Začiname sa snažiť v júli. Pridáte sa?

gajana1
22. jún 2009

Ahojte babenky
my sa chceme začať snažiť v júli. Vtedy bude mať naš synček 1rok. Dufam že sa pridate viacere snažilky 😉 a že sa nam to čoskoro podarí 😉

groka
20. aug 2009

janulka idem spinkat lebo mi skrka v bruchu nez otvorim tu nutelu co mame v kuchyni,tak dobru noc prajem
zajtra sa ukazem,rano robim pizzu domacu a na obed idem na folikulo

petafr
21. aug 2009

ahojte kocky, ja som ale skoro hore, co? Vsetko som si docitala, aj pozrela fotky, su zaujimave, ale radsej nepozerat pri jedle 😝
Cicimon, ja byvam v Ruzovej doline, to je pri Mileticke, mam to tu blizko aj do ProBios, aj na tu zahradnicku aj do Ruzinova... Len by som potrebovala vediet, kto je dobry, s kym mate dobru skusenost, priplatim si, co bude treba, to nie je problem...
Ved uvidim, dnes odchadzame do FR, takze aj tak pojdem k svojmu, aspon na prvu prehliadku, uz som nebola ani nepamatam; kedze som vysadila HAK asi pred 5 mesiacmi...
Inac baby, od vcera vecera mam taky ruzovkasty vytok, mozem sa zacat tesit? Dnes sa nejdem testovat, este pockam do nedele... ale uz ani nespim, taka som z toho nervozna, az mi stahuje zaludok, joj, keby to tak bolo ono;.. 😅 😅

malalady
21. aug 2009

ahojte baby čo idete dneska varit?? 😉 😀

lucialen
21. aug 2009

Ahojte 🙂
ruzovkasty vytok moze byt, ked sa uhniezduje vajicko, niektore zeny to maju, niektore maju bolesti a niektore nic 😉 A ine bolesti nemas? Ak sa ti uhniezduje len teraz, tak v nedelu este pozitivny test nebude, skus este pockat 😉 Vlastne, ja by som si ho spravila aj v nedelu, tak sa viem hrozne ovladat 😀
Stastnu cestu a nezabudni nam dat vediet vysledky 🙂

brisilda
21. aug 2009

tak kocky aj ten moj krcok sa mi zda byt stale otvoreny ☹ teraz maly a tvrdy 😀 😀 😀 a uz som sa rozhodla, ze ho nebudem sledovat a budem sa orientovat mrchou 😉 juuuj kiez by neprisla ale nieco mi nasepkava , ze uz je na ceste 😖
groka tak to je dobre ked sa ti polepsilo 😉 no pokila si mavala zapal tak skus zbehnut k dokimu nic za to nedas iba stratis cas a budes veiet na com ci
cicimon niektore zeny v tehu mavaju zapal je to zmenou v organizme cize ak ta to svrbi pali alebo ja neviem co chod k dokimu ja som mala v tehu hnis v moci a to ma nic nebolelo ani nepalilo 😠

lucialen
21. aug 2009

Ja tiez uz kaslem na krcok 😉 Ale aspon som ho vecer nasla 😀
Bris a kedy ma prist mrcha, ked myslis, ze uz je na ceste? Este si netestla? 😉

petafr
21. aug 2009

Luci, nie je trosku neskoro na uhniezdovanie, kedze som uz 26 DC, ovulku si sice nesledujem, ale kedze mam pravidelny cyclus, asi by mala byt niekde v strede, nie? Vsak uvidime, toho vytoku bolo malo, len ked som bola na zachode, ale som strasne nafuknuta, hlavne brucho, trosku aj spodok. V noci som sa na to aj zobudila, potrebovala som zo seba dostat vsetky plyny (sorry za popis). Obcas citim ako ked ma prist mrcha, ale to uz vyse tyzdna, teraz praveze o nieco menej. No a prsia bolia standard, to je u mna normalne... Uz za chvilku pojdeme, tak sa vam ozvem zajtra, ked dorazime... Majte sa a dufam, ze zajtra tu najdem len same dobre spravy...

michelle
21. aug 2009

dobre ranko, vidim, ze hlavna tema dneska je krcok 🙂 luci, uz ho nemas vypareny? 😀
peta ja mam gyn v ruzinove, ak chces, dam ti kontakt 🙂

brisilda
21. aug 2009

luci mrcha hlasi prichod v stredu no moze ju na ceste zdrzat nieco a pride piatok 😠 testnut som testla ☹ som hrozna 😖

lucialen
21. aug 2009

Peta, uhniezdovanie je medzi 5-10 dnom po ovulke, ked presne nevies kedy bola ovulka, tak tazko povedat. Mozno bola az 16DC a to by vychadzalo 😉
Michelle, no zjavil sa vcera vecer a uz na neho kaslem, ked mi robi taketo problemy 😀
Bris, to este nic neznamena taka /, to bude zly test 😀

petafr
21. aug 2009

cize musim pockat este aspon 4 dni na test??? Michelle, hej, budem rada, ak mi das, kludne mi posli na postu, diky!!!
majte sa, uz fakt balim pocitac...

michelle
21. aug 2009

luci radsej s nim opatrne a milo, aby sa netoto, nevzpriecil alebo zase nezmizol 😉 😀
peti, posielam do IP kontakt... stastnu cestu 🙂

michelle
21. aug 2009

bris a mala si aspon nejakeho ducha? 😕

minka21
21. aug 2009

bris to si asi odpisala na moj vcerajsi o tom vytoku,ak cicimon tiez nieco take nepisala, dakujem ze si reagovala. ten krcok bol teda uz sila,a mozete si to tam stale kontrolovat?nezazeniete si tam nejake bakterie a podobne?issto si ruky predtym vzdy umyjete,ale predsa,a nestacia vam tie merania teploty a ovu testy?

brisilda
21. aug 2009

minka nam uz sibe 😀 😀 😀 a nie nezazenieme bakterie neboj to by sme museli mat ruky spinave 😀
a ano minka ja som si ta pomylila s cicimon 😖 sorry
luci tak naco si budem klamat test bol dobry ale inak chybny 😝 😀 ziaden duch no citlivost bola 20 😉 ja uz kaslen aj na testy proste nechcem mat mrchu na dovolenke a basta !!!

minka21
21. aug 2009

bris nechcela som to tak ale asi vam z toho uz fakt pekne hrabka 😀 a tu kedysi boli teorie nesledovat sa,ani na to nemysliet a potom to pride,psychika je dolezita ale teraz sa to tu nejak zvrhlo... 😀
brisi ty si ktory DC?ked uz testujes?ci zavislost? 😉

nadenkaaa
21. aug 2009

Ahojte 😉 ako sa mi mavate babule? 😉
Bris pokial nie je mrcha vzdy je nadej 😉

sabiatko
21. aug 2009

minka, ja som tiez mavala vytok, obcas este mam, ale nezapachal. doki sa mi na to kukol a povedal, ze je to ok. podla mna si kludne skoc k doktorke, nech sa na to pozre, ona uz bude vediet, ci je to v pohode.

minka21
21. aug 2009

sabiatko no idem az v pondelok,a najhorsie je ze ked zacnem nieco riesit tak na druhy den to uz nie je🙂 a ako sa citis?11tt,ako rychlo to bezi🙂ja koncim 6tt🙂

brisilda
21. aug 2009

tak ja som mala cyklus 26 d a dnes som 22 DC 😀 u mna to je zavislost 🙂) ale nie potrebovala som sa testnut pretoze musim schudnut par kg ☹ a posilnit svalstvo ja ma celulitidu uz vsade 😢

michelle
21. aug 2009

ahojte minka + nadenka + sabiatko 🙂
nadenka mavame sa pratizansky, teda aspon ja ano 🙂 takze.. pokracujem s tebou 😎
tehulky, inac sa ako citite? ..minka tak to je dobre, ze ked zacnes nieco riesit, prestane to... tak zacni riesit 😀

brisilda
21. aug 2009

a k tomu krcku ...odporucaju to aj odbornici zena ma svoje telo poznat dokonale cize podla mna to je v pohode 😉

minka21
21. aug 2009

bris no ved ja vam to zakazat nemozem,len ci je to dobre takto sa sledovat, 😖 a to testovanie poznam,ja som tiez testovala kazdu chvilu🙂))

michelle musim,asi mi to pomaha 😀

brisilda
21. aug 2009

minka ale to neni tak ze si ten krcok sledujeme kazdu chvilu 😀 ne ne ja osobne iba ak ma napadne 😉 cca raz za 3 dni 😒 tak nejako az viem na com som ale je zahadny 😀 😀 😀 nevyznam sa v nom

nadenkaaa
21. aug 2009

michelle mne uz mrcha skoncila vcera konecne 😀 inak sme zacali s mm chodit do posilky lebo uz sa nemozem na seba pozerat 😉

lucialen
21. aug 2009

Bris, a nechces si pofotit krk ako ta 25rocna co sme vcera studovali? 😀

lucialen
21. aug 2009

Tento mesiac mam taky pocit, ze to zase nevyslo a to som este len 5DPO 😒
Nejaka som dnes hladna, pred hodinou som ranajkovala a uz by som nieco zase zvladla 🙂
Asi budem musiet aj ja zacat s cvicenim, ked to pojde takto dalej 😀

nadenkaaa
21. aug 2009

inak vcera groka pisala o tom krvnom tlaku nema nahodou syndrom bielych plastov? 😀 ze sa jej tlak zvysi len u lekara? 😉
a ten krcok to su naozaj naturalisticke fotky 😉

brisilda
21. aug 2009

nadenka cize ste do noveho cyklu skocili jedna radost 🙂) super tak teda drzime palce aby tentoraz nasli biely ludkovia tu spravnu cestu
luci ne ne ja na take nesom 😉

nadenkaaa
21. aug 2009

no praveze naopak od 14 nebolo nic 😔 😅 ale skoncila mrcha ideme na to 😀 😎 tak uvidime ci nam bude sudene majovciatko 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre