Začiname sa snažiť v júli. Pridáte sa?

gajana1
22. jún 2009

Ahojte babenky
my sa chceme začať snažiť v júli. Vtedy bude mať naš synček 1rok. Dufam že sa pridate viacere snažilky 😉 a že sa nam to čoskoro podarí 😉

sisa2
2. aug 2009

luci - anovulacne nezvyknem mat (odkedy meriam BT, tak som este nemala), ale co nie je, moze byt 😀
zvyknem mat ca 36 dnove, obcas dlhsie. skusim tie kvapky, co radila andzi a uvidime.
netusim, co to u teba moze byt 😒

andzi
2. aug 2009

sisa: v bežnej lekárni je ich ťažko zohnať, ja mám však v lekárni kamarátku a tá mi ich objednala. Ale možno by si mohla skúsiť v nejakej veľkej lekárni, najlepšie v nemocničnej. Alebo ak ti nevadí platiť za poštovné, tak cez net:

www.magister.sk

andzi
2. aug 2009

sisa: sorry, sekla som sa, tu ich majú a ako pozerám za lepšiu cenu ako v lekárni

http://209.85.129.132/search?q=cache:bEL4DPcGVu...

pici
2. aug 2009

ahojte babule, som tu od stvrtku nebola tak mi dalo docela zabrat kym som precitala co pisete... my mame s manzelom tichu domacnost takze co sa tyka snazenia nemam ziadne novinky... ocakavam mrchu....

cheerlady
2. aug 2009

brisilda baby maju pravdu,skus sa na to nesustredit,zaoberaj sa niecim inym,nemuckajte sa len za ucelom otehotniet 😉 my sme sa tento posledny mesiac tiez s tym moc nezatazovali,lebo boli posledne vybavovacky so svadbou a nemala som na to vobec mysel,dokonca to bolo aj ovela menej krat ako po ine mesiace,no a vyzera to tak,ze sa zadarilo 😀 takze no stress a bud v klude 😉

tei poslusne hlasim vysledok z dnesneho ranneho testu - zda sa mi o trosku tmavsi ako tie predtym 😵
pridam aj foto,idem na to..

cicimon
2. aug 2009

luci - ja som take mala naposledy - 3dni len hnede a az na stvrty den krv...

nadenkaaa
2. aug 2009

ahojte baby 😉 tak ja hlasim ze sme sa snazili vcera vecer a este aj dnes rano 😉 citim pravy vajecnik tak uz sa asi hlasi ovu 😉 naobedujeme sa a ideme het 😀 k vode 😉 vecer sa zastavim 🙂peknu nedelu vsetkym 😎
cheerlady gratulujem 😉

cheerlady
2. aug 2009

nadenkaaa,dakujem 😀 a pekny den 😎

tun1ska
2. aug 2009

Baby, v utorok ideme na dovolenku, budeme sa snažiť aj tam, očakávam ovulku...No neviete mi poradiť, keďže si meriam BT- budú výsledky namerané v Tunise vieryhodné? (klima, teplo, ponocovanie:🙂... 😎

malalady
2. aug 2009

ahojte bábiky🙂 tak ja ms nič.. ani náznak,žeby mala príst 😀 😀 😀 😀

cicimon
2. aug 2009

nemala si uz // ?

malalady
2. aug 2009

cicimon ano mala.. 😉 ale mne zvykne ešte prvý mesiac príst ms a teraz nič 😀 😀 😀

tea333
2. aug 2009

malalady lepsi dokaz uz nebude 🙂
cheer tak sa tesim s tebou, uz ste to oslavili? ci cakas kedy pojdes k dokymu v utorok?

tuniska podla mna to samozrejme moze ovplyvnit.. ☹

tea333
2. aug 2009

pici ☹

malalady
2. aug 2009

tea333 jujda 😀 no vo štvrtok idem k dokymu 😉 som zvedavá kedy ma pošle na sono bo on sóno nemá takže to u neho nebudem vidiet hned ☹ ale už sa teším ked malý zazrak budem vidiet joj 😀 😀 😀 😀 dam hned snímku urobit si spravým albumík hned jak bude v brušku od začiatku 😀 😀 😝 hádam to neni trápne hm?

tea333
2. aug 2009

malalady myslim ze na tomto fore je to uplne k veci kedze je o babatkach a kazdy sa tu tesi 😀
a kde byvas malalady ze tvoj doki nema sono?som myslela ze v ZV

malalady
2. aug 2009

tea jj zv ale on ambulanciu má na západe a sono tam nemá takže sono je len u druhého lekára 😉

tea333
2. aug 2009

sisa a akoto ze nemas ovulku 26. den ked mas cca 36DC? hmmm...

tea333
2. aug 2009

hmm..no ja zvolen velmi nepoznam, stale ho len obchadzam ☹ a casto som chodievala na salas hron 😝
aj tak na to sono pojdes, a uvidis fazulku 😲 🙂

cheerlady
2. aug 2009

tea este sa nechcem moc tesit,lebo ciarka je stale slaba,mam take zmiesane pocity,skor zle.. ☹ sa bojim toho,co mi pisala brisilda,jaaaj,uz nech som u dokiho... 😔

malalady
2. aug 2009

čo ti písala brisilda? ja mám tiež slabunku čiarku 😕 😨

malalady
2. aug 2009

cheerlady ja mám presne také isté čiarky jak týýýýýýý 😀 😀 😀

cheerlady
2. aug 2009

ze ked sa to nebude stmasovat,ze moze ist aj o mimomaternicove tehu... ☹ ja to zatial az tak porovnat neviem,mozno ked si spavim test v utorok,tak uz sa to bude dat porovnat 😉

cheerlady
2. aug 2009

malaldy a ktory DC si si robila test? ten moj je z 36DC..

brisilda
2. aug 2009

kocky nebojte hlavne je ze tam ciarky su a basta !!! tak ci tak vam zdna na den nestmavnu musite pockat aspon 2-3 dni otien bude isto silnejsi takze hlavu hore 🙂

brisilda
2. aug 2009

a tak ako som pisala zalezi aj na citlivosti testu 😉 vsetko bude ok

Inak baby ja na to uz ani nemyslim dnes sme boli cely den na kupku a super sme si to uzili zajtra planujeme turu 😀 som zvedava ci krpec vecer odpadne ako 1 😀 😀 😀

spanihelka
2. aug 2009

ahojte kočky, akú máte nedeľu? vy ste sa teda pekne rozpísali.
môže sa stať, že ovulácia sa v mesiaci nedostaví???

malalady
2. aug 2009

ja som si test robila ešte pred ms hm.. ja neviem ani jak sa to počíta 😀 haluz 🙄

cicimon
2. aug 2009

malalady a kolko dni pred ms?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre