Začiname sa snažiť v júli. Pridáte sa?

gajana1
22. jún 2009

Ahojte babenky
my sa chceme začať snažiť v júli. Vtedy bude mať naš synček 1rok. Dufam že sa pridate viacere snažilky 😉 a že sa nam to čoskoro podarí 😉

michelle
11. aug 2009

nadenka supis, dakujem uz som kludna 😎

monikapd1
11. aug 2009

noo neviem, uvidim ci testnem pred abo pockam do MS

nadenkaaa
11. aug 2009

😉 som rada, no monika v tomto ti neviem poradit sama vuidis a rozhodnes sa ci testnut ci pockat 🙂

michelle
11. aug 2009

monika za testnutie nic nedas, iba zopar eur 😀 ...a trosku nervov k tomu 😉

slniecko77
11. aug 2009

ahojte dievcata 😉
..predovsetkym gratulujem tehulkam a drzim prsty snazilkam
..chcela by som sa vas spytat, ci mi viete odporucit nejaku dobru knihu pre tehotne (o tehotenstve a o dietati), mam nejake vytipovane, ale kedze zijem mimo SVK este som ziadnu z nich nedrzala v ruke a necitala
..dakujeeeem 😎
..mimochodom Nadenka..ja som zilincanka 😵

lucialen
11. aug 2009

Poradte mi co mam robit cely den 🙄

michelle
11. aug 2009

lucia nepracujes? nudis sa doma alebo ako?

lucialen
11. aug 2009

Slniecko, ja som dostala knihu Nova velka kniha o dietati , az taka velka nieje ale dobra 🙂

lucialen
11. aug 2009

Michelle, nepracujem, som sama doma, asi ma tu porazi, ani von sa neda ist. Moj pes este dnes ani nebol vonku, tiez kasle na to 🙂

nadenkaaa
11. aug 2009

ahoj slniecko ja nie som zilincanka iba privydata zilincanka , 😎 11 rokov som zila v ba inac pochadzam z HC 😉

monikapd1
11. aug 2009

to mi bude viac menej jedno ci pockam alebo testnem dva dni pred MS, ale zas tie nervy ked budem cakat este tie dni, noo neviem budem nad tym rozmyslat 😒

slniecko77
11. aug 2009

dakujem Lucialen, je prva-druha v poradi, co ma podla popisu zaujala

michelle
11. aug 2009

slniecko vitaj medzi nami 🙂

lucia no tak co by som ti poradila... citat ta nebavi? ...alebo si nieco pekne ist kupit... pripadne zasportovat do posilky (ked ako ja nerada posilujes, beziaci pas, stepper alebo bicak je fajn)... alebo sa pustis do skrin, spojis prijemne s uzitocnym 😀

brisilda
11. aug 2009

veru ja sa pri upratovani viem prijemne odreagovat 😉 a ked som nervozna tak uz duplom vtedy mam cely byt upratany kompletne 🙂))dnes som uz aj okno v obyvacke umyla 🙂))))

lucialen
11. aug 2009

Ked sa mi nic nechce, ale idem asi pivncu upratat 😖 🙄

stanka1986ke
11. aug 2009

gratulujem este raz vsetkym tehu....uz aby som patrila aj ja k vam 🙂

brisilda
11. aug 2009

stanka nasdi sama 🙂))))) podla mna kazdy ktora este nevie ci je tehu by chcela patrit k tehulkam 🙂))))))) a ja tiez blahozelam tehulkam novym aj starm 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

michelle
11. aug 2009

bris ak by si bola velmi nervozna a nemas doma uz co riesit, nam treba tioez okna umyt 😕 😅

lucia to ti verim... su obcas stavy, ze sa nudis ako pes a aj by bolo co uzitcne treba porobit, ale taaak sa nechceee

kkatkaa
11. aug 2009

malalady ta tvoja rada (ohladom casteho sexovanie aj mimo ovu) je podla mna uplne super minke to vyslo a mne aj keby to tento mesiac nevyslo (lebo najprv sme sa toho drzali ale potom sme trochu povolili to je pravda ☹ ) tak dalsi po mrske ideme do toho presne podla tvojho navodu uz sa na to moc tesim 😉 diky
ale baby chcem sa spytat co ste pisali o tej zilke ktora sa vam objavila predpokladam ze na prsiach tak ze kedy asi a kde presne sa vam to zjavilo? dakujem

brisilda
11. aug 2009

michelle no super 🙂 len skoda, ze si az z ☹ Ba

kkatkaa
11. aug 2009

inak u nas momentalne super leje 😝
takze luci co si sa rozhodla ze budes robit? ja este varim polievku a potom tiez rozmyslam ze do coho sa pustim

monikapd1
11. aug 2009

noo tak ta zilka by zaujimala aj mna 😉

brisilda
11. aug 2009

katka to o zilke je pravdepodobne myslene tak, ze zilky su viac vyditelne 😉 ja sa tym drzat nemozem, pretoze ja ich mam tak ci tak neprehliadnutelne 😉

michelle
11. aug 2009

briiis ja som len srandovalaaa 😉 ...ale skoda aj tak, pretoze raz mozno urobime vramci nasej temy nejake stretko a tym, ze sme z rozdielnych miest to asi nebude mozne stretnut sa vsetky 🙄

monikapd1
11. aug 2009

bris to mam aj ja viditelne zilky, tak preto som myslela, ze daku konkretnu maju na mysli 🙂

malalady
11. aug 2009

kkatka mne sa pri lavom prsníku objavila🙂 ale ja ju mam tak,že aj cez bradavku taká juj velká 😀 sa mi vždy objavila zatial 😀 😀 😀 😀 aj to bol další príznak čo som už tušila 😀 no ja dúfam,že aj Tebe to vyjde 😀 😀 😀

michelle
11. aug 2009

katka myslis "mimo ovu" podla klasickych vypoctov? lebo podla nich by som mala mat ja teraz, ale moj flusaci mirkoskop mi jednoznacne ovulaciu urcil o 9 dni skor ako by mala byt... to su mi veci 😎 ..takze s tym terminom podla vypoctov to vobec nie je take iste... priroda si robi co chce 😕

brisilda
11. aug 2009

michelle tak to ano bude to tazke ale ja pridem kamkolvek 🙂)))ci to budu kosice alebo bratislava 🙂))))

monikapd1
11. aug 2009

no tak hadam budeme tehu vsetky coskoro 🙂 je to tu ozaj plodne 😀

brisilda
11. aug 2009

mechelle aj ja uz mam konecne ten mokroskop a ukazal mi len miestami papradie nie vsade a tak isto neviem ci tam treba dat slinu hned po prebudeni alebo pocas dna lebo po prebudeni nic neni a cezden je 😉 som s toho jelen 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre