Začiname sa snažiť v júli. Pridáte sa?

gajana1
22. jún 2009

Ahojte babenky
my sa chceme začať snažiť v júli. Vtedy bude mať naš synček 1rok. Dufam že sa pridate viacere snažilky 😉 a že sa nam to čoskoro podarí 😉

kkatkaa
10. aug 2009

pici myslis to tehu 5 dni po mrche?

tea333
10. aug 2009

baby som spat 🙂
tak ja by som inak bola rada tento mesiac alebo buduci, tento mesiac ocakavam MS okolo 19-20 a 25.mame 4rocne vyrocie , ale neviem aky pravidelny mam cyklus,a buduci mesiac okolo 14-15, a 20. ma priatel 31 rokov..no tak ked sa podari dam to formou darceku 😀 😝 🙂

brisilda
10. aug 2009

luci ked si mala mrchu inu ako zvycajne mavas tak je nadej, ze tehu si 😉 Inak aj ja sa citim tehotna 😀 teplotu som si dnes skusala merat a je 37,5 😀 ale nebolo to merane rano tak ktoho vie mozno len ovu bude aj ked podla mna uz boal predcasne 😅

tea333
10. aug 2009

bris hmm.. 😎

brisilda
10. aug 2009

tea no dnes mi to akosi nedalo 🙂)))

brisilda
10. aug 2009

tea tak treba aby toho mesiaca bola OCU nie???

kkatkaa
10. aug 2009

tea to by bol uplne super stylovy darcek

kkatkaa
10. aug 2009

bris si nadejnaaaaaaa????????????????????? testla si sa?

tea333
10. aug 2009

jeezis no tento alebo buduci, to by bol najparadnejsi darcek na svete 😀 hlavne ale pre mna 😀
to by nas doma bolo 7 !! 😀 😕 😨 😵

monikapd1
10. aug 2009

noo baby bodaj by sme boli uz vsetky tehu 😵 som sa zasekla vo vytahu a ma nemohli vytiahnut a som zmeskala bus 😠

tea333
10. aug 2009

bris sak napis ako to mas 😉

brisilda
10. aug 2009

katka ale nie netestla co by som sa testovala ja sa teraz spolieham na krcok 🙂 ale laka ma testnut sa no mam doma uz len jeden test a ten mienim pouzit az ked bude mrcha meskat 😒 juuj ale ci to vydrzim dovtedy to neviem hadam ak bude teplota nadalej vysoka tak testnem 😒 no ja teplotu merat neviem 😖

tea333
10. aug 2009

monika jezis 😒

tea333
10. aug 2009

teda pardon ehm za toho jezisa.. 😒 🤐

brisilda
10. aug 2009

monika nezavidim ja by som sa od strachu aj zadusila 😠 bojim sa do vytahu colen nastupit 😖
tea a coze mam napisat ako mam??? nic nemam zatial luci ma musi zsvatit do tajomstiev merania BT 🙂)))))) ale az od buduceho mesiaca ak to teraz nevyjde

kkatkaa
10. aug 2009

monika neprijemne a blbe teda. ale uz v pohode?
bris nas vsetky laka testovat kazdy den ale to by nam z toho hrablo a zbankrotovali by sme
tea bolo by to super ale ved este je sanca ze aj bude nie? 😀 😀 😀

lucialen
10. aug 2009

Nemyslim, ze som ale citim sa tak 😀 Robim si srandu, co, len aby to tak nebolo 🙂 Teplotu mam len 36,4 o nicom 😒

brisilda
10. aug 2009

tea pocitaj, ze mas predomnou skoro tydenny naskok 🙂))) ja teraz len verim, ze ovu hadam bola ved aj mikroskop ukazoval papradie 🙂))))) a mavam obcas v podbrusku bolesti krce ale to je asi ovu dufam, ze dvojnasobna ovu 🙂)))) no ved sa ja posmejem kebyze sa nam zadaria dvojcata 🙂)))) ale nie mne staci aj jedno no tentoraz to neberiem tak vazne ako min. mesiac lebo pride mrcha a ma porazi 🙂))

tea333
10. aug 2009

ja si nemienim merat teplotu a nebodaj koly tomu vstavat,to ani za svet 😅

tea333
10. aug 2009

bris ja som na mrchu pripravena, zasoba tamponov a vloziek je,berem to tak ze pride sak nie som carodejnica aby vsetko islo ako som to ja chcela..ale ako fatalista som totalne pokojna, myslim ze vzdy ked mi nieco nevyjde vzdy z toho vzide nieco dobre, takze ak sa nebude darit, proste to babo pre nieco este nemam mat..tak je to! 😀

brisilda
10. aug 2009

luci ja to uz tiez beriem sportovo a srandujem 🙂))inak to info a merani bt by si mi mohla napisat do posty zacina ma to akosi zaujimat hlavne aka teplota kedy je a a ako dlho by mala pretrvavat

kkatkaa
10. aug 2009

mne sa merat teplotu tiez nechce mozno cez tyzden by sa dalo vstavat v rovnakom case ale cez vikend kvoli tomu vstavat nebudem !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
luci a bris len aby ste nas tento mesiac neprekvapili 😉

brisilda
10. aug 2009

katka tak ktoho vie 😉 ale inak ani ja si nemeriam teplotu len ma zaujima ako to je v pripade ak mi to odporuca lekar hadam sa ho nebudem vypytovat 😒 na svoj vek by som to mala uz aj ovladat 😉 a teplota sa da merat vraj aj v ustach aspon co som sa docitala na jednej stranke

tea333
10. aug 2009

ja nevstavam nikdy, max raz za tyzden, ked mam nahodou nieco v skole o 9.20 😀 inak si vsetko prelozim tak aby som nevysla z postele skoro, veeela spinkat je pre mna zaklad 😀 spavam tak 10-12h denne 😀
ale stale hovorim ze je to preto ze som este vo vyvoji hehe

tea333
10. aug 2009

no hej v ustach ale ja som citala ze doe je to spolahlivejsie 😉 asi si blizsie pri zdroji 😝

kkatkaa
10. aug 2009

bris ja som tiez citala ze aj v ustach
tea ma ale asi pravdu 🙂

brisilda
10. aug 2009

no ja si to taktiez myslim 😝 tea tak hadam si vo vyvoji ale to iba preto ze chodis spavat neskoro ja som taktiez nocne vtaca vecer sa neda zaspat a rano sa neda vstat 😀 10 hod. spanoj je prisne dodrzzany aj u mna 😀 😀 😀 a vyvoj mam hadam uz za sebou 😉 umna to je nedospate co bol maly malym

kkatkaa
10. aug 2009

baby ja to mam takisto ako ty bris zaspat pred polnocou to je nemyslitelne a vstavat skoro rano takisto mega problem som si hovorila ze by som si mala najst pracu len na poobednu smenu 🙂

tea333
10. aug 2009

ja si nadspavam dopredu 😉
akurat si varim spagetky, som sama doma, drahy isiel s kamaratmi do LM isli do tatralandie 😀

brisilda
10. aug 2009

a ty si preco nesla????mnam spagety by som si dala aj ja 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre