Začiname sa snažiť v júli. Pridáte sa?

gajana1
22. jún 2009

Ahojte babenky
my sa chceme začať snažiť v júli. Vtedy bude mať naš synček 1rok. Dufam že sa pridate viacere snažilky 😉 a že sa nam to čoskoro podarí 😉

dzou
9. jan 2010

bris a kukam ze ty si uz 24tt 😲 boze strasne to leti....

brisilda
9. jan 2010

sharmi ale na teba aspon doki nevykulil oci ako namna na poslednej poradni ked sa mrkol na moju vahu 😔 ze 4 kg hore za mesiac ? 😕 priam mu oci nevyskocili a pritom som si musela 2 kg. priratat lebo im vaha vazi presne o tie 2 kg viac ako mne doma a kedze som im na prvej poradni povedala svoju vahu co som namerala doma tak som musela vyrovnat nejako skore 😀

brisilda
9. jan 2010

dzou veru veru leti to ako voda 😉 este 4 mesiace a ide sa rodiiiit 😀

janulka04
9. jan 2010

bris...neboj, hlavne, ze male je v poriadku, ale to sladke....poznam to...pri malych som zrala tie Bobik perniky plnene aj tri po sebe a denne a vaha mi ukazala pred porodom 96kil
dufam, ze testy budu v poriadku....mne svokra vravela, ze pribrala vzdy 7 kil, ako je mozne, ze ja uz mam 5 hore...pritom moja mama so mnou pribrala 12kg a s bratom cez 30 kil...to je rozne si myslim....
a dzou, verim, ze nebudes posledna 😵 😉

dzou
9. jan 2010

no ja uz sa tak tesim ked budete mat babetka 😵

cheerlady
9. jan 2010

ahojte babule,nemam cas vas zbezne precitat,len som objavila album lucky,takze LUCI GRATULUJEEEEEM STRASNE MOC a tesim sa,ze to konecne vyslo!!!! 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵

juuuuuj a jani gratulujem k tretej paradnici!!! 😵 😵 😵 😀

janulka04
9. jan 2010

dzou...budeme mat... 😠 , nie budete mat 😵

janulka04
9. jan 2010

Dakujem, cheerly....to je tak, ked sa dieta robi za tmy.... 😀

xena1
9. jan 2010

dzou nebudes...pockam ta... 😎

sharmana
9. jan 2010

bris. no ja som pribrala za posledný mesiac 3 kilá, ale pripisujem to sviatkom a tažkým jedlám... ale moj doki tiež s úsmevom poznamenal, že je na mne vidiet, že boli sviatky 😀 😀 samozrejme že žartoval, akože mi brucho narástlo z jedla tým chcel povedať 😀 😀

jeej cheer, ty si už 29tt 😵

sharmana
9. jan 2010

babule, ale už sa nám to kráti, to sa nezdá, ale o pár mesiacov tu máme 😲 😲 😲

dzou
9. jan 2010

xeni prosiiiiiiiiiiim ta ty si uz teraz tehulka urcite 😉
jani sak ja viem ale vy uz urcite budete mat babetka a ja ci budem mat a kedy je este vo hviezdach tak sa aspon tesim na vase 😉

dzou
9. jan 2010

teda fakt cheer uz 29tt sak ty uz za chvilu aj rodit mozes 😅

janulka04
9. jan 2010

dzou, budes, ja verim, ze ano 😉 ...mysliet pozitivne 😉
no....veru, baby.....ja uz idem pokukat aj porodnicu...sme sa aj s muzom bavili, ze ako budem rodit, tak zatial to vidim, ze aspon prvu fazu stravim vo vode...a potom uvidime....len nech male spolupracuje polohou..teraz je pekne hlavicka dole, ale este je skoro...a neni ani velke....ma 21cm...tak to ma najviac tesi 😀

xena1
9. jan 2010

dzou...prosim ta...mm mi skusal krcok,vraj nie je tvrdy ako skala... 😒

dzou
9. jan 2010

jani ja myslim pozitivne ale tak uz mam pocit ze tak skoro to nebude 😉 ale raz urcite 😀

cheerlady
9. jan 2010

sharmi aj ja som za posledny mesiac pribrala 3kg,co som cakala aj viac,sak len medovnikov som zjedla kilo 😅 ale dokopy som stale len +6kg,co som teda vooobec nepredpokladala,no ale este nie je koniec 😀

jani aj my sme robili v noci a vidis 😀 a co hovori mm na to,ze bude mat doma 4baby?? 😀

jeeeejda baby,ako to leti,ja sa niekedy tak zamyslim nad tym,ze wau,tak toto je to tehotenstvo,ja budem mat dietatko..? 😵 a potom zacnem rozmyslat nad tym,ked bude vacsie,ci sa budem vediet o neho postarat a tak 😔

inak baby my uz mame dokoncenu prerabku,huraaaaaaaaaaaaaaaaaaa 🙂 dnes sme boli vsetko vyupratovat a cez tyzden mozme pomaly zacat stahovat 😵

dzou
9. jan 2010

xeni sak si pisala ze ti mm povedal ze je ako nos... a to je dobre 😉

sharmana
9. jan 2010

cheer. tak to máš super, si vela nepribrala 😵
a čo ste prerábali? byt či dom? možno som sa ta už na to pýtala, ale nepamätám si, skleroza 😀

dzou, neboooj, aj na teba príde čoskoro a ak ti bude prvé mesiace zle, ešte budeš preklínať 😀 😀

janulka04
9. jan 2010

cheerly, on chcel babu dalsiu, to je moj sen, mat syna, ale ako vravim doki nebol o pisulke stopercentne presvedceny, tak mozno bude aj pipik 😀

sharmana
9. jan 2010

a inak ak sa mi narodí dievčatko, tak je priam isté, že do dvoch, dva a pol roka ideme na "zarobenie" chlapčeka 😀 môj mm po nom velmi túži... včera sa ma s obavou spýtal, že a "čo ak aj druhé bude baba?" 😀 ja mu na to hovorím, tak "budeš rád, že máš dve krásne, zdravé dcéry" 😉 kolkí by čo za to dali, aby mali zdravé deti, mne len na tom záleží..

dzou
9. jan 2010

sak dufam, ze coskoro sa aj na mna usmeje stastie.... joj teaz uz som tu medzi vami jedina snazilka 😅 myslim teraz co si piseme 😅

xena1
9. jan 2010

nos ano ale skala nie 😀 neviem podla coho posudzoval tu tvrdost.. 😀

cheerlady
9. jan 2010

dzou este nestras,ja aj mm okrikujem,ked sa rozprava s malym,ze sa na neho tesi,nech uz ide von,len nech si tam pekne plava este aspon 2mesiace 😉

sharmi my sme prerabali ten domcek,co sme kupili na konci leta a konecne je to dokoncene-teda teraz len vo vnutri,fasadu si nechavame na tento rok ak budu peniazky.
inak mm uz hovori aj o druhom,ze nechce aby bol medzi nimi velky rozdiel,no ale vsetko zavisi aj od penazi,dnes to nie je sranda-hypoteka + vsetky ostatne vydavky.

jani tak super,ze sa mu to splnilo 🙂 moj chcel tiez babu,ale jasnacka,ze sa tesi aj na chlapceka 😵 a ktovie,co mi este povie moj doki na sone 26.1. - som zvedava,ci potvrdi toho pipika 😀

lucialen
9. jan 2010

Cheer dakujeeeeeeeeeeem 😵
Ale tych 9 mesiacov ubehlo, skoro tak rychlo ako 9 rokov 😒

dzou
9. jan 2010

baby poradte akurat robim mm na nete taky hrncek s nasimi fotkami a hore na nom moze byt nieco napisane... bude to na valentina... a neviem co tam mam napisat 😅 chcem nieco take vtipne.... rozmyslala som ze ... dobre ranko sa praje mojej laske ale neviem ci to dobre bude

dzou
9. jan 2010

a uz viem co tam dam 😀 ...kaficko pre moje zlaticko... 😀 😀 😀

cheerlady
9. jan 2010

luci kedy si si robila test-dnes?kedy pojdes k dokimu?zle ti nie je?mm uz o tom vie? 🙂 prepac,mam milion otazok,lebo som necitala spatne,nemam sancu to dohnat pri vas 😀

sisa2
9. jan 2010

luciiiiiiii, ja odpadnem! nechcem to zatial zakriknut, ale taaaaaaaaaaaak moc sa tesim. davaj na vas obrovsky pozor, pohladkaj brusko a uzivaj si to, pokial ti nie je zle. jaj, zazraky sa predsa len deju 😵 😵 😵

dzou
9. jan 2010

toto by malo byt na tom hrnceku 😉
http://www3.truprint.co.uk/previewcollagepopup/...

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre