Začiname sa snažiť v júli. Pridáte sa?

gajana1
22. jún 2009

Ahojte babenky
my sa chceme začať snažiť v júli. Vtedy bude mať naš synček 1rok. Dufam že sa pridate viacere snažilky 😉 a že sa nam to čoskoro podarí 😉

cicimon
31. júl 2009

asi sa na to vytoto a zopakneme dnes snazenie 🙂) 😀

tea333
31. júl 2009

to bude najlepsie 😀

tea333
31. júl 2009

idem spinkat, dobru noc 🙂

biancarv
31. júl 2009

dobrú noc baby 😉

cheerlady
1. aug 2009

tea tak vidis,som necakala,ze to bude mat taky priebeh 😀 zatial sa inak nijak zvlastne necitim,keby to tak bolo stale 😉

lucialen
1. aug 2009

Ahojte baby, uz ste v augustovych snazilkach?
Idem tam aj ja, teplota rano klesla a mrcha prisla 😠 Som nasrata 😠 😠 😠

spanihelka
1. aug 2009

ahojte, v júli to nevyšlo prechádzam k augustovým...včera som dostala mrchu na 25.deň ☹ ☹ ☹
som si aj poplakala...manžel ma utešuje...nič nie je stratené po menzese pokračujeme...tak som happy že on je z nás ten silnejší 😀

andzi
1. aug 2009

ahojte baby, a prečo sa presúvate k inej téme? Veď tam je iný kolektív báb.

andzi
1. aug 2009

lucialen, spanihelka: nič sa nedeje, život beží ďalej a otehotniete nabudúce. 🙂

lucialen
1. aug 2009

No dobre, ostavame v teme zaciname v july 🙂

andzi
1. aug 2009

veď ani nám sa v júli nepošťastilo, ale kvôli tomu sa nebudem presúvať do inej témy, kde nikoho nepoznám, tu aspoň vieme, že ktoré baby sa ako snažia

sisa2
1. aug 2009

luci to mi je moc luto ☹ a vyzeralo to tak nadejne 😔 tak snad buduci mesiac. ja by som mala mat dnes ovu, tak uvidime.

brisilda
1. aug 2009

cavte kocky tak este dobre, ze nejdete do temi zacali sme a stale zaciname 😒 ostante tu !!!
spanihelka viem ako sa citis ja som ju vcera taktiez dostala bola som s toho sklamana ale co uz zivot ide dalej a ked nic tak nic ja si s toho uz robim srandu, ze mam zadara antikoncepciu 😒 no stale som smutna este stastie, ze mam aspon jedneho maleho certika ved hadam raz sa to podari kazdej ja nikdy nezabudnem kde som si nasla // pri prvom uzasny pocit takze prajem ho kazdej s Vas

lucialen
1. aug 2009

Tento mesiac to budem s vami prezivat 🙂 My tento mesiac nesnazilkujeme, koli mojej skole, nechame to az na september. Dufam, ze ako naschval sa nejaka jedna spermijka nepresmikne

brisilda
1. aug 2009

luci to vazne??? ako to je mozne??? ved to stebou vyzeralo nadejne ............ skoda, ze sa vam taktiez nezadarilo 🙄

cheerlady
1. aug 2009

lucialen a preco kvoli skole? nebude casu,ci ako? 😕
no holky ja som si spravila este jeden test vcera vecer - opat slaboruzova ciarka 😵 ale dnes rano som robila s RapiClearom tym kazetovym,co sa pouziva pri prude mocu a tam mi vysla slabsia ako na tych vcerajsich ☹ moze to byt typom testu? 😕

brisilda
1. aug 2009

chaarlady no jasne moze to byt tym ale ak si o tri dni spravis test a ciarky budu slabe tak zbehni za dokym pretoze sa moze jednat o mimomaternicove tehotenstvo ciarky by sa mali den po dni zosilnovat pretoze vyska HCG musi stupat.

cheerlady
1. aug 2009

brisilda,to hadam nie 😲 za dokim mozem ist aj tak az najskor v utorok,lebo skor neordinuje 😠 a este dufam,ze nebude mat zrovna dovolenku,ja mam take stastie,ze ked idem k nejakemu lekarovi,tak ma dovolenku 😠 fuu,si ma teraz vystrasila... ☹

lucialen
1. aug 2009

Cheerlady, nestresuj, to bude len zmenou testu, mala si si urobit ten isty.Vies ja mam buduci maj statnice, tak uz radsej tento mesiac vydrzim a nech uz rodim az po statniciach, mozno mi velke brucho aj pomoze 😀

cheerlady
1. aug 2009

jaaaj,no ja som mala statnice teraz v juni 😀 ale este ma cakaju o 2roky Ing. - chodim externe na vysku.keby bolo teraz vsetko v poriadku,tak by mi vychadzal termin asi nejak na konci aprila,takze pred skuskovym...no uvidime,aj keby,neroztrhnem sa kvoli skole,mimco je prvorade! 😉

cheerlady
1. aug 2009

dalsi spravim v pondelok rano a uvidim..snad bude silnejsia 😒

brisilda
1. aug 2009

cheerlady nechcela som ta nastrasit isto to bude len tym testom skusaj robit stale ten isty

brisilda
1. aug 2009

a inak zalezi aj na citlivosti testu mozno si prvy mala 10 a druhy bol 20 alebo 25 cize to moze byt zapricinene aj tym kupuj si citlivost 10 a uvidis , ze ciarocky budu den co den silnejsie 😉

cheerlady
1. aug 2009

brisilda,ja viem,ze si nechcela,ja to tak aj beriem 😉 tak dnes este kupim testy a testnem kazdy den az do utorka 😕

lucialen
1. aug 2009

Baby, mna teraz sere, ze mam kratku tu lutealnu fazu, len 10 dni tento mesiac a minuly 11 😠

cheerlady
1. aug 2009

??? co je ta lutealna faza??? mozno viem,co to je,ale pod tymto nazvom mi to nic nehovori 😕

cicimon
1. aug 2009

no ja stale cakam, 🙂

lucialen
1. aug 2009

To je druha faza cyklu od ovulacie po mrchu

brisilda
1. aug 2009

cheerlady ale nezabudni kup si rovnaku znacku s rovnakou citlivostou a drzim palce 😉

nadenkaaa
1. aug 2009

caute baby ako sa dnes mavate?nejake nove tehulky? 😉 Ja by som teraz mala mat cez vikend ovu tak uvidime🙂
a nerozumiem preco by ste sa mali presuvat do inej temy 😕 to akoze preto ze to tento mesiac nevyslo? 😔 to snad nie,ved to by ste sa presuvali s kazdym mesiaco co to nevyslo?? 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre