Začiname sa snažiť v júli. Pridáte sa?

gajana1
22. jún 2009

Ahojte babenky
my sa chceme začať snažiť v júli. Vtedy bude mať naš synček 1rok. Dufam že sa pridate viacere snažilky 😉 a že sa nam to čoskoro podarí 😉

janulka04
28. mar 2010

chichi.
...miska, pazitku mam v kvetinaci....aj papam....mne sa to skratka niekam straca 😒
a por a cibulu teraz nejako neznesiem 😝

groka
28. mar 2010

Miska,bohuzial,nevieme...cakame,co zajtra sa dozvieme a este mame nieco v zalohe

majuska7979
28. mar 2010

ahojte babule
tak testik z rana je uplne bielucky 😉
takze idem do dalsieho kola 😉

fazulka1512
28. mar 2010

majuska to je smola, a citala si ze sa mi o tebe snivalo

miskahryzka8
28. mar 2010

fazulka, hlavne aby viedli k otehu 😉

my dnes chceme ist na plavaren na nivy, sme chodili a pred tym a moja dokina povedala, ze sa jej to tam zdalo oki hygienicky a aj jedna znama tehulka tamc hodi, kupila som si aj tie tampony na kupanie 🙂

fazulka1512
28. mar 2010

miska no nechajme sa prekvapit

majuska7979
28. mar 2010

co??????????????? fazulka o mne????????????? 😀 😀 😀 😀 😀 😀 a co????

miskahryzka8
28. mar 2010

jeeej ja zle kukam viac je napisane 😅 , aha jani, tak to je zlaty 😵 , dik za link, idem kuky 🙂 , no su, ja len cakam kedy sa to rozbehne 😅 a podla mna aj tyhc 14-16 je super na druhe babatko, ja to beriem vsetko len orientacne 🙂

aj ja si chcem dat pazitku do kvetinaca 🙂

groka tak netusim o co ide, by som typla s byvanim alebo hypo, alebo robotkou ale nehovor 😉 , hlavne nech to vide 🙂

majuska, juj duchovia duchyti 😠, no ale uz sa musi zadarit 😵 😵 😵 😵, fazulka aj tebe 🙂

majuska7979
28. mar 2010

fazulka ale haluz, ale vies co sa hovori, ze to co sa sniva to sa stane pravy opak 😉 cize ja budem mat / a ty budes mat // 😵 😵 😵

fazulka1512
28. mar 2010

majuska no fatk som mala ten sen ze idem kuknut na net lebo majuska mala dat vediet o testiku a pozeram a v tvojom albe krasne kolajnicky,
to bol taky zivy sen, ale pekny, len skoda ze v tvojom albe nic niet, ale ono raz bude ja verim tomu

majuska7979
28. mar 2010

fazulka budu // ked pride na to vhodny cas, ale ako som povedala tie // budes mat ty tento mesiac 😵 😵 😵

majuska7979
28. mar 2010

januska, raz sa nam podari a mozno prave na dovolenke 😉

fazulka1512
28. mar 2010

majus never tomu, este vela vody pretecie, aby boli //

majuska7979
28. mar 2010

fazulka aby si sa nezdivila 😀 😵 😵 😵

majuska7979
28. mar 2010

miska raz sa nam zadari a to bude na dovolenke 😉

fazulka1512
28. mar 2010

majuska pockame si na zazrak mrcha ma pris po velkej noci, hned v utorok alebo v pondelok
videla si moj graf, co si mysli o tom ze mam stale vyssie a vyssie teploty, ze cim to moze byt

sharmana
28. mar 2010

ahojte kočky, tak už som naspät z BB a zo Sliača, na svadbe bolo super, len ja už som dost nemotorná, takže som dlho nevydržala.. ale predsa len, cestovali sme 200km, aj to bol výkon 🙂 bola to taliansko slovenska svadba, nevesta krásna, ženích fešák...
zajtra idem na poradňu, už by som mala dostat papier od lekára na nástup na materskú...

majuska7979
28. mar 2010

fazulka sorky ze az teraz ale som spinkala po rannej, ledva som oci drzala otvorene 😉
grafik je fakt zaujimavy 😵 😵 cakam u teba krasne // 😉 😵 😵 😵 😵 a nechcem pocut ziadne nie

majka1981
28. mar 2010

Ahojte, aky ste mali den? Ja krasny. Najprv som bola velmi unavena, tak som si na obed lahla a lezala, ale nespala. O tretej som si spravila druhu kavu, co normalne nerobim, ale som si dala len zo par glgov a bolo mi lepsie. Potom som bola s rodicmi na dlhej krasnes prechadzke, pozerali sme ako jar je uz tu, videli sme narcisy, snezienky, kasky a fialky 🙂 🙂 . A az teraz vecer som sa prepracovala k zehleniu, ale len tak do 3/4 kopy, zvysok musi pockat uz sa mi nechce.

Groka, ja si uzivam tehu tak, ze mi je niekedy od zaludku zle ale len pokial si daco nezjem, potom je lepsie. Negrckam, co ma tesi. Len zatial si neviem na veci spravit chut. V robote mavam problem si vybrat co budem jest, lebo vsetky restauracie na okoli sa mi zhnusili. Tak zajtra si pekne krasne beriem desiatu zo sebou, zohrejem si co zvysilo dnes a pekne to spapam. Tak 5 kg v 19 tt je okay, nie? Ja si myslim ze to je tak akurat.
Groka moja mily, pekne cupkaj k zubarovi!!

Baby ja si dam kavu kazdy den. Lebo ja mam taky nizky tlak, ze ja bez nevydrzim. A v knizkach je pisane, ze do 2 kavy denne neuskodi!!

Fazulka teploty mozu skakat aj z toho, ze je uz jar a je trosku teplejsie. Alebo aj zo stresu, iny cas merania, neskori spanok, bolenie hlavy atd. Ja som si na mne inu vec vsimla: Ovulka mi prichadzala na jesen (to je okt - dez) ovela neskor ako okolo jari (na pr. feb- april). Vy ste sikovny, ze este aj u tety malujete. A akou farbou ste vasu izbu malovali? Dako farebne alebo len biele?

Jani no tak ja neviem. Tak kup v zeleziarstve dake droty do zasoby 😀 😀 .

Miska jeej Ty uz citis maleho? Super, musi to byt krasny pocit.

fazulka1512
28. mar 2010

ahojte
no sen sa naplnil ale nie mne, moja kamoska mi dnes povedala ze je tehu ze ma krasne kolajnicky uz 3 den
a pritom jej lekar povedal ze ma PCO, ani nijake lieky nebrala, sila to je riadna, ale prajem jej to, velmi
bolia ju prsia a zaludok ma jak na vode
u tety sme davali bielo a oranzove ramy okolo okien a ja chcem 2 fialove a 2 biele
takze tak vsetk moje kamosky maju deturence a ta jedna je teraz tehu a ja som ostala sama

majuska7979
28. mar 2010

fazulka ty budes hned dalsia 😉

miskahryzka8
28. mar 2010

majuska, fazulka nech sa zadari rychlo, ja uy chcem tesit 😀

kocky dnes pozeram odsavacky a flasky a rozhodujem sa medzi awent a tommee tippee vy ake budete kupovat, alebo ake ste pouzivali 🙂

sharmi, aj ja by som isla na svadbu 🙂, len ta nasa julova sa zrusila ako som pisala, teda tych kamosov 😵, inak strasne rychlo letia tie tyzdne 😕

majuska, tak ja som mala taky fajn lenivy den 🙂, poloviciak s kamosmi sa isli povozit na motorkach a potom jeho mamina isla na navstevu, tak sme maly cely dom pre seba, tak sme sa hrali ze mm je akoze galejnik a dva roky nevidel zensku xixi, strasne sme sa nasmiali a fajn keksik xixi, tak sme ani na plavaren nesli a ma mm viezol mojej mamine do mesta, lebo zajtra idem na krv, tak nech nemusim skoro rano vstavat a mamina, ze kde sme tak dlho tak som radsej nevysvetlovala 😀 😀 😅 😕 😝 a este pozeram let´s dance a cela som taka vytesena 😀 😅, no drobceka citim, teda ja som o tom presvedcena 😅, no proste male zumbatko vrti sa a kopka uz take malicke 😀

fazulka, tak tz si na rade teraz 😉

no majuska moje slova 🙂

tak idem si dat dietny ananasovy pohar so slahackou 😀, vsak telo ma este len pol jedenastej 😝 😀

tea333
29. mar 2010

majka ja mam 19tt a + 5 kg 😅

fazul mne sa tvoj graf tiez paci 🙂

miska ja som drobca v do 16tt necitila, ja som si asi az v 17tt povedala, ze sa mi to nezda a naozaj sa nieco pohlo 😝
teraz sa drobcek hybe, ale necitim kopance, iba take mini stuchanceky 🙂

fazulka1512
29. mar 2010

baby moje som jasna, padam http://www.fertilityfriend.com/home/29c558
som hore od pol 5 a stale rozmyslam nad tym ze preco sa nedari, zmerala som teplotu a rozplakala som sa ☹
ja som z tej mojej kamosky normalne v soku, minuly mesiac bola u lekara uz u 2 a povedal jej ze ma strasne vela ciest na vajecnikoch, zobral jej krv a ze si ma prist po vysledky, aj jej mm bol na spermiograme, lebo lekar povedal ze im pomoze bud operacia alebo umele, a bum netreba nic
ja tomu nechapem ved mrchu nemala 3 mesiace

tea333
29. mar 2010

fazul nikam nepadas..porovnaj si to s minulomesacnym grafom, kde si kludne mala aj nizsie teplotky..aj keby si bola tehu, este by to nebolo vidno 😉

fazulka1512
29. mar 2010

tea uz nemam sil, placem tu jak male decko, ked som vcera mojmu mm povedala o kamoske tak bol hotovy
mozno to tak ma byt a je nam sudene sa trapit

sisa2
29. mar 2010

ahojte 🙂

miska - teda, ste si to uzili 😀 😀 😀 mamina by asi podrobnosti radsej nechcela vediet 😀
ja som pouzivala vsetko avent, pred 3 rokmi som ani nevedela, ze existuje tommee tippee. s aventom som bola spokojna, asi budem pouzivat aj pri druhom, ked bude.

fazulka - este nikam nepadas, klud babula! ja mam tiez PCO, lekar mi rovnako povedal, ze prirodzene nikdy neotehotniem, kedze mm mal aj spermio nic moc a vidis. obcas aj motyka vystreli. dopraj druhym, bude dopriate aj tebe 😉

majuska ☹ ☹ ☹ fakt som verila, ze to vyslo. ach jo, tak dalsie kolo. dufam, ze najneskor na dovolenke to vyjde!

tea - som ti nestihla napisat ... krasne fotky! bola si fakt nadherna nevesta!!! a +5 kg v polke tehu je fajn, nie?

janulka - ako je linduske? dufam, ze lepsie a ze ste nemuseli ist na pohotovost.

fazulka1512
29. mar 2010

ako ja prajem velmi ale ostala som sama ako kol v plote, u nas na dedine co su manzelske pary tak kazdy bud tehu alebo ma dieta a ja nic
nikam nepadam, ver tomu ze radsej by som bola kedy som stupala alebo bola na tej istej teplote ako toto

petafr
29. mar 2010

baby ahojte, konecne mam po vikende internet, ako som sa prestahovala odvykla som si aj od telky, ale dobre padne...
Este mi povedzte, ktoru teplotu treba dnes rano brat do uvahy, s casovym posunom ci bez? Lebo som merala v obe hodiny a druha je o 0,2°C vyssia, tak neviem.... aby som si nerobila zbytocne nadeje, dnes som 30 DC... ale minuly cyklus bol 33, tak to asi nic neznamena...
http://www.fertilityfriend.com/home/298c74

Inac, Fazulka, nestresuj sa tolko, neboj, este nic nie je rozhodnute, uvidis zajtra... kym nie je MS, tak hlavu nevesaj... ti to hovorim, ale ked mne teraz pride MS asi sa tiez pojdem niekam vyrevat... ☹ ale ved dufat este mame v co, nie? 😵

Bris, ty si v nemocke? Co ti bolo, som nepostrehla velmi?
Tea, som rada, ze dovolenka vysla...
Ostane kocky zdravim a prajem krasny den!!!

petafr
29. mar 2010

Fazulka to je zakon schvalnosti, my odkedy sa snazime, tak len vsade okolo nas ohlasuju tehu, tehu, tehu... minuly vikend som sa zase dozvedela o jednej znamej, ze je tehu... to si clovek povie, ze ostatnym je dopriate a nam nie, ale neboj, ono coskoro budu o nas hovorit to iste, ze sme tehu... treba si verit a uzivat si zivota, kym tehu nie sme... 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre