Začiname sa snažiť v júli. Pridáte sa?

gajana1
22. jún 2009

Ahojte babenky
my sa chceme začať snažiť v júli. Vtedy bude mať naš synček 1rok. Dufam že sa pridate viacere snažilky 😉 a že sa nam to čoskoro podarí 😉

brisilda
19. aug 2009

fazulka tak jedno je Mijas a druhe Vera 😉

petafr
19. aug 2009

Janulka, drzim palce!!! aj nieco pocitujes, alebo ani nie?

janulka04
19. aug 2009

tak par priznakov som si nasla, ale co ja viem.....? Mozno si ich aj vsugerovala....pri malych som mala menzes este tri mesiace...no uvidime, by ma to potesilo, bo 18.9. ma tatinko narodeniny, tak by to mal ako darcek....no som zvedava....sme skusali plodne dni a aj plodny den podla Dr. Jonasa....pre istotu...

petafr
19. aug 2009

aha, a ten menzes si mala uplne normalny alebo slabsi? Ja by som tiez najradsej teraz, lebo potom by sa mi mohlo narodit na moje narodeniny a to asi nebude rado, ked bude musiet stale oslavovat s maminou, nie? 😀 Jej prvykrat som sa nazvala maminou, to je take cudne...
Inac ja som sa dnes rano citila tak trosku choro akoby som mala teplotu, ale po nejakej hodinke to preslo, to je asi z toho tepla...

petafr
19. aug 2009

a co je to ta metoda dr jonasa, spominate to casto a ja ani neviem o co ide...

janulka04
19. aug 2009

peta: Jonas http://astro.wendys.cz/jonas.php
A tu je aj tabulka na vypocet....tak ako som si niekde precitala, zufali ludia robia zufale veci... 😀 Ja som mala ten menzes uplne normalny, vobec som netusila, ze som tehotna....az ked mi zmeskala...a to uz som isla pomaly do stvrteho mesiaca....uvidime teda

janulka04
19. aug 2009

A peti, kedy mas narodeniny? 😵

petafr
19. aug 2009

13. juna, som blizenec, mala som sa tiez narodit na mamine narodky 25.maja, ale prenasala ma 2 tyzdne... lebo som pocitala, kebyze otehotniem teraz, tak sa male narodi zaciatkom maja, to by slo, budeme mat byka tvrdohlaveho 🙂

janulka04
19. aug 2009

lebo ja som 17.maja...a ja by chcela majovciatko...

petafr
19. aug 2009

a tvoje kocky su narodene kedy? Inac idem sa najest, strasne sa mi zacala nejako tocit hlava, aby som tu neodpadla, nebude ma mat ani kto kriesit hihihi...

janulka04
19. aug 2009

male su skorpionky, 25. 10. Praveze to obliekanie bola hroza....

groka
19. aug 2009

jaj baby odbieham este doraqbam posledne palacinky,maly sa uz aj najedol,pojde spinkat zas neskor,nevadi

ale ide o to,ze my budeme rozdeleni nebudeme spat v jednej posteli ani v jednej miestnosti,takze neviem ako to spravit,asi pojdeme akoze na nakup cosi kupime a ako za mladi to migneme niekde na pole

groka
19. aug 2009

a neviem co mi zas je,ale od vcera vecera ma boli brusko na mrchu,dnes ma pichav strede jako je maternica ulozena,tak ma serie ze sme nesnazili vcera,neviem ci malo nejaky zmysel 17

petafr
19. aug 2009

Groka, vravi sa, ze zmysel to ma vzdy, vsak kolko bab pisalo uz, ze otehotnelo vtedy, ked si mysleli, ze vobec nemali ovulku...
Janka, jej 25.oktobra ma narodky aj moj ocino, a moj drahy je tiez skorpion. Nasi su tak ako my, ja a mama blizenec, oco a moj drahy skorpion, moja svokra je tiez blizenec, ja som nimi obklopena...
Nejako mi je blbo, neviem, ci nie z toho cumenia na obrazovku, mam skruteny zaludok, kupila som si jogurt, mam ho pred sebou a vobec sa mi donho nechce...

nadenkaaa
19. aug 2009

no dievcata zblbol ic net orange mal vypadok ci co .. 😕 😒 tak co teda tam mam dat do tabulky? 😉 uz ste sa ujednotili? 😅

groka
19. aug 2009

peta ostava mi len cakat,ale ja sa citim dnes na ovulku a minuly mesiac som mala v lavom ovulku a dnes ma boli v pavom,zas presne,no nemerala som ze ci to je ovulka ale skusim zajtra a stale spinim spinim,a nemozem prestat

groka
19. aug 2009

podla mna je to debilina aby som mala ovulku teraz na 7DC

petafr
19. aug 2009

logicke to urcite nie je, ale co ja viem, priroda stvara vsakovake veci s nasimi telami...

janulka04
19. aug 2009

groka: Ja neviem, podaktorym to vyslo....tak skusam vsetko....ved uvidime ;)

janulka04
19. aug 2009

ved to....peti...a ja zase na tie horoskopy veci medzi nebom a zemou dam....ale ako vravim, vec vkusu, ved sa uvidi...no a ja zase samych skorpionov a panny, ziaden nieje byk ako ja... 😢 😢 😢 ...vsetci maju narodeniny koncom roka, iba ja v maji.... 😀

groka
19. aug 2009

koncne mam spravene palacinky,maly uz je tiez v posteli,tak mam cas pre seba

ellit
19. aug 2009

groka a maly pokladik ma kolko?

groka
19. aug 2009

ellit bude mat 3 roky za par dniiiiiiiii

ellit
19. aug 2009

groka tak vas caka oslavaaaaaaaaaaaaaaaaa 🙂)) a uz pojde do skolky? ci este mu das cas

groka
19. aug 2009

ellit ide do skolky,ak vsak tam bude plakat a ja budem bez roboty,beriem ho domov

michelle
19. aug 2009

hlasim prichod poobedny 🙂
groka, neni to debilina... kludne mozes mat, ja som mala na 8.-9. ....

catherine214
19. aug 2009

Baby caute, boze vy ste tu toho popisali, kto to ma citat?
Niejaka nova tehulka????

groka
19. aug 2009

michelle no,tak ja uz mam prvy priznak ovu,teda 2,papam velaaaaaaa sladkeho a som zavodnena,

kaslem na to

idem sa vyvalit,krce

catherine214
19. aug 2009

POdla JOnasa som max plodna 28.8., inak to dost vychadza, kedze mne menzes zacal 13.8. a od zaciatku plus 13-15 dni mam ovulaciu, takze celkom presne... 😀

michelle
19. aug 2009

groka moze byt...
nadenka mne je to jedno, dohodnite sa ostatne, co tam chcete mat, ja sa prisposobim 😎

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre