Začiname sa snažiť v júli. Pridáte sa?

gajana1
22. jún 2009

Ahojte babenky
my sa chceme začať snažiť v júli. Vtedy bude mať naš synček 1rok. Dufam že sa pridate viacere snažilky 😉 a že sa nam to čoskoro podarí 😉

sharmana
9. feb 2010

nadi. no mamina mi dala kabat a takú vetrovku, no na tie dva mesiace to už postačí, ved potom by som mala vytiahnnut už jarnú bundu a čo som si všimla, tak posledné roky sa chodí v apríli už v tričkách...
ako sa ti darí v práci?

nadenkaaa
9. feb 2010

ja som dnes kedze som robila do 14 tak ze som este skocila do obchodu a navecer som narychlo urobila ostrokyslu cinsku polievku lebo mm mal na nu chut 😀 j ju teda nemusim ale on sio fakt pochutnal a len chodil a jedol z hrnca 😀

nadenkaaa
9. feb 2010

no ja si tiez myslim zeby ti to uz mohlo stacit a veru pokial to bude ako po minule roky tak ako vzdy pojdeme z bund do triciek 😀 😀
v robote je celkom fajn 🙂

sharmana
9. feb 2010

tak super nadi, hlavne že si spokojná... s detičkami to musí byt krásna ale aj tazká práca 🙂

nadenkaaa
9. feb 2010

ano som spokojna hlavne ze som s detmi ked uz nam doma nepobehuje ziaden poklad 😵 ale svagrinej sa to uz krati ma rodit v marci malu Nelu 😉

miskahryzka8
9. feb 2010

janulka, tak ty si pacient ako ja 😉 , inak si si uzila, chudatko 😕 a tebe brali cely vajecnik 😕 , mne tiez brali cystu na vajecniku, ale vraj mi vajecnik nechali..., snad...

majuska, tak si dobre pamatam 🙂 tie dni ti ubehnu rychlo neboj 😉

nadenka, tm ma narodky a este je aj valentin, to by bol naozaj krasny darcek 😵 , moc drzim palceky 🙂

luci, vy mate netierky z drozdov 😕 😅 ?

sharmi, to ti brusko narastlo asi aj z kolacikov 😉

ja som mala na veceru zdravy cierny chlebik s fitness syrom, sunkou, cesnakom, cibulkou a cherry paradajockami 😅

inak uz v marci ma byt na kratky rukav 😕 , uz vobec nebude jar a jesen, len zima a leto 😠

no som sa zapotila pri tom citani dnes 😀 , aspon stihnem porobit na nete aj dalsie veci 😅

sharmana
9. feb 2010

nadi. nikdy nevies, ako skoro sa vam podari 😉 prave ked budes najmenej cakat 🙂
my sa teraz s mm bijeme o jeden comp, tak sa sem dostanem len zriedka 😒

groka
9. feb 2010

Ahojte

bris ak je to ten streptokok,co myslim,tak pred porodom niekolko hodin ti pichnu antibiotika,aby to maly nechtil,ked pojde cez porodne cesty...potom by to malo byt v poriadku

mna zacian boliet dalsi zub,takze hned aj dobru noc,nemam naladu na nic,rano idem na krv na stitnu zlazu

lucialen
10. feb 2010

Dobre ranko 🙂
Miska si ma pobavila s tymi drozdami 😀 😀 Som myslela drozdie, ta mala kocka co kvasi 😀
Mojej naj kamoske sa v noci narodil syncek Jakubko, taka som stastna 😵 😵 😵 4130g, to si asi uzila, len musim vydrzat do poobedia kym jej zavolam, aby si trochu oddychla, asi to bola makacka vytlacit takeho obra 🙂

miskahryzka8
10. feb 2010

luci, xixi, vsak ja som stary vtipalek 😎 😀 😀 , v drozdi je vela vitaminu b, ale sa z neho veeela pribera 😒

fiiha tak jakubko je valibuk 😵

kati, ty ides tento tyzden tej dokine, ci az dalsi?

No mne sa dnik zacal mojkanim 😅, idem si zazumbovat, potom s kamoskou a jej malou dcerkou a vecer ideme niekam na rande s poloviiciakom 😵, lebo dnes spim doma, kedze idem zajtra k zubarovi, tak ma potom hodi domov a on pojde do malinova 🙂, no musim sa pekne nacancat 😀 😀, krasny dnik vsetkym 😵

lucialen
10. feb 2010

Miska, ty mas dnes kopu planov, tak si to uzi 🙂
Katika ma ist k dokine v pondelok, si pamatam

brisilda
10. feb 2010

groka mas pravdu 😉 je to presne tak ako pises 😉 inak vraj aj ten zinat co uzivam ho teraz m oze zlikvidovat no vraj sa nato nemam spoliehat kedze ten streptokok sa zvykne vracat ☹ no a uz mam s ATB aj zapal takze mi dali taky krem ktory sa dava dovnutra ja dufam, ze to malinkemu neublizi ☹ kedze som otvorena na 1 prst 😖 inak sa snazim stale lezat takze tu chodim uz len na skok a stale mam stastie ked tu nikto z vas neni 😖
nadi drzim palce aby tie bolesti boli tehotenske 😉
kaka u dokiho drzim palce 😉
misi uzi si randenie 😉

janulka04
10. feb 2010

ahoj, kocky, ja len na skok...
inac hura radost najvacsia, uznali nam vsetky pridavky a budu nam komplet preplacat najom a energie za byt, tak sa s mm vytesujeme, ze mame usetrene aspon 😅
a od marca uz sa nemusime tolko obmedzovat... 😒
no, inac, nam nesiel vcera net...nejako nam blbol WLAN... 😠
miska, hej, mne museli yobrat cely vajecnik, pan dr. Spanka, na Kramaroch, co ma operoval, povedal, ze taku velku cystu este nevyberal a este u tak mladej baby..som mala vtedy 22...a cystu 16x 12 x 6cm a ja, ze [preco mi po porode nemizne brusko... 😖 ale dali to aj vtedy na rozbor a nic nezistili...divne.... 😕 tak preto, ze bol vajecnik tak obrasteny, museli mi ho vyiat...ale zijem 🙂
a bris, ty sa setri, my s mm a detmi sme sa boli vcera sankovat a dobre som prehnala to lozenie po svahoch a haldach snehu, ani chodit neviem... 😒

brisilda
10. feb 2010

janio inak davaj si pozor aby si nespadla lebo vraj ked tehulka spadne moze sa jej zacat odlupovat placenta 😕 taktiez ked ma strasen vysoky tlak preto oni beru vsetko vazne a pri tlaku 140/90 nasadzuju liecbu

janulka04
10. feb 2010

fuu, bris....no na teba sa vsetko lepi, chuda....neboj, davala som si bacha....mala som aj strasnu chut ist na sanky a doslova sa vyblaznit, ale neva, pojdem na buduci rok 😅

inac, baby....kukali ste tu na fore tu temu, ze Letani miminek a link, co tam je...na reportaz odvysielanu, boze, mne az zle doslo...ako mozu take nieco robit detom? 😔 😢 😢

brisilda
10. feb 2010

jani hod link mne to nechce ukazat ☹

malalady
10. feb 2010

ahojte holčiny 🙂 ako sa mi máte?? 🙂x

janulka04
10. feb 2010

oki, bris..tu je link ☹ ..je mi z toho smutno.....
http://www.ceskatelevize.cz/program/1097181328-...

xena1
10. feb 2010

ahojte babule...ako sa tu mavate???nestiham vas citat...dnes som tu vynimocne a o takomto case,som doma prechladnuta..myslim an vas... 🙂

janulka04
10. feb 2010

jaj, baby, vy ste spisovatelky.....co vsetky mate zimny spanok? 😕 😕 😅

petafr
10. feb 2010

ahojte, no ste sa dnes nepretrhli... 😉 ale aspon som vas docitala...
Bris, tak snad bude vsetko fajn aj so streptokokom... no povedz, fakt sa na teba vsetko lepi, snad je to uz posledna vec...
Majka sa stale este neukazala? Dufam, ze ju coskoro znovu uvidime!
A ostatne zdravim, som v Polsku na hoteli, robit sa mi nechce, cakam do piatku, kedy mi povedia z tej Viedne ci ma beru, ci nie, vraj maju dalsich dvoch kandidatov, tak neviem, aka som bola nadsena za cerstva a teraz som cim dalej tym skeptickejsia... ale ved uvidime... inac asi akurat ovulujem, ale je mi to na dve veci, ach jaj, zase zmeskany mesiac...
Ani Sisa sa uz par dni neukazala, co ? Asi nestihas, co Siska?

tea333
10. feb 2010

ahoj baby..

hlasim A zo skusky z obcianskeho prava..rano mam anglictinu, takze spanok vidim tak na 3 hod..dnes som spala 5..uz nech je to za mnou..ozvem sa ked sa zajtra vyspim

dzou
10. feb 2010

Ahojte kocky... ani ja som tu par dni nebola... ale som vzdy nakukla 😅
tak xena mi je to luto 😔 no drzim palce na dalsie kolo ...
a teda pisem len na rychlo lebo som si vsimla ze miska sa uz po mne zhanala 😀 mileeee
no ja mam hroznu chripku... minuly tyzden bola kolegyna chora a bola som v poho no v nedelu sme boli po mm fotra na letisku on bol tesne po chripke... videli sme sa dokopy 2 hod a uz hned v pondelok som myslela ze zomrem ☹ na mna sa vzdy lepia len svk vyrusi... tak uz mi je trochu lepsie ale este furt soplem a ledva dycham dakedy 😒
no asi aj moja psychika si uz povedala ze chce oddych lebo sa mi ani nejak nechcelo sem pisat ... asi potrebujem trochu vypnut od konika ale len na par dni nic nebojte ...no urcite nie na dlho dnes som 12dc takze cez vikend plodime a potom sa mi uz urcite bude chciet pisat a vymyslat si vselijake priznaky 😀
tak zatial sa majte krasne a ja sa coskoro ozvem 😉

sharmana
10. feb 2010

ahojte kočky, ako sa máme?
ja tak všelijak... som trošku rozladená, zas mám depku nech už skončí prerábka, stále nejaké výdavky, ničí ma aj počasie... no už som nejaká z toho všetkého unavená a znechutená 😒

sharmana
10. feb 2010

peti. ty musíš byt velmi šikovná babula, ked chodíš po celej Europe a evidentne ti to nerobí problém... a aj na pohovory do zahraničia 😉
vždy žasnem, ked napíšeš že sa práve nachádzaš tam, alebo tam 😉

sharmana
10. feb 2010

dzou.tak sa vylieč a možno odlož plodenie, pokial budeš mat ešte chrípku... teraz je inak najhoršie obdobie na chrípky, teda februar, tak sa modlim, aby ma to obišlo, nie som zaočkovaná....

sharmana
10. feb 2010

tea. srdečne gratulujem k uspešne zvladnutej skuške... a chápem ta, ešte to vydrž a potom sa riadne vyspi a oddýchni si... inak už sa ti blíži svadba 🙂

groka
10. feb 2010

Ahojte

len na skok,rano som bola na krv,zajtra rano idem na vysetrenie a po vysledky,od 10:00 som bola v posteli az doteraz,bolesti zuba od vcera vecera,neni su take ako naposledy som mala,ale su a bojim sa aby sa mi nezhorsilo,som bez tabletky zatial,inak sa mam zle,po psychickej stranke,do obeda som si poplakala,mam nejaky problem s jednym rodinnym clenom,potrebovala by som sa o tm s niekym porozpravat,to ako som stale neschopna nieco urobit,citim sa zle z toho,jak keby som bola zbytocna na tomto svete,prajem si len jedine veci,zdrave deti a uz porodit,zle znasam vsetko co sa deje okolo mna,co sa deje so mnou,som zo vsetkeho znicena,nic nemozem urobit,bud mi je zle,ale zuby,dnes mi tvrdlo brusko raz,proste vzdy nieco,vobec nefungujem ako matka a manzelka,nevravim,oprate mame,uz konecne aj ozehlene,aj upratane da sa povedat ciastocne,navarene je vzdy,ale proste mam nejaky problem a neviem co s tym,som na to sama 😢 muza nechcem a nebudem zatazovat,aj vie o tom vlastne,ale nechcem sa s nim o tom bavit ani to s nim preberat,on je velmi zlaty,ja som si zacala uvedomvat len pred chvilou,ze co mam doma za poklad

neviem co je s vami velmi,len bris citam ked zahliadnem a janulku ze vam vysli nejake veci,gratulujem,neviem ci nepridem k tebe za susedu 😀

janulka04
10. feb 2010

dojdi, groka...moja.....aspon uvidis ten srumec u mna doma a to ty mas isto domka upratane na hviezdicku oproti mne... 😀
a inac, aby som sa aj ja postazovala, tak ja momentalne riesim mojho brata, nahanam mu peniazky, kedze on mi velmi pomahal pred dvomi rokmi, nechcem pisat v akej veci, no ja, kedze este nemam dotiahnute veci tu, neviem mu vratit vsetko na supu a on to potrebuje, inak mu hrozi, ze bude na ulici..tak mi je tazko z toho, uz som si aj poplakala...a s mm nemame ziadne riesenie, iba ze by pockal mesiac, to mam dostat nejake korunky, plus uz zacnu aj tie davky chodit, momentalne som s prepacenim v riti...a on si mysli, ze mu vratit nechcem, ze to robim schvalne, tak ma doma mm teraz placucu trosku 😔
tak neboj, groka...ono sa to nejako upravi, len na niektore veci treba viac casu... 😉

sharmana
10. feb 2010

babulky, tak ako čítam, tak máme všetky nejaké menšie či väčšie problémiky... ale nebojte, všetko prejde a prídu lepšie časy 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre