul stale spinim a mam takze cudne bolesti neidentifikovatelne,aj krize,aj na mrchu,aj pichanie

janulka04
9. jan 2010

dzou....inac supis fotka... 😵 ty ako?

groka
9. jan 2010

idem si lahnut pa kocky moje,vypinam aj pc lebo mi ide domov muz aj s liekmi uz,keby nieco ozvem sa vam

rhodosbb
9. jan 2010

ahojte 🙂
janulka, vitaj spat 🙂 ako si si uzila dovolenku?
groka, ja som vcera spinila cely den, ale nie velmi a vecer mi to preslo, dnes uz nic, ale nic ma nebolelo, tak som sa rozhodla, ze nejdem robit paniku, doktori hovoria, ze to si len babatko robi zivotny priestor 😉

dzou
9. jan 2010

jani diki za pochvalu foto 😀 to vam posielam pusinky 😀

sharmana
9. jan 2010

groka, tak dodatočne ti prajem všetko len to naj k narodeninkám, hlavne vela pevného zdravia tebe i mimi... a bežkaj radšej na tú pohotovosť... a klud, možno to vôbec nič neznamená, ja som špinila 2 týždne 😉

xena1
9. jan 2010

groka vsetko naj k narodkam.... 🙂

janulka04
9. jan 2010

dzou...a supis okuliare... 😀

dzou
9. jan 2010

dobre ze? 😀 to sa akoze pozeram na svet cez ruzove okuliare 😀 lebo sak co ine mi ostava

xena1
9. jan 2010

dzou,asi mi ich posles... 😎

brisilda
9. jan 2010

jeeeej co to vidim 😀 lucka tak tisko drzim place aby ciarocky silneli 😉 ved uz bolo na case jupiiiiiiiiiiiiiiiiii inak dost skoro ti ukazal testik // 😉
groka pripajam sa ku gratulacii . 😉
kocky snazilky chytajte
//////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////
/////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////
////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////
////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////
//////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////
/////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////
////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////
////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////
//////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////
/////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////
////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////
////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////
//////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////
/////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////
////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////
////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////
idem vas aspon jednym ockom precitat a potom musim naklusat do kuchyne a pohadzat riad do mycky 😀

xena1
9. jan 2010

luci a krcok si neskusala aky mas???

janulka04
9. jan 2010

ozi, a tvoj mm uz neziarli na konika?
hej, fasa su, ved to teraz bol hit...a pasuje ti to 😉 😀

dzou
9. jan 2010

jani ale hej... ale uz ma svoj notas opraveny tak je to pomenej 😀 a ja som tu viac 😀
xeni poslala by som ti ale boli kamoskine 😀 a teda diki ze za pochvalu ze my pasuju 😎

janulka04
9. jan 2010

xeni...cauko a ty si v akej faze? a inac pekna fotecka... 😉
no dobre aj tak...dzou, esteze uz ma svoj 😀

dzou
9. jan 2010

no sak mu prisiel tesne pred vianocami 😉 tak sme sa smiali ze ho 2x dostal na vianoce lebo ked bol novy ho mal na vianoce..

xena1
9. jan 2010

ja viem dzou.... 😀
inak tea ma dnes nainfikovala,nech aspon zajtra rano zmeriam ked netestujem....tak uvidim ak nezabudnem... 😀

janulka04
9. jan 2010

haha, no pekne.... 😉
a ake vöastne boli Vianoce? Co ti doniesol Jezisko?
A bcaves, bris...tak tvoje chlapcenske bacily asi nezabrali....ale nevadi, hlavne, ze sme zdravi.... 😀 ty ako?

dzou
9. jan 2010

hej odmeraj 😵 ja si myslim ze to spinenie nieco znamena 😉 no pekne sa to tu rozbieha mam pocit ze skoncim ako posledna 😖

brisilda
9. jan 2010

no jani len yb si nedopadla ako ja ze na jednom sone nic a na druhom velky pinduuuuurik 😀 inak ja mam foto s toho 4D a tam su tiez niektore fotecky kde pindurika maly skril 😀 spakulant maly 😉
inak strasne vela priberam uz som v pluse skoro 12 kg ☹ a neviem co mam robit aby som tak nepriberala dietu drzat nechcem a sladke musim mat aspon raz denne 😝 brucho ma priserne svrbi stipe a ja neviem co este a k tomu mam na nom mini male cervene bodky ☹ asi od pomarancov 😖 a striam sa asi nevyhnem 😔

brisilda
9. jan 2010

xena meraj meraj drzim palce 🙂
dzou neboj isto nebudes posledna lebo stale sa niekto najde kto pride po nas 😉

dzou
9. jan 2010

jaj jani som si nevsimla ze si sa pytala na vianoce... boli v poho trosku nuda... a dostala som len peniazky ale uz som si nakupila vselico za ne 😉

brisilda
9. jan 2010

a ked nie tak po porode a par mesiacov sa vratim k vam znova 🙂 a budemme pokracovat na sestricke 😀

lucialen
9. jan 2010

Pozeram tu komediu na markize 🙂
Xeni, ja ten krcok uz serem, cez ovu som ho kontrolovala a bol stale tvrdy a nizko 😒 Tak zajtra vyskusaj tu teplotu a rychlo napis 😉

janulka04
9. jan 2010

juuuj, tak to ma mrzi bris, ved, ako vravim, uvidime....co to bude...
a inac, sladke s prepacenim zeriem aj ja aj trikrat denne, do toho by som sa davila mastnym, ale nesmiem, kvoli zlcniku teraz a brucho ma svrbi tiez ako besne a mazem ☹ ...este aj kolostrum mi strpcuje zivot, bradavky ma skriabu.ale mam len 5,5kila hore, comu bsa pri mojom zrani fakt dost divim 😕
a ja mam strie uz po malych, takze co narobime 😒

janulka04
9. jan 2010

je, bris, to tak hned sup na vec? Inac...uvidime....ak to bude baba, mozno sa dame este na stvrte..mm by teda chcel, ale to zase este musim prebrat, i ked mat vela deti tu v Nemecku, to je normalne zarobkova cinnost 😀

dzou
9. jan 2010

jaj bris no sak vies ako som to myslela ze budem posledna 😉

sharmana
9. jan 2010

ahoj bris, ja som tiež dost nabrala, som o 8kg tazsia, teraz si začínam dávat pozor na jedlo, ale mne chutí všetko, aj sladké, slané, kyslé, mastné.... a hlavne kombinácie 😀

brisilda
9. jan 2010

janka no ja si to mozno po porode zase na 6 rokov rozmyslim 😀
inak v utorok idem na testy ohladom tehotenskej cukrovky a normalne sa bojim 😖 za posledne tyzdne som zrala ! sladke na kila a teraz si to vycitam ☹

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre