Začiname sa snažiť v júli. Pridáte sa?

gajana1
22. jún 2009

Ahojte babenky
my sa chceme začať snažiť v júli. Vtedy bude mať naš synček 1rok. Dufam že sa pridate viacere snažilky 😉 a že sa nam to čoskoro podarí 😉

sisa2
23. aug 2009

ja sa uz fakt tesim, ked budem zasa riesit kocik. a cele moje okolie bude zo mna na nervy 😀

lucialen
23. aug 2009

Nasla som ten biely.....aky krasny.....ten chcem......len je trosku drahy http://dino.sklep.pl/nowy/3tec-abc-spacgond-fot...

sisa2
23. aug 2009

ten biely vyzera super! ale ta udrzba asi nebude nic moc 😖

lucialen
23. aug 2009

Ved to by malo byt z nejakeho utieratelneho materialu, ci nie??? Nemam skusenost, takze idem na to podla vhladu 😉

sisa2
23. aug 2009

no malo by byt. ktovie, ako to je v skutocnosti, treba to obzriet. nase perego sa dalo cele zvliect a vyprat, mali sme cierno-hnedy, ale spinil sa dost. hlavne pri skladani od koliesok.

lucialen
23. aug 2009

A myslite ze sa babo neuvari v takej ciernej sedacke? A hlavne dolezite pre nas, co budeme rodit v horucavach 😉

sisa2
23. aug 2009

neboj, neuvari 🙂

lucialen
23. aug 2009

Idem sa prejst so psom, pridem neskor 😉

sisa2
23. aug 2009

jasne, uzite si to. ja sa akurat napchavam zmrzlinou pina colada a som rada, ze nemusim absolutne nic robit 😀

monikapd1
23. aug 2009

ahojte, noo tak nejak si nk nevsimol moje neuspesne snazilkovanie ☹ noo nemavadi, idem ja s mm na futbal tak zatim 🙂

lucialen
23. aug 2009

Moni, vsak ty si zdrhla so zapalom mechura za manzelom, nie? 😉 Uz ti je lepsie? Vies mnohym to v auguste nevyslo, tak si z toho nic nerob, preliec sa a hadam ste uz opat zacali snazilkovat 😉

lucialen
23. aug 2009

Uz tu dlho nebola Katka, mozno ju mm zobral na nejaku necakanu dovolenku 🙂
A Pici je kde?
Ja uz straca, prehlad 😅

tea333
23. aug 2009

monika je mi luto, ale ja som na tom rovnako ☹
lucialen ja by som chcela tiez ciernu sedacku 😕

lucialen
23. aug 2009

Dufam, ze tie cierne niesu este neplejsie ako ine. Kamaratka ma zelenu sedacku, ale malicky bol v tychto teplotach cely mokry, ked ho z tade vybrala, tak si myslim, ze ked cierna pritahuje slnko, tak tam bude ako v peci. Keby sa male narodi na jesen, tak je to jedno, ale letne babatka to maju asi horsie

sisa2
23. aug 2009

vie mi tu niekto zhrnut novinky za posledny tyzden? nemam sancu to spatne docitat. fakt pisete, ako by vas za to platili 😀

sisa2
23. aug 2009

moni + tea - mrchy ma mrzia, radsej mohla dorazit ku mne, kedze u mna to vdaka teplotam na tehu vobec nevyzera ☹

sisa2
23. aug 2009

luci - myslim, ze je uplne jedno, akej farby mas sedacku. v lete sa ti drobec bude potit v akejkolvek 😖

lucialen
23. aug 2009

Sisa ty si doteraz citala ci ako? Ja si ani nepamatam, pribudli asi tri nove snazilky
Michell, Nadenka, Monika, Janka, Groka, Tea - prisla mrcha
Katka snazilkuje o 100sest
Ja a Bris cakame na ortiel (zda sa mi, ze este niekto)
Bianca sa este neukazala
Cicimon, Cheerlady(doktor ju vytocil), Minka, Malalady - tehulky
Katy - po ovulke, zistila, ze treba snazilkovat aj po ovulke
Peta - odisla do Fr, uz by mala testovat a dat nam vediet
Mali sme tu aj manzela Fomarika (zacali s closti..., neviem uz ako to pokracuje)
Vytvarali sme akusi tabulku uspesnosti, ktora je v Nadenkinom albume, ale neviem, na com sme sa dohodli, ze by tam malo byt. 😀
Urcite som mnohe zabudla, tak napis meno kto ta zaujima a mozno si spomeniem

petafr
23. aug 2009

Caute baby... 😢 situacia je zufala, je mi nanic... V piatok sme vyrazili do toho Francuzska, v noci na sobotu som dostala MS po ceste, tak si to viete predstavit, nalada bola v haji... Celu noc sme cestovali a dosli sme az rano o 6stej, potom sme spali a ja som z toho bola taka nervozna, ze som sa stale budila a snivalo sa mi len o testoch... No tak odvtedy mam pocit, ze sa tolko stresujem, ze sa mi mrcha normalne zastavila, vcera som len spinila a dnes uz skoro vobec nic. tuto noc som zase skoro vobec nespala, od rana ma navyse picha na lavej strane... Fakt mam pocit, ze to nevyslo, test dnes aj vcera negativny, ja uz neviem co si mam mysliet, resp.ako spravit, aby som na to nemyslela, chcem sa konecne vyspat... Navyse som taaakaaa unavena, ze hroza, nic mi nechuti, neviem, co so sebou!!! Ja si nic nemeriam, dnes som 28 DC, myslite, ze by to este mohlo vyjst? Ale test by to uz mal ukazat nie? Aspon nejakeho ducha... Ja sa uz bojim aj v nieco dufat, zase budem sklamana... Ale je mi tak divne, uz nech viem na com som...

lucialen
23. aug 2009

Rhodos dostala mrchu aj napriek tieniku
Stanka ma divne testy, raz ma tienik, raz nie

petafr
23. aug 2009

najradsej by som sa ozrala, keby som si len bola ista, ze mozem 😢 😢 😢 😝

sisa2
23. aug 2009

jej luci, ty si poklad 😵

sharmana
23. aug 2009

http://shop.aladdin-kociky.sk/index.php?main_pa...
na tejto stranke stoji len okolo 400 eur... a biely je na tejto stranke http://www.abc-design.de/en/products/3-wheelers...
podla mna sa da objednat aj v tej bielej farbe a za tych 400 eur.. to treba pozistovat v obchodoch...
len ako som pozerala, tak sedacku treba k tomu dokupit, takze plus nejakych 115 eur...

sisa2
23. aug 2009

ach peti, to mi je moc luto! ono sa zvykne hovorit, ze zmena prostredia vyvola MS, ked ma prist. neviem, ci sa da psychikou ovplyvnit, ze sa ti zastavi, ked uz prisla .... ale myslim, ze keby to vyslo, bol by na teste aspon tien ☹ vazne mi to je luto. kolkodnove mavas cykly?

sharmana
23. aug 2009

petafr. juj no to asi asi sklamana... a to si isla do FR len kvoli tomu lekarovi? tam si pracovala a vratila si sa na SK?
môj manžel žil 7 rokov v Nice na Azurovom pobrezi 🙂

lucialen
23. aug 2009

Peta,no to ti teda nevysla dovolenka. Radsej sa zmier so situaciou, ked daco, tak budes len prijemne prekvapena. Niekomu // testy neukazuju aj do 6tt. Radsej si vypi 😀 , ak si nahodou tehu, male este nieje pripojene na tvoj krvny obeh, tak neboj. A uzivaj si dovolenku, mate sancu v septembri spolu s ostatnymi 😉

petafr
23. aug 2009

diky baby, aj ja si myslim, ze si uz ovplyvnujem cyclus mojou sprostou psychikou, a to som si vzdy myslela, ze ako sa viem ovladat... Normalne mam 27-28 dnovy cyclus (ale brala som HAK 10 rokov) a vysadila som v aprili, snazime sa od jula, cize len druhy cyclus, to som mala dokopy len 3 cycly bez snazenia, takze neviem, ci to mam uz ustalene, alebo nie. Predtym ako som brala HAK, tak som mala nepravidelnu 30 az 38 dnovy, ale to som mala 17, joj, to je uz davno... Sharmana, nie kvoli lekarovi nie, ja som tu tiez zila 7 rokov, len v septembri som prisla do BA, ale prisli sme aj s drahym domov, pred tromi rokmi sme si tu kupili byt, takze tak... Mam tri tyzdne dovolenky, tak si chcem trosku oddychnut.
Luci, no uz som stihla dva pohariky bieleho, no keby tak nejaky test chcel ukazat uz aj nieco pozitivne... Ja som sa s tym zmierila, ze nic, aspon myslim, ale chcem si byt ista, ta neistota je hrozna. Ale aspon pojdem za lekarom, este som nebola ako sme sa zacali snazilkovat, mozno mi nieco najde alebo nieco poradi...

sisa2
23. aug 2009

no ja dufam, ze sa pripojim k septembrovym snazilkam 😔

petafr
23. aug 2009

inac sharmanka, my sme na severe, v bretonsku, v Rennes, do Nice by som sla, tu je take anglicke pocasie, ale po horucej Blave mi to padne dobre, je tu vzduch, cajky mi tu skriekaju, ked otvorim okno... aspon to ma tesi...

petafr
23. aug 2009

tie kociky su super, tiez by som si uz najradsej vyberala...

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre