Začiname sa snažiť v júli. Pridáte sa?

gajana1
22. jún 2009

Ahojte babenky
my sa chceme začať snažiť v júli. Vtedy bude mať naš synček 1rok. Dufam že sa pridate viacere snažilky 😉 a že sa nam to čoskoro podarí 😉

luludi
19. aug 2009

bris: k tomu predlzovaku.. netusim 🙂)) ale ked sa to niekomu podari, tak ho pochvalim.
Najlepsia reakcia na vrazedny pohlad je hodit po mm pohlad absolutnej nevinnosti. 🙂

michelle
19. aug 2009

luci & luludi tak ja mam doma podobneho tvora ako vy 😅 ...tiez si chrani notebook ako oko v hlave 😉
bris bud wifi alebo dlhsi kabel.. ale myslela som to viac menej zo srandy s tym notebookom pri sporaku... mozno tak na jedalenskom, resp. kuchynskom stole, konikovat pri jedle a tak 🙂
katy tak to bolo fajn.. mozno aj teraz to tak vyjde 😉

rhodosbb
19. aug 2009

Katy, na more sa tesiiim, urcite sa pri nom aspon na chvilu zastavime 😀 , ale nie, ved sofia je taka zabka, ta ked rano skoci do vody, tak ju z tade budeme tahat az po zotmeni 😀

Lucialen, v piatok vecer vyrazame a v sobotu na obed chceme byt tam... ta druha rodina ide aj s dvojrocnym synom a 5 mesacnou dcerkou, takze to bude zaujimava cesta, uvidime, ako to deti zvladnu, nasa sofia je naucena cestovat, len jej musim prelepit usta, lebo sa bude tisickrat pytat, kedy tam uz budeme a ja zosediviem 😀 😀 😀

katy1979
19. aug 2009

milovanie na plazi je ale zakazane za to mozete skoncit na noc vo vazení je to sice krasna romantika ale nebezpecna.
aj nam sa potrafilo raz na zachode na squashi 😅 ale tým by som sa asi nemala chvalit, to bolo uz velmi davno.

katy1979
19. aug 2009

otazku kedy tam uz budeme som tiez zoparkrat zazila so synovcami.
fuha to mate nejaku rychlu cestu.
a zistili sme ze snazit sa teraz ked mame doma ranostaja je problem. cez den sa pri nom neda, rano uz vobec nie to by sme museli vstavat skor nez on. a vecer o 23,00 ja uz padam na hubu ale ked musim tak musim.

fomarik
19. aug 2009

Ahojte Babulky!
nadenka, tá prehľadná tabuľka o tehuľkách a potenciálnych tehuľkách je fakt skvelý nápad!
To je fakt super, že v tejto téme sa najplodnejšie darí. 😅 😅 😅

brisilda
19. aug 2009

michelle taj mne by 2 krat hovorit netrebalo aby som si tam smykla notas 😀 a manzel mi nic nevravi ked prinom jem pretoze ho kupoval na moju ziadost 😀

michelle
19. aug 2009

rhodpsbb ta ta cesta bude perna 🙄 ... ale v cieli vas caka odmena 🙂 ...jaaaj zaaavidiiim vam, ze vypadnete k moru.. my sme si tohtorocnu dovcu zabsolvovali uz v marci... takze uz nic nebude 🤐
fomarik vitaj 🙂 ...tak sem chodievaj castejsie, mozno sa aj na teba konecne nieco nalepi 😵
bris tak bacha, nech ti nedopadne ako luckina cibulka 😝

petafr
19. aug 2009

baby, najlepsie je mat kazdy svoj notebook, potom nebude mat ani pohlady ani poznamky. Na plazi je zakazane? To som ani nevedela, ale to bola taka mala opustena plaz a po zotmeni tam nikoho nebolo, a ani tam neboli svetla... Katy na zachode na squashi? To je uz ina romantika 😀 😀 😀 a to ste boli aj taki prepoteni? Lebo ked my hrame squash, tak z nas leje az hroza... Inac moj drahy je strasne horucokrvny, v lete to az nie je prijemne, lebo je doslova vreny, ale v zime je to porada, je to moj radiatorik... 🙂

petafr
19. aug 2009

zacalo ma pichat v pravom prsniku... dufam, ze je to priznak, inak mam len citlive bradavky a trosku prsia, ale to je vacsinou u mna normalne, to zacina par dni po ovulke a trva skoro do M. ale doteraz ma nepichalo... juj, alebo si to namyslam?

fomarik
19. aug 2009

Michelle...dakujem. No, ja som koníka trošku obmedzila, bo mi z toho už šibalo. Ale ak je táto téma fakt nákazlivá v dobrom slova zmysle, tak neviem, prečo tu netráviť všetok voľný čas?! 😉

katy1979
19. aug 2009

joj asi si viacej veci namyslame ja si snazim nenamyslat radsej nic ako sa potom zbytocne sklamat.

peta to si nevedela ze na plazi je zakazane? je to v kazdej krajine len kazda ma vlastne tresty. z niektorej krajiny ta mozu dokonca vyhostit, v iných hrozých iba pokuta a niekde ta zatvoria kludne aj na par dni.
ja som teraz uz tri roky nehrala squash ale zo mna nejako nelialo. potila som sa sice ale tak primerane. vtedy som mala dobru kondicku, dnes by som umierala po desiatich minutach.
nemam si ist s kým zahrat takze raketa mi visi doma na klinci.

janulka04
19. aug 2009

Ahojte, dievcata...rada by som a tiez pridala...o babatko sa snazime sice uz mesiac a nieco, no zatial nic, takze som stale na zaciatku :(. No na prve tehotenstvo som si musela pockat rok...no o to vacsia radost bola, ked mi lekar oznamil, ze cakame dvojicky....teraz by sme chceli taku relaxovku, tak snad sa podari...1 kustok, i ked by sme sa asi potesili akemukolvek poctu, sme taki sialenci...:D

michelle
19. aug 2009

fomarik, nic netreba prehanat. ak by sme tu travili vsetok volny cas, asi by nieco nebolo v poriadku 😕 ...ale ona takato debatka so zienkami, co sme na jednej lodi fakt obcas padne dobre... ale ved ty to vies... manzela uz to prechodne zufale obodbie opustilo?

janulka04
19. aug 2009

Nik tu uz nieje? 😨

michelle
19. aug 2009

janulka ja som 🙂 vitaj a zarad sa 😅 ..to je pekne, ked chce mat niekto v tetjo dobe viac ako 2 deti, budete mat doma veselo 🙂 ..co ekd sa znova podaria dvojicky? ..tie prve su jedno- alebo dvojvajecne?

katy1979
19. aug 2009

janulka vitaj takze prve sa zadarilo az po roku. ja si zatial taku dobu nechcem predstavit a dufam ze to ani nespoznam co to je cakat rok na //

petafr
19. aug 2009

Ahoj Janulka, vitame ta, ja tiez druhy mesiac snazenia. Dvojicky, to je super, dufam, ze ti robia len samu radost...
Katy no snazim sa nenamyslat, a aj to pichanie ma uz preslo, hruza... Inac ja tiez nemam ziadnu kondicku, squash som hrala len parkrat, ale mojmu drahemu sa to zapacilo a ma kamosa, s ktorym chodi raz do tyzdna... Ja som minule bola s nim, ale ma to nebavilo, lebo on chce hrat na body a ja mu nestacim, a ked prehravam, tak ma to nebavi. Ale ak by si chcela mohli by sme si ist spolu niekedy zahrat tak rekreacne, aspon by som sa trosku rozcvicila...

janulka04
19. aug 2009

katy: bolo to v dobe, ked som si hovorila, ze uz asi ani mat nebudeme, ze s prepacenim "kaslem na to", stale sa ubijat, ze zase nic.....a hned sa "zadarilo", xi....
michelle: Mam na to nabeh, otcova babka mala dvojicky 3x a dalsich sedem deti k tomu.... 😀 Ale nebojime sa, mam "prax" 😅 ....male su dvojvajecne, ale na niektorych fotkach su straslivo podobne...a ked boli babatka, tak som si pisala, ze ktora mala co oblecene, aby som to v albume nepomylila...xixixi

lucialen
19. aug 2009

Musela som nedobrovolne odist, lebo drahy vstal 😉
Janulka vitaj, ja by som sa tiez potesila dvojickam 🙂 A kde v zahranici zijete?
Mna boli lave plece, kiezby to bol znak tehu 😀

michelle
19. aug 2009

janulka, tak ked je to z tovjej strany geneticke, potom by malo ist vzdy o dvojvajecne 🙂 ...babka mala 13 deti?? 😲 mammma miiia... to uz je na futbalovu 11tku aj s nahradnikmi 😵
peti, kedy ne/ocakavas m?

katy1979
19. aug 2009

janulka no babka bola dobrá. takze ti zasa hrozia dvojicky, len pre zmenu by to mohli byt chlapci nech to mate pekne poparovane. a baby su uz dost velke takze by sa urcite tesili a kocikovali by.

peta no u nas to zasa nebavi draheho. ja som mavala niekedy aj treningy 2x do týždna ale pochybujem ze dnes by som sa do lopticky trafila.
ale ak nebudeme bruchate kludne si mozeme ist troska zahrat.

katy1979
19. aug 2009

luci ze nedobrovolne 😅 aspon bolo tutu mutu?
lave plece a naznak tehu nema chybu. asi aj keby nas bolel palec na pravej nohe tak by sme chceli aby to bolo tehu

petafr
19. aug 2009

v nedelu ak bude 28 dnovy cyklus, ale minuly mesiac som mala len 26, tak ale vacsinou mam 27-28 dni...

lucialen
19. aug 2009

No dnes nie tutumutu, uz mam po ovulke, ale tento krat sme sa trafili presne a dva dni po sebe je tiez dobry vykon 🙂

katy1979
19. aug 2009

peta takze ty uz pomaly cakas na verdikt. ak to vyjde holka tak si uz peknu dobu squash nezahras. akurat mozno pinkanie z miesta

petafr
19. aug 2009

inac dvojicky by sa aj mne velmi pacili, vlani som este studovala a popri som robila vo FR na plny uvazok ako "materska asistentka", ak sa to tak da prelozit. Proste som sa starala o dve male babatka (5m, a 7m), robila som doma u jednej rodiny a ta druha tam priniesla to druhe babo, tak som ich mala ako dvojicky, mali rovnaky rytmus, spat, papat a kakat, a super zabava, akurat sa natahovat s tym kocikom a prenasat ich naraz na tretie poschodie bez vytahu... ale mne sa to pacilo a boli taki zlatucki, dam si ich do albumu mozete sa kuknut...

janulka04
19. aug 2009

lucialen: Zijeme v Bavorsku...
katy: veru, prababka bola sikula, tak ale volakedy to bolo bezne. ja vobec nemam v plane zakladat koloniu 😀 , ale dve by sme hadam este zmakli

fomarik
19. aug 2009

Michelle...zdá sami, že ho to už troška prešlo, kedže beriem ten clostil. Už je to v pohode. To mal len nejakú ťažkú chvíľku.

petafr
19. aug 2009

vlastne nedam ziadne fotky, mam ich niekde doma na cdcku a nie na kompe, tak nic... 😒

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre