Začiname sa snažiť v júli. Pridáte sa?

gajana1
22. jún 2009

Ahojte babenky
my sa chceme začať snažiť v júli. Vtedy bude mať naš synček 1rok. Dufam že sa pridate viacere snažilky 😉 a že sa nam to čoskoro podarí 😉

brisilda
5. aug 2009

cavte kocky vidite to ja nemam ani bolesti ano vytok 😢 odkedy som vysadila Hak 😢 ale ked som ho uzivala mal a som aj ja nechapem no a ako napisala tea ked ma pichne boli na strane tak tiez si myslim ci to neni slepak chi chi chi
kocky a ten krcok isto mate 😉 musite mat

groka
5. aug 2009

ja nemam slepak uz 🙂

brisilda
5. aug 2009

no vidim, ze sa tu prebera uz aj porod tak poviem vam, ze videla som na videu porod ktory som sama zazila a prislo mi s toho zle ☹ takze sa necudujem tym muzom ja svojho asi k porodu nutit nebudem pretoze ono to horsie vizera ako to v skutocnosti je 😉

brisilda
5. aug 2009

groka tak to mas super ked ho uz nemas 😉

tea333
5. aug 2009

ja budem urcite vydavat zvuky 🙂 sa poznam, ale vobec nie som padavka, prave naopak, znesiem bolest.. 😎
pre mna je podstatne aby tam bol ked bude babo vonku a mohol si ho aj so mnou pomojkat 🙂

groka
5. aug 2009

mne bude stacit ked bude pri mojej hlave,dole sa pozerat nemusi,ale nech tam je

tea333
5. aug 2009

baby myslite ze hlien neklame? lebo ho mam fakt ciry, a DC moze byt, a mozem mat taky hlien aj pred ovu, ci len pocas ci ako

brisilda
5. aug 2009

katka tak vies muzi by taku bolest nezniesli a preto dal takyto dar Boh nam zenam 😉
Tea samotny porod neboli bolia len tie kontrakcie pred porodom ale da sa to zvladnut 🙂 je to bolest ako ked mate silnu mrchu a krce a skrucate sa od bolesti ale tieto bolesti prinesu vysledok cize je to uzasne

tea333
5. aug 2009

hm a ako je to s tym co vam na tu bolest mozu dat...kedy a co vam mozu dat?

brisilda
5. aug 2009

tea dava sa epiduralka 😉 uzasna vec no mne ju dali az po porode 😀 😀 😀 a ano pise sa, ze ovu ma ciry hlien a nemal by sklamat no vajko po oplodneni potrebuje 12 dni aby sa uhniezdilo cize ak pride mrcha skor tak nic s toho ☹

tea333
5. aug 2009

ja sa bojim toho nastrihavania..myslite ze to mozem mat jednoduchsie ked mam siroku panvu a siroke boky? (som typ postavy ze zadocek boky stehna 😝 ) alebo na tom nezalezi?

tea333
5. aug 2009

bris ale ja mam kratky cyklus ☹ ☹ to znamena ze mozem mat problem? teraz mam 11.den a minuly mesiac som mala cyklus 24-25dnovy..hmmmm

brisilda
5. aug 2009

tea na tom nezalezi ja mam siroke boky taktiez a nastrih som mala, zalezi od lekara ako sa zariadi ide o to, ze nastrih sa robi aby zabranili k natrhnutiu je to take preventivne no toho sa neboj pri bolestiach (kontrakcii) ani nebudes vediet kedy ta nastrihnu 😉 ale sitie si vychutnas poradne aspon ja som si vychutnala 😖

tea333
5. aug 2009

epi je uzasna ako? necitis bolest alebo ta to otupi a nadroguje? 🙂

tea333
5. aug 2009

bris znie hrozostrasne..a to sa ti tam normalne zrasti naraz? boli to pri pohybe aj pri cikani? 😖 a ako dlho sa to hoji?juj

brisilda
5. aug 2009

bris ja neviem mozno mas ovu skor , mozno sa zadari a mozno to je problem v tom ti uz ja poradit neviem no existuju lieky na upravu cyklu ja som mala teraz 26 DC 😒 a ovu mam mat 13

tea333
5. aug 2009

dufajme ze dnes, vcera sme sa snazili 2x a predvcerom 1x 😀
akurat som si poslala chlapa prec s kamaratom do prahy, juuuj asi som nemala posielat..

brisilda
5. aug 2009

tea ked mas epiduralku tak sa picha medzi stavce kde ti konci miecha dole ja som to citila ako keby mi tam pichli vzduchovu bublinku 😉 ale pichli neskoro ☹ kamoska vravela, ze ked mas epi. tak citis pri kontrakciach iba tlak nic ine a ano zrastie sa to v pohode ale odporucaju cikat v sprche aby to nestipalo 😉 ale inak v pohode za tyzden si v pohode 😉 stehy same vypadaju

groka
5. aug 2009

tea je to ovulacny hlien,teda ak dnes bude sexik tam spermije v tom hlieniku vydrzia dlhsie

brisilda
5. aug 2009

tea a eraz sa porodom nezatazuj neni to take hrozne ako sa zda kazda s nas nesie bolest inak ja som hned po porode povedala, ze by som este jedno hned odrodila 😉 a samozrejme kazdy porod je iny

tea333
5. aug 2009

hmm no neviem ci mi drahy neujde, ale z tych dvoch predoslych dni by sa mohlo cosi uchytit 😝

bris to si ma upokojila 🙂 moja mama sa so mnou o tom nikdy nerozpravala, len take ze lekar prisiel uz na dalsiu smenu a ona tam staale bola 24 hodin
a potom ze pri mojich bratoh dvojickach druhy isiel rychlo ze sa uz iba tak zviezol 5 min po prvom..tak to je vyhoda..bodaj by boli dovjicky 🙂

brisilda
5. aug 2009

groka tak nam porad ako to funguje u teba??? preco ked mavaju zeny sex v case ocu maju hlien a predsa neotehotneju???? a zaroven su zdrave a jedno ci 2 deti uz maju???

tea333
5. aug 2009

dnes mam den blbych otazok, ja viem, ale som rada ze mi poradite, ste ako starsie skusene sestry 😀 😝 😀 😎 😕

brisilda
5. aug 2009

ovu nie ocu 😀 😀 😀

tea333
5. aug 2009

ocu = ovulujuci cyklus uspesny 🙂

brisilda
5. aug 2009

tea vies ked budes mat predporodne bolesti to boli u mna tyzden pred porodom je to take slabe bolenie brucha ako pri mrche neskor pride krvacanie slabe alebo odtecie plodova voda cize uz vies, ze do 24 h. sa mimco narodi ale este netreba ist do nemocnice tam pojdes az ked su kontrakcie pravidelne a silneju co u mna pravidelne nebolo ani tesne pred porodom 😀 sama sestricka sa cudovala 😉 ale boli cim dalej silnejsie az nakoniec mas take tlaky ze uz same telo zacne tlacit neda sa to ovplivnit 😉 ja som hlavicku necitila ale plecia ci pamatam dodnes 🙂)))

tea333
5. aug 2009

noale tym som samozrejme nechcela povedat ze ste stare..pardon, myslela som skusenejsie, nie stare!! 😅 🤐

kkatkaa
5. aug 2009

juj baby z toho az strach ide ale jasne ze to chcem zazit ale ked si to clovek takto predstavuje a pocuva co vsetko ho este caka brrrrrrrrr ja sa bojim ale sa aj tesim to mi ale sibe co???????? 😖 verim ze tuto temu este zopakujeme ked sa naozaj bude blizit nas cas lebo ja to dovtedy vsetko pozabudam ja sa poznam 😉

tea333
5. aug 2009

au 🙂 ale nie ja viem ze to zvladnem, len neviem co ocakavat ani od tehotenstva, keby som bola starsia alebo mala sestru mozno by som take veci videla u nej, ale pri mne snad nikto nema babo ☹
takze vidim akurat v telke ☹

tea333
5. aug 2009

kkatka snad teda nastane masovy presun alebo premenovanie na tehulkovsku temu a budeme sa tu takto vidat a zdielat a tie co boli tehu skor budu hovorit nam o mesiac, dva, tri pozadu 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre