Začiname sa snažiť v júli. Pridáte sa?

gajana1
22. jún 2009

Ahojte babenky
my sa chceme začať snažiť v júli. Vtedy bude mať naš synček 1rok. Dufam že sa pridate viacere snažilky 😉 a že sa nam to čoskoro podarí 😉

lucialen
25. jan 2010

Sharmi, preco si nedavas aj hlavu na tie fotky? Teda to je otazka pre vsetky bruska 😀

sharmana
25. jan 2010

luci. ved aj bris mala najskôr na sone dievčatko a nakoniec aký pipik sa ukázal na 3D 😀

lucialen
25. jan 2010

Mna mama vcera presviedcala, ake krasne je to ked nevies pohlavie vopred, ale az po porode 😕 No nehrozi 😀 Tieto sona su super vec, aj ked niekedy prekvapia 😀

sharmana
25. jan 2010

luci. hlavu radšej nieeee 🙂

sharmana
25. jan 2010

luci. moja mama je zas zvedavšia čo to čakám pomaly než ja, a to ja som riadne zvedavá... no ja by som prekvapko nevydržala...

majuska7979
25. jan 2010

ako hovoris sharmana aby bolo zdrave to je najhlavnejsie

lucialen
25. jan 2010

Sharmi 😀 Moja mama teraz trpi, lebo som jej zakazala povedat, ze som tehu, az ked pojdek k dokimu. To je pre nu utrpenie 😀

sharmana
25. jan 2010

no ja som to mamine tajila, až kým som neuvidela mimi so srdiečkom, ved si možno pamätáš, čo strachu som si zbytočne prežila 🙂 ale so segrou som volala hneď a tá čakala, čo a ako sa vyvinie... aspoň s niekym som to mohla preberať.. mamu som nechcela stresovať..
ozaj, tvoja mamina bude prvýkrát babkou luci?

dzou
25. jan 2010

baby no mam este 10min.... no vidite a my chceme prekvapko 😀 nahodou podla mna to musi byt super nevediet co to bude.... a vsetci budu typovat... a hadata sa co to bude ... este aj ja s mm 😀 joj uz sa tesim... no vyzera to tak ze tak skoro sa hadat o tom nebudeme

sharmana
25. jan 2010

dzou. no len aby.... radšej never že si tehu a o to milšie bude prekvapko... aj ked ja ti velmi prajem, nech ti to už vyjde... veeelmi... aj ostatným kočkám...

dzou
25. jan 2010

no sak praveze sharmi ze ja neverim.... ved pisem ze tak skoro sa o tom vadit nebudeme 😉

lucialen
25. jan 2010

Dzou, ani ja som neverila 😉
Sharmi, moja mama bude prvy krat babkou, asi preto ju to vsetko tak stresuje aj otca. Ved ked som im povedala ze som tehu, tak par dni predtym som volala s mamou a pytala sa, ci som dostala, ja ze jasne, ako vzdy 🙂 A oni mi potom vraveli, aky boli sklamany, ze musia cakat dalsi mesiac, ze hadam tie tabletky zaberu a takto doma kazdy mesiac stresovali 😀 To asi viac ako my s mm 😀

sharmana
25. jan 2010

dzou. never, never, ako som ja neverila a vložky kupovala 😀

luci. ved som si aj myslela, ono to je pre teba úžasný pocit, že budeš mamou... ale vieš ako to prežívajú naše mamy? ešte omnoho viac, lebo sa boja hneď o dve detičky, o to svoje dieťa a dieťa svojho dieťaťa 😀

lucialen
25. jan 2010

No uz mi volala, ci som ok 😀 To hej Sharmi 😉

dzou
25. jan 2010

ja som sp5t... podavam hlasenie ze dnes sa mi nic nestalo 😀
ale zase neviem ci som si nejak nenatiahla sval na lytku lebo ma boli 😖 boze uz som jak stara babka 😀
sharmi ja neverim teraz tehu urcite nie som sak na 12dpo len / 😒 snad nabuduce uz 9.kolo 😒

brisilda
25. jan 2010

dzou echcem davat nadeje ale mne ukazalo // az na 14 DPO a slabucke tieniky 😀

brisilda
25. jan 2010

inak kuk moj album 29 DC a ciarka ako tienik 😀 ovu som mala na 14 DC 😉

brisilda
25. jan 2010

jaaaj to je otazka , ze preco fotime iba bruska a nie aj tvar no mila Lucka to aby si sa nezlakla 😀 😀 😀 teda aspon co sa tyka mna 😀 😀 😀

dzou
25. jan 2010

bri no udivviiiiiiiiiiiiime 😉

brisilda
25. jan 2010

inak drzim place 😉 tfuj tfuj tu mas tie moje virusiky 😀
/////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////
////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////
////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////
////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////
////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////
///////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////
///////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////

dzou
25. jan 2010

diki bris idem off paaaaaaaa

miskahryzka8
25. jan 2010

ahojte, tak dnes na poslednej zumbe v atp, tiez romantika a super atmoska a ujo zumbak, co tam chodi od zaciatku mi doniesol na rozlucku ruzicku, ake mile 😵 , aj tam mi to bude chybat 🙂 , dnes som isla tak na 60% som dost citila brusko no a oju mi robil aj horoskop minuly rok - sa tym zaobera roky a v nom bolo, ze otehu v roku 2010, no a sa ma aj pytal, ze kedy sa to narodi 😅 , ja som to nikomu nehovorila 😕 , tak ujo si dal dve a dve dokopy 😀

miskahryzka8
25. jan 2010

juj nevladzem citat 😠 , mam dost, idem spat po sprche, som mylsle, ze ma preberie a nic 😠 , tak dzou drzim pakce na testik, ked zajtra testnes a majuska tiez 🙂

fazulka1512
26. jan 2010

prajem dobre rano
nemozem spat, od vcera vecera ma pobolieva podrusko, take mam tlaky, asi od duphastonu,uz som postavila na polievku

lucialen
26. jan 2010

Dobre ranko 🙂 7tt 😵

majuska7979
26. jan 2010

dobre ranko babule ja dnes takto http://www.fertilityfriend.com/home/2ad7e4 😠
a testik som robila a je krasne bielucky 😒 ale neva aj tak som to cakala takze niesom aspon sklamana 😉
lucia ty uz mas 7tt 😵

lucialen
26. jan 2010

Maji, no ale dnes by si uz mala klesat a ty si krasne hore 😉

fazulka1512
26. jan 2010

majuska ten ten 😠 , ale este nic nieje stratene 😉

majuska7979
26. jan 2010

lucia, vies mozno padnem riadne na ritku zajtra 😉 a trosku som klesla 😝

fazulka1512
26. jan 2010

moj graf, som zvedava kedy zacne stupat teplota http://www.fertilityfriend.com/home/29c558

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre