Začiname sa snažiť v júli. Pridáte sa?

gajana1
22. jún 2009

Ahojte babenky
my sa chceme začať snažiť v júli. Vtedy bude mať naš synček 1rok. Dufam že sa pridate viacere snažilky 😉 a že sa nam to čoskoro podarí 😉

motylek17
15. jan 2010

luci o chvilu budes mat balony, neboj sa... 😀 ja sa na zvacsenie prs strasne tesim, bo teraz mam take malinkate, ze az... 😀
inak nadi ty si nam nepovedala, ze chystas pre mm valentinske prekvapko v podobe // 🙂

motylek17
15. jan 2010

luci krasne testiky... 🙂

nadenkaaa
15. jan 2010

maji u nas by to bolo aj narodeninove prekvapko pre mm kedze 13.2. bude mat 35 narodeniny 😵 😵 to by bolo uzasne ak by to vyslo 😉 strasne som dufala ze to vyde na vianoce a teraz zasa ze snad to vyde teraz 😀 ja viem som hrozna ale co uz mi ostava len verit a dufat ze raz sa podari aj nam 😵

motylek17
15. jan 2010

verim tomu ze to vyjde... a navyse v takom prostredi akom robis, aby sa to na teba nenalepilo, nie? 😀

lucialen
15. jan 2010

Jej tvoj mm je 13.2., ja som 15.2., sme obisli toho valentina 😀
Maji, ved aj ja sa na tie psia tesim, nech prejdem z mensich 0liek na vacsie 0ky 😀

motylek17
15. jan 2010

ved to... 🙂 budem si konecne pripadat ako zena 🙂

lucialen
15. jan 2010

Baby myslite ze ked budem stresovat pred statnicami, ze to moze ovplyvnit male?

motylek17
15. jan 2010

ty stresovat nebudes... nebojkaj... 😉

lucialen
15. jan 2010

Ozaj nadi, ty si sa neucila ako je to s tou protitetanovkou v tehu? 🙂
Na statniciach uz budem v 16tt, takze dufam, ze vyhoda bruska uz bude 😀

motylek17
15. jan 2010

luci kedy ich mas???

lucialen
15. jan 2010

Maji, nie nebudem stresovat 😀 23.3. 😝

motylek17
15. jan 2010

tak to mas este cas... 🙂 ale tak to najdolezitejsie je teraz v tebe a na ostatnom podla mna teraz nezalezi... a kedze ty si sikula, tak ich zvladnes bez problemov... 🙂

lucialen
15. jan 2010

Do riti, zase mi to nechce pridat prispevok 😠
Ja si myslim, ze uz nemam cas 😀 Ale predsa, aj ked budem pripravena, bez stresov to nepojde. Dufam, ze sa nieco nalepi aj na male 😀
Idem do mesta, pridem neskor

nadenkaaa
15. jan 2010

luci tak to uz potm snad bude nieco z bruska vidiet a urcite to vyhoda bude neboj sa 😀 😀
a co sa tyka tej potitetanovky v tehu neviem nic 😕

tea333
15. jan 2010

Ahoj babule,

zas nestiham, idem sa rychlo osprchovat a upravit a vyrazam do tn 😉

fazulka1512
15. jan 2010

ahojte 🙂
nadenkaaa neboj sama neostanes ja tu budems tebou, ja som len 11 dc ☹ ,kde do 30 dc
lucialen statnicu vladnes, ale hlavne je ze budes matkou krasneho dietatka
a co sa tyka tych prs tak dufam ze moje sa menit nebudu,lebo ich mam dost velke a vacsie uz ani nechcem, skor mensie 😉

motylek17
15. jan 2010

fazulka cize pri malych sa zvacsuju a pri vacsich sa zmensuju, vsak??? 😀

sisa2
15. jan 2010

ahojte 🙂 kym som vas docitala zo vcera ... ste si pokecali 😀 😀 😀

nadi - mrcha ma mrzi ☹ skoda, ze si ju neposlala mne, ta moja nechce stale dorazit 😠

tea - ako dopadla skuska licenia???? a co rameno? lepsi sa to?

luci - fu, tak to uz mas o chvilu! ale urcite budu prihliadat na brusko 😵 testiky su pekne, tak sa zbytocne nestresuj, pohladkaj brusko, a uzivaj si, ze ti nic nie je 🙂

fazulka - to ta uz o chvilu caka snazilkovanie! tak ziadne negativne myslienky, babatko urcite radsej pride k veselej mamine 😵

dzou - ty si sa tusim pytala na to, komu vyslo vestenie u salute ... mne vtedy napisala "..plodná jsi miminko mít budeš v roce 2O1O bys měla být maminkou..holčička...ted to ukazuje jo i ne ..nevím tedy jak to dopadne...,ale těhulka budeš neboj se a věř tomu" ... tak to "jo i ne" vieme ako dopadlo 😢 v tom sa trafila. ale ze budem mat miminko v 2010, to akosi nevychadza 😀 ☹

fazulka1512
15. jan 2010

motylek dufam, ze mne sa budu zmensovat, potesilo by ma to 😉

sisa2
15. jan 2010

fazulka - mna by to tiez potesilo, keby sa zmensovali 😀 pri danielkovi som bola ako pamela 😖

motylek17
15. jan 2010

sisus, viem ze si smutna, ale skus na vsetko zabudnut... co nevidiac budes pred sebou kotulat brusko... 🙂

sisa2
15. jan 2010

maji - uz je to ovela lepsie. ono je fakt pravda, ze na vsetko treba len cas. nikdy na naseho anjelika nezabudnem 😔 ale neda sa stale len trapit. teraz riesime dom, nech uz to mame konecne za sebou a potom budeme riesit babo. hadam sa dovtedy aj mrche uraci 😕
a dakujem, si zlaticko. co nevidiet budeme VSETKY tehulky 😵

motylek17
15. jan 2010

... tak tak... dufam, ze do juna to uz vsetky uzavreme... 🙂 ale keby skor, nic by sa nestalo.... 😀

sisa2
15. jan 2010

veru, ja by som sa tiez nehnevala 😀

mm stale riesi ci kupit letenky do NY, mali by sme ist v auguste na svadbu ... ja stale dufam, ze vtedy uz budem tehulka 😅 vsak nadej umiera posledna 😀 len si neviem predstavit tu dlhu cestu s bruskom 😖

motylek17
15. jan 2010

to zvladnes a krpec urcite tiez 🙂

sisa2
15. jan 2010

no snad mas pravdu. ja by som sa ale radsej isla niekam vyvalit k moru, ked uz by som mala cestovat. lebo zas ked uz by sme tam sli, tak aspon na 2 tyzdne, nech aj nieco vidime ... a s krpcom sa toho vela neda. no nejaka som rozpoltena 😀 😀 😀 ale isli by sme pozriet aspon disneyland, maly teraz fici na mickey mouse clubhouse - pre tie, co nemaju deti, davaju to cez vikend okolo 7:00 na STV 😀

motylek17
15. jan 2010

... tak maly by mal zazitok a krpcovi by si mohla povedat, ked sa narodi, ze bol v disneylende tiez... 😉

motylek17
15. jan 2010

ako moc moc ti zelam aby sa vam to na prvy sup podarilo... ty si to zasluzis... 🙂 ved s kym budem vozit ked budem v BA... (teda snad sa mi to tiez dovtedy podari) 😀

sisa2
15. jan 2010

jasne maji, ze podari. dokonca budete o par mesiacikov starsi, ako my 😉

motylek17
15. jan 2010

jaaaaaaaaaaaj, tak strasne moc by som isla uz pozerat detske veci....
dnes ideme do tesca, pozrem vypredaj detskych veci, viem ze by sa to nemalo, ale aspon sa troska zahrejem na srdicku.... 🙂 a bude na chvilu klud... 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre