Začiname sa snažiť v júli. Pridáte sa?

gajana1
22. jún 2009

Ahojte babenky
my sa chceme začať snažiť v júli. Vtedy bude mať naš synček 1rok. Dufam že sa pridate viacere snažilky 😉 a že sa nam to čoskoro podarí 😉

kkatkaa
10. jan 2010

janulka gratulujem k babe!!! dalsia do vasho babinca!!!

jarka tiez oneskorene vsetko najlepsie a uzivaj si ten najkrajsi darcek co mas v brusku

lucialen
10. jan 2010

Dakujem
Maji, FF zaznaci az zajtra, este mas len 2 zvysene teploty 😉

groka
10. jan 2010

Ahojte

spinit som prestala,ale aj v noci som este mala pichanie v lavom vajecniku,ale nebolo to pichanie ako ked sa roztahuje maternica to nie,ak vecer ked sme pozerali film ma to bolelo,som znova v tom co do 8.1 kym som neuvidela srdiecko,zas sa bojim ci je vsetko v poriadku,ci malinkemu bije srdiecko,teraz ma uz nic neboli,lezim sale kym sa da,no ked maly nieco chce,tak vstanem
ja som vas aj precitala ale neviem na koho mam reagovat

tea333
10. jan 2010

Jeee luci supeeeeer !!!! 😵 😵 😵 😵 Tak sa tesiiim za teba, budes Septembrovka!! 🙂

tea333
10. jan 2010

xeni ani ja som nemala bohvieako tvrdy krcok, zaktra ked nepride testnes?

tea333
10. jan 2010

groka mna posledne dni obcas pichne ako by mi niekto bodol paradne silnou a dhou ihlou do slabin, proste ma az vystre v tej chvili, ale ke to len sekunda

groka
10. jan 2010

tea mna ti pichalo v intervaloch stale,proste pichalo chvilu trvla bolest,preslo a o par sekud zas

xena1
10. jan 2010

tea,a mala si ho dole???mam tam straasne mokro ako pocas ovu a ked som tam sprtala mala som kusok ruzoveho v hlieniku...asi sa tam moc sprtam...chcela by som zajtra kupit test ak nepride...ale obavam sa ten krcok ma matie fakt...

kkatkaa
10. jan 2010

luci to je super ze ciarocka silnie len tak dalej

kkatkaa
10. jan 2010

groka neboj sa vsetko bude ok uvidis

xeni ved teplotka vyzera byt super tak drzim palce

tea333
10. jan 2010

Xeni myslim ze krcok je individualny, ked si ho pravidelne nesledujes tak teraz nic nevycitas 😉
ked mas mokro a ruzovy alebo iny vytok, a to tvoje spinenie a potom nic,...
myslim ze to znie super a ja by som kludne testovala ked nepride..lebo spinenie, aj ked slabe a mrcha nechodi 😉 to je super..

groka myslim ze sati len roztahuje maternicka,bolesti v 8tt mozu ist az do noh, maternicka bola ako past a prave teraz sa rozpina na velkost grapefruitu...

janulka04
10. jan 2010

cauko, baby, tak som vam sem supla tu nasu krasavicu... 😉 😀
a peknu nedelu vsetkym

tea333
10. jan 2010

jani jeee 🙂 pekna foto, profil ma teda naozaj pekny 😉

tea333
10. jan 2010

idem sa ucit, neskor na vas mrknem, ked miska pride s grafom 😉

xena1
10. jan 2010

kkatkaa,dakujem...uvidime co bude do vecera a zajtra...

tei,ja viem ze to vyzera nadejne,aj je mi divne ze mi nic nie je...a to strasne mokro...ale mam skusenost ze sa to moze raz dva zvrtnut...nesledujem si krcok cely cyklus,skusala som ho na 12DPO a zdal sa mi nizsie..test mozem kupit az zajtra..

lucialen
10. jan 2010

Jani, zlatucka malicka 😵
Xeni, kasli na ten krcok a radsej si tam uz nepchaj prsty 😉 Dnes by mala prist co?
Miska, kde si? Som zvedava na teplotu 🙂

xena1
10. jan 2010

luci mas pravdu,uz nan kaslem...dnes by mala prist najneskor zajtra

sisa2
10. jan 2010

jani - krasne fotky! este raz gratulujem 😵

luci - tesim sa, ze silnie. ja mam z teba taku strasnu radost!!!! 😵

xeni - to mokro je podla mna veeeeelmi dobrym znakom, verim tomu, ze mrcha nepride.

tea - drzim palce na skusku, nech to zvladnes lavou zadnou. ble, sa ti nedivim, ze sa ti nechce ucit, urcite ti rozum teraz beha inym smerom 😉

sharmi - mrzi ma, ze ma mm problemy s chrbtom. s chlapmi to je tazko, u nas bolo to iste. dvere a klucky sa montovali az ked som bola v porodnici a to som uz dala ultimatum, ze ked prideme domov a nebudu, tak budem zlaaaa 😠 😀

groka - verim, ze bude vsetko ok, urcite ta to vystrasilo. ale pokial ti je lepsie, ked lezis a oddychujes, urcite je vsetko ok a tie bolesti su len kvoli tomu, ze sa namahas. pri malom si nemala taketo problemy?

kati - ty ked necakas?

miska - kde siiiiii? ako grafik?

groka
10. jan 2010

sisa mala som aj som spinila casto,uz som si myslela ze nebude pri tomto spinit a znova

sisa2
10. jan 2010

jaj, teraz mi doplo, ze miska isla tusim k mame, takze preto sa nehlasi. som zvedava, co robi jej teplota, i ked u maminy byva vyssia. tak moc drzim palce na tehu charlieho anjelov 😀 😵

majka - zajtra budes mat ovu vyznacenu, uvidis. mas tam krasny narast. co beries na upravu cyklu???

sisa2
10. jan 2010

groka - mrzi ma to, viem, ake su to nervy ☹ ale skus mysliet pozitivne, hlavne, ze bolo vidiet srdiecko, urcite bude vsetko v poriadku!!! oddychuj co najviac, hlavne nech sa nenamahas. myslim, ze u vas aj tak nemoze byt neporiadok, vsak doteraz si stale upratovala ... tych par dni, co sa nebudes skakat okolo domacnosti, sa nic nestane. a drobcek za to stoji. mm mas doma?

xena1
10. jan 2010

siska,dakujem za povzbudenie....dufam,aj ked moc neverim...ale vsak nas caka nova moznost-IUI

groka
10. jan 2010

siska,ano mm je doma,len mam vela zehlenia uz od vianoc a musim aspon nieco ozehlit malemu do skolky n zajtra veci,mm mi pomaha ako sa len da

brisilda
10. jan 2010

dobre rano kocky prave som vas docitala 🙂
lucke drzim palce a aby jej tie kriticke prve 3 mesiace rychlo ubehli rovnako ako groke aby ste sa kocky uz nestresovali 😉 vsetko bude OK len treba davat na seba pozor a vyhybat sa prudkym pohybom 😉 mne to robi problem dodnes v noci ked sa prevalujem zo strany na stranu a rano ked sa zobudim sa pozabudnem a cela sa ponatahujem 😀 chuda mimi 😒 inak tento mesiac sa citim akosi skvele 😉 mam pocit ze nesom tehu v noci hladam brusko ci ho vazne mam a ci sa niekam nestratilo 😀 nastastie ho stale najdem 😀 😀 😀
xena tfuj tfuj aby mrcha neprisla co sa tyka krcka tak vazne nanho kasli ten moj sa mi zdal stale otvoreny a makky ako pery no doki ma uistil ze je zatvoreny uplne 😉 tak mu verim 😉
dzou pekne fotecky som rada ze som ich stihla omrknut 😀 ja ani neviem co bude na valentina 😖
janka mala je fesanda ten moj chalanisko sa zmestil na obrazovku nastastie cely 😀 ale 4 D uz len po kuskoch teraz to mam ako puzzle 😉 no planujem si tie fotecky vytlacit a zaramovat budu nam krasne zdobit Sebastiankovu izbycku 🙂 postupne budem doplnat realne foto ale to si este par mesiacov pockame

sisa2
10. jan 2010

xeni - verim, ze IUI nebude potrebne 😉 my sme mali ist pri danielkovi na IVF, ked to vyslo prirodzene. tak nech to je aj vas pripad, ze sa mrcha zlakla a si tehuuuuu 😵

sisa2
10. jan 2010

groka - ozehli par dolezitych veci a mas. ja zehlenie neznasam, co sa nemusi, nezehlim 😅 hlavne dlho nestoj a hlavne aj to teplo zo zehlicky asi nie je nic moc 😖

sisa2
10. jan 2010

dzou - zabudla som pochvalit hrncek 😅 je super! a ty si fakt velka symposka 🙂

xena1
10. jan 2010

baby ste zlate...
bris...tak budem dufat ze to bude aj moj pripad...pri druhom tehu som bola na rizikovom prave koli slabemu krcku a spineniu..mam aj maternicu naopak a lekar mi poveda ze aj mam ten krcok taky iny..
siska..bodaj by si mala pravdu...

sisa2
10. jan 2010

xeni tak vidis, ked ti aj lekvos povedal, ze mas iny krcok, tak sa nim nemozes riadit. kolky DC dnes si?

xena1
10. jan 2010

som 28DC.... a mavam 27-29

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre