Začiname sa snažiť v júli. Pridáte sa?

gajana1
22. jún 2009

Ahojte babenky
my sa chceme začať snažiť v júli. Vtedy bude mať naš synček 1rok. Dufam že sa pridate viacere snažilky 😉 a že sa nam to čoskoro podarí 😉

brisilda
23. aug 2009

o k tea ja uz idem lebo manzel uz ziarli na konika ☹ ale chape ma 🙂)))

stanka1986ke
24. aug 2009

ahojte baby....ste toho vcera dost popisali...mala som co citat 😀 😀
ja som dnes 30DC, mrcha nikde zatial...tento mesiac som mala mat kratky teda 26DC cyklus.mne sa to totiz tak strieda...
testovat som sa dnes netestovala...mam pocit ze uz to kazdu chvilku pride, lebo ma pobolieva v krizoch a niekedy v podbrusku...tak vam pootm dam vediet...ak dnes nepridem tak mozno testnem zajtra alebo v stredu..este uvidim

sabiatko
24. aug 2009

dobre ranko 🙂
stanka, vyzera to nadejne 😉 drzim palce, nech je to babetko 🙂
dneska ideme na dva dni na slovensko, takze som bez netu, ale myslim na vas baby... tak sa drzte a nech tu pribudne daka tehulka medzitym 😉

tea333
24. aug 2009

sabiatko presne tak ja sa od dnes idem snazit ako sa da 😉 som vcera mojmu kocik ukazovala,aj video si pozrel,aj sme sa porozpravali o novych metodach vychovy ked sme sa boli prejst 😀
a obaja sme tak dobre naladeni na plodenie, aj sa bude snazit tam drahy poslat XY hehe 😀
tak dnes je 6.DC a ideme skusat, posledne dva cykly 25 a 24dni, tak ovulka snad pride a bude OCU 😝
sabiatko uzi si SVK 🙂
stanka u teba to vyzera dobre,a kedy si si robila tie testy?
lebo po takom 31DC by uz ta ciarka mala byt viditelna

tea333
24. aug 2009

bris manzel ma na co ziarlit 🙂
idem dnes na kolotoce do prateru dufam ze vo mne ostane vsetko jedlo haha 😔 😅
tak ma caka prijemny den 😉

tea333
24. aug 2009

ktory samozrejme zakoncim tutumutu, uz mi to chybalo ☹ 😒
tak aj vam prijemny den baby, urcite este k veceru dobehnem a precitam ci nove 😎

brisilda
24. aug 2009

ahojte kocky tak prave som dorobila super pomazanku na ktoru dali recept markizaci 😀 mnam a je naozaj skvela teraz ranajkujem 😉 teplota rano bola 37 C 😒 dufam, ze sa bude drzat hore aspon usetrim na testoch 😅 ak klesnee nic sa nedeje budem vediet ze mrcha pride 😉 no dnes isto nie asi zajtra prsia ma od vcera vecera este bolia ☹
stanka drzim palce az mrcha nepride ved si uz mala // 😉 tak hadam test neklamal

lucialen
24. aug 2009

Caute baby, ja som mala hroznu noc, drahy chrapal, snivali sa mi blbosti a pes ma vytlacal z postele 🙄
Teplota sa drzi tak ako vcera, uz by som najradsej robila test, ale som len 8DPO a jeden provokujuci mam este doma 😠
Bris, dobru teplotu si namerala 😉

brisilda
24. aug 2009

luci a ty si mala dnes aku? ja som asi 9 den po ovu myslim si to lebo som mala v sobotu priserne bolesti brucha 🙄 to bolo 15.8

groka
24. aug 2009

ahojte

no ja som mala uchvatny sen,bola som i gynekologa to uz akoze teraz stredu co ma caka dalsia foliulometria a zas nic nevidela ze nemam ovulaciu,zosypala som sa,plakala som tam strasne a potom ma doki zavolala prec a dal mi nejake lieky ktore sa nedavaju len tak ze z tych otehotniem,otrasny sen,nechcem to zazit

my ideme o 10"00 von potom mam kopu roboty

brisilda
24. aug 2009

ahoj groka mas divne sny ako aj ja kto vie co to znamena 😒

groka
24. aug 2009

bris bolo to dost hnusne ten sen

lucialen
24. aug 2009

Bris, ja 36,8, ako vcera, nuda, mohlo by to trochu vyskocit, ale aspon neklesa. Este je skoro, davam jej sancu 🙂

lucialen
24. aug 2009

Mne sa snivalo, okrem toho, ze ma chcel niekto zabit, ze ocino sa chcel rozviest s mamou, ale ja som vedela,ze on nechce, len ho niekto vydieral 😒

brisilda
24. aug 2009

LUCI A PO KOLKYCH DNOCH PO OVULKE ZVYKNE TEPLOTA KLESAT? mna to meranie akosi zacalo bavit ale len do doby kym nezacne teplota klesat 😀 a dnes v noci mi bola priserna zima 😠

brisilda
24. aug 2009

groka viem si to predstavit sny su obcas neprijemne 😢

brisilda
24. aug 2009

luci inak by to bolo skvele kebyze neklesala 😉 boli by sme na tom rovnako 😉 drzim palce 😀 ak nie tak ideme spolu na september spolu s ostatnymi 😅

lucialen
24. aug 2009

Ked mas dostat mrchu, niektorym klesa uz par dni vopred, mne klesne vzdy v den, ked uz mrcha klope na dvere 🙂 Ked sa bude drzat hore aj po termine mrchy, tak to je super 😀

lucialen
24. aug 2009

To by bolo prekvapko 😵

brisilda
24. aug 2009

luci predosly cyklus som mala 26 teraz neviem no ak zase 26 tak to je zajtra ak teplota rano klesne dam si pre istotu slip. vlozku a budem ocakavat mrchu 😀 ak neklesne budem mat nadej ktorej neverim a pockam si do piatku 😉 tak ci tak teraz sklamana z neuspechu nebudem lebo sa na to pripravujem uz od zaciatku cyklu vyhovuje mi ak pride mrcha teraz 😉

brisilda
24. aug 2009

luci tak to ano tebe to prajem z celeho srdca tak isto aj nadenke a vsetkym snazilkam 😉

lucialen
24. aug 2009

Diky Bris, ved ja som tento mesiac ani nechcela, ale ak to nevyjde, zase budem sklamana. Ved v septembri nebudem jedina 😉

janulka04
24. aug 2009

ahojteeee, tak ja sa mozem definitivne pripojit k snazilkam septembrovym, pretoze test bol negativny, ale tento mesiac to nesiem nejako v pohode, luci a bris: tfuj, tfuj, tfuj...nech vam to vyjde... 😉

brisilda
24. aug 2009

janka dik
luci zabudla si napisat ze v septembri nebudeme same 😉 mnozne cislo 😀 ale ne nadej zomiera posledna cize neze teplota klesne !!!

brisilda
24. aug 2009

Ok idem zehlit lebo uz mam taku kopu pod postelov v pradelnych kosach ze hruuuuza 😢

lucialen
24. aug 2009

Ja som sa dnes zle vyspala, takze som dnes velky pesimista 😠

cicimon
24. aug 2009

caute baby,

tak ja mam ist k lekarke az koncom buduceho tyzdna, co uz budem koniec 7tt....ja to asi nevydrzim to cakanie...

michelle
24. aug 2009

dobre ranko snazilky a tehulky, ako sa mavame? aky bol vikendik? ...vidim, ze ste preberali kociky... tomu sa hovori posun 🙂

brisilda
24. aug 2009

cicimon no bud rada si uz aspon tehu 😉 lekar to uz nezmeni 😀 😀 😀 ja chcem aby bol uz piatok 😉
ahoj michella je nieco neve?

stanka1986ke
24. aug 2009

no ahojte baby...takze som si robila test som to nevydrzala a negativny...a zacali ma akosi pobolievat prsia...fujj je to hnusny pocit...
teraz som prisla lebo mi volali z roboty ze ma beru.takze zajtra nastupujem,.....to by bolo ze nova robota a este aj tehotna...ach jaj....no neviem kde ta moja mrcha je...a brusko ma boli 5minut potom to prejde...zle od zaludka..no fujjjj....
tak ak nahodou som tehu /co neverim lebo uz len cakam kedy mrcha pride/ tak potom sa dam po tretom mesiaci na PN ku nie?lebo uz raz som potratila...ale ja neverim ze by to mohlo byt tak skoro to tehu...
ked do konca tyzdna nedostanem tak nabuduci tyzden /robim na kratky a dlhy/ pojdem k lekarovi..

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre