Začiname sa snažiť v júli. Pridáte sa?

gajana1
22. jún 2009

Ahojte babenky
my sa chceme začať snažiť v júli. Vtedy bude mať naš synček 1rok. Dufam že sa pridate viacere snažilky 😉 a že sa nam to čoskoro podarí 😉

groka
21. jan 2010

Ahojte

doki mi predpisal duphik dalsie krabice,magnezium,lebo beriem 3 krat po 2 tabletky a dicinon,na poradnu teda mam prist bud 27 alebo 29 spravime prvu poradnu+knizka+dnes mi dali na moc tie nadobky ci co,pobede som spinila,co uz,dnes mi bolo aj lepsie,no navecer zasa 😝

bris ja jedavam kazdy den mliecne vyrobky,minimalne jeden jogurt smotanovy si dam kazdy den,sem tam si lognem z mlieka,je to zle?

majuska,ak ti smiem poradit,nekontroluj sa tak co ta boli,mas tusim po ovulke,takze vajko ta boli z prebehnutej ovulacie+mozne uhniezdovanie,keby si vedela ake bolesti som mavala ja,ale zvykla som si,no taka alternativa,ze mi mohol mm nejakko ublizit ma nikdy nenapadla

dzou,ja ti radim,nech ti kupia Zensky caj ,ktory ma znacku Popradsky caj,je v ruzovej krabici,otehotnela som ,ked som ho pila v ten mesiac a este nech ti kupia caj,asi v cajovni vola sa na Plodnost,ma hmotnost tusim 50g je v sacikoch,ja ti neodporucam pit kvapky femi a neviem co este,predlzi ti to LF,posunie ti to ovulaciu,alebo naopak,moze ti to posahat cyklus

groka
21. jan 2010

dzou mne na 9DPO na ten den ti ukaze stopro nieco

dzou
21. jan 2010

groka super ze sa ma babetko dobre 😉
a preco myslis ze mi tie femi posahaju cyklus? 😕

dzou
21. jan 2010

teda ak tam nieco bude... pochybujem ale skusim no .. kedze nemeriam aby som vedela ci cakat tu potvoru jednu...
ake som mala silne reci ze je mi to jedno... a vcera ma to nejak dostalo trochu ze aj katka je uz tehu.. teda moc jej to prajem to je jasne ... len tak ze aj ja uz chceeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeem

majuska7979
21. jan 2010

groka, no dakujem a urcite sa uz nebudem tak pozorovat, ale tento mesiac som nejaka extra ubolena 😀

groka
21. jan 2010

dzou lebo som citala tu na MK ze nie kazdemu to pomohlo a niektorym babam to len uskodilo a potom to dostavanie sa do normalu trosku trva

dzou
21. jan 2010

jaaaaaaaaj tak teraz neviem co mam robit... no este je casu dost dokial pridu tak sa este rozhodnem a precitam ... ze co...

dzou
21. jan 2010

ako je pravda ze mne nejak cyklus netreba upravit lebo ho mam ako hodinky.... a nie su nejake femi kvapky pre chlapov? 😀 😀 😀 😀

kkatkaa
21. jan 2010

ahojte kocky, dala som aj dnesny testik

idem precitat co nove

monikapd1
21. jan 2010

lucka mm chodi na tyzden do ba a na vikend je s nami domka, je to sice malo, ale tak co narobime, su na tom aj horsie, ale ked sa mala narodi, chel by si najst uz tu pracu aby bol s nami, ale zatial sa nedari.

dzou je to mozno divne, ale ja som skusala, vykladanie noh hore, sex pred ovu aj v den ovu a nic. potom som si raz precitala prstikovu metodu a ostala som tehu. no mohlo to byt aj tym, ze som bola chora a nekontrolovala som sa bo mi bolo vtedy faaakt blbo 😝

groka
21. jan 2010

dzou ale tak daj si doniest aj femi,ale zacni len s jednym a najskor s cajom

katka krasny testik,teda tebe HCG ale rastie

groka
21. jan 2010

idem pred tv,kruti sa mi hlava,je mi na figu

dzou
21. jan 2010

ty kokso kati ake paliceeeeeeeeeeeeeeeeeeee 😀 😀 😀 😀 😀

lucialen
21. jan 2010

Kati, to uz je dialnica 😀

dzou
21. jan 2010

moni no skusala som aj prstikovu ale mne to nejak neslo 😅 a pripadalo mi ze som skor mala kopec potapacov na prste 😒

kkatkaa
21. jan 2010

miska, xeni, motylek, peti, fazuli, siska diky zatial radsej len tiez potichu

motylek mrcha ma mrzi, ale budem ti drzat palce u dokiho aby si dobre pochodila. urcite to nevzdavaj a neprestavaj snazit a urcite sa s dokim dohodnete ako dalej nebojkaj 😉

groka ty aj s malym ste riadni bojovnici takze to urcite zvladnete neboj

dzou citam ze si si kvapky uz zariadila inak - ok ja som dnes dostala listok ze kvapky dorazili a cakaju ma na poste ale prisla som neskoro z prace tak uz nic, tak snad sa mi podari vybrat ich zajtra, a potom ich teda mozem poslat dalsej snazilke 😉

dzou ja ti bohuzial neviem povedat ktory dpo som si nasla // - netusim kedy bola ovu

baby ten dnesny test ja som tiez skoro odpadla ze aka kolajnica 🙂

dzou
21. jan 2010

kati ja si myslim ze ti kludne nahlas mozme gratulovat .... sak to je brutaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaalne poz. test 😀 😀 😀

kkatkaa
21. jan 2010

baby a mozete mi prosim vas poradit aky by mal byt teraz postup? kedy by som si mala zavolat dokimu alebo kedy by som tam mala ist aby mi uz mohol jasne potvrdit ze som tehu a kedy by uz mohol nieco vidiet? ja si myslim ze asi tak o 2 tyzdne ale nie som si ista poradte prosim
diky

dzou
21. jan 2010

kati hej baby pisu ze tak v 7tt je najlepsie ist ze uz je aj srdiecko 😵

sharmana
21. jan 2010

ahojte babulky, ako sa mi máte?
peti rada ťa tu znova vidím, hádam ked toho tvojho šéfa vyhodia, tak už konečne nebudeš mať stresy a život bude lahší, držím ti palce 😉
dnes som kúpila malej pančušky, ružové, fialkové, aj biele... a nejaké body tenšie aj hrubšie 🙂 mm už nekomentuje... 😀 ale tie ružové pančušky sa mu hrozne páčili, sa tak usmial, ked som mu ich ukázala 😀

kkatkaa
21. jan 2010

dzou 😀 no ale uvidime co u dokiho

dzou
21. jan 2010

sharmi ale si sa rozkupovala 😀 ale sak treba treba 😉
kati kludne si podla mna zmen pas na tt 😉 mnohe by chceli takto brutaaaaaaaaaaalne poz. test 😀

kkatkaa
21. jan 2010

ahoj sharmi ja este stale ako v siedmom nebi

dzou ja len ze mam ist na jednu operaciu 11.2. a doktor mi povedal ze ked budem tehotna ze ma nebude operovat tak by som to potrebovala mat nejako potvrdene do 2 tyzdnov asi - myslite ze o 2 tyzdne by som mohla ist k dokimu?

sharmana
21. jan 2010

dzou. no veru, ale všetko sú to také základné veci, ešte som nekupovala nič také drahšie, nejaké značkové, alebo bundičky, ši šaty a podobne... to už budem trošku vyberať.. body mi pripadajú taký spotrebný materiál 🙂 ale ide to riadne do peňazí, to je pravda..
janulka sa ešte neozvala?

brisilda
21. jan 2010

katka v pohode podla mna mas take silne kolajnice ze uz teraz by tam bolo vidno vacok

kkatkaa
21. jan 2010

dzou 😀 radsej este pockam ale tiez mi skoro oci vypadli ked sa to tam objavilo to som fakt necakala ved vcera bola o polovicu bledsia a dnes takato dialnica 😲

dzou
21. jan 2010

no sak kati o 2 tyzdne akurat budes aj 7tt... takze to uz potvrdene mat budes 😉
nie janulka tu este nebola 😒
sharmi sak jasne.... 🙂 🙂

sharmana
21. jan 2010

kati. ani sa ti nečudujem, ked si spomeniem aká si bola ešte nedávno nešťastná že sa nedarí a tu ho máš, pekné čiaročky 🙂 mm už vie, že čakáte mimi? nepamätám si, či si to písala..

lucialen
21. jan 2010

Kati, myslim, ze buduci tyzden uz bude vidiet minimalne vacok, mozno aj malicke, srdiecko asi nie 😒 Na operaciu by si ozaj nemala.
Dzou, nemyslim, ze femi ti predlzia lut. fazu, ved ty ju uz mas dlhu 😉 Mne alchemilka pomohla velmi proti menstruacnym bolestiam. A s femi som hned otehu 😉

majuska7979
21. jan 2010

katka jej tehulka dalsia 😵 riadne kolajnice 😵

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre