Začiname sa snažiť v júli. Pridáte sa?

gajana1
22. jún 2009

Ahojte babenky
my sa chceme začať snažiť v júli. Vtedy bude mať naš synček 1rok. Dufam že sa pridate viacere snažilky 😉 a že sa nam to čoskoro podarí 😉

sharmana
1. mar 2010

ahoj jani a ktorý kočík to teda budeš mať?

janulka04
1. mar 2010

ten oranzovy 😉 , sharmi...uz kaslem celeho mm, nech si aj meter skace...mne sa paci ten 😝 😀

sharmana
1. mar 2010

peknučký jani a čo to je za značku?

janulka04
1. mar 2010

Jane Nurse...sharmi, proste vyrobca ten isty, len lacnejsi typ... 😉

sharmana
1. mar 2010

super, to sú dobré kočíky... a je to fakt pekná farebná kombinácia.. a jasné, ty si kúp takú farbu ako sa tebe páči... ved ty bude hlavne kočíkovat a nie tvoj mm 😉

miskahryzka8
1. mar 2010

majuska, tak to ma mrzi 😒 , tak vela zdaru v dalsom kole 😵 😵 😵

sharmi, tak na tie sa zatial nejdem intenzivne namotavat, lebo skrachujem 😀 , ale ich cas pride 😀 😀 , dnes som videla v jednom obchode ako sa ide s autobusovej stanice k tescu tie lienkove yavinovacky a oblecko z tej sady aj slonikove a mysickove a tak, ale moc vysoke ceny a v cherokee v tescu krasne slonikove vecicky aj pre dievcatka aj chlapcekov, uz som mala aj jedno v ruke, ale radsej som ho dala naspat a utekala prec 😀

miskahryzka8
1. mar 2010

janulka a kt. to nakoniec vyhral 🙂 aha a oranzovy z kt. znacky 😕 , ved si riesila ten zeleny a modry, ci 😕 😀 , idem kuk album 🙂

miskahryzka8
1. mar 2010

jani pekny kociarik, ale uplne sa budem z neho tesit az ked posles foto z vasej obyvacky s nim, ze je uz vas 😀 😉 a to tricko stellina je super 😵 , ty na tej fotke vyzeras ako peknucka cerstva osemnastka 🙂 , vobec nie mamina dvoch deti a tehulka 😉

janulka04
1. mar 2010

nie zeleny....modry nemali, to bola miska kolekcia iba predavana v Spanielsku a Portugalsku a bude foto, neboj 😀 , len kocik bude v predsieni, nie v obyvke 😝
a ad fotka, to jue este z minuleho roku, z tohto casu 😉 , ver mi, ze uz tak dobre nevyzeram..i ked mi stale tipuju malo 😀

brisilda
1. mar 2010

kocky ahojte
janka super kociarik a pekna farba som rada ze nakoniec si si vyguglila firmu ktora ti to dovezie a bez problemov ti dsa aj gratis sedacku kolko vlastne budes zanho platit??? som zvedava kolko ta tvoja vytrvalost stala 😀
inak aj by som vas precitala no dnes nemam cas lebo od rana mam nizky tlak tazko sa mi obcas dycha 😠 ja uz neviem s coho ci s toho tlaku alebo z bioparoxu co si striekam 😖 esteze zajtra idem na poradnu tak sa postazujem na vsetko mozne aj nemozne 😀 dnes som behala po obchodoch a minala mm korunky lebo som zistila ze maly uz nema co na seba myslim nieco schopne 😀 vsetko flakate derave alebo uz male 😀 takze mu mamina obnovila satnik 😀
hdte v skratke info co je dnes nove 😉

brisilda
1. mar 2010

jaaaj a nevime ci som sa uz pochvalila aky velky herpesisko sa mi spravil po tej nadche 😝 hroza a to sme mali ist v stredu na fotenie 😠

janulka04
1. mar 2010

bris, chuda, dufam, ze ta to cimskor prejde 😔 ..klop klop, mne tie zimy zmizly 😵
a ten kocik aj s dovozom a cely komplet 505€

brisilda
1. mar 2010

tak to je super cena lebo na nete je najlacnejsi okolo 431 € http://www.mimibazar.sk/foto.php?id=5911340&tab=12 ale ktoho vie ako to je s dorucenim takze podla mna tych 500 e je super cena 😀

janulka04
1. mar 2010

bris, za tych 430€ uz je len ten divny zeleny, neviem preco ma chlapik vsade vycapene, ze ma aj ine farby...a navyse toto mi poslal ako odpoved: 😕
Dobry den,

Zial na skladoch su uz len DAKARY vo farbe Citrus, ale najvacsim problemom bude asi preprava, lebo kurier vychadza na cca 168EUR a to je velmi vela. Klasickou postou by to mohlo byt lacnejsie, ale aj tak urcite okolo 100EUR.

😀 😀 😀 vtipny ujko...

brisilda
1. mar 2010

no veru tak to teda je vtipalek jeden 😀 inak co je tu v teme nove? ja idem prave narychlo pozmyvat podlahu lebo nemozem spat 😀

brisilda
1. mar 2010

no uz asi zmyvat podlahu nebudem lebo ma rozbolelo nieco na pravej strane ☹ idem mrknut radsej nieco v TV 😀 😀 😀

miskahryzka8
1. mar 2010

jani, no nepredpokladam ze by to bolo o moc horsie teraz ako na tej foto 😉 a beriem aj foto z predsiene 😀

bris dryim palce zajtra na poradnu 🙂 , skoro som napisala predajnu 😕 😀 , ako citam o nakupovani 😀

Mz yajtra mame ultrazvukove vysetrenie na dedicne poruchy a mam ist na krv, tak dufam, ze vsetko dobre dopadne 🙂 , dobru nocku 🙂

fazulka1512
2. mar 2010
petafr
2. mar 2010

no do prcic fazulka!!! 😠

fazulka1512
2. mar 2010

peti ja som to cakala takze v pohode

fazulka1512
2. mar 2010

ja som s tym uz zmierena ze sa nedari a stale kazdy mesiac to iste dookola, ale co narobim ked mi je tak sudene, nic
asi ten tam hore nechce aby som bola matkou a natahuje ma

brisilda
2. mar 2010

fazulka pokles ma mrzi a ten hore caka iba na vhodnu prilezitost lebo na kazdeho raz dojde neboj 😉 velmi drzim palce 🙂
miska hod info ako si dopadla na sone ja super 😉 maly je o tyzden vacsi takze podla sona sme v 32tt 😀

fazulka1512
2. mar 2010

bris stale clovek tak tajne dufa ze uz sa to mozno podarilo a nic, este 2 dni dorazi mrcha a ideme do dalsieho kola
ked uz teraz v marci neotehotniem co by som rodila v decembri, tak potom uz budem rodit mozno v roku 2011
aj som sa rozhodla ist do skoly, ale chela by som ist studovat zdravotnictvo, najprv na vecerne studium ako sanitar a potom ako zrdravotnicky asistent a potom dalej ked cas a peniazky dovolia

janulka04
2. mar 2010

ahoj, kocky,
fazulka...to ma mrzi... ☹ 😔 verim, ze nebudes cakat uz dlho...kolky je toto cyklus, moja?
bris, no super, tak maly je medvedko? 😵

ja si prave ratam, kolko som minula na male a vysla mi suma 1780€ zaokruhlene, ale aj s kocikom...no i tak sila 😕 😵 😀

sisa2
2. mar 2010

ahojte 🙂

fazulka - pokles ma mrzi ☹ mne to tiez niekedy pride ako boj s casom, ale co uz narobime. neviem, preco je to tak, ze niekomu sa podari ani nevie ako a druhi sa musia trapit 😖
drzim palce so skolou!! ani som nevedela, ze sa to da studovat aj externe.
pls, vy ked ste boli teraz v statoch, to ste boli v NY?

pozeram, ze uz sem chodia takmer len tehulky ... babule, krasne vam tie tyzdne pribudaju.

miskahryzka8
2. mar 2010

Ahojte, tak dnes sme boli na tom ultrazvuku v GYN-FIVE, musim ale povedat, ze mi to tam bolo dost nesympaticke, teda prostredie nie, to maju pekne..., ale bola som objednana na 11:45, nikjto predo mnou nebol a zavolali ma dnu az o 12:00, hned na recepcii sa inak platilo 10EUR. Doktorka bola taka chladna, sa tvarila, ako by som bola uz 25 krat tehotna a mam vediet co robit. Tak ma zacala vysetrovat zvonku a ze maternica je vzadu, ze nice nevidi, tak ze sa mam vyzliect, ze to spravi vnutornym ultrazvukom, ze nerada tot ak robi ako by som ja za to mohla a ze vysetrenie sa robi az 12-14 tyzden, ze preobjedna ma na neskor, na prvy kuk, ze ho poriadne nevidi, ze ma preobjedna, ale potom do drobceka teda trosku ripla a hned sa otocil ako sa mal, zlaticko, uz teraz pocuva 😅 , aj si kopkal nozickou a hybal rucickami 😵 , tak vedela odmerat, co treba, ze vsetko je OK, tak som sa pytala, ci to nevadi teda, ked je to v skorsom tyzdni, ona ze nie a ze ci to bolo na downov syndrom, ona ze ano aj, no ako z chlpatej deky to z nej islo a som poprosila aj o fotku, ona ze hned, ze ale to sa plati, ja ze oki, ze kolko, ze tri eura, ja ze tak v poriadku, tak mame aj fotecku zboku, hned ako pridem do malinova ju dam do albumiku, kope na nej drobcek nozickou a ma taku anspulenu pusinku ako angelina jolie 😀 a vyzera, ze sa usmieva 😅 .

Inak je mozne, ze drobcek ma uz 7 cm 😕 , ten jediny udaj tam vidim a sme teda 11tt plu 2 dni a velkostou 10tt plus 6 dni 🙂 a ten NT udaj je 0,12 luci, kati vy to mate ako aj ostatne maminky 🙂 ?

miskahryzka8
2. mar 2010

fazulka, to ma mrzi ☹ , babatko si vyberie ten spravny cas neboj, len to cakanie je na nervy, ja viem 😒

bris, to som rada, ze aj vy oki a maly rastie ako z vody 😉 😵, ja idem este teraz na krv co nemusim byt nalacno, a dokina je poobede, tak snad to vezme aj poobede, lebo vraj pre tu krv chodia naraz v stredu o 9:00.

fazulka a potom chcete prerusi snazilkovanie 😕?

janulka, ja si tiez pisem kolko ma vychadzaju veci, ale kvoli tomu kolko som usetrila v tych zlavach 😀, inak dnes som videla nazivo taky modry jane kocik a pekny bol 🙂

siska a uz sa teraz mozte snazilkovat, ked bola mrcha 🙂?

sisa2
2. mar 2010

miska - tak super, ze je vsetko v poriadku. ja som tiez nebola v gyn-five dvakrat spokojna, myslela som, ze to je len moj dojem ... ale tak tusim sa nic nezmenilo 😖 ale peniaze si vedia vypytat hned 😠

nam povedali, ze mame pockat 3 mesiace po kyrete .. co je teraz v marci. neviem, ci budeme snazilkovat, alebo co bude. celkovo je momentalne u nas kopec veci uplne inak, ako bolo a som z toho trochu na nervy 😒

fazulka1512
2. mar 2010

miska prerusit v ziadnom pripade treba bojovat a ten boj uspesne vyhrat
janulka idem do 9 cyklu, niekto uz ma vynosene a niekto este ani zaklad v sebe
a teraz ked vykukuje slniecko a vidim tie mamicky s kociarikmi ako su na prechadzke tak ma ide urvat, tak im zavidim
musim sa vam priznat ze ja som sa prestala stykat s takymi kamoskami co maju babatka lebo to nezvladam dobre ze oni maju a ja nie
sisa my sme boli v chicagu ale chceli by sme ist este aj do new yorku ale to az mozno o 2 roky

fazulka1512
2. mar 2010

baby skusala som noveho konika

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre