Začiname sa snažiť v júli. Pridáte sa?

gajana1
22. jún 2009

Ahojte babenky
my sa chceme začať snažiť v júli. Vtedy bude mať naš synček 1rok. Dufam že sa pridate viacere snažilky 😉 a že sa nam to čoskoro podarí 😉

majuska7979
30. jan 2010

xena, ja som s nim kecala vcera vecer, lezali sme spolu v postielke a kecali, proste nakoniec sme aj zartovali a bili sa v posteli 😉 ja mu vravim ze co ma byt to bude, taky je zivot, a ze deticky budu ked na to pride vhodny cas a asi ten cas nenastal 😉
ale myslim ze on preziva teraz obdobie kramov, proste ma asi to svoje obdobie, lebo mi vravel ze pracu ma a super teraz, peniaze ma,...ale vsetko dookola mu nic nevychadza,....
takze co dnes podniknem pojdem asi do obchodiku a kupim mu tabletky na spermose, mozno to mu nejako pomoze 😉 kupila som mu normalne vitaminky ale ich nechce 😠 mozno ho to nejako psychicky podpori ze nieco berie 😉
a chut to nema, normalne som v soku, on a nema chut ale to bude asi tym stresom, 😉

miskahryzka8
30. jan 2010

fazulka, ja som nemala ziadne priznaky praveze prvy krat 😀 , len mi bublinkovalo brusko 🙂

majuska 😀 , no mozno by potom nebol taky nervozny 😉

majuska7979
30. jan 2010

miska no mozno by nebol, ale co z toho ak nema chut 😉 😀

miskahryzka8
30. jan 2010

majuska ja som mojho krmila eckom 400, neviem ci aj to zabralo 🙂

majuska7979
30. jan 2010

miska a na coje dobre to E 400, to je na spermosky?

xena1
30. jan 2010

majuska,ono vela veci am aj psychologicky efekt..takze kup mu urcite...pocula som dobru odozvu na Valopron..dufam ze som to napisala spravne aj ja ich planujem mm zohnat...
miska pri mojom hektickom zivote mi ten tyzden ujde...

brisilda
30. jan 2010

juuj kocky tak ste toho dost popisali 😀
fazulka na hlasivky sa teple napoje nesmu !!! musis pit ri izbovej teplote a skor chladnejsie ako teple 😉 inak mne zaberali tie cmulasie tabletky uz neviem ako sa volaju no v lekarni ich maju lebo hlasivky ta mozu potrapit dlho mna drzali aj mesiac ☹
sharmi susedou nezavidim musi to byt hrozne !
dzou uz sa aj modlim aby ti mrcha neprisla 😉 a s cervenym vinom si nerob starosti ja som ho tiez pila a vidie to uz som v 7 mesiaci 😉
maji to E cko naordinuj aj sebe je dobre na dozrievanie vajicok a aj spermosiek 😉 regeneruje poskodene bunky a tak dalej cize aj ked ste chore tak si okrem C-cka davajte aj e-cko

majuska7979
30. jan 2010

no popytam sa tu v lekarni, 😉 a pozrem tiez ten valopron , diki za radu, mozno mu to nejako psychicky pomoze 😉

tea333
30. jan 2010

Fazul mna boleli prsia..cim dalej tym viac ako sa blizil cas mrchy, ale to bolo u mna normal..no a boliet neprestali..a bola som hladna..ale u mna nic nezvycajne..citila som sa ako pred mrchou,mala som aj mrchove bolesti,ale mrcha nikde..ine priznaky som nemala..doteraz nemam 😀

dnes sa ucim spravne pravo tak snad neumriem od nudy a nezazivnosti, o nicom i nom ako o verejnej sprave a samosprave sa mi uz snivat nebude 🙂

majuska7979
30. jan 2010

brisilda ale nebude to privela ja beriem vitaminky pregnacare, ak dodam ten vitamin e?? nebude to privela ?? 😕

tea333
30. jan 2010

bris teda vlastne fazul pocula som ze sa moze tantum verde na hrdlo aj tehulkovstve

bris a ja nehovorim ze vino nie je ok, len teda ked vino pomaha mrske, moze dopomoct aj fazulke von v tom najcitlivejsom case, ked sa ma udrzat pocas prvej nemrchy..

brisilda
30. jan 2010

maji tak to uz neviem 😀 ale ked budes nedaj boze chora tak si myslim , ze ani nie 😉 ja beriem preventivne zelezo ale iba kedy ma napadne cize nie kazdy den a obcas hodim aj do maleho nakolko on mi ovocie jest nechce

xena1
30. jan 2010

maji daj potom vediet ci je to ono,len prosim ta nekupuj ten drahy profertil...mne raz jeden doki poradil kombinaciu Evit,Carnitin,koenzym z Walmark...myslim ze to beru aj sportovci,tak by ho to nemuselo tak frustrovat....skus...my sme boli na spermiograme a mame malo a slabsie ,nie je to pre chlapa prijemne ale ze to vieme a mozeme sa k tomu postavit a hladat riesenie...ja viem ze vsetko ma svoj cas ale ak sa dlho trapite to tiez neprospieva skuste absolvovat aspon zakladne vysetrenia...

brisilda
30. jan 2010

tea tamtum sa nesmie mne to povedala doktorka ono sa to na krabicke nepise ale vsetke tie cmulacie tabletky obsahuju latku ktora je nebezpecna pre tehulky no hlavne pre plod

tea333
30. jan 2010

bris tak uz neviemco 😒 musim si zaklopkat ze ma choroba zatial obchadza..

xena1
30. jan 2010

majus mala by tam byt potrebna denna davka pre tehotne,tak by som navyse Evit nebrala...ja beriem femibion a tam mam vsetko co potrebujem...dokonca metafolin potrebny pre spravny vyvoj babatka

majuska7979
30. jan 2010

brisilda, ide o to ze ja som si vsimla ze mi tie vitaminky pomohli obsahuju zelezo a niesom uz chudokrvna, aspon na nieco zabrali ak uz nie na tehulkovstvo 😉
no a tomu mm asi kupim ten vitamin e, ideme skusat co je mozne, do roka mame este cas, bude v juli, takze mozme este troska experimentovat, 😉

brisilda
30. jan 2010

tea mozu sa iba hemeopatika ktore su na prirodnej baze. inak pre tehule su cmulacie tabletky ktore dezinfikuju usnu dutimu septisan 😉 ten sa v tehu moze a pisu to aj na letaciku 😉

tea333
30. jan 2010

majus hlavne chlapa ukludni, ved skusate par mesiacov, to nie je ziadna katastrofa..

majuska7979
30. jan 2010

no xena, to pregnacare to tiez obsahuje vsetko mozne aj nemozne 😉 takze myslim ze mne by to malo stacit,
dam vediet ako som dopadla a co som kupila 😉

fazulka1512
30. jan 2010

mne odporucili kalcium, a to ze sa nesiem teple som nevedela, asi si pojdem kupit nanuk 😉
ja som tiez trosku prekvapena z toho ze ma neboli prsi ako pred mrchou, tyzden pred uz boli tazke a boleli, nechame sa prekvapit
neostava nic ine len cakat, ale sranda na tom je ze moj prvy graf a taky divny

fazulka1512
30. jan 2010

dnes mame na obed halusky z tvarohom nie z bryndzou ale tvaroh a vy
idem pratat ale sem tam mrknem 😉

majuska7979
30. jan 2010

tak ja uz padam babule krasny vikend vam prajem 😉
dnes ma prist znama to sa opijem ako cina dufam ze aspon to mi pomoze 😀 take rocne precistenie 😀

xena1
30. jan 2010

my mame halusky s bryndzou...
maji odreaguj sa...zabav sa...

majuska7979
30. jan 2010

xeni prave som dovolala s mm 😠
boze neviem ako dlho to bude, ale uz ma to stve 😠
on mi vravi ze u mna je vsetko ok, kramy aj hromony mam ok, podla tabulky ze on mi decko nemoze urobit 😠 boze baby vsak ak on tak dalej bude pokracovat to ja sa najdem na psychiatrii 😖

majuska7979
30. jan 2010

odreagujem sa totalne 😉 ze ma ani nespozna 😠

lucialen
30. jan 2010

Ahojte tehulky a snazilky 😉 To som mala vcera krasny vecer, moj mm sa cestou zo zastavky zastavil kupit si pivko v krcme, ale dal si jedno male a 2 vodky a zaspal. Tak ked mi o 20h nedvihal telefon, isla som ho vyzdvihnut, totalne mimo bol. To asi oslavoval 😅 Tak teraz musel hodinu odhadzovat sneh aby pretriezvel 😀 Dnes rano zase moja psia princezna mala zase zachvat, ale uz som to zvladla v klude, nebolo to take hrozne ako minule 😒
Maji, pevne nervy s takym optimistom prajem 😉
Xeni, velmi drzim palce, som zvedava ako to dopadne. A ty ten utrogestan jes alebo vkladas? Mne kazal vkladat 2 rano a 2 vecer, sa mi zda dost vela. 😒
Fazulka, pekny graf, ale uz by sa ta teplota mohla dvihnut, teraz je obdobie mozneho uhniezdenia. 😉
Dzou, kde sa flakas? Som zvedava 🙂

fazulka1512
30. jan 2010

lucialen, no aj ja dufam ze sa zdvihne, do tej stredy 😉

xena1
30. jan 2010

maji prajem ti nech si obaja oddychnete a nacerpate novu energiu... 🙂
luci,vkladam si aj ja 2X2,aj mne sa zdalo vela ale vraj su aj vacsie davky...no uvidime buducu nedelu ci pondelok,uz teras sa bojim testovania..

tea333
30. jan 2010

Luci mne sa teplota zdvihla 13.DPO, tak nestras, fazul ma kopu casu 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre