Začiname sa snažiť v júli. Pridáte sa?

gajana1
22. jún 2009

Ahojte babenky
my sa chceme začať snažiť v júli. Vtedy bude mať naš synček 1rok. Dufam že sa pridate viacere snažilky 😉 a že sa nam to čoskoro podarí 😉

sisa2
9. mar 2010

boze fazulka, stoji mi rozum 😕 😠 niektore svokry naozaj nie su normalne 😠

fazulka1512
9. mar 2010

sisa no to uz je sila chapes, to ona vecne musi do nas supat, a so somarinami
ale uz sme si povedali ze stacilo, neprekroci prah tohto domu ani ona a ani jej manzel, koniec
my proti nemu nemame nic ale ona vraj doma robi vojnu, tak nech tu nechodia obaja a bude pokoj aj ked si myslime ze ona si stale nieco najde
ju len treba na psychiatriu poslat

sisa2
9. mar 2010

vazne neviem, co na to povedat. ja nadavam na tu moju, ale zjavne tvojej nesiaha ani po clenky 😀 😀 😀

fazulka1512
9. mar 2010

sisa byvame na jednej dedine a stale chodi so svojim pyskom a rozprava o nas bludy, a potom pride do nas a sa tvari ze sa nic nedeje
my sme tomu neverili ale teraz v nedelu sme sa dozvedeli ze uz to riadne prehana,nezasluzi si nic len poriadnu bitku

sisa2
9. mar 2010

a co na to mm? skoda, ze ste tak blizko pri sebe, to cloveku na psychike neprida 😖

fazulka1512
9. mar 2010

mm je to velmi neprijemne ale co uz s tym narobi nic, hambi sa za nu strasne
mi mu zakazovat sa stretavat s nimi nebudeme on ot vie a suhlasi s tym aby sem nechodili a dali nam pokoj

sisa2
9. mar 2010

musi to byt aj pre mm tazke 😖 ach jo, hanbit sa za svojich rodicov ... snad do takeho stadia nikdy neprideme 😔

janulka04
9. mar 2010

ahojte, kcky...
tak aby toho nebolo u nas malo, Laurinka mi do rana ochorela...este aj mm je chory, tak dnes bola

fazulka1512
9. mar 2010

s nou boli stale problemy, stale sme boli ticho pre mm lebo nam ho bolo luto ale co je vela tak je vela

sisa2
9. mar 2010

ahoj jani, to mi je luto. prajem obidvom marodom skore uzdravenie a hlavne to vy s linduskou od nich nechytte.

brisilda
9. mar 2010

janka teraz je normalne ze su deti chore a hlavne ked nastupili do skolky zvykaj si 😉 doma je zvyknuta na vase bakterie no v skolke to je pre jej organizmius nieco nove a tak sa brani 😉 neboj coskoro ju to prejde

brisilda
9. mar 2010

fazulka mas proste podarenu svokru 😀 zbytocne sa neznervoznut nic s tym nespravis 😲

fazulka1512
9. mar 2010

bris ona nieje podarena ale pripecena 😉

fazulka1512
9. mar 2010

ja som v pohode, ja jej nasram ale to clovek ma sto chuti ju utopit vo vode a bol by pokoj

miskahryzka8
9. mar 2010

ahojte 🙂 , idem kuki dzou 😵 😵 😵

dzou, tak to je zahada 😕, tak dufam, ze doki ta objedna hned na zajtra!!!

fazulka tak to je iny ulet 😕

janulka, skore uzdravenie 🙂, ja kamskina mala e prvy krat chora, 38,6 mala 😒 a ja mam pocit, ze tiez na mnan nieco lezie, som snad nieco ennachytala v tych autobusoch vcera 😠

janulka04
9. mar 2010

ahojte..no ona prave Laurinka byva velmi malo chora a v kolektive skoro nikdy chora nieje, len nas tatinko ju nakazil, kedze on je premudreny ...nebudem popisovat, co vsetko robi, co by nemal, ved chlap...ale mrzi ma to kvoli nej, lebo v piatok idu na vylet 😒

groka
9. mar 2010

ahojte 🙂

janulka a co je malej?skore uzdravenie prajem

tehule ako casto chodite na velku?lebo ja posledne 2 dni veeeeelmi casto a prehankovo,keby som tak bola 40tt uz by som vedela co to signalizuje

sisa hej mam ho velke,ale ked budem fotit z takej blizkosti nabuduce sa uz nevojdem do fotky 😀

janulka04
9. mar 2010

groka, ja tak raz za dva dni 😀

a mala ze ma nejaky virus, zatial iba soplik a trosku teplotu, ale kedze je vselijaka pliaga a aj ta prasacina, tak neriskujem

groka
9. mar 2010

janul potom na FB 😅

groka
9. mar 2010

myslim pod na FB preskocili mi pismenka

fazulka1512
9. mar 2010

bris a ty nemas facebook a sisa
a kde je tea, na svadobnej ceste

sisa2
9. mar 2010

groka 😀 😀 😀

fazulka - som na FB ... zabudla som vam vcera napisat, ked ste sa tu o tom bavili. dam ti meno do IP 🙂

brisilda
9. mar 2010

janka do piatku je este casu dost dovtedy sa mala s toho dostane 😉
inak dnes som skoro podpalila kuchynu 😕 mala som rozohriaty olej a ja kaca sprosta som do toho kydala ryzu 😝 takze plamen ako h.....o 🤐 a ja sprosta som to automaticky vzala a hodila do umyvadla a v tom plamen zhasol 😉 na moje stastie lebo som mala v plane to uhasit vodou to az vtedy by som asi videla ako slahaju plamene 😝 😔 😔 😔

brisilda
9. mar 2010

fazulka mam FB ale ja tam mam iba ludi s ktorimi sa stretavam a ktorych poznam osobne 😉 ale neber to v zlom ze vas tam nechcem

fazulka1512
9. mar 2010

bris v pohode je to tvoja vec

majuska7979
9. mar 2010

ahojte babulky,
tak dzou este nic, no tak to proste uz neviem, ?????????? 😕
inak dnes som po dlhom case merala, a pravdu povediac nechce sa mi merat, takze tento mesiac mi je to jedno ci bude ovulka a kedy 😉 necham to na tamtoho hore 😉

sharmana
9. mar 2010

ahojte babulky, ja dnes upratujem ako divá...
mm bolí hlava, tak tu leží na posteli a ja mám chvílku čas na net...
dzou. to je fakt divné, mne sa to síce jeden krát stalo, že mi meškala ms 10 dní, ale to bolo pred svadbou a mám pocit, že zo stresu.. z choroby mi tiež meškala, ale to bolo max nejaké 2 dni.. takže radšej chod k tomu lekárovi..
fazulka. to je sila taká svokra... to musí byt aj tvoj svokor nadšený, že mu takúto hambu spravila...
janulka, to mi je lúto a želám skoré vyzdravenie marodom...

dzou
9. mar 2010

ahojte zienky.... no ja som si rano stihla v robote precitat akurat grokin prispevok a dost ma to odradilo takze som sa k dr neobjednala 😅 .... a teda aby ste boli v obraze lieky ako ATB som nebrala len klasicky paralen.... a teda meska my uz tyzden najdlsi cyklus za niek.rokov mavam 32dni a dnes som 39dc ... takze dnes je to presne 7 dni... no prsia ma uz neskutocne bolia ako pred mrchou takze uz si myslim ze zachvilu pride a ze teda ovula musela byt riadne posunuta....
neviem ako dlho mam cakat aby som sla k dr 😒
fazul no svokra je hrozna 😖 poznam ... ja mam zase drbnuteho bud. svokra 😖 tiez taky len na odstrel 😎
jani dufam, ze sa coskoro uzdravia tovji marodi a ze ty to nechytis od nich davaj pozor 😉

dzou
9. mar 2010

jaj no a konecne som to oznamila mm 😀 len tak medzi recou ked sa pytal ci dnes bude tutumutu 😀 😀 a ani nejak nereagoval na to 😀 ja som len spomenula ze mozno je to z choroby.... a on ze ... nooo ja teda neviem 😀 😀 tak ale mozno to este pride ze mu docvakne .... no chlapi nechapu ze by ''to' nemalo takto meskat 😀 😀 😀 😀

brisilda
9. mar 2010

ahoj dzou ja som prave teraz chcela napisat ze este k dokimu nechod ved siske meska mrcha aj mesiac a doki s tym nic nerobi podla mna ked ti bude meskat 2 tt a test negat. az vtedy sa oplati niekam ist aj ked v GB to je tak ze take veci beru na lahku vahu a iba by ta vysmiali ☹ co uz taka tam je realita podla mna ked im povies ze ti meska jeden tyzden menzes tak ta ani vysetrovat nebude

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre