Začiname sa snažiť v júli. Pridáte sa?

gajana1
22. jún 2009

Ahojte babenky
my sa chceme začať snažiť v júli. Vtedy bude mať naš synček 1rok. Dufam že sa pridate viacere snažilky 😉 a že sa nam to čoskoro podarí 😉

janulka04
12. feb 2010

inac, nechcem ti sirit zlu naladu, ale ta mala bojovnicka, co sa narodila v 22tt vcera v noci zomrela 😔

janulka04
12. feb 2010

a chcem spat cheerly, lebo len na info cakam a idem sa tulit k mm...tak cheer, ty nenapinaj a pis 😝

cheerlady
12. feb 2010

jani prepac,som sa zabudla na facebooku 😅 no ja som nakoniec ten vylet do topolcian zrusila,lebo viac-menej som bola pre neho rozhodnuta na 100% a zrovna vcera mi pisal mark,ze uz ho ma aj v tej nasej farbe,tak som mu napisala,nech mi ho posle,takze v stredu asi dojde,juuuuj,uz sa neviem dockat 😀

miskahryzka8
12. feb 2010

inak dnes som mala hormonalny vykyv 😀 , ma poloviciak viezol domov a som mu zacala vysvetlovat kam chcem dat v obyvacke vstavanu skrinu, on este nevedel, ze tam chcem skrinu 😅 , tak trosku zvysil hlas, ze kazdy den to menim a ja som sa rozplakala, proste krokodilie slzy a neslo to zastavit, tak chudatko vyplestil oci ze co sa deje 😀 😀

peti jj ta kamoska co mala ten obchod na groslingovej, len jej to moc neslo, tak to zavrela a jasne, poviem jej,myslim ze mala rozumne ceny, mozne potom dohodnut a by si prisla kuk 🙂, no aj ty mas zaujimave sny 😉

siska tak ja uz neviem co na tu tvoju mrchu 😠 a kam chcete ist do disneylandu, do francuzska?

jani jj to modro ruzove 😵

groka, kasli na to ze vysmeju, co podla mna nespravia, radsej nez nieco zanedbat!!!! Ty najlepsie poznas svoje telo!

inka ja som bola v disneylande ako stvrtacka na vyske v LA a bolo to supeeeeeer 😵 😵 😵

janulka aj ja mam zravku 😠 a dnes mmho mamina robila zapekane zemiaky so slaninkou, boli cerstve ako sme dosli, ani som uz nebola hladna, ale som si aj tak dala so smotanou, teraz uy len ovocie si chcem dat, snad to neporusim 😠

dzou, tak ked nechces otehu tento mesiac, len tak trosku, tak urcite otehu!!!! Lebo ja som rozmyslala, ze cez vianoce prerusime snazilkovanie, aby mimi nebolo septembrove, ze mu zle vychadzaju roky a najvacsie brusko budem mat v lete, ale potom, ze reku, tak nebudeme to prerusovat a su aj vianoce a podarilo sa 😅

jeej idem kuk tie hroskopy, co sa k sebe hodi, lebo mm je tiger a ja sliepka 😀 a drobce bude tigrica, co sa mi inak paci 😵

miskahryzka8
12. feb 2010

janulka, tak ked hovoris, ze mozem, tak budem 😀 😉

a to ktora bojovnicka, ta co sa narodila tej kocke, co prisla v 19tt o dvojicky 😕 ?

jeeej cheer to ta bexa dojde, ze 😵 ?

janulka04
12. feb 2010

no....cheerly....tak budem cakat do stredy 😉
a objednala si si ho aj s tym slnecnikom, ci nie?

janulka04
12. feb 2010

tusim, ze hej, mylsim ze cakala predtym dvojicky.... 😔

miskahryzka8
12. feb 2010

hehe tak na tom hroroskopy.cz som zatial nasla, ze podla mien sa hodime na 45% 😕 😝 a horoskop takto?
Partnerský horoskop

Ryby - Býk

Tato dvě znamení si rozumí dobře. Mají smysl pro romantičnost, Ryby trochu větší, a pro zábavu, kterou dokáží hodně potěšit i ostatní. Určitě umí vytvořit funkční domácnost, kde se stávají perfektními hostiteli družného společenství lidí. Býk se vždy postará o pravidelný nákup a výběr jídla a surovin, zrozenec Ryb zase o dobrou náladu a šťastné rozpoložení všech. Jejich vztah umí být dost intimní a pěkně rodinný, v němž Býk působí jako stabilní faktor a Ryby jako spojovací článek. Jen někdy je Býk pro Ryby příliš přízemní a Ryby pro Býka trochu mimo. Toho se zbaví vzájemnou důvěrou a tolerancí.

Tak dnes som bola urcite pre mm trochu mimo 😀 😀

miskahryzka8
12. feb 2010

fuuuuuu 😔 , tak fakt niektorim ludom je teda nadelene viac nez dost ☹

bexa ma aj slnecnik 🙂 ?

janulka04
12. feb 2010

miska... 😀 😀 😀

sharmana
12. feb 2010

ahojteee kočky, aký ste mali dník? ja najskôr zamračený, ale ku večeru super, všetko čo vyzeralo na dnes zle, tak skončilo šťastne... už mám nejaké dalsie vecičky, niečo som si bola kúpit od kočky tu z MK a som spokojná... a niečo mi príde ešte poštou...tento víkend budeme mať s mm taký oddych a rozmýšlam čo podnikneme na Valentína, asi niekam vybehneme... 🙂

cheerlady
12. feb 2010

miska hej,bexa 🙂
jani neobjednala som si ho so slnecnikom,lebo ten budem potrebovat najskor az buduce leto,tak som to neriesila,ved vzdy sa da doobjednat 😉

janulka04
12. feb 2010

tak som zvedava, co nan povies...cheerly potom...
inac, dlho si tu nebola, co nove?

ja som zase uz teda s mm rozoberala, ze kedze sme tak daleko, objedname to komplet a este aj nahradne koliesko, keby nahodou 😉 a este chcem od neho aj matrac, ten trojkombi: kokos - molitan - pohanka...vsak nech uz to mam vsetko pokope...ale ja budem az po 8.3. objednavat 😉

ahoj, sharmi...

sharmana
12. feb 2010

jani ty si ešte nekupovala kočík? to len my s mm sme takí rýchli? 😀
no ja som vlastne až do začiatku januára nekúpila nič, ani jedinú vec, ale odvtedy kupujem stále 😀

cheerlady
12. feb 2010

jani preco po 8.3.? 😕 co nove,no mm mal nejaku brusnu chripku,dnes mu uz je ovela lepsie,tak si hned aj odskocilkamaratovi zagratulovat na oslavu,tak som zvedava kedy dojde,lebo hovoril,ze len zagratuluje a dojde 🙄 to su ti chlapi,2dni som okolo neho skakala a len co mu je trochu lepsie,uz lieta kade-tade.
inak v tej teme pisalo dost bab,ze ho objednali bez odskusania a su spokojne,tak hadam aj my budeme 😉

janulka04
12. feb 2010

sharmi, nie..kedze ja sa na SVK chystam v polke aprila...trufam, si co? 😝 😀 😀 ...tak ho objednam v polke marca´, aby dlho u svokry miesto nezaberal...
inac, mna dnes strasne krize bolia, asi z toho vysedavania za netom, zajtra musim vybehnut von sa vyvetrat poriadne....a dvakrat ma pichlo v krizoch, taka hnusna ostra bolest....a este, male ma stikutku..aby toho malo nebolo 😀

janulka04
12. feb 2010

cheerly, ja sa nebojim, ze by som nebola...
a po 8.3. preto, lebo po 10.4 sa chystame na SVK, tak ma mark mesiac na to, ho drucit 😀

brisilda
12. feb 2010

janka inak dalo sa to bohuzial cakat nakolko babatko v 22tt ma velmi male sance na prezitie 😢 a aj kebyze prezije tak bude mat vela zdrav. problemov ☹

sharmana
12. feb 2010

jeeej jani, malé má štikútku? ja som to ešte necítila, ale malá riadne kope, až mi brucho naskakuje, je to sranda 😀
cheer. a to si z Topolčian objednavaš ten kočík? ja odtial pochádzam 😵

cheerlady
12. feb 2010

sharmi nie z topolcian,ale tam ho maju v predajni 🙂
jani aha,no to ti urcite stihne dorucit,ale dalo by sa to aj tak,ze teraz by si si ho objednala a povedala by si mu,ze ho chces mat az vtedy a vtedy.lebo mna sa tiez pytal,ci ho chcem poslat hned alebo k nejakemu terminu.

janulka04
12. feb 2010

jee, cau, bris....pocuj, stale dumam, ako s tou tortou z plienok...ja si tie plienky objednam, zaplatim klasika cez IB a mozem dat poslat ku tebe? Len mi potom napis, IPni alebo ti dam mail, ze kolko to stalo a za tortu ti poslem na tvoj ucet...oki? Ci ako by si to navrhovala...? kedze ja by som ju chcela z Bavlnenych obrazkovych tetra plienok + nejake flanelovky k tomu....len povedz, ze co treba dodat a dodame...som na teba dnes myslela, bo som obkukavala tie plienky s potlacou 😉

sharmi, to je take jemne klopkanie, strasne mi to islo na nervy a zrejme aj malemu, kedze sa stale vrtelo..ale uz hajame 😵

brisilda
12. feb 2010

sharmi tak mas vyhodu mozes si to tam ist potom omrknut aj osobne 😉 inak aj moj drobec ma obcas stikutku 😀 ale malokedy po vatsine tancuje ked pocuje hudbu 😉 najhorsie bolo ked bolo zadockom dole a koplo ma to som mala pocit ako keby prerazil nozkou az von 😀 bolo to dost neprijemne 😒 alebo ked koplo do moc. mechura 😝 teraz je najskor znova priecne lebo ma kope sikmo ked bol hlavickou dole kopal ma doslova az do rebier 😀

janulka04
12. feb 2010

cheerly, my sme si s mm povedali, ze ho objedname v polke marca...tak aby bol kludny, ze mu nenarusam plany 😀 😀
to ma nenapadlo, ale uz som aj pisala markovi...ja mam x-poziadaviek, tak radsej si srovnam myslienky este a potom objednam 😀

miskahryzka8
12. feb 2010

sharmi, tak to je vzdy lepsie, ked tazsi zaciatok ale dobry koniec 🙂 a nejaka kocka z MK ma obchod s vecickami 😕 aj my chceme niekam zajtra vypadnut a aj tam prespat 😵

juuuj baby ja som hrooozne zvedava, ako budete s tou bexou spokojne 😵

a v topolcanoch je jedina predajna bexi na SK? A cena je tam rovnaka?

janulka04
12. feb 2010

miska, neviem, ake ceny su v topolcanoch...ja objednam cez e-kociky, teraz je tam aj akcia 😵

miskahryzka8
12. feb 2010

jeee ze stikutka 😵 a torta z plienok je co 😅 ?

miskahryzka8
12. feb 2010

a to cez e-kociky je z polska?

brisilda
12. feb 2010

miska ty si akosi stale mimo obraz 😀 e-kociky je internetovy obchod 😉 a plienkove torty su vyrobene z plienok take rozkosne 😉 hod do googlu a pozri 😉 inak neboj kym pojdes rodit budes mat prehlad o vsetkom 😉

janulka04
12. feb 2010

ale bexa je polsky kocik 😀
a plienkove torty krasne ma v albume aj bris 😉 😵

cheerlady
12. feb 2010

jani aku akciu myslis?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre